Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

gris 30.08.2008 17:11

http://www.legialive.pl/zdjecia/nast...h_cracovia.jpg

proszę o pijanego Kwaśniewskiego

PS jak dodajecie zdjęcia w poście?

Jeżyk 30.08.2008 17:35

http://ya.rly.pl/wp-content/uploads/...ewski_piwo.jpg


Prawie pijany:P

Ja proszę o kibiców ... Spartaka Varna:-p ewentualnie moze byc inna ekipa Bułgarska...:]

Haidar 30.08.2008 18:13

http://www.spartak-varna.net/picture...icmainpage.jpg

poprosze...hmm... piekny zachod slonca :P

PS, do gris: nawet w Szybkiej odpowiedzi masz ikonke wstaw obazek, wklejasz tam link i OK i gotowe :D

@lek 30.08.2008 18:24

http://www.tbop.org.pl/fotonotes/zdjecia/zachod1207.jpgpoproszę jakakolwiek oprawę Wisły z Grodziska

dymek_nhs 30.08.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 595561)
http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8695/lm_wis...sobolewski.jpg


A ja prosze jakies zdjecie wieliego stalowego mostu kolejowego:) Najlepiej malo znanego.


Prosil bym o usuniecie postu bo mi sie pomieszalo :( Przepraszam za zamieszanie.

sam sobie usun ten post :P

Dobra jedziemy dalej

http://img264.imageshack.us/img264/1733/7320im9.jpg
http://img264.imageshack.us/img264/7...jpg/1/w640.png

sry innego nie dało rady :D

Proszę o zdjęcie Siary z Kilera najlepiej w towarzystwie Wąskiego

Weez3r 30.08.2008 20:42

http://img213.imageshack.us/img213/3752/51467930bi8.jpg

dużą pizzę poproszę

igortsw 30.08.2008 20:46

http://jedzenie.broszurka.com/images/pizza.jpg
Prosze bardzo:D

A ja chce oprawe Jagielloni na której widnieje napis: Teraz Kur(tutaj dalsza częśc zasłonięta) MY
Częśc "wulgarną" zasłania gość z clipów Gorillaza :P

Bobic 30.08.2008 20:54

http://pu.i.wp.pl/?k=NDAzMjIxODcsNTA...=IMG_6714s.jpg
To ja poprosze zdjęcie lezącego policjanta

MK08 30.08.2008 20:58

http://korespondentdrogowy.pl/galeri...licjant_1d.jpg:D:D:D
Ja poproszę o zdjęcie znaku drogowego na którym jest naklejona vlepa Wisły

Tomy 30.08.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 595592)
]http://img264.imageshack.us/img264/7...jpg/1/w640.png[/URL]

sry innego nie dało rady :D

Jak nie dało, to po co wklejasz coś zupełnie innego??
Jeśli według Ciebie to jest oprawa, a tym bardziej Grodzisk, to pogratulować

dymek_nhs 30.08.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 595613)
Jak nie dało, to po co wklejasz coś zupełnie innego??
Jeśli według Ciebie to jest oprawa, a tym bardziej Grodzisk, to pogratulować

Dla twojej wiadomosci to jest zdjecie z meczu Wisła-Groclin z tamtego sezonu zakonczony wynikiem 0:0 a ze mialem dostep tylko do zdjec z tego meczu to wbilem takie. a poza tym to nie temat na klotnie itd

PS. Jak jestes taki cwaniak to sam cos poszukaj i wrzuc a nie napinaj sie

Krzyma 31.08.2008 09:48

http://img253.imageshack.us/img253/6300/1232tg.jpg

Prosze tutaj znak drogowy z Vlepkami Wisełki.
Ja Proszę o zdjecie Mauro Cantoro z żoną :)

Boro1906 :) 31.08.2008 10:20

http://www.wrzuta.pl/obraz/fwtg3KZi6P/maurocantorozon1

A ja poproszę zdjęcia Andrzeja Grabowskiego :)

MK08 31.08.2008 10:27

http://d.wiadomosci24.pl/g2/69/92/9f...67_22ac_p.jpeg
Proszę o zdjęcie Audi A3 po dużym tuningu

Lunar 31.08.2008 10:33

http://www.tuningmag.net/images/news...-a3-text_1.jpg

Poproszę zdjęcie Michniewicza jak pokazuje wała. :D

Kobieta_Wislak 31.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lunar (Post 595746)

Poproszę zdjęcie Michniewicza jak pokazuje wała. :D


Poproszę oprawę Wisły "wierność" ("ce..... nas pojecie...")

Weez3r 31.08.2008 12:35

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...7/norek/03.jpg

Dla mnie zdjęcie Joachima Löwa dłubiącego w nosie.

Musiek1906 31.08.2008 12:42

http://www.ehrensenf.de/files/linktipps/loew.jpg
Prosze o zdjecie Fabiana Barthez'a sikajacego przy slupku:P

Weez3r 31.08.2008 12:45

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_...2665269894.jpg

Przy słupku nie znalazłem, ale chyba może być :D

Poproszę o zdjęcie prezydenta K. z szalikiem reprezentacji do góry nogami.

piter116 31.08.2008 12:46

http://nicalbonic.blox.pl/resource/K...EL_REUTERS.jpg

Ja poproszę o salto Kalu Uche.

Coach 31.08.2008 12:50

http://www.nancarrow-webdesk.com/war...g.157475_t.jpg
Poproszę zdjęcie sektora na którym kibice zdjęli koszulki

piter116 31.08.2008 12:55

http://i3.tinypic.com/29fyxzr.jpg
Piechna i jego słynne uciszanie

Kobieta_Wislak 31.08.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 595816)
Piechna i jego słynne uciszanie


Ja poproszę zdjęcie graffiti Wisła-Śląsk-Lechia :-)

marcinarsenal 31.08.2008 17:01

http://i29.tinypic.com/t9zbl4.jpg



Masz :P



Ja bym poprosił o zdjątko fajnego potwora z RECa

~WISŁA~ 31.08.2008 17:18

http://www.filmweb.pl/f445353/%5BRec%5D,2007
to ja poprosze cabaja po porazce w derbach

DrewniaQ 31.08.2008 17:31

Masz takie malutkie, ale promocją Majewski, po faulu na Zieniu:

http://www.dziennik.krakow.pl/var/ht.../_cabajtif.jpg

Ja poproszę zwycięskie zdjęcie z Grand Press Photo 2000, pojedyncze:

Slayer666 31.08.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 595978)
Ja poproszę zdjęcie graffiti Wisła-Śląsk-Lechia :-)

http://i26.tinypic.com/hs8fi9.jpg

Ja proszę zdjęcie koncertowe Mastodona.

~WISŁA~ 31.08.2008 17:32

malutkie ale jak cieszy!!!!!!!!!!!!!!

gse 31.08.2008 17:37

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika..._live_2006.jpg http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika..._live_2006.jpg Poproszę zdjęcie JEDNEGO sztucznego cyca bo tamto coś nie działa...:/

mari339 31.08.2008 17:51

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]http://http://cyc.blox.pl/resource/p...ie_biustu1.jpg A ja poproszę Howarda Webba


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl