![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie chodzi o to, jak wygląda od strony boiska, tylko ważne, że nie jest aż tak bardzo widoczna z trybun. Zlewa się z zieloną murawą.
Też początkowo byłem zdania, że ten kolor jest nie bardzo, ale inni użytkownicy mnie przekonali.. |
Na temat naszego stadionu już kilka litrów pomyj zostało wylanych nie bez przyczyny. Od murawy stadion prezentuje się rewelacyjnie. Ja już w żadne zapewnienia komucha i Niedziałkowskiej nie wierze od marca tego roku. PZPN chodź raz przysłużył się kibicom.
|
Właśnie, "od murawy". Niesłusznie wylano pomyje wyłącznie w sprawie kiepskiej widoczności z trybun bocznych, reszta to niestety słuszne uwagi.
Pomyje będzie można lać jeszcze przez długi czas, dopóki nie zrobione zostanie coś z elewacją stadionu i otoczeniem, nie pojawią się telebimy, kioski gastronomiczne i dokończona trybuna zachodnia i północna. |
Skoro szlifuja elewacje, to czy bedzie ona pomalowana? Czy tez nadal nikt nic nie wie?
|
Cytat:
Przejeżdzałem dziś koło stadionu rywalki i o ile żal trochę dupe ściska że swoim ziomkom JM zrobił na zewnątrz naprawdę fajne wykończenie to do ich 4 kas nie było ani 1/10 takich kolejek jak do nas przed Koroną A no i dzisiaj przy okazj kupowania karnetu widziałem że wwożą już do poziomu -1 kleje i płytki gresowe.Przydałaby sie więc jakaś fotorelacja z prac na tym poziomie. Nie wiem tez czy mnie oczy myliły ale na ostatniej kondygnacji (pod dachem) pojawiła sie centrala wentylacyjna - w narożniku północno - zachodnim.Chyba tam mialo byc centrum monitoringu (o ile pamietam bo nie mam dokumentacji) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wybaczcie, nie jest to miejsce najodpowiedniejsze na tego rodzaju pytanie, ale tu na pewno ktoś będzie wiedział. Czy ul. Reymana jest już otwarta do swobodnego przejścia?
a, żeby nie było zupełnego OT: Cytat:
|
dzisiaj o 14.00 nie była
|
o 18.00 także
|
Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą... Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun |
Cytat:
Cytat:
|
Fosy zostać muszą, nie ma innej rady. Trzeba byłoby je wyburzyć, zasypać się już tych za bramkami nie da.
|
Cytat:
dokladnie na meczu Legii z Lechem nie bylo zadnych ochronarzy zdajsie i kibice stali praktycznie zaraz kolo siebie a u nas 2 bufory 4 kordony policjii ,jescze niech wykoipia rów zaleja wodą i wrzucą aligatory |
Cytat:
|
Odkopali, ale teraz zewnętrzna krawędź wystaje, bo murawa została obniżona.
Niech tylko zrobią odpływ z fos za bramkami (kto normalny projektuje fosę bez odwodnienia, która zostaje zasypana?). |
Cytat:
Też sie nad tym odpływem zastanawiałem. Nie wiem czy palnują coś z tym zrobić czy zostawią? |
^^
nie wiem. Swoją drogą jak pisałeś o tym zasypaniu, to wpadł mi do głowy pomysł, aby tam kwietnik zrobić :lol: |
Dobrze gdzieś słyszałem lub czytałem, że krzesełka na głównej miały być montowane w połowie września ?
|
Dobrze słyszałeś. Jedna z nieaktualnych już obietnic Niedziałkowskiej z 18 sierpnia.
|
Należy jeszcze zwrócić uwagę jak prezentują się trybuny gdy są w pełni oświetlone (porównuje dalej ze stadionem Legii).
W tym przypadku niestety nasz stadion prezentuje się gorzej. Chyba, że ktoś lubi półmrok ;) (mówię oczywiście o tym jak to wygląda TV i na zdjęciach, w rzeczywistości nie jest tak źle) |
Ja mimo wszystko lubie pólmrok;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://legionisci.com/photos11j/11lech1PG_f71.jpg http://legionisci.com/photos11j/11lech1PG_f73.jpg |
Że tak przypomnę:
http://www.youtube.com/watch?v=SJQRq8H_bEY Jak ktoś chce wpuścić to bydło bez żadnego bufora to pozdro ^^ Powinno się ich zamykać w klatce i przywiązywać do krzeseł na takie mecze, ale że jest to niemożliwe to bufor musi być :P |
Może mi ktoś podpowiedzieć jaki los spotka wykonywany aktualnie plac od strony 3 Maja / Reymana? Kostka, asfalt, parking czy jeszcze coś innego?
|
Myślałem, że nigdy tego nie doczekam, teraz trzeba czekać aż zaczną wykańczać od środka
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...buna_polnocna/ |
To nie jest budowa zaplecza północnej, to budowa placu przed nią, co ma w zakresie Polimex. Na budowę zaplecza jeszcze trochę poczekamy (prawdopodobnie ruszy dopiero w listopadzie, o ile przetarg zostanie rozstrzygnięty bez problemów).
|
Ja obstawiam że Pan "M" i Pani "N" będą chcieli się wywiązać choć w minimalnej części ze swoich obietnic z sierpnia i na mecz z Legią będzie oddane stare "D", co bym im leżało zostawić to w pi*** i oddać na wiosnę, dlatego coś się ruszyło od Reymonta już w czwartek jak byłem po karnet w środku trybuny jak i na zewnątrz coś się "działo" - no ale już tyle "niespodzianek" nam wycieli, że trzeba mieć tylko nadzieje a jak wiemy ... nadzieja matką głupich :D choć umiera ostatnia...
|
Wiem, że nie mamy cudów na stadionie, ale bez przesady. Tak tendencyjnego i nieobiektywnego tekstu nie czytałem od dawna. Autor chyba dostał bilet wstępu do skybox'a w Synagodze.
|
Cytat:
|
Powiem szczerze, że już mnie lekko irytują niektóre teksty, wypowiedzi i artykuły poniektórych. Wiadomo, że nie jest to stadion marzenie, można za tą kasę było zbudować coś dużo lepszego, długość jego budowy pozostawia wiele do życzenia, jakość tych robót również ale naprawdę nie jest tak źle jak to niektórzy mówią.
Po co po raz tysięczny pisać teraz o rzeczach, których się zmienić nie da? Odległości trybun od murawy się nie zmieni, okrąglaka nie wyburzą. Ja nie wiem jak można narzekać na szerokość klatek schodowych, po meczu z Koroną pamiętam jak kilka minut po meczu dosłownie spojrzałem na wschodnią a ona praktycznie pusta, w mgnieniu oka. Nie trzeba się pchać jak bydło, 5 minut nikogo tak naprawdę nie zbawi. Skupmy się na tym, żeby poprawili ten obskurny beton, bo to on wygląda najgorzej i z tym można coś zrobić bez problemu. Oczywiście trzeba też dopilnować alby zrobili zaplecze północnej. To, że miasto kompletnie nie kontroluje tego co się na tej budowie dzieje to jest naprawdę skandal. Jak można tak kompletnie olać inwestycje za pół miliarda złotych? Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo za chu** nie mogę tego zrozumieć. |
Cytat:
|
Wykończyć trybunę północną, wykończyć zachodnią, zrobić coś z elewacją, zawiesić telebimy i ... mamy fajny stadion:) No i jeszcze parkingi.
|
Cytat:
Zgadza się ,redaktor Tymczak jest jednym z niewielu dziennikarzy, którzy na konferencję przychodzą bo chcą się dowiedzieć czegoś, a nie zrobić relację na podstawie pytań innych. I pytam się jaką presję? Presja we wrześniu by stadion oddać w listopadzie/grudniu? Jak wywierano presję na inwestora i wykonawcę pokazują wszystkie terminy oddania do użytku. 1q2 jeden przyklad. Narzekanie na kołowroty, że za wąskie. No wybacz ale zawsze będzie tak, że dla niego coś będzie za wąskie, za małe itp. Nowe kołowroty z tego co wiem są takie same jak te stare. Klatki na E wg mnie spełniają swoją rolę, patrząc na Australii i Koronie E szybko opustoszało. Skandal z trybuną północną,. Ok, zgadzam się ,tylko problem północnej to nie problem z wczoraj tylko trochę czasu już od momentu wybudowania i użytkowania minęło i nie przypominam sobie aby rok temu ktoś pisał o skandalu w związku z tą trybuną. Narzekających i zatroskanych o stadion teraz wielu, Szkoda, że tak późno poza nielicznymi, którzy od początku coś starali się zrobić i zwrócić uwagę. |
Cytat:
Ręce opadają, jak się czyta takie rzeczy. Jaki sens ma porównywanie czasu budowy obu stadionów, jeśli jeden budowano kompleksowo (wszystkie trybuny naraz), a drugi powstawał (i powstaje nadal) etapami...?! Cytat:
|
jak to sie pojawiło gdzieś wcześniej to przepraszam ale sie nie doszukałem. czy sa jakies normy określające szerokość rzędu na stadionie np ze krzesełko po rozłożeniu ma 60 cm pozostaje jeszcze 20 cm do krawędzi rzędu? i jak to wygląda na Wiśle? jak ktoś by był łaskaw napisać (to na pewno gdzieś już było) o wysokości kolejnych rzędów (na gornym pietrze zdaje się wyżej)
dzieki:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl