![]() |
Wiesz o tym że nie było 22 tysiecy osób na trybunach - liczba uwzglednia stan ze wszyscy którzy kupili karnety pojawili sie na meczu a tak nie było wiec nawet 20 tys. nie było.
|
Cytat:
A skąd ty to wiesz? Czytając twoje wcześniejsze posty proponuję wrócić na swoje śmieszne forum i tam się udzielać. |
Cytat:
Kibice zaś nie są idiotami. Tym bardziej Ci którzy chodzą.na Wisle dziesiat lat. Generalnie wszyscy kibice, w tym całą trybuna C zdała egzamin na medal, a brak flag to dodatkowy plus, którego się nikt nie spodziewał. Pojawia się prędzej czy później, ale myślę że także i WSH jest potrzebne wewnętrzne wyciszenie i wyczyszczenie atmosfery. |
Ja oczekiwalem braku flag i spodziewalem ,ze jesli jest tam choc jedna myslaca osoba to tych flag nie bedzie. I nie bylbym taki pewny czy te flagi jeszcze wroca na stadion. Bardziej obstawiam powstanie czegos nowego.
A co do tego, ze na E szarkany siedzialy. Niech sobie siedza. Ja osobiscie do wiekszosci ludzi z sharks nie mam pretensji. Wiekszosc z nich na prawde ma klub w sercu i zostalo wykorzystana podobnie jak wiekszosc kibicow. Co nie zmienia faktu, ze dla nich jako organizacji na stadionie nie ma miejsca. |
W kwestii liczby ludzi na trybunach - chyba jednak nie było tak kolorowo jak niektórzy z was tu pisali.
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...77400269627395 |
Cytat:
To jest na pewno bliższe prawdy niż 16k, ale też bliższe niż 21k. |
Cytat:
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...52046901854208 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl