Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

crux.a 13.07.2023 06:30

Moim zdaniem LF dał Wiśle max tego, co mógł dać i dalej byłoby tylko gorzej. Powodzenia w nowym klubie. PS. 3-letni kontrakt.

Arkadiusz.Czerepach 13.07.2023 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1605550)
Temat Fernandeza jest istotny bardziej w temacie tego, czy nowy właściciel Lechii a nasz niedoszły inwestor okaże się poważnym graczem czy nie.

o to to to !

LucjuszWielki 13.07.2023 09:35

To co teraz Igbekeme w Lechii?

Fernandez wchodzi na podium szmatławców typu: carlitos, mączyński (bajek o wsh nie kupuje), cierzniak, dolha - surma troche inna historia.

Patryko 13.07.2023 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1605598)
To co teraz Igbekeme w Lechii?

Absolutnie bym się nie zdziwił - jak mu się chce i jest skupiony na grze, to wciąga tą ligę nosem.

Co do Fernandeza, to sam jestem szczerze powiedziawszy zaskoczony jego decyzją. Okienko jest jeszcze otwarte przez jakiś czas, myślę, że prędzej czy później znalazłby angaż w Ekstraklasie. Lechia musiała naprawdę słono mu zapłacić za to, że zgodził się szukać nowych wyzwań w I lidze.

El'kabat 13.07.2023 09:50

To jest zawód, a nie sentymenty. Przeszedł do innego klubu, w którym dostał więcej - co w tym dziwnego?
Nie przechodzi do żydów, żeby kociokwiku dostawać.


Igbekeme i Llonch, pakę to tam będą mieli dobrą :D

LucjuszWielki 13.07.2023 10:07

Imaz jeszcze.

No zawód taki, że ponoć poszedł na pewne, a u nas musiałby zebrać z boiska bonusy - ile w tym prawdy nie wiem, natomiast przejście do bezpośredniego rywala walczącego o awans w dennej lidze za pare srebrników więcej to urestwo....

Marek96 13.07.2023 10:10

Ale czego Ty się spodziewałeś po gościu który tu był półtora roku ? Przecież nie zdziwiłbym się gdyby poszedl na drugą stronę blon jakby mu dali 200 na miesiąc :D

nero 13.07.2023 10:18

Pytanie dlaczego miałby nie iść do Cracovii jakby dawali 200 tysięcy?
Przecież on jest w pracy, a nie na trybunach.

azor 13.07.2023 11:03

bo masz na tym forum półgłówków typu Lucjusz Nowak, którego IQ nie przekracza jego numeru buta

krysztal 13.07.2023 11:47

Dokładnie.Farnandez jaki jest każdy wie.Trzeba mieć w drużynie takiego Hajde 2.0 który do bólu uprzykrzy mu grę i Luisa w meczu nie ma.Gdyby dostał u nas więcej niż miał albo nawet kontrakt na poziomie poprzedniego na Królewskiego posypały by się gromy.
Jeśli chodzi o kontrakt w Lechii to nie jest ważny sam Fernandez tylko możliwości nowego właściciela,czy jak mówił Siara czy Jaro czasem nie urwał kurze złotych jaj

wolfy 13.07.2023 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1605612)
Dokładnie.Farnandez jaki jest każdy wie.Trzeba mieć w drużynie takiego Hajde 2.0 który do bólu uprzykrzy mu grę i Luisa w meczu nie ma.Gdyby dostał u nas więcej niż miał albo nawet kontrakt na poziomie poprzedniego na Królewskiego posypały by się gromy.
Jeśli chodzi o kontrakt w Lechii to nie jest ważny sam Fernandez tylko możliwości nowego właściciela,czy jak mówił Siara czy Jaro czasem nie urwał kurze złotych jaj

A my mamy takiego Hajdę?

krysztal 13.07.2023 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1605614)
A my mamy takiego Hajdę?

Oczywiście że nie.Sądzę,że gdybyśmy obecnie zagrali przeciwko drużynie z Luisem w składzie pewnie byłby to dla niego jeden z przyjemniejszych meczy w karierze

Puszcza 1-4 13.07.2023 12:20

Utrzymanie w tym sezonie będzie cudem

LucjuszWielki 13.07.2023 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1605607)
bo masz na tym forum półgłówków typu Lucjusz Nowak, którego IQ nie przekracza jego numeru buta

Dobrze, że ty masz większe niż rozmiar swojego prącia tj 5cm, amebo :-P

azor 13.07.2023 14:49

uuuuuła, nie wiem czy się pozbieram

LucjuszWielki 13.07.2023 15:40

Zamiast bezmyslnie szczekac wez sie za obrone swojego idola Anala Uryne- to wychodzilo ci najlepiej :D

gizmowisla 13.07.2023 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1605630)
uuuuuła, nie wiem czy się pozbieram

Odpusc, naprawde niewarto, jest takich 3 mieszkancow z sb, bardzo glosne i krzykliwe kozaki nad kozakami, szkoda strzepic ryja

doktor granat 13.07.2023 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1605578)
Grubo. Ciekawe, że Arabów nie było na niego stać, a Lechię pod nowymi rządami już tak...

Hehe, Arabów stać żeby rzucać po 20, 50 czy 100 baniek euro za sezon najlepszym piłkarzom, ale na słynnego Fernandeza z mocarnej polskiej 2 ligi ich nie stać.
Gracz na tym poziomie to byłby im chyba potrzebny do pompowania piłek i prania majtek po treningu.
A serio - dzięki za grę dla Wisły, przy czym czerwoną kartką pomógł nam spaść, a ostatnie mecze tej wiosny to było moim zdaniem szanowanie nóg z jego strony.
Ogólnie - najemnik - jak dla mnie nic w tym złego.

pepe72 13.07.2023 17:14

Tu jest więcej info o Lechii i Fernandezie.
Jedyny problem, że gramy z nimi w 15 kolejce więc już się ogarną.
https://sport.interia.pl/klub-lechia...ie,nId,6900237
Cytat:

Ze współpracy z klubem z powodu zaległości płatniczych zrezygnowały firmy sprzątająca i przewoźnik. Już nie tylko piłkarze nie otrzymywali wynagrodzeń, ale również szeregowi pracownicy. Wyglądało to na koniec klubu. Aż nagle zmienił się właściciel, zaległości częściowo zniknęły i do kilkunastu pozostałych na pokładzie piłkarzy dołączył.Luis Fernandez, który w Wiśle Kraków zarabiał 120 tysięcy złotych miesięcznie. Mówiło się o zainteresowaniu jego osobą mistrza Polski,.Rakowa Częstochowa.oraz klubów arabskich. Taki zawodnik jak Hiszpan za sam podpis bierze kwotę sześciocyfrową i to w euro. Ten ruch wywołał mieszane uczucia wśród pracowników Lechii - z jednej strony pytanie, dlaczego nie ma środków na wielomiesięczne zaległości, a z drugiej strony, jeśli bierze się takiego grajka to pojawia się nadzieja na lepsze jutro.

tas de fleia 13.07.2023 17:15

Dokładnie się tym wszystkim zgadzam, oprócz tego prania majtek, bo pewnie by coś pograł, ale o czy my w ogóle piszemy. Nie rozumiem o co ten cały szum.

Jaroo1 13.07.2023 17:16

Lechię tak szybko wyjąsni rzeczywistość jak naszego Brzęczka I liga. Także tu raczej nie będzie miejsca i czasu na udawane ruchy i zakłamywanie prawdy. Albo mają kasę i to będzie widać po działaniach i wynikach, albo to jakaś wydmuszka i każdy nawet nieoficjalnie będzie wiedział i widział co jest grane.

LucjuszWielki 13.07.2023 21:39

Podziwiam tą pewność, że Lechia popłynie. Takie napinanie z naszej strony zawsze działało odwrotnie.

crux.a 13.07.2023 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1605631)
Zamiast bezmyslnie szczekac wez sie za obrone swojego idola Anala Uryne- to wychodzilo ci najlepiej :D

Za tak chamskie i prymitywne obrażanie naszych piłkarzy powinien być dożywotni ban. Ode mnie ignor.

TommyTSW 14.07.2023 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1605604)
Pytanie dlaczego miałby nie iść do Cracovii jakby dawali 200 tysięcy?
Przecież on jest w pracy, a nie na trybunach.

Może iść nawet do żabki serwować hotdogi, pytanie tylko jakie on ma ambicje sportowe?Po tej decyzji wychodzi że żadnych, w kluczowych meczach o awans myślami był już gdzie indziej choć nawet nie wiedział gdzie więcej zapłacą.
Carlitos był hejtowany za to że poszedł do Legii, racjonalnie to zrozumiały był wybór jeśli chodzi o ścieszkę sportową.

Arkadiusz.Czerepach 14.07.2023 08:51

a tam , czyż nie jest ambitne próba przywracania legendarnemu klubowi miejsca w ekstraklasie ?
w dodatku drugi raz z rzędu , więc nie dość że ambitny to i konsekwentny

Jaroo1 14.07.2023 09:37

Ale co tak realnie może osiągnać Fernandez? Dostał dobrą kasę, to poszedł do Lechii, może mu powiedzieli że tworzą wielki projekt = zapewne za rok będzie ekstraklasa i powiedzmy 50% więcej siana niż teraz. Źle? Co on może więcej osiągnąć? Powiedzmy, że jego tok rozumowania jest taki, kasa się liczy, fajnie by było też pograć na przyzwoitym poziomie ale w Hiszpanii jestem ogórasem, który nic nie osiągnie, jak mam jechać znowu do jakiejś Grecji czy nie wiadomo gdzie, w sumie od nowa się pokazywać, aklimatyzować, to pójdę do tej Lechii, zarobię kasy, a za rok może ekstraklasa będzie czyli szczyt możliwości.

Oczywiście Lechia może okazać się kompletnym niewypałem, Lechia tzn ten projekt MADA, no ale co z tego? Tam chociaż się może łudzić, że będzie ok, a może znając sytuację w Wiśle, doszedł do wniosku, że z takim zarządem, trenerem i ogórami składzie, osłabianiem składu, biedą, awansu znowu nie będzie więc lepiej spróbować w Lechii.

U nas nadal panuje romantyczna wizja piłkarzy kochających klub, po roku to już są legendami i mają wiślackie DNA. Pytanie proste, co może takiemu Fernandezowi zaoferować Wisła? Nic. Ścieżki rozwoju żadnej, "gwarancji" awansu żadnej, kasę też chcieli mu uciąć, to po .... ma tu siedzieć? Poszedł sobie tam gdzie będzie miał lepiej albo mu się wydaje, że będzie miał lepiej.

Tu oczywiście wielkie pitu pitu, jaki gościu zjebany i co on zrobił? Ho, ho, no co zrobił? Odszedł ze śmiesznego klubu. Co go tutaj miało trzymać? Szacunek do legend płynący z Wisły? Tu jakaś wizja panuje, że Wisła to taki wielki i wspaniały klub, że przecież nie godzi się iść do klubu z tej samej ligi, który lepszą kasę oferuje.

sevenheaven 14.07.2023 14:40

Pietrzak w Wieczystej

sevenheaven 14.07.2023 14:43

Jakub Chodorowski dyrektorem sportowym w Lechii Gdańsk.. swego czzasu był chyba płacz na forum, że odchodzi bo stał za dobrymi transferami?

doktor granat 14.07.2023 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1605677)
Jakub Chodorowski dyrektorem sportowym w Lechii Gdańsk.. swego czzasu był chyba płacz na forum, że odchodzi bo stał za dobrymi transferami?

Zukov, Hebert, Turgeman, Peszko, Hołownia, Tupta

gpat 19.07.2023 07:36

https://www.goal.pl/transfery/igbeke...ycje-z-1-ligi/

Arkadiusz.Czerepach 19.07.2023 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gpat (Post 1605868)

to sie nadaje do tematu o wlascicielach

Patryko 20.07.2023 07:26

https://twitter.com/Marciniak_k/stat...42018890944512

150k miesięcznie, odrzucenie (niższych) ofert z Ekstraklasy.
Pozostaje życzyć Luisowi terminowych przelewów na konto ;)

swiety37 20.07.2023 10:12

I to jeszcze na 3 lata podpisali.... Grubo.

Arkadiusz.Czerepach 20.07.2023 13:06

po prostu to prztyczek w nos Jaro najwyraźniej ich stać

Karherop 20.07.2023 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1605934)
po prostu to prztyczek w nos Jaro najwyraźniej ich stać

Nikt tyle nie da ile Lechia obieca.

Za kasę to jeszcze nie jednego piłkarza sciągną (strzelam że do końca sierpnia przyjdzie ok 20 nazwisk). A co z tego powstanie, nie wiem, ale się domyślam. Nie wróżę im awansu w tym sezonie, a LF powtórzenia swojego dorobku strzeleckiego z zeszłego sezonu.

Patryko 20.07.2023 13:33

Zanim skompletują skład, jako tako to poukładają, to może ich zastać grudzień i sytuacja podobna do tej, w której znajdowała się Wisła przed przerwą zimową rok temu.

krysztal 20.07.2023 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1605938)
Zanim skompletują skład, jako tako to poukładają, to może ich zastać grudzień i sytuacja podobna do tej, w której znajdowała się Wisła przed przerwą zimową rok temu.

Ale jak będą mieli ogarniętego gościa na ławce trenerskiej to wcale nie muszą skończyć sezonu jak my

Arkadiusz.Czerepach 20.07.2023 14:36

nie wnikam w to co dalej , ale wziecie LF , a nie dajmy na to lautaro martineza czy chociaż kogoś z Legii , to ewidentny cios w Jarosława

Arkadiusz.Czerepach 22.07.2023 19:54

Luis Fernandez strzela 3 gole w swoim debiucie w nowym klubie

Elendil 22.07.2023 22:21

Z czego 2 z karnego. Czyli stosunek bramek z gry do tych z karnego podobny jak w Wiśle ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl