![]() |
Cytat:
ogolnie stanowski to takie discopolo diennikarstwa , nawet nazwe tej audycji zrobil taka zeby sie podpiac pod wiadomy program ale oglada sie fajnie :) |
Cytat:
Tak cię nadęło od tego narzekania że jak popuścisz z dupy to ci gacie potarga. |
Cytat:
Ile razy po niektórych przegranych meczach pisałem, ale nie tylko ja, że nieważny jest wynik, bo widać, że drużyna gra lepiej niż wskazuje na to wynik po meczu, że sa przesłanki do optymizmu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pepe72,
to bramka Chuci w 61 minucie meczu jest dowodem ze zespol po 60 minuecie nie siada? Strzal z dystansu, rykoszet, gol. Przypadkowy gol. I to jest dowodem na obrone tezy, ze "kondycyjnie sie poprawilo"? Ja dostrzeglem ze wlasnie mniej wiecej kolo 60 minuty zespol siadl. Pytanie czy to slawetne kunktatorstwo czy braki kondycyjne. Niezaleznie od tego ile zmian mozna przeprowadzic kazdy zawodnik powinien byc przygotowany na 120 minut zapier)&#(*(%ania. Bo przypomne Ci ze 10-5=5 wiec czesc zawodnikow musi biegac cale 90 minut. Tak gdybys zapomnial. Co do wchodzenia Kuby po 60 minucie pelna zgoda. Tez uwazam, ze to optymalne rozwiazanie obecnie |
Pepe72,
odsluchalem ta audycje co wrzuciles. I powiedz co z niej wynika? Bo ja slyszalem, ze: - Wisla jednak jest atrakcyjna dla wartosciowych zawodnikow, bo to Wisla a nie Lech czy Legia zakontraktowala Frydrycha. - Wisla ma wartosciowych zawodnikow (Frydrych, Yaw, Forbes, Kuba) - Wisla ma lepszych zawodnikow do przodu niz Lechia - Wisla moze skonczyc w top6 a nawet top4 I jak to sie ma do placzow na tym forum, ze gramy o utrzymanie i nic wiecej? Ja sie zgadzam z Kowalczykiem. Ale nie z tym parodysta na lawce. |
Cytat:
W długiej perspektywie nie dał rady. |
Cytat:
|
Cytat:
A co do "parodysty na ławce" to uratował nam e-klapę. Cytat:
Co co discopolo to bez przesady. To jednak Weszło rozwaliło "grzeczne" pisanie o piłce. I też mi poprawiło humor :) |
odnośnie osób piszących, że bramka Chuki przypadkowa, z dupy i takie tam. Ogólnie w piłce zdecydowana większość bramek pada po błędach przeciwników inaczej wszystkie mecze kończyły by się 0-0
|
robert,
Strzal Chuci to nie blad Podbeskidzia. Po prostu strzelil. Przypadkiem byl rykoszet. Gdyby nie ten rykoszet bramkarz pewnie by ta pilke zlapal/wypiastkowal. Fakt, nie popisal sie bramkarzyna refleksem co nie zmienia faktu, ze gol z cyklu szczesliwych. pepe72, za zaslugi przywrocmy Wasilewskiego. Bogus juz jest za zaslugi. Wystarczy. krysztal, biegac a biegac to jest roznica. Ja tez Ci przebiegne 12 km. Ale jak bede w formie to zrobie to o 1/3 szybciej. Kumasz czacze? |
Cytat:
|
Cytat:
To wy "pieniacze i malkontenci" forumowi - zaczęliście z jednej strony jak ty deprecjonować wygrane, pisząc ze graliśmy z kołkami, a z drugiej jak oszołom Drozd - wymagać od zespołu Skowronka gry i wyników które by nawet Wisła Kasperczaka nie spełniła dzisiaj. Przemyśl sobie na spokojnie to co napisałem. I ważne, zdejmuj "maskę" i dotleniaj mózg od czasu do czasu :) |
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze Drozd ci napisał, żebyś odłożył ten kompresor z tyłka. Obrażasz, ubliżasz, zachowujesz się jak SMARKACZ bo ktoś nie może mieć innego zdania wmawiając komuś deprecjonowanie - NIE, STWIERDZAM FAKTY, opisuję rzeczywistość, mecz był k... męką i padło dużo urew jak oglądałem to spotkanie ze znajmomymi, podbeskidzie nas gwałciło jak wcześneij inne zespoły - 30 minut nakrywania czapką, kto wie jakby się losy potoczyły gdyby nie ten karny? i uj mnie obchodzi jakiś łks, jakaś stal z 5 punktami - gówno mnie to obchodzi. Oczy krwawiły i tyle, a że wygraliśmy to bardzo się cieszę, tylko ta wygrana nie zamazuje mi rzeczywistej sytuacji. Zagramy ładny dla oka mecz to sobie wejdę na forum i napiszę bo mam takie prawo. Ciesz się, że wolfy odpoczywa od forum bo już dawno za te herezje zostałbyś pojechany od pokemonów :] |
Herezje oszołomów to są wypisywane po meczu ze Stalą
|
Niech bedzie. Jesli widzenie mankamentow, minimalizmu, kunktatorstwa, brakow druzyny jest herezja i jestem oszolomem - niech bedzie.
Pogadamy po Rakowie. I przypomne wiekszosci, ktora teraz sie w portki z radosci spuszcza jak bedzie cisnela po skowronku. |
Cytat:
Pierwsze 2 zwycięstwa w sezonie, w tym jedno okazałe które się takie zdarza raz na kilka sezonów? Co widzą? Widzą JĘKI, PŁACZE, LAMENTY, OBRAŻANIE TRENERA i jednym słowem nic tylko wygrana 6-0 to przypadek, kołki w stali a w ogóle to powinni wygrać 12-0!!! BEZ AMBICJI, TRENER PARALITYK i takie tam wydzieliny frustratów jak wy. To jest ku.rwa normalny wątek meczowy po wygranej 6-0 z przeciwnikiem? Nigdzie, tylko na naszym forum gdzie kilku fajansiarzy ubzdurało sobie że obrzydzą innym pisanie i czytanie o meczu. Mam propozycje - załóż sobie z Wermachtem, Drozdem, Skarabeusem i FramaTem wątek - = BEZ AMBICJI - UPADEK WISŁY ZA SKOWRONKA = i tam widzielajcie swoje śmierdzące toksyny które w....iają wielu ludzi. Już nawet nie śmieszą a irytują. Za chwilę może przegramy i bedzie czas na lament, płacz czy skarabeusowe złorzeczenie trenerowi. Ale po wygranej 6-0 WARA od tego tematu żeby zepsuć ludziom, chocby i chwilowe szczęście z wyniku. Rozumiesz co mnie w....ia? Dlatego założcie sobie osobny wątek "wydalniczy waszych toksyn" i wszyscy bedą szczęśliwi. Wy - bo nikt wam nie bedzie przeszkadzał w kreowaniu armagedonu i reszta która będzie chciała normalnie porozmawiać :) |
Cytat:
Ech... i jak tu nie uważać cię za "partyzanta" parchatych... |
Cytat:
I jak już wstałeś to pokaż mi proszę w którym momencie w ostatnich 3 meczach odstawaliśmy szybkościowo od przeciwników?A i zdecyduj się czy nie mamy sił czy odstajemy szybkościowo.A i jeszcze pokaż no kto to niby się z radości w portki spuszcza(poza tobą po przegranych meczu) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Normalnie boki zrywać jak niektórzy nie potrafią się pogodzić z faktem że ktoś ma inne zdanie. Bez pyskówki epitetów nie potrafią sklecić zdania.
Bo jest obowiązkiem się cieszyć że walczymy o 12 miejsce, a jak ktoś pomyśli o 4 to już herezja... Wydaje mi się, że to wynika z usprawiedliwiania mizernych postępów w budowaniu drużyny przez imć Skowronka. To ze bronimy się u siebie z najsłabszą drużyną w lidze powinno zastanawiać i wynik nie ma tu nic do rzeczy. A fanatycy Skowronka potrafią napisać, że Podbeskidzie jest od na piłkarsko lepsze. Kabaret. |
Cytat:
|
Aż zobaczę, że w 80% zespół gra w piłkę, a nie w 80% przeszkadza w grze przeciwnikowi. Nic tu nie zależy ode mnie.
|
Ciezko sie dyskutuje z kims kto nie rozumie tekstu pisanego a do tego doklada ci rzzeczy ktorych nie napisales... dramat.
Analfabetyzm XXI wieku jak sie patrzy. |
Cytat:
|
Pojmij jedna rzecz. Fakt, ze skowronka uwazam za zero trenerskie nie oznacza, ze chce zeby Wisla przegrywala. Po prostu widze to, czego ty dostrzegac nie potrafisz. I nie jestem nadmiernym optymista wiedzac kto ustawia druzyne. Paradoksalnie najlepsze wybory byly wtedy kiedy nie mial zadnego wyboru :D
Ale to trzeb chciec takie proste rzeczy zrozumiec. Lubi potrafic zrozumiec... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl