![]() |
Zdublowany wpis
|
Cytat:
LEGENDY NA COKOŁY, WLAŚCICIELE DO LÓŻ, FACHOWCY DO ROBOTY Kuba powinien mieć swojego zaufanego człowieka w radzie nadzorczej, może nawet mógłby to być brat-inżynier. Ale z dala od bieżącego zarządzania firmą! No chyba że chcemy jednak zwiedzić IV ligę. |
odnosnie tych wpisów , kto co , dla kogo szacun , dla kogo nie .....jedno pytanie , co nasza Legenda Pan Kazimierz robi na ławce rezerwowych , jaki ma wpływ na ta drużynę ( od tylu lat ) , to samo nasza kolejna Legenda Radek , moze rozłózmy wine równomiernie ???????
|
Cytat:
|
Kto pełnił tę samą funkcję za Żurawskiego, Frankowskiego, Kuźby?
|
Pisanie o zjeździe jest idiotyczne o tyle że my do ataku ściągamy:
- emerytów którzy kiedyś strzelali - młodych którzy nigdy na tym poziomie nie grali - jakiś pionków którzy tak naprawdę to mieli może jeden udany sezon w karierze. Jak przychodzi 33 letni Ondraszek który ma rozwalające system statystyki dwóch goli w sezonie (pamiętam jak tu po mnie jechano jak ośmieliłem się o tym wspomnieć) to raczej nie jest winą Kmiecika że u nas strzelił jedną. Tak samo nie jest jego winą że jedyny ogarnięty (Fermandez) przyszedł zapuszczony a potem sam się w kretyński sposób wyeliminował ani to że Forbes odwalił taki numer. Jak był Paweł Brożek i miał jeszcze zdrowie to treningi Kmiecika mu nie szkodziły. |
Pytanie było co te nasze Legendy robia na ławce i jaki miały wpływ na nasz spadek ????? nie jestem kmtkw , pks , hwdp , abaw , ale Wolfy ty myslisz ze Pan Kazimierz robi jeszcze jakies treningi dla napastników ????? szacunek itd , itd .....ale bądzmy poważni
|
Przywalanie się do Kmiecika to cios poniżej pasa i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów, w czasach największych sukcesów jakoś nie przeszkadzał na ławce.
|
Cytat:
Bo co z tego, że przyjdzie taki Carlitos, który bez pokrzykiwania Kmiecika na treningach będzie bramkostrzelnym snajperem (ostatni napastnik z krwi i kości w Wiśle, że kibic Wisły miał ten komfort psychiczny przed każdym meczem, bo wiedział, że wyjdzie Carlitos i coś ukłuje). Trener napastników powinien pracować właśnie z takimi piłkarzami, jakich wymieniłeś. Bo tutaj można wykazać się kunsztem trenerskim. Na dobrą sprawę, Kazimierz Kmiecik jest w Wiśle od ponad 20 lat z przerwami. I ja nie wiem który napastnik "wyszedł" spod jego ręki? I też nie przypominam sobie wypowiedzi napastników Wisły, którzy by wspominali o Kmieciku, że mu dużo zawdzięczają, że dzięki niemu stali się lepszymi piłkarzami itp. Po mojemu Kmiecik jest w Wiśle, żeby mieć zapewnioną pokaźną emeryturę za zasługi jako piłkarz. Natomiast trener z niego zaden. |
Cytat:
|
Cytat:
Serio pytam. |
to trzeba do uja zatrunić prawdziwego trenera napastników i nikt nie miałby pretensji do Kmiecika, a tak mamy mizerie od dobrych paru lat.. widocznie w klubie uważają, że Pan Kazimierz spełnia swoją funkcję wystarczająco, a jak widać tak nie jest
|
Cytat:
Ty mowisz pewnie o wyjezdzie na zydownie kilka kolejek wczesniej |
@Kac ma rację, ostatni mecz Ruch grał z Łęczną, było palenie flag, race i konie na boisku :D
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/...8f_o_large.jpg |
U nas policja też ma pewne obawy co do meczu :D Do tego klub zamknął sektor gości, bo oprócz kibiców Warty mieli wejść na niego żydzi:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16351495 |
Tak właśnie jest - nie ma tutaj powodów, by go za cokolwiek obwiniać. Pan Kaziu zajmuje się atmosferą i rozkładaniem pachołków. Mityczne treningi napastników pod jego okiem nie istnieją, więc nie jest jego winą, że Ondrasek nie potrafi zdobyć więcej niż dwie bramki, mimo wielu korzystnych okazji i nie jest jego winą fakt, że Kliment jest posrany pod bramką przeciwnika.
|
A ile pan Kazimierz bierze za atmosferę i rozkładanie pachołków?.Czy nie lepiej żeby zajął się szkoleniem juniorów?.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to skoro tak szanujemy legendy i Pan Kazimierz ma taka mocna pozycję w klubie to moze by sie do cholery odezwal co tu sie odpierdala i ze nie ma w Wisle napastnika i nie ma on z kim pracowac? Chyba tez po to on jest zeby sie wypowiedzial i podpowiedzial ze jest lipa
|
Jutro o 16 jest półfinał Ligi Mistrzów w AMP futbolu na Garbarni. Radzę się tam udać przynajmniej nastroje będą lepsze bo jest duża szansa na finał.
|
Wideo konferencja Jerzego Brzęczka przed meczem Wisła vs Warta:
https://www.youtube.com/watch?v=0jPmlxOyVFI |
Info grup kibicowskich:
Cytat:
|
A wtedy wyjdzie Kuba cały na biało i rozlegną się burnyje aplaudismenty
|
Najsmutniejsze ze cobysmy jutro nie zrobili,juz jest musztardą po obiedzie.
trzeba bylo gwizdać,besztać,wieszać transaprenty na wszytskich meczach -po meczu ze Stalą bo to sie czuło ze coś wisi w powietrzu.A teraz? teraz to juz jest za pózno i trzeba budować wszytsko od nowa na nich nawet gwizdów szkoda bo nie są nic warci. |
będzie transmisja czy multiliga?
|
Cytat:
Mam nadzieję, że jutro dostanie się nie tylko kopaczom, bo to tylko wierzchołek góry lodowej. |
Cytat:
|
Tak po prawdzie to na kogo gwizdać? Na Poletanovicia, Gio? Na Kieszka i Biegańskiego? Na młodych piłkarzy? Na tych, którzy tu grają pierwszy sezon? Przecież to jest zbieranina sklecona bez ładu i składu, na prędce, bez żadnego pomysłu. Ci kopacze to są w 20% winni, w 20% Brzęczek bo nic nie zrobił po przyjściu tutaj i w 60% zarząd za zbudowanie takiego gówna i za swoją słabą pracę.
|
Dziwnie się dzisiaj czuję, kończy się coś wielkiego... https://www.youtube.com/watch?v=GJ9BIRI7FxA
Aż się łezka w oku kręci... Tyle lat wspomnień... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl