Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

gizmowisla 12.11.2023 23:58

z tym cwaniaczkiem Obidzimskim przesadziles - to jest koles mega przereklamowany , popatrz na Rakow przed i po jego przyjsciu

krysztal 13.11.2023 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1612187)
bo sa na tym forum ludzie ktorzy mieli Hybale za idiote- a sa luzie ktorzy idzieli w nim trenera , i moze Wisla nie grrala wtedy ladnie ale zapierdalali az milo bylo na to patrzyc ...a teraz budujemy atak pozycyjny tiki taką przez 3 minuty z ktorego i tak nic nie wychodzi

Nie za idiotę tylko za wariata a to zasadnicza różnica.

wolfy 13.11.2023 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1612204)
Nie za idiotę tylko za wariata a to zasadnicza różnica.

No i co z tego że kręcił suty skoro utrzymał się składem węgla i papy w Ekstraklasie?

krysztal 13.11.2023 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1612224)
No i co z tego że kręcił suty skoro utrzymał się składem węgla i papy w Ekstraklasie?

Nic ale jak widać nie tylko naszym wadził jego "specyficzny"charakter.Był jak zagraniczni piłkarze trafiający do polskiej ligi,każdy ma jakiś feler.Temat przedyskutowany na wszystkie możliwe strony,mamy dość bieżących problemów

MaLk 13.11.2023 20:47

Nie no, nie podbijajcie tego tematu, bo człowiek wchodzi na forum, widzi na górze wątek o byłych trenerach i tylko sobie nadzieję robi... :/

ital 13.11.2023 21:46

wy tu gadu gadu a tymczasem Grucha pod opieką Adriana w 11 kolejki ligi słowacji

skarabeus 13.11.2023 22:39

Adriana już nie ma w dunajskiej

wolfy 13.11.2023 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ital (Post 1612231)
wy tu gadu gadu a tymczasem Grucha pod opieką Adriana w 11 kolejki ligi słowacji

Napisz znowu jak mu się to uda po raz drugi.

ital 14.11.2023 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1612232)
Adriana już nie ma w dunajskiej

No raczej się mylisz

fansorina 10.12.2023 08:25

Yaw Yeboah mistrzem MLS ze swoim Columbus Crew. Strzelił gola w finale.


https://youtu.be/EsQ2AKBpd6E?si=ktGTGpnZqlhzpCc6

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2023 09:24

sporo forumowiczów żegnało go bez żalu ;)

MaLk 10.12.2023 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1613421)
sporo forumowiczów żegnało go bez żalu ;)

Bo na naszą drużynę każdy jest za słaby ;)

wolfy 10.12.2023 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1613421)
sporo forumowiczów żegnało go bez żalu ;)

Sporo forumowiczów jak odchodzi dobry piłkarz zaczyna udowadniać że tak naprawdę sabotował grę drużyny i "paradoksalnie jego odejście może nam wyjść na dobre". Carlitos, Fernandez, Yeboah, Mula - każdy odchodząc okazał się sabotażystą.
"Paradoksalnie", odejście Muli, Fernandeza i Igbekeme nie poprawiło wyników.
"Paradoksalnie", brak Yeboaha nas pogrążył.

Tak naprawdę to logiczne, nie paradoksalne.

Książę Palownik 10.12.2023 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1613492)
Sporo forumowiczów jak odchodzi dobry piłkarz zaczyna udowadniać że tak naprawdę sabotował grę drużyny i "paradoksalnie jego odejście może nam wyjść na dobre". Carlitos, Fernandez, Yeboah, Mula - każdy odchodząc okazał się sabotażystą.
"Paradoksalnie", odejście Muli, Fernandeza i Igbekeme nie poprawiło wyników.
"Paradoksalnie", brak Yeboaha nas pogrążył.

Tak naprawdę to logiczne, nie paradoksalne.

Yeboah jaki był taki był ale był xD Na tamten czas gwarantował awanturę w liniach obrony rywala i można było liczyć na jego punkty.

Tak na marginesie: jakiś czas temu nie mogłem zasnąć, więc sobie włączyłem stream z meczem Columbus Crew vs Atalanta. Wnioski mam dwa:
1) obrońców bym stamtąd nie importował :)
2) Yeboah nic się nie zmienił: drybluje, robi dużo wiatru, zdobywa teren, ale co trzecie jego zagranie to jest zagadka dla wszystkich na stadionie, łącznie z jego kolegami z drużyny.

Karherop 11.12.2023 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1613421)
sporo forumowiczów żegnało go bez żalu ;)

A co w tym dziwnego? W ostatnich meczach był już myślami tylko i wyłącznie przy transferze, co zwracało wielu kibiców. Ciężko było olać te 2 mln dolarów, gdy zawodnik chce odejść z klubu.

Paradoksalnie udało się za niego ściągnąć dobrego zmiennika, ale te kilka kolejek za późno (Gio T.)

As 11.12.2023 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1613507)
głem zasnąć, więc sobie włączyłem stream z meczem Columbus Crew vs Atalanta. Wnioski mam dwa:
1) obrońców bym stamtąd nie importował :)

Mysle, ze Chiellini jeszcze by ogarnal :-) ale faktycznie jak sie oglada MLS to tam obroncy sa chyba zatrudnieni z jakiegos programu dla ludzi z niepelnosprawnosciami.

pepe72 04.01.2024 14:06

łysy z przeszłością w Wiśle do Łęcznej (za 1 Liga na X) :)

Górnik Łęczna w grudniu poinformował, że Ireneusz Mamrot nie jest już ich trenerem. Według wiedzy Piotra Koźmińskiego, jego miejsca ma zająć Artur Skowronek.
https://www.goal.pl/1-liga/gornik-le...decyzja-klubu/

Sylwus1988 04.01.2024 17:51

https://transfery.info/aktualnosci/o...a-glika/201514

Rafał Janicki najlepszy w eklasie w ilości zablokowanych strzałów

krysztal 04.01.2024 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1614491)
https://transfery.info/aktualnosci/o...a-glika/201514

Rafał Janicki najlepszy w eklasie w ilości zablokowanych strzałów

Nie ma w tym nic dziwnego,u nas blokował nawet jajcami

https://youtu.be/TSM8PHTyH_I?t=7

wolfy 05.01.2024 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1613515)
A co w tym dziwnego? W ostatnich meczach był już myślami tylko i wyłącznie przy transferze, co zwracało wielu kibiców. Ciężko było olać te 2 mln dolarów, gdy zawodnik chce odejść z klubu.

Paradoksalnie udało się za niego ściągnąć dobrego zmiennika, ale te kilka kolejek za późno (Gio T.)

Gio poza wrażeniami estetycznymi niewiele wniósł, kosztował bardzo dużo, a na koniec spadliśmy.

Karherop 05.01.2024 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1614513)
Gio poza wrażeniami estetycznymi niewiele wniósł, kosztował bardzo dużo, a na koniec spadliśmy.

Przecież my go podpisaliśmy na 3 miesiące, więc o jakim dużym koszcie mówisz?

Już nawet nie chce dokładnie analizować tej rundy, zbyt traumatyczne wspomnienia.

wolfy 06.01.2024 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1614515)
Przecież my go podpisaliśmy na 3 miesiące, więc o jakim dużym koszcie mówisz?

Już nawet nie chce dokładnie analizować tej rundy, zbyt traumatyczne wspomnienia.

Tani nie był.
A już pisanie że zastąpił Yeboaha to jakieś jaja.

Markus 06.01.2024 18:39

Załuska trenerem bramkarzy. Mam wrażenie, że casus Łaciaka nikogo w klubie niczego nie nauczył.:shock:

doktor granat 06.01.2024 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1614553)
Załuska trenerem bramkarzy. Mam wrażenie, że casus Łaciaka nikogo w klubie niczego nie nauczył.:shock:

Wie ktoś cokolwiek o jego osiągnięciach w trenerce?
Czytam w Wiki - reprezentacja u20, u19. To mi nic nie mówi.

wislak2214 06.01.2024 22:51

Dla mnie sprawa jest prosta, Brożek ostatnio stał w bramce w oldbojach ,a że się bardzo kumplują , to każdy tu wygrywa ,oldboje mają bramkarza a pierwsza drużyna trenera:P Rodzina/znajomi na swoim -kontynuacja :D

KOALIK 07.01.2024 00:34

A jakie kwalifikacje ma Albert, aby być trenerem Wisły?

Z jego CV wynika, że żadnych.

A jakie kwalifikacje miał Kiko, aby być trenerem, a potem dyrektorem.

Żadnych. Efekty wiadome - negatywne za każdym razem.

Nie mówiąc o królu z Holandii.

Za wyeliminowanie Polonii Warszawa w pucharach dostał kontrakt życia w Wiśle.

Efekty bardzo negatywne.

Markus 07.01.2024 12:11

Mamy zatem kombinację trenerów, którzy pokazali swoje dobre przygotowanie merytoryczne i prowadzili czołowe zespoły w swoich ligach z tradycyjną kombinacją Kazia Kmiecika plus kilka polskich nazwisk, które ani w trenerce nic nie osiągnęły, ani ich warsztat nawet w teorii nie miał okazji się niczym sprawdzić i wykazać. O ile popieram awansowanie Jopa, który pokazał, że może mieć przed sobą przyszłość i jest pojętnym człowiekiem, o tyle pozostałe ruchy, pozostawiające gro poprzedniego sztabu, do którego było mnóstwo zastrzeżeń są już mocno kontrowersyjne i mało profesjonalne.

Czy naprawdę nie mogą stworzyć dla Kmiecika jakiegoś innego sztucznego stanowiska? Ot, choćby doradcy zarządu czy konsultanta do spraw kibiców lub historii klubu? Albo honorowego czy starszego kitmana? Cokolwiek, skoro już chcą go trzymać dopóki oddycha? Ileż można ciągnąć tą szopkę z nim w roli asystenta?

Jak to się dzieje, że ciągle jesteśmy też skazani akurat na takiego fachowca jak Urban czy fachowców od przygotowania fizycznego, które od lat w Wiśle wygląda marnie? Na wszystko znajdują się pieniądze tylko nie na poprawę tej sprawy?

Mam nadzieję, że Rude nawiąże do dobrych czasów Wisły, które prawie zawsze przeżywała prowadzona przez zagranicznych trenerów, a nie polską myśl szkoleniową, kiedy to zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski czy spokojnie utrzymywaliśmy się w lidze, a piłkarze rozwijali się i grali poukładaną taktycznie piłkę.

MaLk 07.01.2024 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1614559)
Jak to się dzieje, że ciągle jesteśmy też skazani akurat na takiego fachowca jak Urban czy fachowców od przygotowania fizycznego, które od lat w Wiśle wygląda marnie? Na wszystko znajdują się pieniądze tylko nie na poprawę tej sprawy?

To są pytania, które ogarnięci kibice zadają sobie od dawna, a na które JK uparcie odmawia odpowiedzi, wygodnie kierując całą dyskusję w stronę "nowoczesność vs ciemnogród" czy "człowiek z wiedzą oraz wizją vs trolle internetowe oraz leśne dziadki, które boją się, że komputer zabierze im pracę"...

To, co naprawdę przeraża, to to, jak wiele osób nabiera się na ten narzucony schemat, który nie ma wiele wspólnego z tym, co jest rzeczywistym problemem tego klubu.

Drozd 07.01.2024 14:52

Taki Kmiecik niech sobie zostaje do ustawiania pachołków, byle się trenerowi nie wp.... w kompetencje jak to zwykł robić wcześniej. Gorzej ze sztabem medycznym bo oni są całkowicie bez pojęcia a będą mieli wpływ na postawę zespołu.

Watts 07.01.2024 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1614561)
To są pytania, które ogarnięci kibice zadają sobie od dawna, a na które JK uparcie odmawia odpowiedzi, wygodnie kierując całą dyskusję w stronę "nowoczesność vs ciemnogród" czy "człowiek z wiedzą oraz wizją vs trolle internetowe oraz leśne dziadki, które boją się, że komputer zabierze im pracę"...

To, co naprawdę przeraża, to to, jak wiele osób nabiera się na ten narzucony schemat, który nie ma wiele wspólnego z tym, co jest rzeczywistym problemem tego klubu.

każdy ostatni wywiad i nowy tweet JK potwierdza moje wcześniejsze wątpliwości, nie wiem do końca jak inteligencja (domniemana) koreluje u niego z tymi pokładami megalomanii i braku pokory, ale nie przeszło mu nigdy przez myśl na chwilę się po prostu przymknąć przynajmniej zanim zaczniemy rundę?
całe szczęście piłka nożna jest na tyle nieprzewidywalna, wróć - nie jest na tyle przewidywalna, żeby już teraz kategorycznie stwierdzić że to nie wypali, ale na pewno ryzykujemy sporo, czy to na to czas i warunki, i czy ktoś tam to racjonalnie ocenił - nie mam zielonego pojęcia

MaLk 07.01.2024 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1614565)
każdy ostatni wywiad i nowy tweet JK potwierdza moje wcześniejsze wątpliwości, nie wiem do końca jak inteligencja (domniemana) koreluje u niego z tymi pokładami megalomanii i braku pokory, ale nie przeszło mu nigdy przez myśl na chwilę się po prostu przymknąć przynajmniej zanim zaczniemy rundę?

To się nazywa minimalizacja ryzyka: najwięcej go w mediach wtedy, kiedy nie gramy, więc nie ma go z czego rozliczać ;)

Jaroo1 07.01.2024 17:49

Cytat:

każdy ostatni wywiad i nowy tweet JK potwierdza moje wcześniejsze wątpliwości, nie wiem do końca jak inteligencja (domniemana) koreluje u niego z tymi pokładami megalomanii i braku pokory, ale nie przeszło mu nigdy przez myśl na chwilę się po prostu przymknąć przynajmniej zanim zaczniemy rundę?
Przerwa między sezonami/rundami ewentualnie zwolnienie trenera w trakcie sezonu i powoływanie nowego trenera/dyrektora sportowego itp to jedyny czas kiedy Krolewski może błyszczeć - no może jeszcze czas gdy mówi, ze ma inwestora i dopina już ostatnie szczegóły - a tu mi się coś przypomniało, pamiętam jak w umowie z inwestorem miało być zapisane wszystko, jakieś drobne szczegóły odnośnie funkcjonowania klubu...

Później przychodzi czas gdzie teoretyzowanie, obiecywanie się kończy. Są mecze i albo się wygrywa albo nie. I wtedy się kończy czas opowiadania bajek i mamienia idiotów przez Królewskiego więc nie ma na czym swoich teorii opierać.

Co do zapisów szczegółowych w umowie z inwestorem. Królewski własnie taki jest. On myśli, że sport, życie, to matematyka. Że sobie wszystko binarnie lub niebinarnie pozapisuje, jak napisze 15 punktów na papierku to to się samo zrobi, że rozpisze na papierku umiejętności trenera czy piłkarza i to się sprawdzi, że mu algorytm znajdzie po statystykach najlepsze wybory i nawet akademii piłkarskiej rozpisze jakich zawodników będzie szkolić akademia, co jest wymagane w rozwoju przez x lat i to ma super sens.
Wszędzie tylko liczby, statystyki, kompueterek albo kartka i długopis. Super. Fajnie mieć też takie podejście, tylko zupełnie zapomniał, ze się liczy praca, zapierdalanie, nazwijmy to szósty zmysł, talent itd itd.

Póki co jeszcze nie zauważył jak sam się (nie)rozwinął przez 5 lat jako własciciel Wisły, jak się nierozwijali Brzeczek, Sobol czy piłkarz Duda. Plany są, statystyki są, liczby są, każdy przecież może się wszystkiego nauczyć od zera, wystarczy, że mu się w komputerze pokaze gdzie ma braki. Tylko jakoś póki co to nic z tego nie wyszło ani razu.

I tak samo będzie teraz z trenerem-analitykiem.

PS A jakby statystyka była taka super to w najprostszym, można powiedzieć takim statystycznym elemncie gry jakim są SFG byśmy wymiatali i robili awans w powiedzmy 25 kolejek. Bo by wystarczyło żeby statystyki i komputerek rozkminił jak się poustawiać od obrony, jak się ustawić w ataku w SFG żeby mieć najwieksza szanse na zdobyie bramki itd i by efekty były. Tymczasem ani statystyki, komputerki ani osoba Sobolewskiego, fachowca od SFG u Brzęczka, nie pomogły, wręcz ośmieszaliśmy się co jakiś mecz w tej dziedzinie.

1-2 miesiące, 10 meczów i kolejny misterny plan pójdzie w ....u... No ale w sumie zanim to się wysypie za 2 miesiace to póki co jest czas aby 2 miesiace w przerwie brylować.

doktor granat 07.01.2024 21:16

Złożona osobowość, ale jej część to. że tj. pajacowaty manipulant, który się ch.ja zna na piłce. W związku z tym jego tzw. analizy są g.. warte.
Jakby pejsaci albo legia mieli takiego pajaca za prezesa to można by się radośnie z nich ponabijać, ale to też do czasu bo to w sumie jest dość smutne.
Oczywiście jak mu się uda z nowym trenerem i awansujemy to z przyjemnością przeproszę za niewiarę w jego znajomość piłki i analizy, ale to ewentualnie dopiero w maju.

Manhunt. 07.01.2024 21:50

Akurat przygotowanie fizyczne( po zmianach) ostatnio wygląda dobrze.

pepe72 07.01.2024 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt. (Post 1614585)
Akurat przygotowanie fizyczne( po zmianach) ostatnio wygląda dobrze.

Również wyglądało dobrze po poprzednim zimowym obozie.

Manhunt. 08.01.2024 21:23

Bo rok temu przed obozem zmieniliśmy trenera od przygotowania fizycznego i od przygotowania motorycznego. Jak na nas to zawodnicy wyglądają okej.

wolfy 09.01.2024 02:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1614561)
To są pytania, które ogarnięci kibice zadają sobie od dawna, a na które JK uparcie odmawia odpowiedzi, wygodnie kierując całą dyskusję w stronę "nowoczesność vs ciemnogród" czy "człowiek z wiedzą oraz wizją vs trolle internetowe oraz leśne dziadki, które boją się, że komputer zabierze im pracę"...

To, co naprawdę przeraża, to to, jak wiele osób nabiera się na ten narzucony schemat, który nie ma wiele wspólnego z tym, co jest rzeczywistym problemem tego klubu.

Królewski robi to bo to działa. Po prostu. Wszędzie. Od sprzedaży proszku, po politykę. Potem tylko jest szok że "demokraci" okazują się totalniakami i przestępcami w miesiąc od objęcia władzy, no bo przecież media i oni sami twierdzili że najważniejsza jest praworządność :> No więc Królewski jest nowoczesny, reszta to ciemnogród, kto by chciał stać po stronie ciemnogrodu? A Meresiński to był rzutki biznesmen-playboy, taki Elon Musk pieczarek. Stanowski przecież oburzał się jak mogli takiego fachowca w Kielcach pogonić :> Debilom wystarczy narracja, a najlepsze jest to że nie musi być niczym, ale to absolutnie niczym poparta. Niczym, w szczególności nie wynikami (sportowymi, finansowymi, jeden wuj). Możesz nawet sam sobie zaprzeczać na konferencjach (vide Donald Tusk potrafiący w jednym spotkaniu z wyborcami przejść od praworządności do wyprowadzania prezesa NBP przez "silnych ludzi", za co już jest paragraf zresztą). Narracja jest wszystkim.

Przykład zza oceanu - Teranoz(?) i automat rzekomo robiący wszystkie badania z kropli krwi. Fachowcy mówili że tak to nie działa, media dostawały orgazmu nad "Jobsem w spódnicy". To tak żeby nie było że to tylko nasi rodacy głupi.

Trudno nawet winić Królewskiego, że nawija debilom makaron na uszy, że gra swoim wizerunkiem pociesznego, trochę odklejonego ale jednak - wizjonera, bo taki utrwaliły media. A że finansowo Wisła aktualnie nie tyle jest nad przepaścią, co już wisi w powietrzu i macha łapkami jak Willy E. Coyote (za Ziemkiewiczem), przez kilka sekund sprawiając jeszcze wrażenie że może jednak poleci? To już tylko ciemnogród dupę zawraca. Grawitacja jest zresztą seksistowska i rasistowska.

Nie mam puenty poza taką że prawa natury rządzące tym Światem na koniec zawsze upominają się o swoje.

P.S. Dla zwolenników aktualnie robiących szoł w sejmie i senacie - nie politykuję, opisuję obiektywną prawdę. W 2016 roku ówczesny RPO, Adam B., uzyskuje potwierdzenie TK że minister nie może jednoosobowo zmieniać zarządu spółki (TVP). W 2023 niejaki Sienkiewicz robi dokładnie to, a ten sam A. Bodnar przejmuje akta śledztwa prokuratorskiego w tej sprawie, tyle że niezgodnie z prawem, bo nie można stać się Prokuratorem Generalnym nie wygaszając mandatu senatora. Fakty, idealnie pasujące do tezy jaką postawiłem, że dla debili narracja jest wszystkim co przyjmują do wiadomości. A takich jest zdecydowana większość.

tl;dr W świecie nieustannego jechania na picu, gdzie to co mówisz (w oderwaniu od faktów) jest jedynym kryterium oceny dla większości ludzi, (jak długo mówisz to co chcą usłyszeć, rzecz jasna) egzasperacja że Królewski działa medialnie jak działa jest naiwna. All in, jeśli wygra - przyjaciele będą się ustawiać w kolejce, jeśli jednak (co zdecydowanie bardziej prawdopodobne) karta nie siądzie - i tak ich miał nie będzie.

Markus 09.01.2024 08:31

Pełna zgoda z Wolfym, Królewski robi to, co jest w jego własnym interesie i mówi to, co aktualnie najbardziej korzystne z jego punktu widzenia. Dużo jest w tym przesady i pijaru. Niemniej, jakąś tam wizję funkcjonowania klubu posiada, może abstrakcyjną, ale jednak jakąś, co i tak jest lepsze niż wizja klubu, którą miał na przykład Kapka. Oczywiście można się z nią nie zgadzać, ale przynajmniej jakiś plan dzisiaj mamy, a nie tylko chaos podsycany przez takich Koalików, czy robienie dobrze polskim menadżerom i zawodnikom, co uwielbia Karherop.

Chcemy się wzorować na tym, co zrobiły niektóre kluby na zachodzie oraz czerpać z ich doświadczeń, co znów oznacza odstawienie od koryta PMS czy myśl sportową, w której tkwią tacy działacze jak Boniek i którą obsługują tacy dziennikarze jak Białoński. Będą więc duże i silne grupy interesów, którym będzie zależało na tym by Królewskiemu i Wiśle nie wyszło.

A z nawiązaniami do polityki uważaj :evil:, bo pamiętaj, że mamy tu na forum nawet wielbicieli Jerzego Urbana w osobie wspomnianego Koalika. Będą więc pewnie skutkowały kolejnym rozmywaniem tematu jego chorymi wypowiedziami i manipulacjami w prl-owskim stylu.:>:evil:

Sylwus1988 09.01.2024 09:37

Wolfy nie wiem jak to zrobiłeś że z osoby która tu na forum swego czasu była najbardziej irytująca, wręcz legendarna w poziomie w....ania wszystkich dookoła, na socjalach pisali że przez Ciebie nikt tu nie wchodzi i forum umiera. Teraz stałeś się najbardziej a przynajmniej jednym z najbardziej merytorycznych i racjonalnie bez emocji opisujących rzeczywistość użytkowników na tym forum. Szacunek za posta powyżej, zgadzam się w 100%

Arkadiusz.Czerepach 09.01.2024 10:21

nic nie zrobił, po prostu akurat teraz jego przekaz jest zbieżny z twoim wiec przestał cie irytować


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl