Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VIII kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24-10-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10340)

Arkadiusz.Czerepach 26.10.2020 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1557990)
Polecam obejrzeć wczorajszą Ligę-. Jest o Wiśle dość dużo i wiele osób na tym forum miała by wielki ból d...y za takie teksty.
Od 1:42:04
https://youtu.be/Gx0MSp1B9qE?t=6124


Kowal jest najebany

ogolnie stanowski to takie discopolo diennikarstwa , nawet nazwe tej audycji zrobil taka zeby sie podpiac pod wiadomy program

ale oglada sie fajnie :)

Ogryzek 26.10.2020 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1557994)
Nie nadymaj się bo pękniesz...

Nie każdy tak jak ty potrafi tłumaczyć wszystko poziomem budżetu i statystyką...

Ty za to potrafisz "krzywy makaronie" ględzić i marudzić jak typowy kibic parchów który programowo deprecjonuje nasze wyniki.

Tak cię nadęło od tego narzekania że jak popuścisz z dupy to ci gacie potarga.

FraMat 26.10.2020 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1557992)
Dodałbym jeszcze 4 pozycję która odnosi się do ciebie i tobie podobnych malkontentów typu Wermach, skarabeus, Lucjusz czy Framat

- przegrywamy jest źle, dramat
- wygrywamy 6-0 jest TRAGEDIA i i żenada dekady. Hańba która nas pociągnie na dno!!!
(ewentualnie eee to musiały byc kołki - no jak tak mogli wygrać kiedy ja chce sobie pocisnąć po Skowronku)

ja p...ę jacy niektórzy sa niereformowalni.

Ile razy po niektórych przegranych meczach pisałem, ale nie tylko ja, że nieważny jest wynik, bo widać, że drużyna gra lepiej niż wskazuje na to wynik po meczu, że sa przesłanki do optymizmu?

Ogryzek 26.10.2020 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1557999)
ja p...ę jacy niektórzy sa niereformowalni.

Ile razy po niektórych przegranych meczach pisałem, ale nie tylko ja, że nieważny jest wynik, bo widać, że drużyna gra lepiej niż wskazuje na to wynik po meczu, że sa przesłanki do optymizmu?

Śliski jak węgorz hipokryto, nie wycofuj się teraz rakiem. Zacząłeś basować Lucjuszowi to basuj dalej.

krysztal 26.10.2020 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1557942)
Ale jak miał okazję to ogolił dlatego bez ambicji nie są. Bez ambicji byliby gdyby mieli okazję a z niej nie skorzystali. Trzeba rozumieć znaczenie słów żeby ich używać i nie wychodzić na osła.

A dlaczego nie 20:0 czemu jak mieli frajera który tylko statystował to dlaczego nie strzelili więcej?

skarabeus 26.10.2020 10:54

Pepe72,


to bramka Chuci w 61 minucie meczu jest dowodem ze zespol po 60 minuecie nie siada?
Strzal z dystansu, rykoszet, gol. Przypadkowy gol. I to jest dowodem na obrone tezy, ze "kondycyjnie sie poprawilo"?
Ja dostrzeglem ze wlasnie mniej wiecej kolo 60 minuty zespol siadl.
Pytanie czy to slawetne kunktatorstwo czy braki kondycyjne.

Niezaleznie od tego ile zmian mozna przeprowadzic kazdy zawodnik powinien byc przygotowany na 120 minut zapier)&#(*(%ania. Bo przypomne Ci ze 10-5=5 wiec czesc zawodnikow musi biegac cale 90 minut. Tak gdybys zapomnial.


Co do wchodzenia Kuby po 60 minucie pelna zgoda. Tez uwazam, ze to optymalne rozwiazanie obecnie

skarabeus 26.10.2020 11:11

Pepe72,

odsluchalem ta audycje co wrzuciles.
I powiedz co z niej wynika?
Bo ja slyszalem, ze:

- Wisla jednak jest atrakcyjna dla wartosciowych zawodnikow, bo to Wisla a nie Lech czy Legia zakontraktowala Frydrycha.
- Wisla ma wartosciowych zawodnikow (Frydrych, Yaw, Forbes, Kuba)
- Wisla ma lepszych zawodnikow do przodu niz Lechia
- Wisla moze skonczyc w top6 a nawet top4

I jak to sie ma do placzow na tym forum, ze gramy o utrzymanie i nic wiecej?

Ja sie zgadzam z Kowalczykiem. Ale nie z tym parodysta na lawce.

pepe72 26.10.2020 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1557994)
Nie nadymaj się bo pękniesz...

Nie każdy tak jak ty potrafi tłumaczyć wszystko poziomem budżetu i statystyką...


Dlaczego Piast niedawno wszystko wygrywał, a teraz wszystko przegrywa? Budżet im obcięli o połowę? Jak ktoś nie pojmuje że 70% efektów to głowa, a nie nogi czy portfel. To będzie opowiadał pierdoły o poziomie zawodników, budżecie, utrzymaniu jako celu i podniecał się wynikami nie zwracając uwagi na przyczyny takich czy innych wyników.

Ja bym jednak obstawiał budżet. Zawsze miał budżet bez rewelacji ale wyciągał powyżej możliwości.
W długiej perspektywie nie dał rady.

krysztal 26.10.2020 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558005)
Pepe72,


to bramka Chuci w 61 minucie meczu jest dowodem ze zespol po 60 minuecie nie siada?
Strzal z dystansu, rykoszet, gol. Przypadkowy gol. I to jest dowodem na obrone tezy, ze "kondycyjnie sie poprawilo"?
Ja dostrzeglem ze wlasnie mniej wiecej kolo 60 minuty zespol siadl.
Pytanie czy to slawetne kunktatorstwo czy braki kondycyjne.

Niezaleznie od tego ile zmian mozna przeprowadzic kazdy zawodnik powinien byc przygotowany na 120 minut zapier)&#(*(%ania. Bo przypomne Ci ze 10-5=5 wiec czesc zawodnikow musi biegac cale 90 minut. Tak gdybys zapomnial.


Co do wchodzenia Kuby po 60 minucie pelna zgoda. Tez uwazam, ze to optymalne rozwiazanie obecnie

Nie to nie bramka Chuci tylko kolejny raz pokonane ponad 110 km w trakcie spotkania świadczą że pod tym względem wszystko wraca na właściwe tory.Z górnikiem to było chyba ponad 115 w mielcu koło 113 teraz ponad 110 .Jestem sobie w stanie wyobrazić że w sobotę oszczędzaliśmy siły na lechię.Czy to nam pomoże? Zobaczymy.Jeśli z gdańszczanami osiągniemy dobry rezultat to będzie to potwierdzenie opanowania kryzysu i będzie można myśleć nad kolejnymi krokami

pepe72 26.10.2020 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558007)
Pepe72,

odsluchalem ta audycje co wrzuciles.
I powiedz co z niej wynika?
Bo ja slyszalem, ze:

- Wisla jednak jest atrakcyjna dla wartosciowych zawodnikow, bo to Wisla a nie Lech czy Legia zakontraktowala Frydrycha.
- Wisla ma wartosciowych zawodnikow (Frydrych, Yaw, Forbes, Kuba)
- Wisla ma lepszych zawodnikow do przodu niz Lechia
- Wisla moze skonczyc w top6 a nawet top4

I jak to sie ma do placzow na tym forum, ze gramy o utrzymanie i nic wiecej?

Ja sie zgadzam z Kowalczykiem. Ale nie z tym parodysta na lawce.

4 miejsce to mogą być puchary :rotfl:
A co do "parodysty na ławce" to uratował nam e-klapę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1557995)
Kowal jest najebany

ogolnie stanowski to takie discopolo diennikarstwa , nawet nazwe tej audycji zrobil taka zeby sie podpiac pod wiadomy program

ale oglada sie fajnie :)

Kowal to ma raczej taki stan "standardowy".
Co co discopolo to bez przesady. To jednak Weszło rozwaliło "grzeczne" pisanie o piłce.

I też mi poprawiło humor :)

robert777 26.10.2020 13:04

odnośnie osób piszących, że bramka Chuki przypadkowa, z dupy i takie tam. Ogólnie w piłce zdecydowana większość bramek pada po błędach przeciwników inaczej wszystkie mecze kończyły by się 0-0

skarabeus 26.10.2020 14:48

robert,
Strzal Chuci to nie blad Podbeskidzia. Po prostu strzelil. Przypadkiem byl rykoszet. Gdyby nie ten rykoszet bramkarz pewnie by ta pilke zlapal/wypiastkowal. Fakt, nie popisal sie bramkarzyna refleksem co nie zmienia faktu, ze gol z cyklu szczesliwych.



pepe72,
za zaslugi przywrocmy Wasilewskiego. Bogus juz jest za zaslugi. Wystarczy.


krysztal,
biegac a biegac to jest roznica. Ja tez Ci przebiegne 12 km. Ale jak bede w formie to zrobie to o 1/3 szybciej. Kumasz czacze?

LucjuszWielki 26.10.2020 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1557992)
Dodałbym jeszcze 4 pozycję która odnosi się do ciebie i tobie podobnych malkontentów typu Wermach, skarabeus, Lucjusz czy Framat

- przegrywamy jest źle, dramat
- wygrywamy 6-0 jest TRAGEDIA i i żenada dekady. Hańba która nas pociągnie na dno!!!
(ewentualnie eee to musiały byc kołki - no jak tak mogli wygrać kiedy ja chce sobie pocisnąć po Skowronku)

W tym problem że z twoim oszołomskim podejściem nie da się dyskutować na argumenty. Nawet nasz najlepszy zespół w historii - Kasperczaka nie spełnił by twoich minimalnych oczekiwań.

Dodałbym jeszcze 5 pozycję, która odnosi się do ciebie i tobie podobnych ludzi mających klapki na oczach i przykładowo samobój rywala bez naszego nacisku określiłby mianem pięknej akcji i świetnego ułożenia taktycznego.

Ogryzek 26.10.2020 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1558024)
Dodałbym jeszcze 5 pozycję, która odnosi się do ciebie i tobie podobnych ludzi mających klapki na oczach i przykładowo samobój rywala bez naszego nacisku określiłby mianem pięknej akcji i świetnego ułożenia taktycznego.

Kulą w płat oszołomie - ja bynajmniej nie wpadłem w kosmiczny zachwyt ani po 6-0 ani tym bardziej po 3-0. Widzę braki zespołu. Ale cieszyłem się jak większość z wygranych.

To wy "pieniacze i malkontenci" forumowi - zaczęliście z jednej strony jak ty deprecjonować wygrane, pisząc ze graliśmy z kołkami, a z drugiej jak oszołom Drozd - wymagać od zespołu Skowronka gry i wyników które by nawet Wisła Kasperczaka nie spełniła dzisiaj.

Przemyśl sobie na spokojnie to co napisałem. I ważne, zdejmuj "maskę" i dotleniaj mózg od czasu do czasu :)

stary dziad 26.10.2020 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558007)
Ale nie z tym parodysta na lawce.

A ja uważam że jest to PAN TRENER ARTUR SKOWRONEK

LucjuszWielki 26.10.2020 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1558026)
Kulą w płat oszołomie - ja bynajmniej nie wpadłem w kosmiczny zachwyt ani po 6-0 ani tym bardziej po 3-0. Widzę braki zespołu. Ale cieszyłem się jak większość z wygranych.

To wy "pieniacze i malkontenci" forumowi - zaczęliście z jednej strony jak ty deprecjonować wygrane, pisząc ze graliśmy z kołkami, a z drugiej jak oszołom Drozd - wymagać od zespołu Skowronka gry i wyników które by nawet Wisła Kasperczaka nie spełniła dzisiaj.

Przemyśl sobie na spokojnie to co napisałem. I ważne, zdejmuj "maskę" i dotleniaj mózg od czasu do czasu :)

Widzisz, sam jesteś oszołomem bo ja za każdym razem podkreślałem, że ważne są 3 punkty i cieszą wygrane, a próbujesz mi wmówić, że jest inaczej i kompromitujesz się tutaj wpisami o karmieniu parchatych...

Dobrze Drozd ci napisał, żebyś odłożył ten kompresor z tyłka. Obrażasz, ubliżasz, zachowujesz się jak SMARKACZ bo ktoś nie może mieć innego zdania wmawiając komuś deprecjonowanie - NIE, STWIERDZAM FAKTY, opisuję rzeczywistość, mecz był k... męką i padło dużo urew jak oglądałem to spotkanie ze znajmomymi, podbeskidzie nas gwałciło jak wcześneij inne zespoły - 30 minut nakrywania czapką, kto wie jakby się losy potoczyły gdyby nie ten karny? i uj mnie obchodzi jakiś łks, jakaś stal z 5 punktami - gówno mnie to obchodzi. Oczy krwawiły i tyle, a że wygraliśmy to bardzo się cieszę, tylko ta wygrana nie zamazuje mi rzeczywistej sytuacji.

Zagramy ładny dla oka mecz to sobie wejdę na forum i napiszę bo mam takie prawo. Ciesz się, że wolfy odpoczywa od forum bo już dawno za te herezje zostałbyś pojechany od pokemonów :]

sl@y 26.10.2020 16:13

Herezje oszołomów to są wypisywane po meczu ze Stalą

skarabeus 26.10.2020 16:22

Niech bedzie. Jesli widzenie mankamentow, minimalizmu, kunktatorstwa, brakow druzyny jest herezja i jestem oszolomem - niech bedzie.

Pogadamy po Rakowie. I przypomne wiekszosci, ktora teraz sie w portki z radosci spuszcza jak bedzie cisnela po skowronku.

Ogryzek 26.10.2020 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1558029)
Widzisz, sam jesteś oszołomem bo ja za każdym razem podkreślałem, że ważne są 3 punkty i cieszą wygrane, a próbujesz mi wmówić, że jest inaczej i kompromitujesz się tutaj wpisami o karmieniu parchatych...

Dobrze Drozd ci napisał, żebyś odłożył ten kompresor z tyłka. Obrażasz, ubliżasz, zachowujesz się jak SMARKACZ bo ktoś nie może mieć innego zdania wmawiając komuś deprecjonowanie - NIE, STWIERDZAM FAKTY, opisuję rzeczywistość, mecz był k... męką i padło dużo urew jak oglądałem to spotkanie ze znajmomymi, podbeskidzie nas gwałciło jak wcześneij inne zespoły - 30 minut nakrywania czapką, kto wie jakby się losy potoczyły gdyby nie ten karny? i uj mnie obchodzi jakiś łks, jakaś stal z 5 punktami - gówno mnie to obchodzi. Oczy krwawiły i tyle, a że wygraliśmy to bardzo się cieszę, tylko ta wygrana nie zamazuje mi rzeczywistej sytuacji.

Zagramy ładny dla oka mecz to sobie wejdę na forum i napiszę bo mam takie prawo. Ciesz się, że wolfy odpoczywa od forum bo już dawno za te herezje zostałbyś pojechany od pokemonów :]

Zachowuję się tak jak wy się zachowujecie. Zmonopolizowaliście wielką ilością wpisów wątek meczowy, gdzie większość normalnych, nie nawiedzonych użytkowników nie chce wchodzić. Bo co tam widzą?

Pierwsze 2 zwycięstwa w sezonie, w tym jedno okazałe które się takie zdarza raz na kilka sezonów? Co widzą?
Widzą JĘKI, PŁACZE, LAMENTY, OBRAŻANIE TRENERA i jednym słowem nic tylko wygrana 6-0 to przypadek, kołki w stali a w ogóle to powinni wygrać 12-0!!! BEZ AMBICJI, TRENER PARALITYK i takie tam wydzieliny frustratów jak wy.

To jest ku.rwa normalny wątek meczowy po wygranej 6-0 z przeciwnikiem? Nigdzie, tylko na naszym forum gdzie kilku fajansiarzy ubzdurało sobie że obrzydzą innym pisanie i czytanie o meczu.

Mam propozycje - załóż sobie z Wermachtem, Drozdem, Skarabeusem i FramaTem wątek - = BEZ AMBICJI - UPADEK WISŁY ZA SKOWRONKA = i tam widzielajcie swoje śmierdzące toksyny które w....iają wielu ludzi. Już nawet nie śmieszą a irytują.

Za chwilę może przegramy i bedzie czas na lament, płacz czy skarabeusowe złorzeczenie trenerowi. Ale po wygranej 6-0 WARA od tego tematu żeby zepsuć ludziom, chocby i chwilowe szczęście z wyniku.

Rozumiesz co mnie w....ia? Dlatego założcie sobie osobny wątek "wydalniczy waszych toksyn" i wszyscy bedą szczęśliwi. Wy - bo nikt wam nie bedzie przeszkadzał w kreowaniu armagedonu i reszta która będzie chciała normalnie porozmawiać :)

Ogryzek 26.10.2020 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558031)
Niech bedzie. Jesli widzenie mankamentow, minimalizmu, kunktatorstwa, brakow druzyny jest herezja i jestem oszolomem - niech bedzie.

Pogadamy po Rakowie. I przypomne wiekszosci, ktora teraz sie w portki z radosci spuszcza jak bedzie cisnela po skowronku.

Zatem siedź z zaciśniętymi pięściami i kibicuj Lechii i Rakowowi w meczach z Wisłą - po porażkach Wisły spuścisz się ze szczęścia że wyszło na twoje...

Ech... i jak tu nie uważać cię za "partyzanta" parchatych...

krysztal 26.10.2020 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558021)
robert,
Strzal Chuci to nie blad Podbeskidzia. Po prostu strzelil. Przypadkiem byl rykoszet. Gdyby nie ten rykoszet bramkarz pewnie by ta pilke zlapal/wypiastkowal. Fakt, nie popisal sie bramkarzyna refleksem co nie zmienia faktu, ze gol z cyklu szczesliwych.



pepe72,
za zaslugi przywrocmy Wasilewskiego. Bogus juz jest za zaslugi. Wystarczy.


krysztal,
biegac a biegac to jest roznica. Ja tez Ci przebiegne 12 km. Ale jak bede w formie to zrobie to o 1/3 szybciej. Kumasz czacze?

Wstawaj skarabeus,zesrałeś się...
I jak już wstałeś to pokaż mi proszę w którym momencie w ostatnich 3 meczach odstawaliśmy szybkościowo od przeciwników?A i zdecyduj się czy nie mamy sił czy odstajemy szybkościowo.A i jeszcze pokaż no kto to niby się z radości w portki spuszcza(poza tobą po przegranych meczu)

FraMat 26.10.2020 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1558034)
Dlatego założcie sobie osobny wątek "wydalniczy waszych toksyn" i wszyscy bedą szczęśliwi. Wy - bo nikt wam nie bedzie przeszkadzał w kreowaniu armagedonu i reszta która będzie chciała normalnie porozmawiać :)

Załóż sobie swoje własne forum ze swoimi zasadami. Nikt ci nie bedzie tam przeszkadzał w lizaniu sie po f...

LucjuszWielki 26.10.2020 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1558034)
Zachowuję się tak jak wy się zachowujecie. Zmonopolizowaliście wielką ilością wpisów wątek meczowy, gdzie większość normalnych, nie nawiedzonych użytkowników nie chce wchodzić. Bo co tam widzą?

Pierwsze 2 zwycięstwa w sezonie, w tym jedno okazałe które się takie zdarza raz na kilka sezonów? Co widzą?
Widzą JĘKI, PŁACZE, LAMENTY, OBRAŻANIE TRENERA i jednym słowem nic tylko wygrana 6-0 to przypadek, kołki w stali a w ogóle to powinni wygrać 12-0!!! BEZ AMBICJI, TRENER PARALITYK i takie tam wydzieliny frustratów jak wy.

To jest ku.rwa normalny wątek meczowy po wygranej 6-0 z przeciwnikiem? Nigdzie, tylko na naszym forum gdzie kilku fajansiarzy ubzdurało sobie że obrzydzą innym pisanie i czytanie o meczu.

Mam propozycje - załóż sobie z Wermachtem, Drozdem, Skarabeusem i FramaTem wątek - = BEZ AMBICJI - UPADEK WISŁY ZA SKOWRONKA = i tam widzielajcie swoje śmierdzące toksyny które w....iają wielu ludzi. Już nawet nie śmieszą a irytują.

Za chwilę może przegramy i bedzie czas na lament, płacz czy skarabeusowe złorzeczenie trenerowi. Ale po wygranej 6-0 WARA od tego tematu żeby zepsuć ludziom, chocby i chwilowe szczęście z wyniku.

Rozumiesz co mnie w....ia? Dlatego założcie sobie osobny wątek "wydalniczy waszych toksyn" i wszyscy bedą szczęśliwi. Wy - bo nikt wam nie bedzie przeszkadzał w kreowaniu armagedonu i reszta która będzie chciała normalnie porozmawiać :)

Może inaczej: Markus z kotem psioczyli jak jechaliśmy całą ligę i sezon zakończyliśmy z rekordową przewagą punktową nad drugim miejscem i jakoś forum przeżyło te udręki :]

Ogryzek 26.10.2020 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1558042)
Załóż sobie swoje własne forum ze swoimi zasadami. Nikt ci nie bedzie tam przeszkadzał w lizaniu sie po f...

Ty już dupe Lucjuszowi wylizałeś, teraz masz smak na fiuta zboku? Nie pozwalaj sobie binarny ćwoku.

Drozd 26.10.2020 21:36

Normalnie boki zrywać jak niektórzy nie potrafią się pogodzić z faktem że ktoś ma inne zdanie. Bez pyskówki epitetów nie potrafią sklecić zdania.

Bo jest obowiązkiem się cieszyć że walczymy o 12 miejsce, a jak ktoś pomyśli o 4 to już herezja...

Wydaje mi się, że to wynika z usprawiedliwiania mizernych postępów w budowaniu drużyny przez imć Skowronka. To ze bronimy się u siebie z najsłabszą drużyną w lidze powinno zastanawiać i wynik nie ma tu nic do rzeczy.

A fanatycy Skowronka potrafią napisać, że Podbeskidzie jest od na piłkarsko lepsze. Kabaret.

Ogryzek 26.10.2020 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1558049)
Normalnie boki zrywać jak niektórzy nie potrafią się pogodzić z faktem że ktoś ma inne zdanie. Bez pyskówki epitetów nie potrafią sklecić zdania.

Bo jest obowiązkiem się cieszyć że walczymy o 12 miejsce, a jak ktoś pomyśli o 4 to już herezja...

Wydaje mi się, że to wynika z usprawiedliwiania mizernych postępów w budowaniu drużyny przez imć Skowronka. To ze bronimy się u siebie z najsłabszą drużyną w lidze powinno zastanawiać i wynik nie ma tu nic do rzeczy.

A fanatycy Skowronka potrafią napisać, że Podbeskidzie jest od na piłkarsko lepsze. Kabaret.

Kabaret to jest twoje niestrudzone mękolenie bez końca. Srasz sie o wszystko "krzywy makaronie". Nic ci sie nie podoba i nawet zespół Kasperczaka by ci nie dogodził. Długo tak zamierzasz piłować swoje mękolenie, mekoło bez ambicji?

Drozd 26.10.2020 22:20

Aż zobaczę, że w 80% zespół gra w piłkę, a nie w 80% przeszkadza w grze przeciwnikowi. Nic tu nie zależy ode mnie.

skarabeus 26.10.2020 22:26

Ciezko sie dyskutuje z kims kto nie rozumie tekstu pisanego a do tego doklada ci rzzeczy ktorych nie napisales... dramat.
Analfabetyzm XXI wieku jak sie patrzy.

Ogryzek 26.10.2020 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1558052)
Ciezko sie dyskutuje z kims kto nie rozumie tekstu pisanego a do tego doklada ci rzzeczy ktorych nie napisales... dramat.
Analfabetyzm XXI wieku jak sie patrzy.

Konia już zwaliłeś na poczet porażek Wisły żeby staneło na twoim? Wypierała sie żaba błota...

skarabeus 26.10.2020 22:48

Pojmij jedna rzecz. Fakt, ze skowronka uwazam za zero trenerskie nie oznacza, ze chce zeby Wisla przegrywala. Po prostu widze to, czego ty dostrzegac nie potrafisz. I nie jestem nadmiernym optymista wiedzac kto ustawia druzyne. Paradoksalnie najlepsze wybory byly wtedy kiedy nie mial zadnego wyboru :D



Ale to trzeb chciec takie proste rzeczy zrozumiec. Lubi potrafic zrozumiec...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl