Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski - 2020/2021 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10318)

Sylwus1988 15.08.2020 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1554164)
Mam nadzieje ze ten temat będzie miał więcej niż jedną strone

no i ma więcej

ciacho 15.08.2020 20:38

Aż mi odeszła ochota na kupno karnetu. Dobrze, że strona nie działa od 2 dni (sic!!!), bo już bym był po zakupie.

speedfashion 15.08.2020 20:39

Moze ten niegodny i nieakceptowalny wp....ol wyjdzie nam na zdrowie. Tego sobie i Wam zycze. No i jeszcze nerwow ze stali, bo troche szyderstw zbierzemy.

Wehrmacht 15.08.2020 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1554889)
W tym roku nie zdążyłem kupić karnetu. Od dwóch dni próbuje kupić, ale się nie da bo błąd systemu...

Po dzisiejszej kompromitacji, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem odpuścić temat.

Sorry, ale dzisiaj było "przegięcie paly" nie będę płacił 700+złotych za drużynę która nie umie ograć IV ligowców...

ja sie zastanawiam czy mozna karnet zwrocic

Konrad. 15.08.2020 20:40

Przecież ....a grał pierwszy skład.
Trzy ligi różnicy....

silver03 15.08.2020 20:41

Brawo ku.rwa

skeba 15.08.2020 20:41

Ten mecz był przygotowany pod filmik na Twittera i YT (że przegrywamy z drużyną pokoju Kszo), ale z pomocą kibiców uda nam się wyjść z kryzysu. Wszystko wyreżyserowane na Tip Top!

Kowalski 15.08.2020 20:42

Nie będę komentował bo się zdenerwowałem.

Matejas_ 15.08.2020 20:42

Ile by lig różnicy nie było, jak się lekceważy rywala to tak się to kończy ;)

Każdy z Was tu widział 3:0, 4:0, 5:0... zacytuję dziadka "kurva z Wami jak z dziećmi", jakieś utopijne to forum :D

Jontek 15.08.2020 20:42

Cytat:

Moze ten niegodny i nieakceptowalny wp....ol wyjdzie nam na zdrowie. Tego sobie i Wam zycze. No i jeszcze nerwow ze stali, bo troche szyderstw zbierzemy.
Na zdrowie????? My ledwo co się utrzymaliśmy będąc na dnie, a tym meczem pokazaliśmy, że na dnie dalej jesteśmy

gizmowisla 15.08.2020 20:43

https://www.youtube.com/watch?v=7RVmnW-paoM krolowie TT , krolowei komedii, to jak balzny z tymi pucharami ? sa juz ??? nie mozna pisac prawdy ??? mamy legendy ...... ??? pozostaje tym wpisem tych asiorow z SB .....gdzie jesyescie dzdzownice ?????

skarabeus 15.08.2020 20:45

No coz... kolejny kamyczek do ogrodka "nie jestem zwolennikiem Skowronka".
Wlasnie dlatego nie jestem.
Skowronkow nie wiem czego brakuje. Inteligencji? Roztropnosci?
Wprowadzil na boisko Savicia, ktory trenuje od poniedzialku z zespolem. Juz ta gra Beqiraja mocno naciagnieta byla.
Czemu nie zagral tego meczu bezpiecznym wariantem zawodnikami, ktorzy sa w klubie od dawna i POWINNI znac jakikolwiek schemat gry?

To tylko pokazuje ze ok, utrzymal zespol, ale zmarnowal caly zeszly sezon, bo nawet Ci, ktorzy zostali nie wiedza co maja grac.
I niestety, tak to bedzie wygladac. Przyklad Barcelony pokazuje, ze mozna miec grupe swietnych pilkarzy, ale jak nie ma sie na ich czele wodza to nic z tego nie bedzie.

R33 15.08.2020 20:46

Do osób które odpuszczają temat karnetów to mam ochotę napisać ostrzej, jednak rozumiem ich poniekąd zdenerwowanie dlatego napiszę po prostu - ochłońcie.


PS: A posty najlepiej wykasujcie lub wyedytujcie bo potem się będziecie ich wstydzić.

mitmichael 15.08.2020 20:47

No to owy temat mozna zamknac :rotfl:

gizmowisla 15.08.2020 20:49

szyder-cipy z Sb teraz prosze o glos ....mamy kadre, mocny srodek pola .....gdzie jestescie klauny ??? ggddziiee ???????????

LucjuszWielki 15.08.2020 20:49

Tu nie ma o czym dysuktować plaskacz na twar każdemu kopaczowi, który grał w tym meczu to najniższy poziom kary, zawse byłem za takimi akcjami, jak ktoś z top przepierdalał z kelnerami, są granice przyzwoitości, albo honorowy zwrot kasy za miesi≥ąc albo kop w dupe i ostra praca - nie ma innej możliwości,

Gorlicki Wiślak 15.08.2020 20:50

Uwielbiam to pitolenie że PP nam nie leży To co się robi w gabinetach? Patrzy w statystyki ile PP ma Legia i kolejnym trenerom stawia się to za cel. A po zwycięzcy poprzedniej edycji wiesza się w szatni zdj Probierza i spółki z wzniesionym PP i odpowiada jak Lechia Arce w 2019

Czy będą dostępne szaliki na 20-lecie dubletu?

https://img.webme.com/pic/s/szalikow...cieDubletu.jpg

skarabeus 15.08.2020 20:52

gizmo
Barca tez miala silny srodek pola :-) Ale jak trenerem jest parodysta to takie sa efekty :-)

speedfashion 15.08.2020 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jontek (Post 1554901)
Na zdrowie????? My ledwo co się utrzymaliśmy będąc na dnie, a tym meczem pokazaliśmy, że na dnie dalej jesteśmy

Moze na przyklad poszukamy bramkarza (chyba ze w PP po prostu mial bronic Buchal).
Moze tez kilka osob zrewiduje swoje przekonania.

Moim zdaniem Skowronek dzisiaj zapracowal na czerwona kartke. Ale moze dostanie tylko zolta.

Skawa Wadowice 15.08.2020 20:57

Kondycyjnie ze skowronkiem mozemy byc przygotowani dobrze ale ju pilkarsko i taktycznie to dno. Trzeba liczyc na warte ze dadza dupy. Najlepiej byloby dac mu ultimatum. Nie bedzie dobrego poczatku sezonu to wypiernicza.

Sylwus1988 15.08.2020 21:02

Więcej lizania sie po fiutach i mówienia od samej góry do samego dołu że jesteśmy w kryzysie, że mamy dlugi ze jak dostajemy w....... za w.......em to nic sie nie dzieje bo przecież mamy kryzys.
po takiej kolejnej kompromitacji powinna spaść czyjaś głowa bo tu każdy myśli ze huk tam nie trzeba sie starać, przegramy z 20ligowcem wytłumaczymy to tym że dwa lata temu nas mogło już nie być.
Niech góra zacznie wymagać i wyciągać konsekwencje a nie zabawiają się w kolegów bo huj z tego wielki będzie

bridgeburner 15.08.2020 21:10

Co trzeba zrobić żeby Sadlok k... w końcu przestał wykonywać stałe fragmenty gry?
Crowdfunding założyć? Zbiórkę na siepomaga? Ankietę na Twitterze?

Elendil 15.08.2020 21:13

Siódmy sezon męczenia buły z rzędu uważam za rozpoczęty.


Pomyłka... Ósmy. Także możemy już zacząć myśleć o nowym sezonie, na pewnie będzie lepiej

s1mone 15.08.2020 21:14

Kolejne rozczarowanie w Pucharze Polski. Praktycznie jak co roku :)

Ja już nawet nie mam siły się na to denerwować, bo właśnie takiego przebiegu meczu się obawiałem.
Dla graczy KSZO praktycznie mecz sezonu, dla naszych gloryfikowany sparing. Wygrali Ci, którym w pierwszej połowie sprzyjało szczęście a w drugiej bardziej zależało.

Niestety elementy wolincjonalne siedzące często w podświadomości grupy ('xx to leszcze - o.......imy ich na luzie' albo 'to tylko KSZO nie ma co się przejmować') mają bardzo często wpływ na wyniki krajowych pucharów. Takie agrowpie rdole w futbolu to norma od UK po Rosję niestety. Ot, specyfika piłki.

I nie- nie zamierzam nikogo rozgrzeszać. Nasi spartaczyli ten mecz konkretnie. Po prostu nie jest to dla mnie jakieś wielkie zaskoczenie.

Kac 15.08.2020 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1554894)
Moze ten niegodny i nieakceptowalny wp....ol wyjdzie nam na zdrowie. Tego sobie i Wam zycze. No i jeszcze nerwow ze stali, bo troche szyderstw zbierzemy.

tak samo na zdrowie wyjdzie jak seria porazek w zeszlym sezonie, nikt nawet nie wyciagnal wnioskow po 7:0 od Legii

to jest dramat

krzysiek311311 15.08.2020 21:29

Jak nie będzie jakiś kar dla piłkarzy albo nie poleci głowa trenera. To ja dziękuje bardzo za takie coś. Sorry, ale odpowiedzialność ktoś musi ponieść, a nie że sobie odpadają z amatorami kolejny sezon i wyjebane, 0 konsekwencji.

Dla mnie jest to porażka 3 razy gorsza sportowo od Stargardu czy Legii. Przepraszam bardzo, ale KSZO ledwo utrzymało się w 3 lidze, równie dobrze mogliby grać na poziomie Puszczy Niepołomice II druzyny, Dalinu Myślenice czy Orłem Piaski Wielkie.

Jaroo1 15.08.2020 21:41

Co tu dużo mówić, tu nie ma co mówić, trzeba przeklinać. Przejebana sprawa, ale ten mecz pokazał o co będziemy walczyć w przyszłym sezonie. Drużyna nie ma jaj i nie ma w sobie tego ognia, jak się nie ma umiejętności mega, to pozostaje wlasnie na tym charakterze jechać, ale tutaj brakuje tego w....ienia i zwykłej walki, aby zabić, aby wbic bramkę i mieć wywalone czy się gra o 1 miejsce, czy o 13, czy w Wiśle mocnej, czy słabej, czy w Legii czy w Gorniku Zabrze. Oni mają średnie umiejętności, charakter taki oo, a głowy zamulone myśleniem, presją i to im przeszkadza jechac na zwykły mecz, do byle frajera i go ograć bo wiadomo, że się jest lepszym.

I myślę, że ciągnie się za nami trzecią dekade ten błąd Cupiała, czyli brak szkolenia młodziezy. Jestesmy w sytuacji gdzie nie stać nas na nikogo, płacić nie płacimy dużo, więc tylko oddolne zadziałanie i wpuszczenie w tą drużynę młodzieży, która o coś walczy, o transfery, o kasę, o wypromowanie się, mogłoby coś tutaj zmienić. A tak to mamy skład oparty na szrocie, emerytach, zawodnikach z kartą w ręku, nadziejach, że "może ten wypali", najemnikach itd. Gdybyśmy zaczęli na dużą skalę szkolić mlodzież, to mielibyśmy chociaż talenty, uzupelnienia składu, kogoś w rodzaju młodego Małeckiego, Borysiuka, Żyro, więcej Buksów itd i to by jakoś ciągneło tę biedną druzynę.

Levis88 15.08.2020 21:41

Konsekwencje muszą być wyciągnięte. Już jutro.

BlurgH 15.08.2020 21:45

@Levis88
Jutro zobaczysz informację, że "Na razie nie podejmujemy nerwowych ruchów, drużyna jest przybita, musimy podnieść morale" i "kupujcie karnety"... ;)

Szneka 15.08.2020 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1554939)
Konsekwencje muszą być wyciągnięte. Już jutro.

serio myślisz, że ktoś w klubie się przejmie i kary dojebie? Ja myślę,że dzisiejsza porażka już po piłkarzach spływa w drodze powrotnej,


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl