![]() |
http://www.legialive.pl/zdjecia/nast...h_cracovia.jpg
proszę o pijanego Kwaśniewskiego PS jak dodajecie zdjęcia w poście? |
http://ya.rly.pl/wp-content/uploads/...ewski_piwo.jpg
Prawie pijany:P Ja proszę o kibiców ... Spartaka Varna:-p ewentualnie moze byc inna ekipa Bułgarska...:] |
http://www.spartak-varna.net/picture...icmainpage.jpg
poprosze...hmm... piekny zachod slonca :P PS, do gris: nawet w Szybkiej odpowiedzi masz ikonke wstaw obazek, wklejasz tam link i OK i gotowe :D |
http://www.tbop.org.pl/fotonotes/zdjecia/zachod1207.jpgpoproszę jakakolwiek oprawę Wisły z Grodziska
|
Cytat:
Dobra jedziemy dalej http://img264.imageshack.us/img264/1733/7320im9.jpg http://img264.imageshack.us/img264/7...jpg/1/w640.png sry innego nie dało rady :D Proszę o zdjęcie Siary z Kilera najlepiej w towarzystwie Wąskiego |
|
http://jedzenie.broszurka.com/images/pizza.jpg
Prosze bardzo:D A ja chce oprawe Jagielloni na której widnieje napis: Teraz Kur(tutaj dalsza częśc zasłonięta) MY Częśc "wulgarną" zasłania gość z clipów Gorillaza :P |
|
http://korespondentdrogowy.pl/galeri...licjant_1d.jpg:D:D:D
Ja poproszę o zdjęcie znaku drogowego na którym jest naklejona vlepa Wisły |
Cytat:
Jeśli według Ciebie to jest oprawa, a tym bardziej Grodzisk, to pogratulować |
Cytat:
PS. Jak jestes taki cwaniak to sam cos poszukaj i wrzuc a nie napinaj sie |
http://img253.imageshack.us/img253/6300/1232tg.jpg
Prosze tutaj znak drogowy z Vlepkami Wisełki. Ja Proszę o zdjecie Mauro Cantoro z żoną :) |
http://www.wrzuta.pl/obraz/fwtg3KZi6P/maurocantorozon1
A ja poproszę zdjęcia Andrzeja Grabowskiego :) |
http://d.wiadomosci24.pl/g2/69/92/9f...67_22ac_p.jpeg
Proszę o zdjęcie Audi A3 po dużym tuningu |
http://www.tuningmag.net/images/news...-a3-text_1.jpg
Poproszę zdjęcie Michniewicza jak pokazuje wała. :D |
Cytat:
Poproszę oprawę Wisły "wierność" ("ce..... nas pojecie...") |
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...7/norek/03.jpg
Dla mnie zdjęcie Joachima Löwa dłubiącego w nosie. |
http://www.ehrensenf.de/files/linktipps/loew.jpg
Prosze o zdjecie Fabiana Barthez'a sikajacego przy slupku:P |
http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_...2665269894.jpg
Przy słupku nie znalazłem, ale chyba może być :D Poproszę o zdjęcie prezydenta K. z szalikiem reprezentacji do góry nogami. |
|
http://www.nancarrow-webdesk.com/war...g.157475_t.jpg
Poproszę zdjęcie sektora na którym kibice zdjęli koszulki |
http://i3.tinypic.com/29fyxzr.jpg
Piechna i jego słynne uciszanie |
Cytat:
Ja poproszę zdjęcie graffiti Wisła-Śląsk-Lechia :-) |
|
http://www.filmweb.pl/f445353/%5BRec%5D,2007
to ja poprosze cabaja po porazce w derbach |
Masz takie malutkie, ale promocją Majewski, po faulu na Zieniu:
http://www.dziennik.krakow.pl/var/ht.../_cabajtif.jpg Ja poproszę zwycięskie zdjęcie z Grand Press Photo 2000, pojedyncze: |
Cytat:
Ja proszę zdjęcie koncertowe Mastodona. |
malutkie ale jak cieszy!!!!!!!!!!!!!!
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika..._live_2006.jpg http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika..._live_2006.jpg Poproszę zdjęcie JEDNEGO sztucznego cyca bo tamto coś nie działa...:/
|
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]http://http://cyc.blox.pl/resource/p...ie_biustu1.jpg A ja poproszę Howarda Webba
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl