Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, poniedziałek 18 II, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10108)

Armin 20.02.2019 15:26

Wiesz o tym że nie było 22 tysiecy osób na trybunach - liczba uwzglednia stan ze wszyscy którzy kupili karnety pojawili sie na meczu a tak nie było wiec nawet 20 tys. nie było.

gris 20.02.2019 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1534122)
Wiesz o tym że nie było 22 tysiecy osób na trybunach - liczba uwzglednia stan ze wszyscy którzy kupili karnety pojawili sie na meczu a tak nie było wiec nawet 20 tys. nie było.


A skąd ty to wiesz? Czytając twoje wcześniejsze posty proponuję wrócić na swoje śmieszne forum i tam się udzielać.

Karherop 20.02.2019 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1534086)
Pewnie z takiej samej, jak pozdrawiani są Ruch i Widzew i to już od dawna.

Ludzie się cieszą, że flaga rekinów nie wisiała na meczu, tylko nawet nie zdają sobie sprawy, ilu z aktywnych szarakanów siedziało obok nich na sektorze E ;)

Najważniejsze jest to, jaki odbiór trybun będą mieli potencjalni inwestorzy.
Kibice zaś nie są idiotami. Tym bardziej Ci którzy chodzą.na Wisle dziesiat lat.
Generalnie wszyscy kibice, w tym całą trybuna C zdała egzamin na medal, a brak flag to dodatkowy plus, którego się nikt nie spodziewał. Pojawia się prędzej czy później, ale myślę że także i WSH jest potrzebne wewnętrzne wyciszenie i wyczyszczenie atmosfery.

skarabeus 20.02.2019 18:20

Ja oczekiwalem braku flag i spodziewalem ,ze jesli jest tam choc jedna myslaca osoba to tych flag nie bedzie. I nie bylbym taki pewny czy te flagi jeszcze wroca na stadion. Bardziej obstawiam powstanie czegos nowego.

A co do tego, ze na E szarkany siedzialy.
Niech sobie siedza. Ja osobiscie do wiekszosci ludzi z sharks nie mam pretensji. Wiekszosc z nich na prawde ma klub w sercu i zostalo wykorzystana podobnie jak wiekszosc kibicow. Co nie zmienia faktu, ze dla nich jako organizacji na stadionie nie ma miejsca.

Armin 22.02.2019 10:53

W kwestii liczby ludzi na trybunach - chyba jednak nie było tak kolorowo jak niektórzy z was tu pisali.



https://twitter.com/K_Stanowski/stat...77400269627395

it 22.02.2019 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1534233)
W kwestii liczby ludzi na trybunach - chyba jednak nie było tak kolorowo jak niektórzy z was tu pisali.



https://twitter.com/K_Stanowski/stat...77400269627395

Później sam się poprawił na 18 141.
To jest na pewno bliższe prawdy niż 16k, ale też bliższe niż 21k.

heoij 22.02.2019 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1534233)
W kwestii liczby ludzi na trybunach - chyba jednak nie było tak kolorowo jak niektórzy z was tu pisali.

Jeżeli już chcesz go cytować to rób to z rozwagą, bo w tym poście, który podałeś napisał kłamstwo, czyli powielasz nieprawdę:

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...52046901854208


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl