Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków- Warta Poznań- przyjdź pożegnać Ekstraklasę- 21 maja, godz. 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10517)

sandomingo 19.05.2022 12:19

Zdublowany wpis

crux.a 19.05.2022 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1584541)
@Arkadiusz.Czerepach
@sandomingo
@Stelio
@pomeran
@crux.a
@Jaroo1

Do piszących powyżej, a jaki Wy transparent chcecie?


.

Też odpowiem. Kuie należy się pomnik, a nie wypierdalaj. Więc na transparencie widziałbym np coś w ten deseń:

LEGENDY NA COKOŁY, WLAŚCICIELE DO LÓŻ, FACHOWCY DO ROBOTY

Kuba powinien mieć swojego zaufanego człowieka w radzie nadzorczej, może nawet mógłby to być brat-inżynier. Ale z dala od bieżącego zarządzania firmą! No chyba że chcemy jednak zwiedzić IV ligę.

PabloTS 19.05.2022 16:56

odnosnie tych wpisów , kto co , dla kogo szacun , dla kogo nie .....jedno pytanie , co nasza Legenda Pan Kazimierz robi na ławce rezerwowych , jaki ma wpływ na ta drużynę ( od tylu lat ) , to samo nasza kolejna Legenda Radek , moze rozłózmy wine równomiernie ???????

Stelio 19.05.2022 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PabloTS (Post 1584592)
odnosnie tych wpisów , kto co , dla kogo szacun , dla kogo nie .....jedno pytanie , co nasza Legenda Pan Kazimierz robi na ławce rezerwowych , jaki ma wpływ na ta drużynę ( od tylu lat ) , to samo nasza kolejna Legenda Radek , moze rozłózmy wine równomiernie ???????

ależ oczywiście, Kazimierz Kmiecik jest bardzo sympatycznym starszym panem, ale trener napastników z niego chyba średni skoro dosłownie KAŻDY napastnik w Wiśle po kilku rundach zalicza zjazd

LucjuszWielki 19.05.2022 17:48

Kto pełnił tę samą funkcję za Żurawskiego, Frankowskiego, Kuźby?

wolfy 19.05.2022 17:54

Pisanie o zjeździe jest idiotyczne o tyle że my do ataku ściągamy:
- emerytów którzy kiedyś strzelali
- młodych którzy nigdy na tym poziomie nie grali
- jakiś pionków którzy tak naprawdę to mieli może jeden udany sezon w karierze.

Jak przychodzi 33 letni Ondraszek który ma rozwalające system statystyki dwóch goli w sezonie (pamiętam jak tu po mnie jechano jak ośmieliłem się o tym wspomnieć) to raczej nie jest winą Kmiecika że u nas strzelił jedną. Tak samo nie jest jego winą że jedyny ogarnięty (Fermandez) przyszedł zapuszczony a potem sam się w kretyński sposób wyeliminował ani to że Forbes odwalił taki numer.

Jak był Paweł Brożek i miał jeszcze zdrowie to treningi Kmiecika mu nie szkodziły.

PabloTS 19.05.2022 18:08

Pytanie było co te nasze Legendy robia na ławce i jaki miały wpływ na nasz spadek ????? nie jestem kmtkw , pks , hwdp , abaw , ale Wolfy ty myslisz ze Pan Kazimierz robi jeszcze jakies treningi dla napastników ????? szacunek itd , itd .....ale bądzmy poważni

LucjuszWielki 19.05.2022 18:16

Przywalanie się do Kmiecika to cios poniżej pasa i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów, w czasach największych sukcesów jakoś nie przeszkadzał na ławce.

aNouc 19.05.2022 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1584596)
Pisanie o zjeździe jest idiotyczne o tyle że my do ataku ściągamy:
- emerytów którzy kiedyś strzelali
- młodych którzy nigdy na tym poziomie nie grali
- jakiś pionków którzy tak naprawdę to mieli może jeden udany sezon w karierze.

Trochę wynika z tego, że funkcja trenera napastników jest w Wiśle bezużyteczna ;)
Bo co z tego, że przyjdzie taki Carlitos, który bez pokrzykiwania Kmiecika na treningach będzie bramkostrzelnym snajperem (ostatni napastnik z krwi i kości w Wiśle, że kibic Wisły miał ten komfort psychiczny przed każdym meczem, bo wiedział, że wyjdzie Carlitos i coś ukłuje). Trener napastników powinien pracować właśnie z takimi piłkarzami, jakich wymieniłeś. Bo tutaj można wykazać się kunsztem trenerskim.

Na dobrą sprawę, Kazimierz Kmiecik jest w Wiśle od ponad 20 lat z przerwami. I ja nie wiem który napastnik "wyszedł" spod jego ręki? I też nie przypominam sobie wypowiedzi napastników Wisły, którzy by wspominali o Kmieciku, że mu dużo zawdzięczają, że dzięki niemu stali się lepszymi piłkarzami itp.

Po mojemu Kmiecik jest w Wiśle, żeby mieć zapewnioną pokaźną emeryturę za zasługi jako piłkarz. Natomiast trener z niego zaden.

wolfy 19.05.2022 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PabloTS (Post 1584597)
Pytanie było co te nasze Legendy robia na ławce i jaki miały wpływ na nasz spadek ????? nie jestem kmtkw , pks , hwdp , abaw , ale Wolfy ty myslisz ze Pan Kazimierz robi jeszcze jakies treningi dla napastników ????? szacunek itd , itd .....ale bądzmy poważni

A jakie to ma znaczenie? Bo moim zdaniem to jest szukanie problemów nie tam gdzie trzeba.

czaro 19.05.2022 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1584599)
Na dobrą sprawę, Kazimierz Kmiecik jest w Wiśle od ponad 20 lat z przerwami. I ja nie wiem który napastnik "wyszedł" spod jego ręki? I też nie przypominam sobie wypowiedzi napastników Wisły, którzy by wspominali o Kmieciku, że mu dużo zawdzięczają, że dzięki niemu stali się lepszymi piłkarzami itp.

Po mojemu Kmiecik jest w Wiśle, żeby mieć zapewnioną pokaźną emeryturę za zasługi jako piłkarz. Natomiast trener z niego zaden.

A to nie jest tak, że Kmiecik tylko rozstawia pachołki i gwiżdże gwizdkiem oraz zapewnia jakiś punkt stały w szatni, a zarabia niewiele?

Serio pytam.

sevenheaven 19.05.2022 19:09

to trzeba do uja zatrunić prawdziwego trenera napastników i nikt nie miałby pretensji do Kmiecika, a tak mamy mizerie od dobrych paru lat.. widocznie w klubie uważają, że Pan Kazimierz spełnia swoją funkcję wystarczająco, a jak widać tak nie jest

Kac 19.05.2022 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1584535)
Ten czarny ubiór, to pięknie z dupy pomysł. Zamiast zrobić święto, jakby jutra (ekstraklasy) miało nie być i z przytupem się pożegnać, to zapowiada się napinka zza transparentu i wylewanie żalu na świat.

Byłem z Ruchem na ich pożegnalnym meczu z Cracovią te parę lat temu i do dziś pamiętam jaką imprezę tam zrobili. Żydów zza ich dopingu nie było słychać. A u nas zanosi się na śmiertelną powagę. Tak śmiertelnie poważną, że aż śmieszną.

Brakuje tylko oświadczenia SKWK. :lol:

pozegnalny mecz Ruch mial z Leczna i zrobili sroga zadyme, przerwali mecz i wdupcyli na boisko przy akompaniamencie ciezkich wyzwisk do wszystkich odpowiedzialnych

Ty mowisz pewnie o wyjezdzie na zydownie kilka kolejek wczesniej

Cycu 19.05.2022 21:02

@Kac ma rację, ostatni mecz Ruch grał z Łęczną, było palenie flag, race i konie na boisku :D

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/...8f_o_large.jpg

Cycu 19.05.2022 21:03

U nas policja też ma pewne obawy co do meczu :D Do tego klub zamknął sektor gości, bo oprócz kibiców Warty mieli wejść na niego żydzi:

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16351495

Sebak 20.05.2022 12:20

Tak właśnie jest - nie ma tutaj powodów, by go za cokolwiek obwiniać. Pan Kaziu zajmuje się atmosferą i rozkładaniem pachołków. Mityczne treningi napastników pod jego okiem nie istnieją, więc nie jest jego winą, że Ondrasek nie potrafi zdobyć więcej niż dwie bramki, mimo wielu korzystnych okazji i nie jest jego winą fakt, że Kliment jest posrany pod bramką przeciwnika.

leszekm 20.05.2022 12:36

A ile pan Kazimierz bierze za atmosferę i rozkładanie pachołków?.Czy nie lepiej żeby zajął się szkoleniem juniorów?.

Karherop 20.05.2022 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1584666)
A ile pan Kazimierz bierze za atmosferę i rozkładanie pachołków?.Czy nie lepiej żeby zajął się szkoleniem juniorów?.

Poziom jak w juniorach, więc na jedno wychodzi

wolfy 20.05.2022 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebak (Post 1584660)
Tak właśnie jest - nie ma tutaj powodów, by go za cokolwiek obwiniać. Pan Kaziu zajmuje się atmosferą i rozkładaniem pachołków. Mityczne treningi napastników pod jego okiem nie istnieją, więc nie jest jego winą, że Ondrasek nie potrafi zdobyć więcej niż dwie bramki, mimo wielu korzystnych okazji i nie jest jego winą fakt, że Kliment jest posrany pod bramką przeciwnika.

Ondraszek nie strzela od dawna, Kliment miał jeden przyzwoity sezon w karierze. Naprawdę, pisanie że jakiś trener napastników cokolwiek by z nich wycisnął jest takim samym ciężkim frajerstwem jak wiara że mamy skład na środek tabeli po meczu z Radomiakiem. Do pewnego momentu można było się łudzić, ale pora przyjąć rzeczywistość do wiadomości.

Jaroo1 20.05.2022 15:04

No to skoro tak szanujemy legendy i Pan Kazimierz ma taka mocna pozycję w klubie to moze by sie do cholery odezwal co tu sie odpierdala i ze nie ma w Wisle napastnika i nie ma on z kim pracowac? Chyba tez po to on jest zeby sie wypowiedzial i podpowiedzial ze jest lipa

Armin 20.05.2022 16:10

Jutro o 16 jest półfinał Ligi Mistrzów w AMP futbolu na Garbarni. Radzę się tam udać przynajmniej nastroje będą lepsze bo jest duża szansa na finał.

aNouc 20.05.2022 18:47

Wideo konferencja Jerzego Brzęczka przed meczem Wisła vs Warta:

https://www.youtube.com/watch?v=0jPmlxOyVFI

aNouc 20.05.2022 19:40

Info grup kibicowskich:

Cytat:

Przez 33. kolejki wspieraliśmy piłkarzy bezgranicznym, fanatycznym dopingiem. "Jesteśmy z wami! (mimo, że rozrywało serce po niejednej porażce). Co dostaliśmy w zamian? 1. ligę. Dlatego jutro stawiamy się w licznym gronie na stadionie i:

- gdy piłkarze wybiegną na rozgrzewkę - GWIZDY!
- gdy będzie odczytywany skład - GWIZDY!
- gdy wyjdą na 1. połowę - GWIZDY!
- gdy strzelą gola - GWIZDY!
- gdy będą schodzić do szatni - GWIZDY!


Pamiętajcie, że jutro na murawę przy Reymonta nie wybiegną piłkarze Wisły, tylko banda nieudaczników, która zhańbiła nasz klub

FraMat 20.05.2022 19:56

A wtedy wyjdzie Kuba cały na biało i rozlegną się burnyje aplaudismenty

Wojtas 20.05.2022 20:15

Najsmutniejsze ze cobysmy jutro nie zrobili,juz jest musztardą po obiedzie.

trzeba bylo gwizdać,besztać,wieszać transaprenty na wszytskich meczach -po meczu ze Stalą bo to sie czuło ze coś wisi w powietrzu.A teraz?
teraz to juz jest za pózno i trzeba budować wszytsko od nowa

na nich nawet gwizdów szkoda bo nie są nic warci.

Szneka 20.05.2022 20:16

będzie transmisja czy multiliga?

Elendil 20.05.2022 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1584745)
Najsmutniejsze ze cobysmy jutro nie zrobili,juz jest musztardą po obiedzie.

trzeba bylo gwizdać,besztać,wieszać transaprenty na wszytskich meczach -po meczu ze Stalą bo to sie czuło ze coś wisi w powietrzu.A teraz?
teraz to juz jest za pózno i trzeba budować wszytsko od nowa

na nich nawet gwizdów szkoda bo nie są nic warci.

Przecież była wizyta kibiców na treningu zaraz po tym, jak Brzęczek został trenerem.

Mam nadzieję, że jutro dostanie się nie tylko kopaczom, bo to tylko wierzchołek góry lodowej.

jedenzero 20.05.2022 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1584746)
będzie transmisja czy multiliga?

C+ podaje, że będzie transmisja na CANAL+ NOW (kanał 37).

Jaroo1 21.05.2022 09:22

Tak po prawdzie to na kogo gwizdać? Na Poletanovicia, Gio? Na Kieszka i Biegańskiego? Na młodych piłkarzy? Na tych, którzy tu grają pierwszy sezon? Przecież to jest zbieranina sklecona bez ładu i składu, na prędce, bez żadnego pomysłu. Ci kopacze to są w 20% winni, w 20% Brzęczek bo nic nie zrobił po przyjściu tutaj i w 60% zarząd za zbudowanie takiego gówna i za swoją słabą pracę.

Cycu 21.05.2022 09:34

Dziwnie się dzisiaj czuję, kończy się coś wielkiego... https://www.youtube.com/watch?v=GJ9BIRI7FxA

Aż się łezka w oku kręci... Tyle lat wspomnień...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl