![]() |
Mam pytanie bardziej do osób grających w piłkę.
Dzisiaj na meczu prawdopodobnie zerwałem mięsień, co prawda mecz jakoś dotruchtałem do końca bo limit zmian był już wykorzystany, ale teraz nie stanę na prawą nogę w ogóle. I pytanie brzmi do jakiego lekarza się z tym udać? Normalnie do przychodni po skierowanie czy jak ? Proszę o szybką odpowiedź. |
Czy urząd pracy mnie ubezpiecza jak jestem bez robotny i zarejestrowany w pup?
AbdulTsw Izba przyjęć eryk_cartman dzięki :D |
Pojawiło się kiedyś na forum (wątku niestety nie pamiętam) projekt koszulki z hasłem "Nie oglądam TVN, nie czytam GW, jestem kibolem". Z tego co pamiętam t-shirtów wychodziło tylko kilka sztuk, jeśli ktoś wie o jaki wzór chodzi prosiłbym o podesłanie zdjęcia na pw, lub ewentualną możliwość zakupu. pozdr
|
Cytat:
Tak. 10 znaków. |
Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem. Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury. |
Cytat:
.......... Jest gdzieś do ściągnięcia mecz Wisła - Lech, w dobrej jakości? Albo jakaś stronka czy temat na jakichś warezach z downloadem meczów polskiej ligi? |
Cytat:
|
moglby ktos wrzucic foto pracki "albo Wisła albo śmierć"??
dzięki wielkie!!;) |
Cytat:
http://i42.tinypic.com/2w7ii55.jpg |
mieszkam na 29 listopada i mam zjebany amplituner. :D
czy wie ktoś czy w moich okolicach jest jakiś serwis albo naprawa tego typu sprzętu?? tylko żeby w ścisłej okolicy to było ponieważ amplituner wazy 25 kg a ja nie mam auta :/ ps. na rogu skrzyżowania 29 list z wileńską obok sklepu "cent" nie zajmują się naprawą domowego rtv... tylko car audio. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy na każde obuwie Umbro jest 2 lata gwarancji?
|
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac
|
Zna ktoś może jakiś tłumacz/słownik internetowy do angielskiego gdzie mogę wpisać tekst i zostanie on przeczytany? (nie chodzi mi o możliwość czytania poszczególnych słówek, tylko wprowadzonej całości tekstu)
|
Cytat:
tyle tylko, że zapisy są już zakończone. |
będę mogła kupić w środę bilet na mecz z Korona jeśli posiadam Karte kibica? po normalnej cenie (to o 5zł drożej)
dzięki Szymek :) |
Cytat:
|
Cytat:
http://sport-video.pl/topic/26506-wi...w-lech-poznan/ http://allgoals.pl/ekstraklasa-f52/1...04-2010-a.html trzeba sie zarejestrować |
Mam pytanie, a nuż ktoś będzie wiedział.
Czy to normalne, że ponad 4 miesiące po przekłuciu płatka ucha jeszcze mi krwawi przy przemywaniu? Gdy wyjmuję kolczyk by przemyć, na "zapince" jest też taka pomarańczowo-brązowa maź (ropa?). |
Cytat:
|
chyba jestem ślepy.....moze mi ktos zapodac linka do tematu nasze zgody...
|
Jest coś takiego jak wyszukiwarka na górnym pasku.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ht=nasze+zgody |
Panowie szukam stronki i nie mogę znaleźć z animacjami ćwiczeń na siłowni byłą chyba na stronie sfd.pl ? poratuje ktoś ?
|
Cytat:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#3 http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp Jaka dlugosc ma bieznia w Parku Jordana 60 czy 100 metrow? |
Cytat:
4 miesiące to stanowczo za długo i po piersze - może za często wyciągasz kolczyk i naruszasz tym strupa i nie moze się to zagoić, albo co mocno prawdopodobne masz uczulenie na materiał z którego jest kolczyk - ja mam tak ze złotem, dziurki mam zagojone od nastu lat ale jak włożę złote kolczyki to od razu mam tam stan zapalny i krew - więc spróbuj z wykonanym z innego materiału - ale daj kilka dni sobie na ten inny materiał bo stan zapalny sam z siebie nie minie Ci od razu... i kup sobie jakąś maść w aptece na trudno gojące się rany żeby to uspokoić ! aaa i tak osobiście ode mnie, sie zastanów po co w ogóle Ci ten kolczyk, facet wygląda lepiej bez takich "gadżetów", albo inaczej, facet w kolczyku wygląda źle ... :-) |
http://i42.tinypic.com/2cp5kiw.jpg poznikały mi ikonki, nie wiem czemu. Da sie coś z tym zrobić?
|
Cytat:
http://forum.dobreprogramy.pl/przywr...e-t245193.html |
Poszukuje filmiku, na którym dwóch facetów rusza głowami w rytm muzyki (mocne gitarowe brzmienie), stroją przy tym różne dziwne miny - filmik jest na pewno dosyć stary, ale za nic nie mogę go znaleźć. Może ktoś pamięta?
|
Od miesiąca ćwiczę codziennie brzuski i przysiady na początku było 30 a teraz 50 także rower stacjonarny 20 min dziennie.Od Soboty zacząłem sezon rowerowy, w niedzielę źle się poczułem byłem w szpitalu zrobili mi Ekg i trzymali do 2 w nocy,przy kroplówce oraz na końcu drugie EKG wyszło mi kołatanie serca i duże ciśnienie przypisano i mi lekki oraz podano. Wczoraj bolało mnie na wysokości piersi pojechałem znowu, do szpitala ekg w normie i powiedzieli, że ten ból przez nadmierny wysiłek na rowerze,fakt w sobotę 4 km oraz 8 i w Niedzielę 10.I tu moje pytanie czy jest możliwość, że po prostu naciągnąłem mięśnie lub coś w tym stylu? dostałem także lekki na ten ból i na uspokojenie oraz biorę Ibuprom.
|
jaka wg Was jest najlepsza książka Stephena Kinga? planuję jakąś kupić, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą
|
Cytat:
|
Znacie jakieś stronki z katalogami (lub ich screenami) Victoria's Secret?
|
Cytat:
|
Co się dzieje z Grzegorzem Kasprzikiem?
W meczu z nami na ławce usiadł jakiś młokos. A przecież Lechici mają Kasprzika. |
Niby jakaś kontuzja ale przytył i nie ma szans na gre na początku sezonu tez mial pare bledow i sie to skumulowalo
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=AzBCbXCgbtY :P? |
Cytat:
Masz poprostu nadciśnienie nie możesz się tak katować bo pewnego dnia podczas takiego wysiłku padniesz i Cie nie odratują. Ogólnie bierz leki i spokojniej z treningami. Jak bierzesz jakieś wspomagacze to musisz odstawić. Pogadaj z lekarzem. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=5mA4ehAzxjE :D |
Czy jakiś Wiślak/Wiślaczka aktualnie pracuje w hotelu Cracovia ? Bo mam od Maja praktyki i przydałaby się jakaś pomoc..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl