![]() |
Cytat:
|
Przepuścili? O.o Ja po kilkunastu minutach oczekiwania wyszedłem.
|
Ktos zapytal o stadion pejsow, to odpowiedzial ze bedzie proba oswietlenia teraz i mecz w weekend... I ze ma nadzieje ze wygraja, czy to mam nadzieje ze wygraja pokazuje ze jest kibicem pejsow, a on ze gdyby to chodzilo o Wisle ze tak samo by odp bo to krakowski klub... mojego o stadion tez nie przepuscili.. I tez sie ktos zapytal dlaczego siedzial w drugim rzedzie na reprze, to powiedzial ze 1szym przestawieciele Australii a siadl tam gdzie bylo napisane 'Jacek Majchrowski'.
|
". I ze ma nadzieje ze wygraja"
że wygraMY. |
Myślę, że ukończenie Trybuny Północnej w przyszłym roku może być związane z jej finansowaniem. Koszt 7 mln ZIKIT jest w stanie znaleźć w swoim budżecie dopiero na 2011r. W tym roku nie mogli zrobić bo zwyczajnie nie mieli środków ???? Jeżeli to prawda, to może uda im sie wygospodarować jeszcze 1-1,5mln na telebimy. Oby..
|
A sądzisz, że płacić będą teraz? Umowa z przedłużonym terminem płatności. Ostatnie raty za budowę trybuny zachodniej wpłyną do kasy Polimexu dopiero w 2014r, podobnie pewnie będzie z płatnością za wnętrze północnej.
|
Rozumiem, że nie za bardzo kochamy pana Majchrowskiego, ale tutaj mamy temat o budowie stadionu wszelki dywagacje dotyczące wyborów samorządowych odbywają sie tutaj
|
Cytat:
Jakoś zbiegło się to z przetargiem na północną. |
Równocześnie Wisła Kraków informuje, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców. Dodatkowo od rundy wiosennej 2011 Klub uruchomi specjalny portal dający możliwość zakupu biletów przez Internet. Wiosną otwarty zostanie również sektor rodzinny, na którym na najmłodszych kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji.
wisla.krakow.pl |
Najgorsze jest to że to nowy przetarg. Budimex znowu nie wygra i będzie się odwoływał co z kolei opóźni inwestycje o następny miesiąc. No ale marzec 2011 wydaje mi się realny.
|
Właśnie dobrze, że jest przetarg.
Oprócz Polimexu może wystartować ktoś inny i wygrać, po czym weźmie się normalnie do pracy, a nie w trybie Polimexowym "rok po terminie". No i zlecenie tego Polimexowi z wolnej ręki wiązałby się zapewne z przepłaceniem, jak to już niejednokrotnie bywało. |
Cytat:
|
Kryterium jest cena, więc wystarczy, że ktoś da mniej niż oni. Miejmy nadzieję, że ktoś taki się zgłosi.
|
Cytat:
jestem przekonany, że będzie startował i wygra Polimex. Mają zasadniczo wszystko już przygotowane, pracowników, sprzęt, część materiałów, zaplecze - wszystko już na miejscu. Po za tym znają krakowskie układy, inwestora, inspektora. Nic tylko od razu zaczynać pracę po uprawomocnieniu się decyzji. Mocno bym się zdziwił gdyby pozwolili przebić się w takiej sytuacji ceną..ktoś by za to poleciał w tej firmie. ZIKiT musi natomiast dobrze ten przetrag rozpisać z dobrze skonstruowana umową obwarowaną wysoką karą umowną za niedotrzymanie terminu i jakości wykonanych robót. Czy są w stanie nie wiem .... Ale jak są... to niech i nawet wygra Polimex i szybko wtedy to zrobią. Inna sprawa: czy jest jakaś wzmianka w specyfikacji technicznej lub w kosztorysie o elewacji trybuny północnej ?? czy pominięto ten temat ? mógłby ktoś kto zaznajomił się dokumentacją wypowiedzieć się ? |
runner, Polimex buduje 2 trybuny - ja tej firmy mam już dość tutaj. Ich nie obchodzą żadne terminy, więc czemu mieliby dotrzymać kolejnego? Na ZIKIT znowu jakiegoś haka znajdą i zaplecze północnej zrobią na start nowego sezonu ekstraklasy, a nie na rundę wiosenną. A co do sprzętu - organizacja placu budowy to 2tyg, przy dobrej organizacji. Polimex zorganizować się nie umie, co już dobitnie pokazał.
I jeszcze jedno - jeśli nowa firma będzie budować zaplecze szybko, to zmusi Polimex do mobilizacji, aby oddać trybunę zachodnią nie później niż to zaplecze. Cytat:
|
Cytat:
|
Kasztan
Z kolei, jak bedzie więcj niż 20k to ja się zdziwię. Życzę tego chłopakom najszczerzej, bo sie inaczej gra przy pełnych niż przy przestrzelonych trybunach, ale ...... |
Cytat:
|
Cytat:
|
mozna by zebrac jakas grupe i wbic na to piatkowe otwarcie muzeum.
i jak bedzie majcher przemawial, a pewnie bedzie to go wygwizdac czy cos. bo nie mozna dopuscic do tego zeby ten palant wygral poraz 3!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Ja osobiście nie wierzę w średnią powyżej 20 tyś.Realnie to 15 max.W przyszłości jest to możliwe ale na dziś(w sensie ten sezon) to szału nie będzie. Świetnie by było gdyby 4 trybuny były gotowe na wiosnę ale to też nie jest pewne. |
Zachodnia do listopada? Bardziej prawdopodobne jest uderzenie asteroidy w Polskę.
Nawet skończenie jej na rundę wiosenną nie jest realne przy takim tempie prac. |
nic dodać nic ująć..........
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Po raz pierwszy dziekuje PZPN ze cos dobrego dało, co prawda pośrednio - czyli przyspieszenie powrotu Wisły na Reymonta
|
Cytat:
To już jest bardziej męczące niż relacje z Bogatyni i spod Pałacu Prezydenckiego! |
Cytat:
|
Cytat:
Stadion to nasza świątynia ! Musimy walczyć na każdym możliwym froncie o to aby w końcu został oddany w całości do użytku ! |
W poniedziałek powiedzą, że z niezależnych od inwestora i wykonawcy przyczyn, stadion zostanie otwarty w lutym. To już będzie kolejna cudowna śpiewka o tym.
|
Cytat:
Chyba powinni placic wiecej skoro miasto oprócz pieniedzy zainwestowanych w budowe, musiało dokupić grunt? A rozbiezność nie bedzie mała, skoro 5ar tego całego zębu przeoryszy jest wyceniane na 1 mln zlotyych! |
Cytat:
|
Cytat:
Stadion KSC kosztowal 140 mln+30 mln adaptacja, murawa i koszty administracyjne budowy (takie sa sumy ubezpieczenia i robilem tam lustracje ostatnio) a nasz 600 mln. Na kim miasto bedzie sie chcialo odkuc? |
Tutaj o stadionie KSC.
Jak słyszę powtarzające się w wypowiedzi tego pana słowo "wypieszczenie" i podziw w tym słowie wyrażony, to mnie po prostu krew zalewa: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arzyli,1535802 |
Od teraz za posty nie w temacie(nasza miłość do Majchrowskiego, wybory samorządowe, stadion KSC, Lecha itp. ) lecą upomnienia a potem bany. Macie tyle tematów na forum gdzie można o tym pisać no ale po co jak można ten temat zaśmiecać . Co usunę/ przeniosę posty nie w temacie to odrazu pojawiają sie nowe - dość.
|
Powiedzcie mi po co są te dziury między sektorem G a narożnikiem skoro nie mają służyć do wjazdu karetek? Do czego są one zaprojektowane skoro nawet kibice tamtędy nie mogą chodzić? A moze jednak mogliby tamtędy przechodzić, a potem od dołu wchodzić na sektor C ( dawne D )?
|
Cytat:
|
^^^ To po co jest wjazd dla karetek przez pawilon?
|
jak po co ? żeby ludzie widzieli, iż nasz stadion to rodzynek, jedyny w swoim rodzaju stadion piłkarski z wjazdem dla karetek przed jakiś budynek ;p
|
Ta siatka za bramka to na stałe ?
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl