Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maciekwislak17 17.04.2010 13:02

Dzięki wielkie czyli polecasz ??:D

Coolpick 17.04.2010 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekwislak17 (Post 885607)
Dzięki wielkie czyli polecasz ??:D

Mam identyczne, ja polecam, ale najlepiej zapytaj moich sąsiadów ;]

Edit: kurde, 310 zł? 1,5 roku temu je kupiłem za lekko ponad 200 na allegro.

BRTS39 17.04.2010 15:05

Szukam po youtubie i nie widze. Macie gdzieś te pierwsze 2 minuty dziś w warszawie jak syreny zawyły i były komendy?

Już mam - jakby ktoś chciał - http://wiadomosci.onet.pl/2156791,45...iego,item.html

JOSE 841 17.04.2010 16:20

mam pytanie zwłaszcza do mieszkających w Krakowie orientuje sie ktoś ile godzin jutro mniej więcej będą trwały uroczystości w Krakowie?????

Cinek1906 17.04.2010 16:46

tu nie trzeba meszkac w krakowie na oko z 3 godziny conajmniej ( na bide )

Blacha92 17.04.2010 17:14

żółto czerwona flaga na ulicach Warszawy w trakcie przewożenia trumien , czego to jest flaga?

grzechu1991 17.04.2010 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 885666)
żółto czerwona flaga na ulicach Warszawy w trakcie przewożenia trumien , czego to jest flaga?

Warszawy.
10 znaków

kms 17.04.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 885663)
tu nie trzeba meszkac w krakowie na oko z 3 godziny conajmniej ( na bide )


3 i 1/2 h bedzie Obama w PL wiec pewnie nie wiecej

krakow2009 17.04.2010 18:38

zu
 
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!

WiślakMyślenice 17.04.2010 18:47

Intel Pentium IV - 3ghz * 2
Radeon X600pro 128mb, 128mb VRAM
2gb ram


Czy pójdzie mi na tym pes 10 na najwyższych detalach? sprawdzałem w ustawieniach i o karcie graficznej było na żółto z napisem BAD.

JOSE 841 17.04.2010 18:47

a gdzie znajde jakąś rozkładówke albo jakiś plan jutrzejszych uroczystości w Krakowie??

igortsw 17.04.2010 18:57

Jaką stronę polecicie do oglądania filmów online? Wiem, że jest wiele wystarczy, zapytać wujka google, ale chodzi mi o taką gdzie jest duży wybór filmów i dobra jakość.

brylant17 17.04.2010 19:01

Drodzy koledzy i koleżanki jest ten pył nad Krakowem? miał być w całej Polsce u mnie w mieście słoneczko i chmury deszczowe....


WiślakMyślenice coś ci się pomyliło



crazykaro w ..a z nami lecą :D

Ni_Ma 17.04.2010 19:13

jest nad całą Polską (choc się przemieszcza), i nie jest widoczny gołym okiem z ziemi..

Kuba_WD 17.04.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 885697)
Drodzy koledzy i koleżanki jest ten pył nad Krakowem? miał być w całej Polsce u mnie w mieście słoneczko i chmury deszczowe....

jest .

Marcin_fan 17.04.2010 19:14

właśnie jak to jest z tym pyłem... ? E: ok dzieki

crazykaro 17.04.2010 19:23

pogoda piękna a niebo niebieściutkie :D

tommiyacht 17.04.2010 19:26

co to za pieśń co była dzis śpiewana na uroczystościach żałobnych przez chór ? tak okolo 14.30

WiślakMyślenice 17.04.2010 19:30

do BRYLANT 17: megavideo.com - serwis z megaupload, bardzo szybko są dostępne nowości z kin. Nie zrażaj się ceną za konto, ja za 400 stówy mam dożywotnie premium, mógłbym Cię wtajemniczyć. W porównaniu do cen biletów w kinie lub za płyty blue-ray albo dvd to cena jest wręcz symboliczna...

do JOSE 841 - na oficjalnej stronie miasta na pewno jest.

Blacha92 17.04.2010 19:57

Podobno Monika Olejnik zaprosiła jakiegoś polityka, i zacytowała Wajde, jego list otwarty, i on sie spytał czy też może go zacytować i zacytował go jak chowany był Miłosz. Co to był za polityk? Co dokładnie powiedział? Da się tego gdzieś posłuchać?

WISŁAZWE 17.04.2010 20:05

Monika Olejnik - Adam Bielan

Był tam cytat wypowiedzi Wajdy związanej z pochowaniem Miłosza:
"Wszystkim tym, którzy protestami zaburzają powagę żałoby, kiedyś też umrą bliscy, i wtedy zobaczą jak bezwartościowi są ludzie, którzy w momentach takiego wielkiego żalu, zamiast milczeć, protestują". Jakoś tak.

Blacha92 17.04.2010 20:06

da sie to gdzies odsłuchać?

Rudi5555 17.04.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 885695)
Jaką stronę polecicie do oglądania filmów online? Wiem, że jest wiele wystarczy, zapytać wujka google, ale chodzi mi o taką gdzie jest duży wybór filmów i dobra jakość.

http://www.tvfilmy.pl

Kamyk 17.04.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 885691)
Intel Pentium IV - 3ghz * 2
Radeon X600pro 128mb, 128mb VRAM
2gb ram


Czy pójdzie mi na tym pes 10 na najwyższych detalach? sprawdzałem w ustawieniach i o karcie graficznej było na żółto z napisem BAD.

Właśnie grafikę masz za słabą. Reszta ok. U mnie na Geforcie 9600 GT 512mb śmiga elegancko. Wcale nie droga karta, a warto zainwestować.

WISŁAZWE 17.04.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 885713)
da sie to gdzies odsłuchać?

http://www.tvn24.pl/10071,1,kropka_nad_i.html poszukuj tutaj ale nie wiem czy jest może zostało wycięte.

harimata 17.04.2010 21:11

Znacie jakieś internetowe komisy gdzie mogę tanio książki używane kupić ? Allegro odpada bo z wysyłkami drogo wyjdzie. Chodzi o książki historyczne, polityczne i proza.

Krystian14 18.04.2010 03:03

Jeśli jestes z Krakowa to polecam stoiska bukinistów w przejściu pod Dworcem Głównym w Krakowie. Właścicielem jednego ze stoisk jest p. Jarek, zapytaj o niego to Ci wskażą inni bukiniści, można zrobic u niego "zamówienie" na jakąś pozycję to Ci odłoży jak zdobędzie i jeśli chcesz podyskutowac na historyczne tematy to serdecznie polecam bo ma wiedze przeogromną :)

krwawy 18.04.2010 07:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekwislak17 (Post 885604)
Czy te głośniki będą dobre do komputera, do słuchania muzyki itp. zależy mi na odpowiedzi czy te 140 W wystarczą ?.Z góry dziękuje . http://allegro.pl/item990665412_logi...s_wys_24h.html

Ja miałem poprzednią wersje tej serii i powiem tak za tą cenę dobrych głośników do słuchania muzyki nie ma ale od tych bardziej bym polecał też tej samej firmy za podobną cenę serie SW grają ładniej, lepszy bas mają i lepiej wyglądają, są jednak sporo większe.

Cinek1906 18.04.2010 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakow2009 (Post 885689)
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!




z debica chyba neutral? ale tego nie jestem pewny ;)


a jestesmy duma tego miasta to chyba uczylismy sie na LKSIe

West 18.04.2010 09:16

cz moze ktos polecic jakas strpone z napisami do filmow,seriali procz napisy24.pl bo tam juz leca w ch*ja

Watts 18.04.2010 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 885768)
cz moze ktos polecic jakas strpone z napisami do filmow,seriali procz napisy24.pl bo tam juz leca w ch*ja

Pobierz se program Napiprojekt, instalujesz i klikasz prawym przyciskiem myszki na pliku z filmem, wybierasz "pobierz napisy" i za 5 sekund masz pasujące napisy.

Carol09 18.04.2010 10:03

koledzy mam pytanie odnośnie dzisiejszego pogrzebu i utrudnien w ruchu. jak to wygląda koło makro? opolska itd? przejade jakoś od Zabierzowa w str ronda Polsad?

19piotrek06 18.04.2010 10:22

Na zikit.krakow.pl powinno byc wszystko napisane...:)

UniaTarnówZKS1928 18.04.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 885768)
cz moze ktos polecic jakas strpone z napisami do filmow,seriali procz napisy24.pl bo tam juz leca w ch*ja

www.napisy.info

tommiyacht 18.04.2010 10:56

czy ktoś wie co to za pieśń ?

http://www.youtube.com/watch?v=g27ZB5Ff2zg

WISŁAZWE 18.04.2010 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakow2009 (Post 885689)
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!

Tak jak napisał Cinek debiut ''Jesteśmy dumą tego miasta'' na ŁKS-ie 8 listopada 2008 roku, wtedy też zadebiutowała przyśpiewka ''Święte barwy''

Kamil_mchw 18.04.2010 11:54

czy dzisiaj mpk kursuje normalnie jak w każdą niedziele?? chodzi mi dokładniej o 114...

Kamil 18.04.2010 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 885801)
czy dzisiaj mpk kursuje normalnie jak w każdą niedziele?? chodzi mi dokładniej o 114...

Cytat:

[FONT=verdana][FONT='Arial','sans-serif']Komunikacja miejska w dniu 18 kwietnia 2010 roku (niedziela) będzie kursować według świątecznego rozkładu jazdy.[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Na liniach 4, 7, 19, 79, 40, 114, 152 i 304 będą wykonywane dodatkowe kursy. W razie potrzeby do obsługi innych linii kierowane będą dodatkowe autobusy i tramwaje.[/FONT]
[/FONT]
prosze barrdzo

ZwrABG 18.04.2010 12:45

potrzebuje kontakt do jakiegoś pośrednika ubezpieczeniowego z Krakowa co ma w ofercie firmę MTU ergo hestia niestety google nie pomaga....

i jeszcze jedno gdy kupiłem auto ubezpieczone na parę miesięcy jeszcze to wystarczy że pojadę i przepiszę polisę na siebie czy będę musiał coś jeszcze dopłacać bo nie mam żadnych zniżek

Kamil_mchw 18.04.2010 18:08

jak się nazywa kodek który automatycznie dodaje napisy do filmów?? problem mam taki że mam film i mam do niego napisy, które nie działają... próbowałem już z 6 programami odtwarzać i nic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl