Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

azor 21.06.2023 19:53

a powiesz skąd sprawdzone info?

gizmowisla 21.06.2023 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1604667)
a powiesz skąd sprawdzone info?

od jadczaka - najlepsze info ever:haha:

azor 21.06.2023 20:44

kabareciarz z Ciebie

wolfy 21.06.2023 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1604669)
od jadczaka - najlepsze info ever:haha:

Jaki Ty zabawny jesteś. W sensie - ludzie śmieją się z Ciebie, nie z Tobą, no ale się śmieją.

Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone.
Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie.

azor 28.06.2023 10:49

https://weszlo.com/2023/06/28/aleksa...nerka-kontuzja

Wyjaśnia sytuację "zaginięcia" Buksy. Szkoda chłopaka.

Karherop 28.06.2023 11:02

Artykułów sponsorowanych ciąg dalszy.

Nie przypominam sobie innego młodzieżowca bez jakichkolwiek osiągnięć z tyloma wpisami w internecie. Dobrze musi menago smarować.

Szneka 05.07.2023 09:24

Tibor Halilović rozwiązuje kontrakt w Holandii. Najbliższy Mu w tej chwili kierunek to Turcja. U nas był taki niepozorny a Rijeka wytransferowała Go za 1,5mln euro.

Arkadiusz.Czerepach 05.07.2023 09:57

u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży

Szneka 05.07.2023 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1605304)
u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży

Halilović odszedł chyba za czasów zagłady finansowej przez panią Marzenkę i jej kumpli?

bódyń 05.07.2023 10:02

Farnandez chce duzo kasy
https://weszlo.com/2023/07/05/luis-f...yjska-transfer

LucjuszWielki 05.07.2023 11:01

Ondrasek dwie bramki w sparingu :D

Patryko 05.07.2023 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1605306)

Skończy się tak, że finalnie dostanie mniej kasy, niż mógł dostać u nas w pierwszej lidze :D

doktor granat 05.07.2023 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1605306)

Łajza która wie tyle co przeczyta w necie napisała jakieś pierdoły (gdzie konkrety-liczby?).
Słyszymy, że Wisła zaoszczędziła kilkaset tysięcy euro na sezon - co to k. za informacja?

krysztal 06.07.2023 17:12

Władeczek przerzucił się na wyścigi

https://sportowy24.pl/takich-zdjec-t...95/zd/68782583

BCGorlice 06.07.2023 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1605343)
Władeczek przerzucił się na wyścigi

https://sportowy24.pl/takich-zdjec-t...95/zd/68782583

Władysław spod Gorlic zawsze miał słabość do osób nie klubów. Na konferencji opowiadał, że jest w Wiśle tylko dlatego, że jest w niej Kuba. W kuluarach mówił wręcz, że jakby Kuba grał w Cracovii to sponsorowałby Cracovię. Wisłę to on miał głęboko, ale raczej nie w sercu.

krysztal 06.07.2023 22:57

Ale patrz jaki od razu napakowany przy Adamku stoi,jakby po arbuzie pod pachę włożył....

azor 07.07.2023 07:00

Lucek, jakieś info?

fansorina 12.07.2023 16:41

Luis Fernandez w Lechii Gdańsk.

Patryko 12.07.2023 16:50

Nowe wyzwania po chuju.

wolfy 12.07.2023 16:59

Może i Lechia ma Fernandeza, ale my mamy Sobolewskiego!

FraMat 12.07.2023 17:07

Ale my na Fernandeza mamy już sposób - wystarczy go trochę podk..rwić i zaraz dostanie czerwoną.
Jestem dziwnie spokojny, że Luis Lechii wiele nie pomoże.

wolfy 12.07.2023 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1605547)
Ale my na Fernandeza mamy już sposób - wystarczy go trochę podk..rwić i zaraz dostanie czerwoną.
Jestem dziwnie spokojny, że Luis Lechii wiele nie pomoże.

Poczekaj z deklaracjami że mamy na niego sposób aż zagramy z Lechią, OK? My nie mieliśmy sposobu na żadnego poważnego rywala w poprzednim sezonie, więc ostrożnie...

MaLk 12.07.2023 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1605547)
Ale my na Fernandeza mamy już sposób - wystarczy go trochę podk..rwić i zaraz dostanie czerwoną.
Jestem dziwnie spokojny, że Luis Lechii wiele nie pomoże.

Temat Fernandeza jest istotny bardziej w temacie tego, czy nowy właściciel Lechii a nasz niedoszły inwestor okaże się poważnym graczem czy nie.

wolfy 12.07.2023 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1605550)
Temat Fernandeza jest istotny bardziej w temacie tego, czy nowy właściciel Lechii a nasz niedoszły inwestor okaże się poważnym graczem czy nie.

Bo ja wiem? To tylko jeden piłkarz.
Nie twierdzę że nie jest, po prostu nie opierałbym oceny na jednej akcji ewidentnie robionej pod publiczkę.

Patryko 12.07.2023 17:18

Na tyle poważny, że był w stanie dać Fernandezowi tyle w podstawie, ile my dawaliśmy do podniesienia z boiska. Pytanie jak będzie z terminowością płatności ;)

wolfy 12.07.2023 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1605552)
Na tyle poważny, że był w stanie dać Fernandezowi tyle w podstawie, ile my dawaliśmy do podniesienia z boiska. Pytanie jak będzie z terminowością płatności ;)

No tak, w końcu to Lechia, tradycja zobowiązuje :D

MaLk 12.07.2023 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1605551)
Bo ja wiem? To tylko jeden piłkarz.
Nie twierdzę że nie jest, po prostu nie opierałbym oceny na jednej akcji ewidentnie robionej pod publiczkę.

Nie no, wiadomo, że to dopiero jedynie zaczątek do takiej oceny - jeszcze jest za wcześnie nawet żeby stwierdzić czy chłop w ogóle dostanie swoje pieniądze, bo nie jest sztuką podpisać wysoki kontrakt, tylko go realizować.

sevenheaven 12.07.2023 17:51

będą jaja jak ta MADA okaże się poważnym graczem, a my nadal będziemy wiązac koniec z końcem..
co do Luisa.. szkoda słów i lekki szok

Skawa Wadowice 12.07.2023 18:01

Bierzemy lloncha i gasimy lechie w zarodku

Sylwus1988 12.07.2023 19:28

Wiedzialem że Luis może nie jest zbyt błyskotliwy, ale żeby tak dać się wyjebać to i mnie zaskoczył. Wszyscy stamtąd uciekli przez brak hajsu a ten łyknął obiecanki jakichś no nameów jak karaś glizde.

Elendil 12.07.2023 19:29

Z 1 ligi do 1 ligi. No to zrobił sportowy awans :D

No chyba że to początek zakupów Lechii i rozpierdalają ligę w pył.

picasso 12.07.2023 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1605565)
Wiedzialem że Luis może nie jest zbyt błyskotliwy, ale żeby tak dać się wyjebać to i mnie zaskoczył. Wszyscy stamtąd uciekli przez brak hajsu a ten łyknął obiecanki jakichś no nameów jak karaś glizde.

niekoniecznie...za podpis pewnie swoje wziął, a jak nie będą płacic to rozwiązę kontrakt z winy klubu i na swoje wyjdzie

Skawa Wadowice 12.07.2023 20:07

Chyba ze po probach zakontraktowania sie gdzie indziej zdal sobie sprawe ze jednak jeat jedna reka w nocniku i wzial to co bylo. A ze Lechia pewnie dawala wiecej niz inni to przyjal

MaLk 12.07.2023 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1605569)
Chyba ze po probach zakontraktowania sie gdzie indziej zdal sobie sprawe ze jednak jeat jedna reka w nocniku i wzial to co bylo. A ze Lechia pewnie dawala wiecej niz inni to przyjal

Do końca okienka jeszcze fura czasu, do rozpoczęcia sezonu w "poważniejszych ligach" też, a nie sądzę żeby mu aż tak brakowało pieniędzy, żeby przynajmniej do końca miesiąca nie mógł przeczekać. Raczej dostał dobre pieniądze, a Lechia potrzebowała szybko dopiąć kontrakt i pokazać się na rynku jako poważny gracz.

maxx304 12.07.2023 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1605543)
Luis Fernandez w Lechii Gdańsk.

Grubo. Ciekawe, że Arabów nie było na niego stać, a Lechię pod nowymi rządami już tak...

El'kabat 12.07.2023 22:19

Lechia to jak się obkupi i ogarnie ze składem to jeszcze nam może sporo krwi napsuć.. jak widać mają za co.

Marek96 12.07.2023 23:09

Póki co to jeden zawodnik , my go też mieliśmy w ekstraklasie jak walczyliśmy o spadek a jednak spadliśmy razem z nim. Oni potrzebują jeszcze przynajmniej z 8 chłopa na już a liga ruszą za tydzień. Pewnie ze jak mają dużo hajsu to są w stanie w miarę szybko skład skompletować ale jak pokazuje historia najwyższe budżety w 1 lidze czytaj Widzew kilka lat i my w tamtym nie dają żadnej gwarancji awansu.

Grisza1 13.07.2023 00:28

A może ten Luis wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.

azor 13.07.2023 05:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1605587)
A może ten Lusi wcale w Lechii nie zagra? Skoro tam teraz jakiś fundusz inwestycyjny kasę daje, to może chłopa kupili tylko po to, żeby go jeszcze w tym okienku transferowym upchnąć i zarobić na nim.


za dużo fm

wiesniak842 13.07.2023 05:48

Gdzie FMa. W FMie nic takiego nie przejdzie:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl