![]() |
Punkt z Warszawy bardzo cenny, choć wynik trochę rozczarowuje po drugiej połowie.
Legia mocno siadła fizycznie. |
Brawo. To było coś. Legia szczęśliwie remisuje :D
|
Szkoda, ale Frankowski zadbał o wyrównanie faule Vespvicia nie gwizdanie a ciekawy jestem tego wejścia na kolano Wojtkowskiefo. W 93 min nie gwizdnął faulu ale dla mnie gorsze wejście niż Peszki na Novikowasie
|
45 minut grozy, 30 minut euforii i szkoda, że nie dociągnęli do 5-2 :)
W sumie DZIĘKI!!!!! |
Z perspektywy całego spotkania remis sprawiedliwy - pierwsza połowa dla warszawki, druga dla nas. Olbrzymi szacun za walkę, ci ludzie naprawdę są niesamowici, jak się nakręcą to nie ma mocnych.
|
Cytat:
Brawo Panowie! Gramy do końca! |
AntyMod posiedzi cicho do następnego meczu :) a może jeszcze dłużej.
Mam wrażenie, że był spalony carlitosa na 3:3, nie sprawdził na Varze no bo to Warszawa.... |
DZIĘKUJE PANOWIE!
Dla mnie wygraliscie. Jebac sędziego i cała rodzine jego... |
do utrzymania jeszcze 19 punktów ;)
A tak między nami to jasna d...! O dwie kolejki za późno zagraliśmy z L. |
Cytat:
Legia zadowolona z remisu, Ondrasek miał piłkę na 2-4, miał setkę ale widać że się zablokował. Druga połowa to mokra ściera w twarz dla warszawskich piłkarzy i komentatorów. Lis bardzo słaby występ. Bramka na 3-3 to festiwal błędów w obronie ale tutaj akurat nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Piękny mecz, było w nim wszyystko. AntyMod - daj już sobie spokój z tą frustracją. |
Frankowski nie popełnił jakiegoś wielkiego błędu ale jak już się mylił to tylko w kedną stronę. To ze Vesovic dotrwał do końca meczu to tylko zasługa sędziego potem w pucharach wszyscy zdziwieni ze pajace z Warszawy dostają czerwone kartki
|
Bramka na 3-3 to początek Basha zjebal a potem Sadlok bal się faulować i potknął się przypadkowo. Lis akurat przy tym golu nie miał żadnych szans
|
Obiektywnie remis sprawiedliwy. To co los nam dał w momencie, gdy Lopez się wywrócił, zabrał przy poślizgu Sadloka.
Brawo dla piłkarzy! Wygrana na Amice, wygrana w Kauflandzie, remis, mimo straconej pozycji, w Warszawie. |
Cytat:
|
Super druga połowa,przypomniał się mecz z Poznania.Nie rozumiem jednak dlaczego przespali pierwszą połowę.Wynik zadawalający,podnieść się z 0-2 na trudnym terenie to jest sztuka.
|
Cytat:
p.s. nie było spalonego przy podaniu do Carlitosa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Brawo Wisla! Ja uwazam, ze najslabiej u nas jednak zagral Kort. Jest cieniem siebie z poczatku sezonu. Jestem bardzo ciekaw czy Tibor / Kamil nie wypadli by lepiej.
|
Dziękuję drużynie za drugą połowę i charakter. Należą się im wielkie brawa.
Dziwny to był mecz. Pierwsza połowa - nie istnieliśmy, strzelamy bramkę i nie istnieje Legia. Pod koniec przy rzucie wolnym dostawałem palpitacji serca. Brawo chłopaki, byle byśmy teraz się znowu nie wysypali na kimś słabszym. |
Trzeba przyjac ten remis z pokorą. Scenariusz z Poznania był bliski, ale... zupełnie dla nas niezasłużony. Brawa za 2 połowę, ale pierwsza to była kompromitacja.
Niestety Korta już któryś raz nie ma w meczu. Halilović musi wyzdrowieć i dojść do formy. Teraz najważniejsze, aby nie dać plamy jak z Koroną i wygrać u siebie z Sosnowcem. Legie zostawmy za sobą. |
Cytat:
Co to znaczy Halilovic ma dojść do formy? Wiele osób tez na tt o nim pisze, ma nadzieje. Więc ja, zupełnie nieświadomy chciałbym zapytać czym jest dojście do formy tego piłkarza i po czym to poznamy. z Korcikiem pełna zgoda ze go nie widać, no ale to też nie jest jakieś mega zaskoczenie |
Cholera, sam nie wiem co czuć po tym meczu. Z jednej stronie rozczarowanie, bo zwycięstwo było tak blisko. Rozczarowanie tym większe, że po fatalnej pierwszej połowie mieliśmy mecz po kontrolą i jedną bramkę więcej.
Tyle że no właśnie, po takiej pierwszej połowie to ja w przerwie marzyłem o remisie. Ba, ja marzyłem, żeby nie skończyło się jakąś kompromitacją. Najlepiej więc chyba po prostu pogratulować chłopakom charakteru i wiary. Że kolejny raz potrafili się podnieść i odrobić straty, a potem nawet wyjść prowadzenie. Podziękować za walkę do końca. Niewiele brakło, by wszystkie najważniejsze mecze w tej rundzie ta drużyna wygrała, co nie zdarzyło się chyba od lat. Kurde, jeszcze ta sytuacja Zdenka na 4:3. I tak sobie myślę, czy nie lepiej by było, gdyby Sadlok faulował. Wiem, czerwona z miejsca, ale może by dowieźli tę wygraną. Może. Cóż, pozostało nam gdybanie. Teraz naprawdę przydałyby się 3 pkt z Sosnowcem. Szkoda by było zmarnować tych 4 pkt z dwóch ciężkich wyjazdów. Aha, do wszystkich obrażających w przerwie piłkarzy i trenera - idźcie po mopa i wsadźcie go sobie w gębę, tak, żebyście się udławili. Wasze komentarze po pierwszej połowie były żenujące. Krytykę rozumiem, ale wyśmiewanie? Obrażanie? W takim sezonie, przy tylu problemach? Wstyd, po prostu szkłerwa wstyd. |
Tylko Wisła! The Sa Pinto jest kompletnie odrealniony.
|
Sa pinto nie ma za grosz pokory w sobie. Burak z niego. Nie podoba mi sie jego legia, ktora zamknieta we wlasnej polowie wyprowadza zabojcze kontry. Potem przyjezdzaja z Europy kelnerzy ktorzy chca grac w pilke i wszystko wychodzi. Tyczy sie to wgl calej ekstraklasy. Uczymy aie przeszkadzac a nie techniki i rozgrywania szybkiego ataku pozycyjnego. Zawsze bedziemy z ta mysla 5 lat za Azerbejdzanem i Luksemburgiem
|
@szprotson
Po pierwsze: nie mamy żadnej alternatywy (nawet na zmianę) w środku pola. Nawet gdyby Stolarczyk chciał zmienić Korta to nie ma na kogo. Arsenić gra tam z przymusu i to widać. Po drugie uważam że Halilović ma większy potencjał od Korta, co pokazały mecze choćby w poprzednim sezonie: z Legią 2-0, Płock 2-2 (jego bramka) czy wygrane potyczki z Koroną czy Zagłębiem. Od 28 kolejki zeszłego sezonu grał prawie wszystko od początku i prawie zaaowocowało to awansem do pucharów. Za dojście do formy uważam grę na poziomie z kwietnia-maja 2018 tego piłkarza. |
Czy tylko ja uważam, że Sadlok od dłuższego czasu nie potrafi osiągnąć chociażby dobrej formy? 38 letni Wasilewski wygląda dużo lepiej. Masa niepewnych interwencji, próżno szukać dobrego przerzutu, masa słabych podań. Szkoda, że Ondraskowi dziś nie żarło, bo wygrać na Ł3 po ślicznym comebacku, ajjj...
|
Niedosyt jest....
Nie bierzcie tego pytania na poważnie, ale: wolelibyście przejebać 3:0 po bramkach nie-carlitosa, czy zremisować 3:3 gdzie w 89 wpiernicza nam carlitosek druga brame? :/ EDIT: Aha zapomniałem pogratulować piłkarzom za ogranięcie się w 2 połowie... Uj mnie strzela, ze catlitosem prelamal sie w meczu z nami i... pewnie zacznie strzelac seryjnie. Sytuację z półobrotu Ondraska nazywacie setką ? |
a co sadzicie o 'braku cieszynki' carlitosa, a potem jego szalonej radosci??? tutaj fajnie opisane. mogl sie cieszyc, mam to gdzies, a nie udawac jak debil.
https://laczynaspasja.pl/jak-to-z-to...wisle-czy-nie/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl