Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 19-12-2020, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10355)

skarabeus 21.12.2020 14:37

krysztalku,

ja wiem, ze boli cie, ze jade po tobie, za slepa wiare w skowronka a rownoczesne jechanie po zawodnikach. Teraz sie okazuje, ze jednak trener byl ujowy a druzyna jest calkiem, calkiem. Ale latwiej posypac glowe popiolem niz wypierac rzeczywistosc :-)

tedyy 21.12.2020 19:47

Biegać potrafią ale biegać z piłką już nie za bardzo :)

robert777 21.12.2020 20:36

Myslalem ze Jał Jeboa szybszy od Mehremicia a tu prosze

RAF 21.12.2020 20:53

Wydaje mi sie ze wszyscy zawodnicy powini otrzymac kredyt zaufania ma czas przepracowania okresu przgotowawczego z prawdziwym trenerem a nie parodysta i komediantem.

skarabeus 22.12.2020 00:17

Yaw ma szybki start do pilki. Mehremic to lokomotywa. Jak sie juz rozpedzi to leci ;P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl