Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 08-03-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10271)

czaro 09.03.2020 23:39

Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.

sanderuss 10.03.2020 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1551405)
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.

Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".

wolfy 10.03.2020 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1551417)
Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".

Dlatego wszyscy mają półroczne kontrakty :D

bódyń 10.03.2020 19:07

i tabela frekwencji. Ostatnia na jakis czas zapewne. Mecz z Lechem wskakuje do top 10
https://i.ibb.co/30cFP61/Zrzut-ekran...0-19-05-49.png

Lvcas 11.03.2020 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1551456)
i tabela frekwencji. Ostatnia na jakis czas zapewne. Mecz z Lechem wskakuje do top 10
https://i.ibb.co/30cFP61/Zrzut-ekran...0-19-05-49.png

Nie ma sensu podawać frekwencji, kiedy nie wszystkie kluby podają kołowrotki tylko sprzedane bilety.

Komentując już sprawy kibicowskie i nasz doping, to bardzo średnio to wygląda ostatnio. Topowe przyśpiewki śpiewane na wyścigi, bębniarz narzuca tempo takie szalone, że po 1 zwrotce człowiek myśli jak się nie udusić a nie jak śpiewać głośno. Gniazdowy nie ogarnia tego tempa a bębniarz się po prostu nie nadaje.

A co do meczu oglądałem właśnie powtórkę i sumie gołym okiem widać, że większość meczu częściej byliśmy przy piłce. Lech 2-3 podania i na skrzydła gdzie bardzo niebezpieczni byli Jóźwiak i Puchacz, ale nic wielkiego drużyna z Poznania nie pokazała. Chociaż moim zdaniem to była najlepsza ekipa w tym sezonie na R22. Może przewagi optycznej w grze nie mieli, ale widać u nich było pomysł na grę i bardzo groźne wrzutki.
U nas MVP meczu tercet: Wojtkowski Zhukov i Savicevic. Na uwage zasługuje interwencja Burligi z 67 minuty, po groźnej wrzutce w pole karne Wisły, poszedł za piłką wyprzedził doskonale ustawionego rywala, który już tylko patrzył gdzie skierować piłkę z 6 metra, ale na szczęście zza pleców Bury wyskoczył i piłkę wybił głową, przy okazji dał się sfaulować. Nota bene na taką interwencje ze strony Janickiego czy Klemenza nawet nie byłoby co liczyć.

Na minus zasługują końcówki połów. Nie dajemy rady w ostatnich minutach gry. Remis moim zdaniem zasłużony, na więcej nie można było oczekiwać.

bódyń 11.03.2020 09:38

90minut podaje kolowrotki, ekstraklasa ilosc sprzedanych biletow.
Wiec porownanie ma sens


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl