![]() |
le piero bdół
Cytat:
Już pisałem że ten stadion jest budowany wg chorych zasad ale takie były realia , takie czasy . Równie dobrze mogliśmy nie mieć nic . Przypominam że jak zaczeła się przebudowa stadiony nie było jeszcze mowy o Euro i generalnie był problem z funduszami .Stadion należał do Policji itp . Jakoś się udało to wszystko przeskoczyć .Powstaje stadion na 33 tys ludzi gdzie będzie można pokazać naszą kibicowską siłę w dopingu .Będzie stadion , którego nie będziemy musieli się wstydzić w europie a wy się czepiacie o to że wyjazd dla kosiarki jest nie tam gdzie sobie wymarzyliście . Dramat |
dobrze ze przynajmniej będzie sztuczna trawa
|
La Furia Dell' Est, ja to tylko wyciągnąłem z projektu trybuny zachodniej i dorysowałem linię prostą. Nie wiem czy to jakiś fake, czy realne założenie, jednak skoro jest w dokumentacji, to uznałem, że jest to zobowiązujące założenie.
Na problem widoczności zwracałem uwagę na długo przed montażem siedzisk czy ich zamówieniem, gdy zaczynano budować go na trybunie zachodniej. |
Cytat:
|
La Furia Dell' Est jeśli można zapytać, czyli jeśli wysokości siedzisk nie wpłynęła na widoczność bo sa zgodne z norma to mam rozumieć, ze p oraz kolejny się okazało ze projekt stadionu robił idiota ? Jak można najlepsze miejsca wpakować za betonowy mur za którego od początku było wiadome ze nic nie będzie widać. Ja nie mogę tego pojąc co to w dzisiejszych czasach nie robią wizualizacji jak co będzie wyglądać przy danych założeniach?
|
Panowie.Skoro wysokość od podłoża do siedziska jest znana od lat, pomijam ze dokument PZPN jest z 2009r, to wniosek nasuwa sie sam.Pewnie że mogę przedłużyć konstrukcję nóg fotela, tak aby wysokość siedziska podnieść np. na h.70 cm.Pytanie tylko po co?
Blackluk-przez "łzy" mozna powiedzieć, że dla Pana O., to pierwsze ( i mam nadzieję ostatnie), koty za płoty..........szkoda że naszym kosztem........................ |
Ja się tak zastanawiam jak to jest możliwe że oni tak bajkowo nam mówili że jak co to stadion będzie gotowy na 1 mecz. Jak murawa jest całkowicie w proszku ja nie wiem jak oni chcieli zrobić tą murawę przecież mówił sam podwykonawca że spoko od 2 lipca ma się boisko zielenić bez kitu kto się zajmuję nadzorem i karami za opóźnienia kto te cholerne umowy podpisywał
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o ostatnie zdanie, to najlepiej będzie jak spytasz pana Tajstera. |
Problem maniany z naszym stadionem wypłynął na szersze wody szkoda że na ostatniej stronie ale zawsze PS
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/LE-...742,1,833.html Należy podtrzymywac zainteresowanie mediów tematem gdzie miasto i urzędnicy olewają sprawę bo wybory się zbliżają więc Majchrowski bedzie się spuszczał by wyjśc z tej sytuacji z twarzą , jeśli jest to wogóle możliwe . |
Cytat:
|
La Furia Dell' Est skoro pracujesz na budowie to może powiedz nam jak to jest z tym rzekomym opierda**niem się Polimexu przy budowie? Czemu nie pracują w weekendy i czemu nie mają ciśnienia na dotrzymywanie terminów? Pytam poważnie, bo chce mieć info z pierwszej ręki.
|
Cytat:
Szklo odpada. Chyba ze mleczne. VIP w kiecce moglby sie czuc “nieekskluzywnie” : ) To sa chyba najbardziej idiotycznie zaprojektowane “skyboxy” na swiecie. Zastanawiam sie czy autor byl na jakimkolwiek stadionie na swiecie. Ja widze jedno rozwiazanie na uratowanie “elitarnosci” skyboksow. Poswiecic 3 rzedy krzeselek pod nimi, i wydluzyc owe skyboxy w strone boiska o 1,5m. @PiotrG widze ze masz dostaep do projektu, dalbys rade wrzucic na jakis serwer paczke ? nie moge tego juz nigdzie w necie znalezc. Cytat:
(nie forumowy :) ) |
Cytat:
Wracając jeszcze do wyglądu zewn. stadionu, to będzie z nim jak z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie: Dlaczego z PKiN jest najładniejszy widok na stolicę? - Bo nie widać PKiN... |
Pytanko odnośnie tego nieszczęsnego murku, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.
Wypowiedź mav23 http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11754 ...Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm... Teraz projekt: http://img697.imageshack.us/img697/1884/ssssd.th.gif I jak byk jeśli się nie mylę jest to spełnione, 90+30 jak by nie liczyć jest 120. Po kiego więc wykonawca wylał aż o 30cm wyższą warstwę betonu? |
- To kompletna kompromitacja prezydenta miasta i jego służb - irytuje się miejski radny Grzegorz Stawowy.
Czy to aby nie ten sam radny który nie chciał przeznaczyć pieniędzy na inwestycję mówiąc że nie będzie się dorzucał na "budę dla psa"? |
Cytat:
|
Za SSC, trybuna wschodnia w promieniach słońca...
http://www.imgshack.info/images/5qzr...9ubdqggy0v.jpg |
Zachwycający widok :)
Wiecie kiedy mają zacząć robić murawę, kiedy będzie można trawę zobaczyć, heh ? e: dzięki Wichar87 |
Opis przy ostatniej fotorelacji na oficjalnej mówił coś takiego:
"Od środy natomiast na stadionie ma zacząć robić się zielono. Tego dnia zostanie przywieziona murawa." Więc jak dziś przywiozą, to niedługo powinni ją układać. A tu źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sciany_szatni/ Jedynym pozytywem pierwszego meczu na Suchych Stawach jest to, że jak przy czasie ułożą murawę, to będzie miała trochę czasu na to, żeby się dobrze zakorzenić. |
|
Olsza 2? dobrze widze? jakis zespol czy cos? :D
|
No właśnie sam się tak zastanawiałem paręnaście minut temu czy to tylko mi się tak wydaje czy jest ułożony napis z krzesełek "OLSZA 2" ;)
|
Olsza2 jak nic. Nudzą się tam widać :P. A co do obrazka jeszcze wyżej: jest tam godzina 21, trybuna wschodnia, więc to raczej nie słońce, tylko oświetlenie z wewnątrz.
|
I niżej chyba znowu coś "dopisują" :P
|
heh widac ze jak wiedza ze pierwszy mecz najwczesniej w sierpniu a nie w lipcu to sie bawią, smutne ale prawdziwe
|
a tym czasem za zachodnia prace rozpoczał nowy dzwig
|
http://img190.imageshack.us/img190/1305/krakow3.jpg
A propo ladnych widoków. Ale to chyba znaczy ze pracują :) Widzę ze PS też powtarza bzdury że gdyby stopnice były niższe to by barierek nie było :P |
Kamera 4 juz dziala
http://kamera2012.eu/krakow4/ Chlopaki sie dobrze bawią, Olsza2 a teraz leci chyba ABG:) |
ja pier***, ten napis ma być niby śmieszny?
Zamiast brać się do roboty to układają sobie napisy na trybunie, jak dzieci z klockami LEGO... H*j z terminami, przecież Wisła równie dobrze może zagrać na Hutniku Paranoja |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl