![]() |
a powiesz skąd sprawdzone info?
|
Cytat:
|
kabareciarz z Ciebie
|
Cytat:
Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone. Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie. |
https://weszlo.com/2023/06/28/aleksa...nerka-kontuzja
Wyjaśnia sytuację "zaginięcia" Buksy. Szkoda chłopaka. |
Artykułów sponsorowanych ciąg dalszy.
Nie przypominam sobie innego młodzieżowca bez jakichkolwiek osiągnięć z tyloma wpisami w internecie. Dobrze musi menago smarować. |
Tibor Halilović rozwiązuje kontrakt w Holandii. Najbliższy Mu w tej chwili kierunek to Turcja. U nas był taki niepozorny a Rijeka wytransferowała Go za 1,5mln euro.
|
u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży
|
Cytat:
|
Farnandez chce duzo kasy
https://weszlo.com/2023/07/05/luis-f...yjska-transfer |
Ondrasek dwie bramki w sparingu :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Słyszymy, że Wisła zaoszczędziła kilkaset tysięcy euro na sezon - co to k. za informacja? |
|
Cytat:
|
Ale patrz jaki od razu napakowany przy Adamku stoi,jakby po arbuzie pod pachę włożył....
|
Lucek, jakieś info?
|
Luis Fernandez w Lechii Gdańsk.
|
Nowe wyzwania po chuju.
|
Może i Lechia ma Fernandeza, ale my mamy Sobolewskiego!
|
Ale my na Fernandeza mamy już sposób - wystarczy go trochę podk..rwić i zaraz dostanie czerwoną.
Jestem dziwnie spokojny, że Luis Lechii wiele nie pomoże. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie twierdzę że nie jest, po prostu nie opierałbym oceny na jednej akcji ewidentnie robionej pod publiczkę. |
Na tyle poważny, że był w stanie dać Fernandezowi tyle w podstawie, ile my dawaliśmy do podniesienia z boiska. Pytanie jak będzie z terminowością płatności ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
będą jaja jak ta MADA okaże się poważnym graczem, a my nadal będziemy wiązac koniec z końcem..
co do Luisa.. szkoda słów i lekki szok |
Bierzemy lloncha i gasimy lechie w zarodku
|
Wiedzialem że Luis może nie jest zbyt błyskotliwy, ale żeby tak dać się wyjebać to i mnie zaskoczył. Wszyscy stamtąd uciekli przez brak hajsu a ten łyknął obiecanki jakichś no nameów jak karaś glizde.
|
Z 1 ligi do 1 ligi. No to zrobił sportowy awans :D
No chyba że to początek zakupów Lechii i rozpierdalają ligę w pył. |
Cytat:
|
Chyba ze po probach zakontraktowania sie gdzie indziej zdal sobie sprawe ze jednak jeat jedna reka w nocniku i wzial to co bylo. A ze Lechia pewnie dawala wiecej niz inni to przyjal
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Lechia to jak się obkupi i ogarnie ze składem to jeszcze nam może sporo krwi napsuć.. jak widać mają za co.
|
Póki co to jeden zawodnik , my go też mieliśmy w ekstraklasie jak walczyliśmy o spadek a jednak spadliśmy razem z nim. Oni potrzebują jeszcze przynajmniej z 8 chłopa na już a liga ruszą za tydzień. Pewnie ze jak mają dużo hajsu to są w stanie w miarę szybko skład skompletować ale jak pokazuje historia najwyższe budżety w 1 lidze czytaj Widzew kilka lat i my w tamtym nie dają żadnej gwarancji awansu.
|
A może ten Luis wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.
|
Cytat:
za dużo fm |
Gdzie FMa. W FMie nic takiego nie przejdzie:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl