Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

AbdulTsw 25.04.2010 21:14

Mam pytanie bardziej do osób grających w piłkę.

Dzisiaj na meczu prawdopodobnie zerwałem mięsień, co prawda mecz jakoś dotruchtałem do końca bo limit zmian był już wykorzystany, ale teraz nie stanę na prawą nogę w ogóle.

I pytanie brzmi do jakiego lekarza się z tym udać?
Normalnie do przychodni po skierowanie czy jak ?
Proszę o szybką odpowiedź.

brylant17 25.04.2010 21:17

Czy urząd pracy mnie ubezpiecza jak jestem bez robotny i zarejestrowany w pup?



AbdulTsw Izba przyjęć


eryk_cartman dzięki :D

wislacki 25.04.2010 21:18

Pojawiło się kiedyś na forum (wątku niestety nie pamiętam) projekt koszulki z hasłem "Nie oglądam TVN, nie czytam GW, jestem kibolem". Z tego co pamiętam t-shirtów wychodziło tylko kilka sztuk, jeśli ktoś wie o jaki wzór chodzi prosiłbym o podesłanie zdjęcia na pw, lub ewentualną możliwość zakupu. pozdr

eryk_cartman 25.04.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 888617)
Czy urząd pracy mnie ubezpiecza jak jestem bez robotny i zarejestrowany w pup?



AbdulTsw Izba przyjęć


Tak.
10 znaków.

Kamyk 26.04.2010 09:13

Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.

putinm 26.04.2010 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 888709)
Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.

Cały czas odczuwasz ból czy tylko przy przełykaniu? Miałem kilka lat temu podobne objawy ale właśnie przy przełykaniu i było to związane z powiększeniem (?) węzłów chłonnych.

..........

Jest gdzieś do ściągnięcia mecz Wisła - Lech, w dobrej jakości? Albo jakaś stronka czy temat na jakichś warezach z downloadem meczów polskiej ligi?

Kamyk 26.04.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 888793)
Cały czas odczuwasz ból czy tylko przy przełykaniu? Miałem kilka lat temu podobne objawy ale właśnie przy przełykaniu i było to związane z powiększeniem (?) węzłów chłonnych.

Tylko przy przełykaniu i dotykaniu tego miejsca pod jabłkiem adama, gdzie jest taki dołek.

Mateuusz 26.04.2010 15:37

moglby ktos wrzucic foto pracki "albo Wisła albo śmierć"??
dzięki wielkie!!;)

WISŁAZWE 26.04.2010 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 888871)
moglby ktos wrzucic foto pracki "albo Wisła albo śmierć"??

Proszę
http://i42.tinypic.com/2w7ii55.jpg

Kamil_mchw 26.04.2010 16:49

mieszkam na 29 listopada i mam zjebany amplituner. :D
czy wie ktoś czy w moich okolicach jest jakiś serwis albo naprawa tego typu sprzętu?? tylko żeby w ścisłej okolicy to było ponieważ amplituner wazy 25 kg a ja nie mam auta :/
ps. na rogu skrzyżowania 29 list z wileńską obok sklepu "cent" nie zajmują się naprawą domowego rtv... tylko car audio.

swirson 26.04.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 888709)
Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.

Ja swego czasu miałem podobne symptomy. Co się okazało: W gardle zalegała flegma z krwią, zrobiła się z tych dwóch składników potężnej wielkości kulka, podobna do piłeczki kauczukowej. Parę herbat, spoko chrząkania i wyplułem jędzę.

węgorz2 26.04.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 888709)
Mam taki problem, nigdzie nie mogę znaleźć co to może być.
Wczoraj wieczorem złapał mnie cholerny ból w dolnej części przełyku, blisko tarczycy. Do tego lekki ból pleców. Przy dotykaniu tuż poniżej jabłka adama ból się nasila. Myślałem, że do dzisiaj przejdzie a tu lipa. Przy nabieraniu powietrza też odczuwam ból w tym miejscu krtani, oraz ból szyi. Z góry mówię, że dwa dni piłem alkohol i dość dużo paliłem.
Proszę o pomoc. Wydaje mi sie, że może to być zapalenie krtani, ale pewny nie jestem, nie mam temperatury.

dobra to nie żadne węzły ,to może byc poważne zapalenie ,uważam że nie masz co czytac komentarzy tylko jutro udac się do laryngologa i to bez dyskusji

Ploughmanson 26.04.2010 18:57

Czy na każde obuwie Umbro jest 2 lata gwarancji?

TScris 26.04.2010 19:04

nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac

pozdi91 26.04.2010 19:44

Zna ktoś może jakiś tłumacz/słownik internetowy do angielskiego gdzie mogę wpisać tekst i zostanie on przeczytany? (nie chodzi mi o możliwość czytania poszczególnych słówek, tylko wprowadzonej całości tekstu)

rafil 26.04.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TScris (Post 888965)
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac

też nie mogłem tego tutaj znaleźć, dlatego zapisałem się na bluzę na forum WKS, tutaj link do tematu: http://www.forum-wks.pl/viewtopic.php?t=2327

tyle tylko, że zapisy są już zakończone.

anka1906 26.04.2010 20:03

będę mogła kupić w środę bilet na mecz z Korona jeśli posiadam Karte kibica? po normalnej cenie (to o 5zł drożej)



dzięki Szymek :)

SZYMEK_TSW 26.04.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 889005)
będę mogła kupić w środę bilet na mecz z Korona jeśli posiadam Karte kibica? po normalnej cenie (to o 5zł drożej)

mi się wydaje ze pierwsze 2 dni sprzedaż wyłącznie dla posiadaczy kart, a potem także dla tych których jej nie mają, wiec powinno być bez tych 5 złotych opłaty manipulacyjnej.

madenn 26.04.2010 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm
Jest gdzieś do ściągnięcia mecz Wisła - Lech, w dobrej jakości? Albo jakaś stronka czy temat na jakichś warezach z downloadem meczów polskiej ligi?


http://sport-video.pl/topic/26506-wi...w-lech-poznan/

http://allgoals.pl/ekstraklasa-f52/1...04-2010-a.html


trzeba sie zarejestrować

Mistel 26.04.2010 21:32

Mam pytanie, a nuż ktoś będzie wiedział.

Czy to normalne, że ponad 4 miesiące po przekłuciu płatka ucha jeszcze mi krwawi przy przemywaniu? Gdy wyjmuję kolczyk by przemyć, na "zapince" jest też taka pomarańczowo-brązowa maź (ropa?).

Jot 26.04.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TScris (Post 888965)
nie moge znalesc tematu na forum z : wydawanymi bluzami Ślask-Lechia i ŚLĄSKA -LECHI-WISŁY na które zapisy były prowadfzone na forum nie wiecie czy mozna sie jeszcze zapisac

Poszukaj w temacie o zgodach, tam to było.

marcinm 26.04.2010 21:45

chyba jestem ślepy.....moze mi ktos zapodac linka do tematu nasze zgody...

Jot 26.04.2010 21:52

Jest coś takiego jak wyszukiwarka na górnym pasku.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ht=nasze+zgody

maTyS. 26.04.2010 22:02

Panowie szukam stronki i nie mogę znaleźć z animacjami ćwiczeń na siłowni byłą chyba na stronie sfd.pl ? poratuje ktoś ?

wislak_92 27.04.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 889117)
Panowie szukam stronki i nie mogę znaleźć z animacjami ćwiczeń na siłowni byłą chyba na stronie sfd.pl ? poratuje ktoś ?

Nie przypadkiem to?
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#3
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp


Jaka dlugosc ma bieznia w Parku Jordana 60 czy 100 metrow?

Kobieta_Wislak 27.04.2010 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 889085)
Mam pytanie, a nuż ktoś będzie wiedział.

Czy to normalne, że ponad 4 miesiące po przekłuciu płatka ucha jeszcze mi krwawi przy przemywaniu? Gdy wyjmuję kolczyk by przemyć, na "zapince" jest też taka pomarańczowo-brązowa maź (ropa?).

nie, nienormalne
4 miesiące to stanowczo za długo i po piersze - może za często wyciągasz kolczyk i naruszasz tym strupa i nie moze się to zagoić, albo co mocno prawdopodobne masz uczulenie na materiał z którego jest kolczyk - ja mam tak ze złotem, dziurki mam zagojone od nastu lat ale jak włożę złote kolczyki to od razu mam tam stan zapalny i krew - więc spróbuj z wykonanym z innego materiału - ale daj kilka dni sobie na ten inny materiał bo stan zapalny sam z siebie nie minie Ci od razu...
i kup sobie jakąś maść w aptece na trudno gojące się rany żeby to uspokoić !


aaa i tak osobiście ode mnie, sie zastanów po co w ogóle Ci ten kolczyk, facet wygląda lepiej bez takich "gadżetów", albo inaczej, facet w kolczyku wygląda źle ... :-)

Tuman 27.04.2010 16:21

http://i42.tinypic.com/2cp5kiw.jpg poznikały mi ikonki, nie wiem czemu. Da sie coś z tym zrobić?

gris 27.04.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tuman (Post 889397)
http://i42.tinypic.com/2cp5kiw.jpg poznikały mi ikonki, nie wiem czemu. Da sie coś z tym zrobić?

Jeśli masz XP to poczytaj
http://forum.dobreprogramy.pl/przywr...e-t245193.html

ffkrzysiekff 27.04.2010 16:48

Poszukuje filmiku, na którym dwóch facetów rusza głowami w rytm muzyki (mocne gitarowe brzmienie), stroją przy tym różne dziwne miny - filmik jest na pewno dosyć stary, ale za nic nie mogę go znaleźć. Może ktoś pamięta?

brylant17 27.04.2010 17:34

Od miesiąca ćwiczę codziennie brzuski i przysiady na początku było 30 a teraz 50 także rower stacjonarny 20 min dziennie.Od Soboty zacząłem sezon rowerowy, w niedzielę źle się poczułem byłem w szpitalu zrobili mi Ekg i trzymali do 2 w nocy,przy kroplówce oraz na końcu drugie EKG wyszło mi kołatanie serca i duże ciśnienie przypisano i mi lekki oraz podano. Wczoraj bolało mnie na wysokości piersi pojechałem znowu, do szpitala ekg w normie i powiedzieli, że ten ból przez nadmierny wysiłek na rowerze,fakt w sobotę 4 km oraz 8 i w Niedzielę 10.I tu moje pytanie czy jest możliwość, że po prostu naciągnąłem mięśnie lub coś w tym stylu? dostałem także lekki na ten ból i na uspokojenie oraz biorę Ibuprom.

rafil 27.04.2010 19:00

jaka wg Was jest najlepsza książka Stephena Kinga? planuję jakąś kupić, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą

maTyS. 27.04.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 889234)

dokładnie to dzięki !

simone 27.04.2010 22:04

Znacie jakieś stronki z katalogami (lub ich screenami) Victoria's Secret?

dj_ibutti 27.04.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 889521)
jaka wg Was jest najlepsza książka Stephena Kinga? planuję jakąś kupić, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą

Dla mnie: "Lśnienie" i "zielona mila".

Blacha92 27.04.2010 22:57

Co się dzieje z Grzegorzem Kasprzikiem?
W meczu z nami na ławce usiadł jakiś młokos. A przecież Lechici mają Kasprzika.

GiZmO_14 27.04.2010 23:44

Niby jakaś kontuzja ale przytył i nie ma szans na gre na początku sezonu tez mial pare bledow i sie to skumulowalo

buldus 28.04.2010 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ffkrzysiekff (Post 889414)
Poszukuje filmiku, na którym dwóch facetów rusza głowami w rytm muzyki (mocne gitarowe brzmienie), stroją przy tym różne dziwne miny - filmik jest na pewno dosyć stary, ale za nic nie mogę go znaleźć. Może ktoś pamięta?


http://www.youtube.com/watch?v=AzBCbXCgbtY :P?

arigatou 28.04.2010 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 889442)
Od miesiąca ćwiczę codziennie brzuski i przysiady na początku było 30 a teraz 50 także rower stacjonarny 20 min dziennie.Od Soboty zacząłem sezon rowerowy, w niedzielę źle się poczułem byłem w szpitalu zrobili mi Ekg i trzymali do 2 w nocy,przy kroplówce oraz na końcu drugie EKG wyszło mi kołatanie serca i duże ciśnienie przypisano i mi lekki oraz podano. Wczoraj bolało mnie na wysokości piersi pojechałem znowu, do szpitala ekg w normie i powiedzieli, że ten ból przez nadmierny wysiłek na rowerze,fakt w sobotę 4 km oraz 8 i w Niedzielę 10.I tu moje pytanie czy jest możliwość, że po prostu naciągnąłem mięśnie lub coś w tym stylu? dostałem także lekki na ten ból i na uspokojenie oraz biorę Ibuprom.

Nie ma takiej możliwości żebyś naciągnął mięsień serca :shock:
Masz poprostu nadciśnienie nie możesz się tak katować bo pewnego dnia podczas takiego wysiłku padniesz i Cie nie odratują. Ogólnie bierz leki i spokojniej z treningami. Jak bierzesz jakieś wspomagacze to musisz odstawić. Pogadaj z lekarzem.

ffkrzysiekff 28.04.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buldus (Post 889867)

Nie to, ale na szczęście udało mi się znaleźć to czego chciałem:
http://www.youtube.com/watch?v=5mA4ehAzxjE :D

janko04 28.04.2010 15:37

Czy jakiś Wiślak/Wiślaczka aktualnie pracuje w hotelu Cracovia ? Bo mam od Maja praktyki i przydałaby się jakaś pomoc..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl