![]() |
Brzęczek wycisnął z nich maksa. Gdyby wygrali, może by zażarło. A tak, powietrze może z nich ujść, a na budowę nie ma czasu.
Skvarka i Kliment jednak nie zostali odmienieni jak za dotknięciem różdżki, a tak ich Brzęczek podbudowywał w mediach. Szkoda akcji Savica, mogliśmy wygrać. Zasłużyliśmy na wygraną. Duże zaskoczenie z tym Cisse. |
Mam tylko jedno do powiedzenia po tym meczu... Savic wypier.. w końcu z tego klubu.
|
Chciałbym się mylić ale obawiam się że nie wygrywając tego meczu podpisaliśmy na siebie wyrok z tym kalendarzem który mamy. Czas realnie oswajać się z myślą że w następnym sezonie może być pierwsza liga.
|
[wideo] - Jerzy Brzęczek po meczu Wisła Kraków 0:0 Górnik Łęczna:
https://www.youtube.com/watch?v=ejwU-1xGaBA |
Cytat:
|
Czemu Gul'a pracowal tu tak dlugo?
Fajnie, ze cokolwiek pokazali. Pod koniec ruszali sie, jakby byli z olowiu. Jeszcze kilka tygodni z Brzeczkiem i moze bedzie to niezle wygladac. Szkoda, ze nie mamy czasu. |
progres w grze jest, niestety w ofensywie bieda. Savic miał 3 kluczowe piłki, każdą zepsuł. Młyński, Kliment, Ondrasek i Kujlević - słabizna. Hugi i Skvarka - nic ponad stan. Tylu ludzi, a nie ma kim grać. Jeden Momo to za mało, zresztą po 20 minutach już nie był tak szybki. Czy Starzyński gra tak źle, że nie może wejść nawet po przerwie?
Tym nie mniej, gdyby gra tak wyglądała od początku, to pewnie w okolicach 8-10 miejsca byśmy się kręcili. Teraz obawiam się, że to poszło za daleko, żeby się z tego dołka wygrzebać. No chyba że wygramy z Legią... |
Nie wygramy żadnego meczu, jeśli w ofensywie będą występować zawodnicy pokroju Savica i Skvarki, którzy niweczą swoimi zagraniami wysiłek całej drużyny.
Albo wjeżdża do końca okna ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia + skrzydłowy, albo spadamy - tu już nie ma czasu na kalkulacje, trzeba sięgnąć po pieniądze na sprowadzenie co najmniej dwóch graczy w formie i z jakością sportową. |
Wygrana na ległej będzie smakować wyśmienicie...
A dzisiaj się okazało, że się da biegać i walczyć. I że mamy długą ławkę. Na teraz najbardziej brakuje pewności. Odzyskamy ją w Warszawie. |
Cytat:
A tego zwycięstwa z Legią nie widzę. |
Remis nie idealny, ale gra na pewno lepsza. To my byliśmy w tym meczu lepsi.
Widać różnicę w grze, drastycznie ograniczono podania między obrońcami i w poprzek, gramy szybciej do przodu co od razu przekłada się na więcej okazji. Okazji które marnujemy, bo mamy słabych piłkarzy - ale jednak tworzymy. W obronie niski pressing i szybki powrót do obrony większości piłkarzy. Nie nadziewany się na kontry. Fizycznie chyba jeszcze nie wszystko OK. Cisse nagle wiedział co ma grać, wracał do obrony - może coś z niego będzie. Dobra zmiana Hugiego - Młyński ława. Kuvejlić - bardzo dużo zepsuł, łapał bezmyślne faule - w tym pod naszym polem karnym. Mimo wszystko jak na niego - OK mecz. Pojawią się głosy że grali na zwolnienie Guli - niesłuszne. Gula sam się zwolnił, w sumie nie powinni go byli w ogóle zatrudniać. |
Największym problemem tej drużyny jest to ,że nie mamy nawet połowy napastnika....
|
Moim zdaniem zagraliśmy wspaniale. Mamy mocny skład który poradził sobie z dzisiejszym sprawdzianem. 1 pkt brał bym przed meczem w ciemno. Brzęczek to jednak fachowiec.
|
To teraz 4 mecze w pi.zde, atak z przedostatniego miejsca i liczymy na 5 zwycięstw w ostatnich 8 meczach
310 minut bodajże bez gola już Savic marnując każdą akcję złym podaniem bądź zla decyzja Tu nie co za dużo pisać, tu trzeba się szykować na 1 lige |
Przywalanie się do Savicia, który przynajmniej tworzy/dochodzi do akcji bramkowych to jedno wielkie iksde. Szczególnie patrząc na popisy Klimenta, Skvarki, Młyńskiego (!!!). Nasza ofensywa to był 18 letni Cisse, Ondrasek i Savić, póki wymienieni byli na boisku żarło. Z każdym ściągniętym elementem układanki było słabiej.
Jeszcze co do naszej MŁODZIEŻY, 18 letni Cisse zrobił w tym meczu więcej niż cała nasza plejada juniorów przez cały ten sezon. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Savic fatalnie, ale i tak jest jednym z najlepszych obecnie piłkarzy bez którego nie ma nawet pozorów jakiejś gry, kreowania akcji, niech to będzie opis jak wygląda obecnie nasza kadra.
|
W opiniach wielu kibiców pojawiała się stała maksyma ânie mamy gorszych piłkarzy, niż Termalika, Łęczna, Warta czy Stal.â A ja uważam, że mamy podobnych lub gorszych. Jest to zlepek szrotu bez techniki, kreatywności, boiskowej inteligencji, pomysłowości. I tak od Stolara, przez Skowronka, Hyballę czy Gulę ciągnie się ten skład węgla i papy. Ci, którzy zostali nie przeskoczą pewnego, przyzwoitego poziomu. Ci ściągani nie wyróżniają się niczym co napawałoby optymizmem lub dało przełożenie na liczby.
Widmo I ligi po dzisiejszym dniu zagląda coraz mocniej. |
Cytat:
|
Przestańcie biadolić, najważniejsze że kopacze wzięli się za granie, jak się chce i walczy to z każdym można wygrać.
Do końca12 kolejek 36 punktów do zdobycia, a tu niektórzy już naciągają wór na głowę. Z krawatami będzie nam się dużo łatwiej grało, tam liczę na 3 punkty... |
Już nikt nie może mieć wątpliwości, iż ta drużyna, w tym składzie, bez Yeboaha i El Mahdiouta, jest drużyną która prawdopodobnie spadnie z ligi. Po prostu nie ma żadnych aktywów w ofensywie, a jedynie samych partaczy.
Zarząd stoi więc przed prostą alternatywą: albo dopóki okno jeszcze otwarte robimy 2 czy 3 niezbędne transfery i wtedy realnie walczymy, albo żegnamy się z Ekstraklasą. Żaden Wujek tego nie zmieni, bo mamy obecnie przerażająco słabą jakościowo kadrę. |
Wyglądało to lepiej itd ale ja straciłem wiarę. Mamy tak naprawde obecnie punkt nad przedostatnim miejscem
|
Mecz dużo lepszy wiadomo... ale też graliśmy ze słabszym przeciwnikiem, niż poprzednie dwa mecze.
Początek obiecujący. Druga połowa bardziej wyrównana im bliżej końca jakby Górnik przejmował inicjatywę, ale za Guli by nas klepali jak panieny największe, a tak to przynajmniej jakoś walczyliśmy. Savic najaktywniejszy, widać, że chciał, próbował, ale co z tego skoro w najważniejszym momencie był niedokładny - zresztą zawsze był niedokładny.... Kuvelic słabizna razem z Młyńskim. Zdziwił mnie Hugi bo jak na kloca z betonowymi korkami nagle zaczął się ruszać, wiadomo - słabo, ale chyba najlepszy występ. Środek wciąż jest słaby.. Falzagic ? No średnio strasznie, ale jak na gościa w tyle to lepiej niż łamaga Kuvelic. Zdenek grał jakby za cholerę nie wiedział co się dzieje. Szkoda punktów, ale nadzieja przynajmniej na walkę jest. Może się tak zdarzyć, że w najbliższych kilku meczach nic nie ugramy, są jeszcze inne kolejki - w tym ostatnia u siebie z Warta, trzeba walczyć, trzeba wierzyć, ile to zespołów nieudaczych notowało combacki nawet 5 kolejek przed końcem sezonu? |
Savica to trudno ocenic , niby kreował sytuacje a wszstko na koncu koncertowo pie*dolił.
|
Ja p....ę co to moje oczy dzisiaj widziały?
Dużo, k.. biegania, ale zero inteligencji na boisku. Kiedy trzeba oddać strzał, gracz szuka podania. Kiedy trzeba podać, próbuje strzelać. To był mecz na zasadzie: pobiegamy, pokażemy się trenerowi, ch... z wynikiem. Ciemność widzę... ciemność. Jeśli nie przyjdzie ktoś ogarnięty do środka (i gotowy do gry) i chociaż pół napastnika (pominę skrzydła) to będziemy kibicować Wiśle w I lidze |
Wiadono że kadrowo jest tragedia. Wytransferowanie Yeboaha i Aschrafa w jednym okienku to było odsztrzelenie sobie sporego kawałka nogi.
|
Moze wg niektórych juz oddajmy sie na ostatnie miejsce w tabeli,co mecz walkower bo juz Wisła jest w 1lidze :lol:
czy wy sie ludzie dobrze czujecie?jest 36 pkt do zdobycia i na kazdy trzeba walczyc i z.apierdalac a przyszlsc pokaze co bedzie mecz w porównaniu ze Stalą ,praktycznie inna druzyna,wiadomo sporo nie wychodzilo,ale bylsimy lepsi i co wazne nie odpadamy kondycyjnie po 70 minucie jak wczesniej.Brzeczek wie co ma robic i to juz bylo dzis widać. |
Cytat:
Nie wiem skad wiara w 3 trasnfery ktore mialby wypalic od meczu z Legia... przeciez to bez sensu. |
Nie wiem jakim cudem ta leczna nie przegrala meczu od 6 spotkan. Przeciez ich pilkarze sa tak slabi ze glowa boli. Pilka na skrzydlo glowa w podloge i wrzuta na pale. A moze spiaczka wsadzi gdzies noge, glowe. Nasi o klase lepsi pilkarsko. Braklo szczescia. Obawiam sie tylko ze ten niesprawiedliwy remis przygasi nasze gwiazdy i juz skonczy sie efekt nowej miotly.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl