Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 06-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10470)

Griszka30KR 06.02.2022 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1576920)
Sadlok przepracował cały okres przygotowawczy a Frydrych nie. Myślę, ze to cała zagadka i myslę, że docelowo duet stoperów będzie tworzyć Frydrych-Colley. Sadi gra do pierwszego błędu czyli do dzisiaj.

Q...,ale przecież Frydrych nawet z covidem przewyższa Sadloka w obecnej formie...
Collley chyba też trafił do nas w trakcie przygotowąń.
Sadlok już zaliczył standardowy dla siebie błąd,czyli strata po podaniu,na szczęście tym razem piłka poszła na aut .
Przed chwila drugi, swoim podaniem wygonił Colleya pod linię autową.

Szneka 06.02.2022 16:23

czemu nam się taki Kun albo Długosz nie trafia? chłopaki znikąd a zapieprzają aż miło

kristos 06.02.2022 16:40

Gramy to samo co jesienią.
No cóż ,to jest trener , który choćby dostał nawet pół Realu ,to i tak
będzie przegrał.

Stelio 06.02.2022 16:44

ale trener potrzebuje więcej czasuuu!!!1111 hurrr durr

Żeby nie było, absolutnie nie jestem zwolennikiem nerwowych ruchów na ławce i chciałbym, żebyśmy mogli budować coś na lata ze stałą ekipą. Ale Gula to jest jakiś ....a dramat, ta drużyna spędziłą z nim już 2 obozy przygototawcze, rundę, 2 okienka i najlepiej grali w pierwszym meczu pod jego wodzą XDDD im dłużej jest z tymi piłkarzami tym gorzej... Ale dobra, co mnie to obchodzi, najwyżej zaryjemy mordą o 1 ligę, długi już prawie spłacone dzięki Mahdiouiemu i Yeboahowi, więc teraz kibice Wisły po spektakularnym spadku, kolejne spektakularne 5 lat będą się łudzić, że to już ten rok kiedy awansujemy spowrotem, ale zawse trafi się jakaś Arka czy ŁKS któremu się będzi chciało bardziej XD

KOALIK 06.02.2022 16:45

Adrianek vel Andrzejek coraz bardziej przypomina Wernera Liczkę.

Fugiel 06.02.2022 16:45

Najorsze jest to, ze my nic nie gramy. Nic

Levis88 06.02.2022 16:46

Banda nieudaczników. Każdy. Po kolei.

Arek95 06.02.2022 16:46

Może Klimenta z Sadlokiem wymienić w tartaku na opał?

Fugiel 06.02.2022 16:49

Oni nic nie graja Q..... nic nikt nie wie - czeski film.

JacekFan 06.02.2022 16:50

Sadlok wypierdalaj z Wisły.

bridgeburner 06.02.2022 16:53

Wybory trenera kontrowersyjne. Eufemistycznie pisząc
Sadlok jak zwykle solidny i jak zwykle w decydującym momencie zawala mecz ( chciałbym zobaczyć ile błędów prowadzących do straty gola/czerwonej dla Frydrycha w tym sezonie popełnił)
Nasza ofensywa istnieje tylko teoretycznie
Savic jest nadal Savicem, kto mógłby to przewidzieć
Skvarka bezproduktywnie jak przez 90% meczow, Kilment jak zwykle jedyna szanse zawalił
Nasza ofensywa leżała w zeszłej rundzie, więc sprzedaliśmy jedynego zawodnika robiącego różnice w zamian sprowadzając chuderlaka nieobytego w seniorskiej piłce i podstarzałego Ondraska który co prawda w piłkę już grać nie umie ale za to z niego fajny chłopak!
Łęczna z Wartą zagrały lepiej, oglądałem

czaro 06.02.2022 16:55

No, nie wygląda to dobrze.

Gunner1906 06.02.2022 16:57

Co mi się najbardziej rzuca w oczy. W Rakowie grają dużo bardziej zdecydowanie. Są szybsi i bardziej dynamicznie, lepiej atakują piłkę.

Druga sprawa czy gra Szot czy Gruszkowski a po drugiej stronie Hanousek to jest totalna porażka. W obronie jeszcze nie wyglądają źle ale ciężko mi sobie przypomnieć jakiekolwiek dobre zagranie do przodu wspomnianej trójki od początku sezonu. Każda wrzutka zdupcona, klapki na oczach i wrzucanie non stop partnera na minę, trafia do nich piłka i można być pewnym że jeśli nie zagrają wstecznej do obrońcy czy bramkarza to ją stracą.

Colley Fazlagic Cisse w porządku. Fazlagic i Cisse widać że grać umieją tylko potrzeba im pomoc od reszty. Kliement jest bezproduktywny moim zdaniem. Pomijam już te sytuację co nie strzelił ale gościu ani nie jest specjalnie szybki, ani silny, technika też nie błyszczy. Dla mnie dużo więcej dawał Forbes na którego można było zagrać i on te piłkę umiał chociaż zastawić przytrzymać i zgrac, swoje też strzelił. Nawet przez te kilkanaście minut Cisse bardziej mi się podobał bo pokazał szybkość, chęć do gry niezła technikę i trochę jeden na jeden co uważam bardzo kuleje w Wiśle, nikt nie wchodzi w jakieś pojedynki, tylko alibi.

To tyle, sory że trochę chaotycznie ale na szybko skrobane w telefonie. Teraz dwa arcywazne mecze u siebie, mniej niż 4 punkty zdobyte i zrobi się bardzo gorąco

LucjuszWielki 06.02.2022 16:58

Różnica póki co była taka, że nie graliśmy otwartej piłki tylko czekali na kontry - prawie się udało, lecz łamaga nad łamagami kliment zrobił swoje.

Raków robił z nami co chciałi jak chciał, indywidualnie miazga, od kopa odbierali nam piłke pojedynczy zawodnicy zaraz po tym jak im jakimś cudem wyłuskaliśmy.

NAJSŁABSKI:

ŁAMGA NAD ŁAMAGI: KLIMENT, zaraz za nim SKVARKA, kolejno: MŁYŃSKI i oczywiście SADLOK - ten ostatni zrobił to co ma w zwyczaju w sposób bezmyślny i głupawy, no ale cały mecz pod naporem, więc ciężko było się nie pomylić :D i to nie jego wskazuje na głównego winowajcę porażki, a tych wcześniejszych.

Brak kartki dla Arsenica to kabaret, kolejny to Cisse 5 min po wejściu goni Wdowiaka i po przebiegnięciu 20 metrów puchnie :D - myślałem, że gość jest szybki-dynamicznie, podobnie jak Yeboah, no ale tutaj przepaść, gość na sztuke.

Pllusy tej żenady to niewątpliwie Biegański i mały plus Colley, jest troche dziwaczny, no ale nie zawalił ...

Jedyna akcja meczu przypadkowa, w której fajnie zagrał Savic i koncertowo spatolił Kliment...

Reasumując DNO - koniecznie musimy jeszcze kogoś nabyć.

AS82 06.02.2022 16:58

Kliment mial byc moze piłke meczowa , ale jest slaby jak barszcz

Fugiel 06.02.2022 17:00

Na bezrybiu i rak ryba

Bieganski, Kliment, Enis, Colley, Savic na plus

Reszta dno.

W szczegolnosci Maciej, Hugi, czy Skravka

Mixu 06.02.2022 17:00

Raków to dobra i poukładana drużyna...ale to nie jest do ku*wy nędzy Real Madryt żeby oddać jeden jedyny je*any strzał w meczu i to w sytuacji sam na sam gdzie Kliment kaleka mógł zrobić WSZYSTKO to tulnął piłkę jak paralityk.

Sadlok won do Wieczystej

Łysy broniłem cię ale jak po całej rundzie i dwóch obozach przygotowawczych drużyna dalej nie ma bladego pojęcia co grać i wygląda jak banda ciot to chcę byś WYPIERD*ALAŁ Z WISŁY jeśli w dwóch następnych meczach nie zdobędziesz 6 punktów

Griszka30KR 06.02.2022 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1576946)
No, nie wygląda to dobrze.

Wymowna sytuacja miała miejsce pod koniec meczu,kiedy Raków od jakiegoś czasu wymieniał podania pomiędzy sobą ,a nasi stali albo biegali na alibi ,w 95 min piłkę przy nodze ma piłkarz Rakowa ,a na prawym skrzyde dwóch piłkarzy Rakowa podnosi ręce do góry,żeby Im podac ,bo chcą dostać piłke i są nie obstawieni...

Arronax 06.02.2022 17:00

Na szybko na gorąco.
Nie trafiłem z wynikiem.
Ale kto ma prowadzić, kto ma klepać, kto ma grać? W sumie coś niby biegają, i tyle.
J.K - sam jestem sportowcem, startowałem nie raz na zawodach, amatorem, sam sobie wszystko ogarniam płacę idp. I nawet na poziomie amatorskim zastanawiałem się nie raz, czy nie mogę z siebie wykrzesać więcej - trening mentalny, psycholog (wiadomo, że po kontuzjach idp trzeba wyprowadzić ciało i głowę. I to nie jednej kontuzji). Nie wiem czy J.Kliment ma psychologa, trenera mentalnego, bo gołym okiem widać, że nie dojeżdża. Niemożliwe, ze ktoś kto coś tam kiedyś grał, chociażby dziś mając trochę czasu, patelnie, nie ogarnia, strzela w taki sposób (wewnętrzną częścią, gdzie wiadomo, że najczęściej piłka zakręci ale nie w tę stronę co chciał strzelać). Po prostu mi się to nie mieści w głowie, nad mentalem, pewnością siebie też się pracuje ! Od tego są ludzie.

Ogólnie mocno średnio, wręcz kiepsko. Dawałem dużo nadziei ale kto ma tam w sumie szarpać/grać?
Indywidualnie bardziej mi się osobiście podobali zmiennicy, ale ile oni mieli czasu, jak już było praktycznie pozamiatane.

Patryko 06.02.2022 17:01

Gramy taką samą padakę, jak na jesień. Zero agresji, jeden na drugiego tylko patrzy.
Jak jeszcze raz przeczytam w jakimś wywiadzie, że Kliment to bardzo dobry piłkarz, to chyba umrę ze śmiechu. Koło napastnika z prawdziwego zdarzenia to on nawet nie stał.
Zostało nam jeszcze tylko 5 miesięcy męczarni z Maćkiem jako naszym kapitanem, a zarazem piłkarzem pierwszej 11-tki.
Biegańskiego w lecie (maksimum na jesień) już tutaj nie będzie, trzeba szukać następnego kocura na bramkę.
Mecz do zapomnienia, byliśmy tłem dla Rakowa.

czaro 06.02.2022 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1576949)
Różnica póki co była taka, że nie graliśmy otwartej piłki tylko czekali na kontry - prawie się udało, lecz łamaga nad łamagami kliment zrobił swoje.

Raków robił z nami co chciałi jak chciał, indywidualnie miazga, od kopa odbierali nam piłke pojedynczy zawodnicy zaraz po tym jak im jakimś cudem wyłuskaliśmy.

NAJSŁABSKI:

ŁAMGA NAD ŁAMAGI: KLIMENT, zaraz za nim SKVARKA, kolejno: MŁYŃSKI i oczywiście SADLOK - ten ostatni zrobił to co ma w zwyczaju w sposób bezmyślny i głupawy, no ale cały mecz pod naporem, więc ciężko było się nie pomylić :D i to nie jego wskazuje na głównego winowajcę porażki, a tych wcześniejszych.

Brak kartki dla Arsenica to kabaret, kolejny to Cisse 5 min po wejściu goni Wdowiaka i po przebiegnięciu 20 metrów puchnie :D - myślałem, że gość jest szybki-dynamicznie, podobnie jak Yeboah, no ale tutaj przepaść, gość na sztuke.

Pllusy tej żenady to niewątpliwie Biegański i mały plus Colley, jest troche dziwaczny, no ale nie zawalił ...

Jedyna akcja meczu przypadkowa, w której fajnie zagrał Savic i koncertowo spatolił Kliment...

Reasumując DNO - koniecznie musimy jeszcze kogoś nabyć.

Koniecznie. Dojdą Afgańczyk ze średniaka I ligi norweskiej i podstarzały junior z Zimbabwe grający w trzecim składzie spadkowicza Bundesligi, uzupełnieni przez jakąś przereklamowaną zapchajdziurę z Wisły Płock albo Rakowa. Koniecznie.

Skawa Wadowice 06.02.2022 17:02

Gula ty jebany amatorze. Nie pamietam zebysmy byli tyle razy upokarzani w sezonie. A to dopiero polowa. ....a mac 23-4 w strzalach. Chlopie jestes tu 8 miesiecy a w ataku gramy gorzej niz randomiwa banda z orlika. Do tego trzymasz na boisku swoich pupili jak chuja graja. Z mielcem musimy na trybunach ryknac zeby wypierdalal bo nie mozna na to patrzec. Mozna przegrywac, zrozumiem. Ale ....a w takim stylu? I tak kazdy mecz wyglada. Kazdy nas cisnie. Jebany lysy nieudaczniku.

Griszka30KR 06.02.2022 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fugiel (Post 1576952)
na bezrybiu i rak ryba

..... Kliment,........na plus

wwwhhhaaat??????

speedfashion 06.02.2022 17:13

Sprytna taktyka Guli. Wiedzial, ze Rakow totalnie poza zasiegiem, wiec namowil pilkarzy, zeby nic nie grali. W Mielcu juz panika, bo nie wiedza, jak sie ustawic w meczu przeciwko nieistniejacej druzynie.

Mozna wieszac psy na pilkarzach, na paru nawet trzeba, ale przeciez juz okolo dziesiatej minuty bylo widac, ze nie zamierzamy w tym meczu walczyc.

Nie da sie na to patrzec. Szkoda czasu i nerwow. Niech ktos pojdzie po rozum do glowy i pozegna sympatycznego Slowaka. Przy nim trudno oceniac zawodnikow indywidualnie, bo w tej druzynie nic nie dziala.

Drozd 06.02.2022 17:14

Przede wszystkim widać w Rakowie przygotowanie fizyczne. Kun który ma 105 w kapeluszu przepychał naszych jak chciał. Gonili do 80 minuty na pełnym gazie Momo wszedł z ławy i nie potrafił nadążyć za chłopem z piłką. Głównie tym przegraliśmy.

Swoje oczywiście dołożył kapitan, co my byśmy zrobili bez niego... No i Skvarka który swoimi podaniami napędzał kontry Rakowa w drugiej połowie. Savic niewidoczny ale patlnię wystawił. Kliment ława, dawać Hiszpana.


I golimy frajerów ;)

Elefant 06.02.2022 17:17

Ile już meczów w tym sezonie nasz kapitan przegrał jednoosobowo ?

Kliment i Sadlok nie powinni już więcej grać w Wiśle.

Po tym meczu jedno jest tylko pewne. Nie ma na czym opierać nadziei.

Gula - fatalne decyzje personalne (Kliment, Sadlok, Skvarka, Młyński).
Nowi zawodnicy poza Colley-em nic do gry nie wnieśli.
Jesteśmy kiepsko fizycznie przygotowani do sezonu.
Każdy bez wyjątku nasz zawodnik był ogrywany jak dziecko przez losowo wybranego zawodnika Rakowa.

No i standard do którego jesteśmy już przyzwyczajeni od czasu pamiętnej cieszynki Kuby. Totalny brak ambicji.

AS82 06.02.2022 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1576952)
Na bezrybiu i rak ryba

Bieganski, Kliment, Enis, Colley, Savic na plus

Reszta dno.

W szczegolnosci Maciej, Hugi, czy Skravka

Kliment dobrze dzis wg Ciebie ? :haha:

gambit88 06.02.2022 17:22

Gula dostał pewnie nakaz żeby było dużo młodych bo PJS. Ta kasa na nic nam się nie przyda jak polecimy do 1 ligi. Mlynski się nie nadaje do pierwszego składu

bódyń 06.02.2022 17:24

Sadlok karny jak przeciwnik stoi tylem. Dlugi czas w Wisle no i chyba juz pora zakonczyc.
Skvarka co ten clzowiek musi zrobci aby nie wyjsc w pdostawowym skaldzie? Dwa karne zrobic w meczu. Niesamowite.
Gula oczywiscie zmiany jak juz po meczu. No i zero postepu calem druzyny.
Collej Bieganski na plus.
Z Cisse beda ludzie i bedzie gral.
Nie widzialem na oczy Fernandeza ale nie moze byc gorszy od Klimenta.


Wynik zgodny z oczekiwaniami ale gra juz ponizej. Szykuje sie ostra walka o utrzymanie

DemekMaciek 06.02.2022 17:28

W Gulę zaczynam mocno wątpić. Tu juz sie nic nie zmieni. Miał więcej czasu na udowodnienie, ze potrafi niz:
Moskal w sezonie 2011/12 czy Probierz w sezonach 2011/12 i 2012/13 (tu jednak była dymisja)

Zasługuje moim zdaniem 10x bardziej na zwolnienie niz Kiko Ramirez w grudniu 2017.
Kompletny brak pomysłu. Na plus jedynie Plewka (będą z niego ludzie), o dziwo nienajgorzej Savić. Colley - całkiem pewnie, w przeciwieństwie do Sadloka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl