![]() |
Dominik Kościelniak (ur. 28 marca 1995 roku) â piłkarz występujący w zespołach juniorskich, drużynie Młodej Ekstraklasy oraz drużynie rezerw Wisły Kraków.
Przed sezonem 2013/2014 został włączony do szerokiej kadry pierwszej drużyny Wisły. Po wykrystalizowaniu się kadry na początku rozgrywek, rozpoczął treningi z drużyną rezerw "Białej Gwiazdy". Na koniec sezonu wygrał z drużyną juniorów Wisły rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. |
Dziękuję za info!
|
|
9 czerwca Boguś ma 39 urodziny. Akurat przed drugim barażem. Mam nadzieję że Pana Boga nie śmieszy ten żart ;)
|
Petrescu trenerem południowokoreańskiego Jeonbus
|
Taki turysta. Raz tu, raz tam, a pewnie cały czas 5-4-1 i autobus?
|
Cytat:
|
tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta
wstydu trzeba nie mieć |
Cytat:
Ekspertami w studiu są zazwyczaj: - byli znani piłkarze - najlepiej załużeni reprezentanci - trenerzy bez pracy - najlepiej byli sekekcjonerzy Brzęczek spełnia wszystkie kryteria. To że dla Ciebie jest jednoosobowo odpowiada za spadek Wisly zdecydowaną większość widzów nie rusza. Idź się przewietrz i nie sap :D |
Cytat:
|
Cytat:
Zwłaszcza w przypadku Brzęczka. |
Cytat:
:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście - kuriozalne jest kiedy polski eks-piłkarz ocenia Haalanda a trener - Guardiolę, to tak jakby Najman analizował błędy w walkach Roya Prince-a Jr, no ale kto to ma w Polsce robić? |
Boguś w ekstraklasie !
|
Karcz chyba wspominał - decyzja podjęta, nie przedłużają kontraktu Bogusia.
|
Cytat:
|
https://www.dts24.pl/powazny-wypadek...j-pilki-noznej Trener Henryk Kasperczak miał poważny wypadek. Najbliższe tygodnie spędzi na wózku inwalidzkim. Zdrowia Trenerze!
|
Cytat:
|
Śmichy chichy ale ja bym go chciał zobaczyć w rezerwach. Skoro w innych klubach (Lech czy Ślask) podobni wiekowo zawodnicy mogą tak kończyć kariery to tym bardziej u nas. Pod warunkiem gry za grosze.
Taki Michał Czekaj jest obecnie liderem obrony rezerw Rakowa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
https://twitter.com/kubsonnn27/statu...39880875139072 Poziom "ekspertowania" taki sam jak "fantastycznej pracy" jaką wykonał w Wiśle. |
Cytat:
Zabawne jest że pozbyliśmy się Sadloka i Boguskiego - a oni awansowali do Ekstraklasy. Tragiczne - że inwestowaliśmy czas i pieniądze w takie miernoty jak Młyński. |
praktycznie kazdy którego odpalamy robi kariere w innych klubach (vide powyżsi panowie) , to jest właściwie reguła
(na szybko oprócz w/w Janicki, Jean Calros, Kliment) przyczyn tego zjawiska nie wyjaśnił nikt |
Nie zapominając o Navasie
:> https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...o-wisly-krakow Ten to miał szczęście, że Wisła go odpaliła. Mam teorię - nowi piłkarze, kiedy już zorientują się co do tej "klątwy Wisły" po kilku dobrych meczach starają się robić wszystko, żeby Wisła ich odpaliła. W końcu kariera kusi. |
Cytat:
|
Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki. |
Cytat:
Sadlok to jakieś dwa poziomy wyżej niż ten przepłacony szrot - nie żeby był super obrońcą, ale takich jaj nie odwala. Podejrzewam że gdyby jesienią zamiast tego pajaca grał Szot albo Skrobański to byśmy awansowali. |
Weźcie skończcie już z sadlokami i innymi wynalazkami. Jakbyśmy mieli trenerów a nie brzeczyszczykiewicza i sobola nikt by w stronę tych patalachow nie spoglądał.
|
Wspomniałem tylko o dwóch meczach, w których błędy Sadloka nas pogrążyły kompletnie. W wielu innych spotkaniach zawalał niejednokrotnie, ale te dwie czerwone kartki, które sprokurował, były po prostu wielbłądami. Ogólnie tamten sezon w jego wykonaniu to była w większości żenada i krycie na radar.
|
Cytat:
A przy tym wsadzaniu na konia Frydrycha to bym się nie zapędzał. Bo Frydrych też mógł oszacować konsekwencje. Lepiej stracić gola niż grać w osłabieniu. Sadlok prezentował się solidnie gdy cała formacja grała na wysokim poziomie. W Puszczy gwiazd w obronie nie ma, ale za to wykonuja swoje zadania. |
Cytat:
|
Cytat:
W okienku zimowym Wisła popełniła wtedy dwa błędy transferowe, które moim zdaniem miały bardzo duży wpływ na spadek, czyli wytransferowanie Ashrafa i Yeboaha. Dokładnie ten sam błąd popełniła w tym sezonie Wisła Płock, sprzedając w zimie Davo, czyli gościa, który robił im z przodu liczby. Dosłownie wypchnęli go na siłę, żeby im się spiął budżet. Ciekawe, czy teraz tego żałują ;) |
Barroso, asystent Kiko został dyrektorem sportowym w CD Leganes, to się zaczyna exodus Hiszpanów.
Szkoda że na naszej stronie nie ma nawet pół informacji na ten temat. |
Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s |
Cytat:
|
[QUOTE=gizmowisla;1604660]slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie[ , ....a iszczur uciekajaca po fame do warszawy - co mu nie wyszlo -
- tak tak , szarakany go pogonili , a sw Mikolaj nie dal prezentu/QUOTE] |
Tęskno za czasami WSH, co?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl