![]() |
Mam pytanie które z tych zestawów słuchawek chcielibyście mieć. Pytam bo właśnie się zastanawiam nad ich zakupem, ale nie wiem które wybrać. A może ktoś ma takie i może coś o nich napisać? Piszcze też swoje propozycje.
SENNHEISER MX260 http://www.allegro.pl/item1008481212...m_srebrne.html SENNHEISER MX 160 http://www.allegro.pl/item1010229698...a_wys_24h.html PHILIPS SHE 9503 http://www.allegro.pl/item1009738050..._she_9503.html |
Cytat:
kelnerzy za Wisła ,kucharze za Pasami |
Cytat:
|
Cytat:
bierz philipsy, parametry wszystkich porównywalne ale te są basówki (chyba że takich nie chcesz...) i jakościowo też powinny być lepsze... |
Czym dojechać do Tesco na Kapelance z Bieżanowa lub jego okolic? ;>
|
z Bieżanowa nic nie jedzie bezpośrednio w tamtym kierunku. Musiał byś jechać 173 pod most Grunwaldzki i się przesiąść w np. 194, i podjechać chyba 2 przystanki. Jak chcesz jechać do Tesco to jedź na Prokocim, dojedziesz wszystkim z Bieżanowa ;)
|
Niestety muszę jechać na Kapelankę :( Dzięki za pomoc, będzie trzeba przesiadać tyłek :-D
|
Cytat:
Co do materiału to nie sądzę, bo nigdy nie miałem, uczulenia na srebro. Owszem, mój ojciec ma, ale ja od paru lat noszę srebrną biżuterię (np. bransoletę na ręce) i nigdy problemu nie było. Pierwszego kolczyka miałem natomiast ze stali chirurgicznej, i z nim było tak samo. Spróbuję jeszcze ze złotym ;) Może wina w tym że śpię w nim (na tym boku nawet) i przez sen podrażniam ucho? Cytat:
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :) |
Cytat:
Jeżeli wybór padnie na doki to zainteresuj się firmą SoundMagic - polecam. Podobno niezłe też są Creative - EP630 (opcja budżetowa i też pewnie da radę jeżeli potrzebujesz słuchawek do mpk, spacerów itp.). Ja mam SoundMagici i nie narzekam ;) O żadnym modelu z tych trzech, które podałeś nic nie mogę powiedzieć. |
Czy da rady ktos zrobic tak, by miec na komorke sam dzwiek od 41 do 46 sekundy ?
http://www.youtube.com/watch?v=tQBOU...eature=related Chciałbym sobie ustawic jako dzwiek do smsow. |
|
Cytat:
|
podczas gry w piłkę xle upadłem czy coś takiego. po treningu zaczęło mnie strasznie bolec w lewym kolanie bardziej po wewnetrznej stronie. w nocy spac nie mogłem. jak mam zgiętą nogę to jest w miarę ok. ale jak mam wyprostowac to jebie mnie strasznie. Wiem, że mam iśc do lekarza i na odległość nikt diagnozy nie postawi. Może ktoś miał cos takiego albo czego się mozna spodziewać??
|
Tylko przypuszczenia, bez oglądania kolana:
-podejrzewam uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, częściowo rzepki -silne naciągnięcie więzadeł, ewentualnie naciągnięcie dwugłowego przy okazji. w związku z całym zamieszaniem lekarz może powiedzieć, że kolano skręciłeś. EDIT: daj znać co wyszło. |
Czy jest mozliwosc kupienia biletu na mecz Wisly w kasach na Hutniku w dniu meczu?
|
Nie ma takiej mozliwosci. dzisiaj ostatni dzien oficjalnej sprzedazy.
|
Poleciłby mi ktoś jakąśw miarę tanią pralnię, takążeby szybko można było odebrać z powrotem pranie?
|
Cytat:
|
Potrzebuję fotek z derbów Krakowa chodzi mi o te derby stulecia na WIŚLE.A dokładniej jeszcze na fotach mają być palące się szaliki
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akze_w_piatek/ |
robił sobie ktos na własna reke nadruk na koszulce Wisły?
jak tak priv |
mam pytanie do wszystkich użytkowników strony wislakrakow.com
w jaki sposób na dzień przed meczem dowiadujecie się z tego nieoficjalnego serwisu klubowego, o której godzinie Wisła rozgrywa mecz? taka prozaicznie banalna informacja, banalna i jednakowo najważniejsza |
Da radę usunąć konto mailowe? Mam na myśli zwykłą skrzynkę na Interii. Może jestem ślepy, ale nie widzę nigdzie opcji "usuń" albo pokrewnej...
|
Czy żeby odebrać pranie z pralni, trzeba mieć ten papierek, czy wystarczy numer zlecenia?
|
Cytat:
Nie, nie mozna. Kolega i tak sie do dzis wkurza ze na YT jest jego przepity głos a co dopiero jak u kogos na dzwonku uslyszy :D |
Cytat:
EDIT: http://www.woofiles.com/dl-195817-jU9atwey-gris |
Jakiś programik do obróbki dzwięku by sie przydał. Kiedyś używałem pakietu z Nero i łatwo tam było wyciąć to co się chciało
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.allegro.pl/item1012894419...ia_wlasow.html Posiada ktoś taką maszynkę ? Nie mam pojęcia co to może być za szajs :D
|
Cytat:
polecam np to : http://www.allegro.pl/item1009221838...sow_brody.html oczywiscie jesli masz ponad 50 zl to kup philipsa itp -jednak clatronic strzyze ale wiadomo ze to nie to samo .. osobiscie odradzam twoja propozycje:) pozdrawiam |
Witam, mam na jednym tv cyfrę+, teraz jestem na kupnie drugiego. I stąd moje pytanie, czy da się jakoś legalnie rozdzielić obraz na dwa telewizory, żeby chodziły niezależnie od siebie? Jeżeli tak to jaki byłby orientacyjny koszt?
Pozdrawiam |
Cytat:
|
Znacie jakis tani zaklad fryzjerski w centrum czynny przed 10 ? Najlepiej tak od 9 ;) pzdrrr
|
Proszę o kontakt na PW osobę, która wynajmuje swoje mieszkanie (nie jest najemcą tylko wynajmującym komuś). Mam kilka pytań.
|
Gdzie najlepiej w Krakowie kupic zwyczajna antene zewnetrzna (tv) ?
|
Oficjalna piłka ekstraklasy
Miejsce na tego typu temat, może mogłoby być lepsze, ale niech już będzie ;]
Z tego co wiem umowa z Pumą wygasa z końcem obecnego sezonu, orientuje się ktoś czy ma zostać przedłużona? Jeśli nie to ciekawe czy podpiszą nową umowę z innym sponsorem czy kluby będą grały piłkami swojego sponsora technicznego... |
Cytat:
chociaz ja mialem stary telewizor, i wlozylem w koncowke antenowa koncowke od sluchawek, i działały lepiej nie antena. wszystkie kanały, ekstra jakos. :) gdzies dzisiac cos zamowie? czy wszystko doslownei wszystko zamkniete? |
Ściągam sobie film w partach jednak party nie sa.rar tylko .avi. Jak taki film skleić?
|
Spróbuj dodać do nazwy każdego z plików końcówkę .rar i później rozpakuj np: przez Total Commandera, u mnie kiedyś tak zadziałało.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl