Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10016)

wolfy 21.10.2018 18:59

Punkt z Warszawy bardzo cenny, choć wynik trochę rozczarowuje po drugiej połowie.
Legia mocno siadła fizycznie.

Skawa Wadowice 21.10.2018 19:00

Brawo. To było coś. Legia szczęśliwie remisuje :D

funkykoval 21.10.2018 19:00

Szkoda, ale Frankowski zadbał o wyrównanie faule Vespvicia nie gwizdanie a ciekawy jestem tego wejścia na kolano Wojtkowskiefo. W 93 min nie gwizdnął faulu ale dla mnie gorsze wejście niż Peszki na Novikowasie

pepe72 21.10.2018 19:01

45 minut grozy, 30 minut euforii i szkoda, że nie dociągnęli do 5-2 :)

W sumie DZIĘKI!!!!!

Charlie 21.10.2018 19:02

Z perspektywy całego spotkania remis sprawiedliwy - pierwsza połowa dla warszawki, druga dla nas. Olbrzymi szacun za walkę, ci ludzie naprawdę są niesamowici, jak się nakręcą to nie ma mocnych.

Levis88 21.10.2018 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1516641)
legia nas po prostu osmiesza i kpi sobie z tych pilkarzykow .....ciekawe przeciwko czemu Oni znowu wyszli na to boisko , znowu kasa ? czy jakas inna obraza ? po prostu az przykro patrzyc na to

Co teraz mądrego powiesz? dla kogo tak zagrali?
Brawo Panowie! Gramy do końca!

Skawa Wadowice 21.10.2018 19:14

AntyMod posiedzi cicho do następnego meczu :) a może jeszcze dłużej.

Mam wrażenie, że był spalony carlitosa na 3:3, nie sprawdził na Varze no bo to Warszawa....

szprotson 21.10.2018 19:24

DZIĘKUJE PANOWIE!

Dla mnie wygraliscie.
Jebac sędziego i cała rodzine jego...

pepe72 21.10.2018 19:28

do utrzymania jeszcze 19 punktów ;)

A tak między nami to jasna d...! O dwie kolejki za późno zagraliśmy z L.

wolfy 21.10.2018 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1516660)
AntyMod posiedzi cicho do następnego meczu :) a może jeszcze dłużej.

Mam wrażenie, że był spalony carlitosa na 3:3, nie sprawdził na Varze no bo to Warszawa....

Nie było. Powtórka z C+ IMHO nie zostawia wątpliwości. Ważniejsze to co wcześniej, czyli głupia strata i obcinka Bashy (poza tym świetny mecz, profesura).
Legia zadowolona z remisu, Ondrasek miał piłkę na 2-4, miał setkę ale widać że się zablokował.
Druga połowa to mokra ściera w twarz dla warszawskich piłkarzy i komentatorów.
Lis bardzo słaby występ. Bramka na 3-3 to festiwal błędów w obronie ale tutaj akurat nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia.
Piękny mecz, było w nim wszyystko.

AntyMod - daj już sobie spokój z tą frustracją.

funkykoval 21.10.2018 19:30

Frankowski nie popełnił jakiegoś wielkiego błędu ale jak już się mylił to tylko w kedną stronę. To ze Vesovic dotrwał do końca meczu to tylko zasługa sędziego potem w pucharach wszyscy zdziwieni ze pajace z Warszawy dostają czerwone kartki

funkykoval 21.10.2018 19:32

Bramka na 3-3 to początek Basha zjebal a potem Sadlok bal się faulować i potknął się przypadkowo. Lis akurat przy tym golu nie miał żadnych szans

johny96 21.10.2018 19:34

Obiektywnie remis sprawiedliwy. To co los nam dał w momencie, gdy Lopez się wywrócił, zabrał przy poślizgu Sadloka.

Brawo dla piłkarzy! Wygrana na Amice, wygrana w Kauflandzie, remis, mimo straconej pozycji, w Warszawie.

wolfy 21.10.2018 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1516667)
Obiektywnie remis sprawiedliwy. To co los nam dał w momencie, gdy Lopez się wywrócił, zabrał przy poślizgu Sadloka.

Brawo dla piłkarzy! Wygrana na Amice, wygrana w Kauflandzie, remis, mimo straconej pozycji, w Warszawie.

A to kiedy Lopez obciął się w polu karnym Legii i setka Ondraszka?

filipowski 21.10.2018 19:37

Super druga połowa,przypomniał się mecz z Poznania.Nie rozumiem jednak dlaczego przespali pierwszą połowę.Wynik zadawalający,podnieść się z 0-2 na trudnym terenie to jest sztuka.

szprotson 21.10.2018 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1516668)
A to kiedy Lopez obciął się w polu karnym Legii i setka Ondraszka?

jeszcze setka Kostala. prawde mowiac troszke podobna okazja do tej ktora wykorzystał na 3-3 Carlitos. po długim po oknie. Kostal wybrał po krótkim i na chujowej wysokosci, no ale to z racji tego ze strzelał lewą nogą której chyba nie posiada.

p.s. nie było spalonego przy podaniu do Carlitosa?

wolfy 21.10.2018 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516671)
jeszcze setka Kostala. prawde mowiac troszke podobna okazja do tej ktora wykorzystał na 3-3 Carlitos. po długim po oknie. Kostal wybrał po krótkim i na chujowej wysokosci, no ale to z racji tego ze strzelał lewą nogą której chyba nie posiada.

p.s. nie było spalonego przy podaniu do Carlitosa?

Była powtórka w studiu, nie było.

funkykoval 21.10.2018 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516671)
jeszcze setka Kostala. prawde mowiac troszke podobna okazja do tej ktora wykorzystał na 3-3 Carlitos. po długim po oknie. Kostal wybrał po krótkim i na chujowej wysokosci, no ale to z racji tego ze strzelał lewą nogą której chyba nie posiada.

p.s. nie było spalonego przy podaniu do Carlitosa?

Gdyby przełożył na prawa nogę byłoby po meczu. Legia już w meczu ze Śląskiem w drugiej połowie była słaba a grała przeciwko 10

johny96 21.10.2018 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1516668)
A to kiedy Lopez obciął się w polu karnym Legii i setka Ondraszka?

Zapewne stwierdzisz, że nie ma co porównywać tych sytuacji, ale przypomina mi się z początku spotkania sytuacja, kiedy Lopez oddał strzał będąc na wprost bramki i za mało dokręcił piłkę, poprzeczka oraz obrona Wasilewskiego w drugiej połowie.

Fugiel 21.10.2018 20:03

Brawo Wisla! Ja uwazam, ze najslabiej u nas jednak zagral Kort. Jest cieniem siebie z poczatku sezonu. Jestem bardzo ciekaw czy Tibor / Kamil nie wypadli by lepiej.

s1mone 21.10.2018 20:06

Dziękuję drużynie za drugą połowę i charakter. Należą się im wielkie brawa.


Dziwny to był mecz. Pierwsza połowa - nie istnieliśmy, strzelamy bramkę i nie istnieje Legia.


Pod koniec przy rzucie wolnym dostawałem palpitacji serca.


Brawo chłopaki, byle byśmy teraz się znowu nie wysypali na kimś słabszym.

Karherop 21.10.2018 20:12

Trzeba przyjac ten remis z pokorą. Scenariusz z Poznania był bliski, ale... zupełnie dla nas niezasłużony. Brawa za 2 połowę, ale pierwsza to była kompromitacja.
Niestety Korta już któryś raz nie ma w meczu. Halilović musi wyzdrowieć i dojść do formy.
Teraz najważniejsze, aby nie dać plamy jak z Koroną i wygrać u siebie z Sosnowcem. Legie zostawmy za sobą.

szprotson 21.10.2018 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1516677)
Halilović musi wyzdrowieć i dojść do formy.
.

i razem z Bragielem wjezdza jak dzik do lasu:)
Co to znaczy Halilovic ma dojść do formy? Wiele osób tez na tt o nim pisze, ma nadzieje. Więc ja, zupełnie nieświadomy chciałbym zapytać czym jest dojście do formy tego piłkarza i po czym to poznamy.

z Korcikiem pełna zgoda ze go nie widać, no ale to też nie jest jakieś mega zaskoczenie

Garret 21.10.2018 20:20

Cholera, sam nie wiem co czuć po tym meczu. Z jednej stronie rozczarowanie, bo zwycięstwo było tak blisko. Rozczarowanie tym większe, że po fatalnej pierwszej połowie mieliśmy mecz po kontrolą i jedną bramkę więcej.

Tyle że no właśnie, po takiej pierwszej połowie to ja w przerwie marzyłem o remisie. Ba, ja marzyłem, żeby nie skończyło się jakąś kompromitacją.

Najlepiej więc chyba po prostu pogratulować chłopakom charakteru i wiary. Że kolejny raz potrafili się podnieść i odrobić straty, a potem nawet wyjść prowadzenie. Podziękować za walkę do końca. Niewiele brakło, by wszystkie najważniejsze mecze w tej rundzie ta drużyna wygrała, co nie zdarzyło się chyba od lat.

Kurde, jeszcze ta sytuacja Zdenka na 4:3. I tak sobie myślę, czy nie lepiej by było, gdyby Sadlok faulował. Wiem, czerwona z miejsca, ale może by dowieźli tę wygraną. Może. Cóż, pozostało nam gdybanie.

Teraz naprawdę przydałyby się 3 pkt z Sosnowcem. Szkoda by było zmarnować tych 4 pkt z dwóch ciężkich wyjazdów.

Aha, do wszystkich obrażających w przerwie piłkarzy i trenera - idźcie po mopa i wsadźcie go sobie w gębę, tak, żebyście się udławili. Wasze komentarze po pierwszej połowie były żenujące. Krytykę rozumiem, ale wyśmiewanie? Obrażanie? W takim sezonie, przy tylu problemach? Wstyd, po prostu szkłerwa wstyd.

Kowalski 21.10.2018 20:29

Tylko Wisła! The Sa Pinto jest kompletnie odrealniony.

Skawa Wadowice 21.10.2018 20:39

Sa pinto nie ma za grosz pokory w sobie. Burak z niego. Nie podoba mi sie jego legia, ktora zamknieta we wlasnej polowie wyprowadza zabojcze kontry. Potem przyjezdzaja z Europy kelnerzy ktorzy chca grac w pilke i wszystko wychodzi. Tyczy sie to wgl calej ekstraklasy. Uczymy aie przeszkadzac a nie techniki i rozgrywania szybkiego ataku pozycyjnego. Zawsze bedziemy z ta mysla 5 lat za Azerbejdzanem i Luksemburgiem

Karherop 21.10.2018 20:45

@szprotson
Po pierwsze: nie mamy żadnej alternatywy (nawet na zmianę) w środku pola. Nawet gdyby Stolarczyk chciał zmienić Korta to nie ma na kogo. Arsenić gra tam z przymusu i to widać.

Po drugie uważam że Halilović ma większy potencjał od Korta, co pokazały mecze choćby w poprzednim sezonie: z Legią 2-0, Płock 2-2 (jego bramka) czy wygrane potyczki z Koroną czy Zagłębiem. Od 28 kolejki zeszłego sezonu grał prawie wszystko od początku i prawie zaaowocowało to awansem do pucharów.
Za dojście do formy uważam grę na poziomie z kwietnia-maja 2018 tego piłkarza.

ashkeczup 21.10.2018 20:56

Czy tylko ja uważam, że Sadlok od dłuższego czasu nie potrafi osiągnąć chociażby dobrej formy? 38 letni Wasilewski wygląda dużo lepiej. Masa niepewnych interwencji, próżno szukać dobrego przerzutu, masa słabych podań. Szkoda, że Ondraskowi dziś nie żarło, bo wygrać na Ł3 po ślicznym comebacku, ajjj...

LucjuszWielki 21.10.2018 20:58

Niedosyt jest....

Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale:

wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame?

:/


EDIT:

Aha zapomniałem pogratulować piłkarzom za ogranięcie się w 2 połowie... Uj mnie strzela, ze catlitosem prelamal sie w meczu z nami i... pewnie zacznie strzelac seryjnie.

Sytuację z półobrotu Ondraska nazywacie setką ?

salernitano 21.10.2018 21:06

a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci??? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.

https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl