Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Manhunt. 27.05.2023 20:25

Dominik Kościelniak (ur. 28 marca 1995 roku) – piłkarz występujący w zespołach juniorskich, drużynie Młodej Ekstraklasy oraz drużynie rezerw Wisły Kraków.
Przed sezonem 2013/2014 został włączony do szerokiej kadry pierwszej drużyny Wisły. Po wykrystalizowaniu się kadry na początku rozgrywek, rozpoczął treningi z drużyną rezerw "Białej Gwiazdy". Na koniec sezonu wygrał z drużyną juniorów Wisły rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów.

tomytom 27.05.2023 21:08

Dziękuję za info!

Szneka 29.05.2023 07:54

https://www.onet.pl/sport/przeglad-s...lvccs,5e4c2379

masada 29.05.2023 08:22

9 czerwca Boguś ma 39 urodziny. Akurat przed drugim barażem. Mam nadzieję że Pana Boga nie śmieszy ten żart ;)

sevenheaven 10.06.2023 15:51

Petrescu trenerem południowokoreańskiego Jeonbus

KOALIK 10.06.2023 16:27

Taki turysta. Raz tu, raz tam, a pewnie cały czas 5-4-1 i autobus?

PAWEŁ 10.06.2023 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1603604)
Taki turysta. Raz tu, raz tam, a pewnie cały czas 5-4-1 i autobus?

Ja Ciebie chłopie nie rozumiem. Ten turysta, Carillo amator. Kikus amator to proszę podaj mi nazwisko trenera którego Ty uważasz za godnego pracy w Wiśle. Inaczej to pierdzielisz dla samego pierdzielenia

Arkadiusz.Czerepach 10.06.2023 21:01

tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta

wstydu trzeba nie mieć

wolfy 11.06.2023 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1603616)
tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta

wstydu trzeba nie mieć

Co za ból dupy :lol:

Ekspertami w studiu są zazwyczaj:
- byli znani piłkarze - najlepiej załużeni reprezentanci
- trenerzy bez pracy - najlepiej byli sekekcjonerzy

Brzęczek spełnia wszystkie kryteria. To że dla Ciebie jest jednoosobowo odpowiada za spadek Wisly zdecydowaną większość widzów nie rusza.

Idź się przewietrz i nie sap :D

PAWEŁ 11.06.2023 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1603616)
tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta

wstydu trzeba nie mieć

Jest ekspertem bo trzeba mieć niebywały talent aby obrzydzić oglądanie meczy i aby spuścić nas do 1 ligi. Mylę się to sobie puśćcie mecze repry za Brzeczyszczykiewicza . Miało się ochotę ciąć żyłyby, to jest paproch który bije na głowę wesołego Tadka.

FraMat 11.06.2023 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603627)
Co za ból dupy :lol:

Ekspertami w studiu są zazwyczaj:
- byli znani piłkarze - najlepiej załużeni reprezentanci
- trenerzy bez pracy - najlepiej byli sekekcjonerzy

Brzęczek spełnia wszystkie kryteria. To że dla Ciebie jest jednoosobowo odpowiada za spadek Wisly zdecydowaną większość widzów nie rusza.

Idź się przewietrz i nie sap :D

W takim razie umówmy się, że nazwa "ekspert" jest mocno na wyrost.
Zwłaszcza w przypadku Brzęczka.

wolfy 11.06.2023 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1603654)
W takim razie umówmy się, że nazwa "ekspert" jest mocno na wyrost.
Zwłaszcza w przypadku Brzęczka.

Od niedawna oglądasz telewizję?
:haha:

Drozd 11.06.2023 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603627)
Co za ból dupy :lol:

Ekspertami w studiu są zazwyczaj:
- byli znani piłkarze - najlepiej załużeni reprezentanci
- trenerzy bez pracy - najlepiej byli sekekcjonerzy

Brzęczek spełnia wszystkie kryteria. To że dla Ciebie jest jednoosobowo odpowiada za spadek Wisly zdecydowaną większość widzów nie rusza.

Idź się przewietrz i nie sap :D

Bo to kółeczko wzajemnej adoracji.

wolfy 11.06.2023 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1603660)
Bo to kółeczko wzajemnej adoracji.

No tak, jest kilku gości których się na zmianę zaprasza. Tak działają media. Nie każdy nadaje się do pitolenia głupot na wizji.

Oczywiście - kuriozalne jest kiedy polski eks-piłkarz ocenia Haalanda a trener - Guardiolę, to tak jakby Najman analizował błędy w walkach Roya Prince-a Jr, no ale kto to ma w Polsce robić?

Sylwus1988 11.06.2023 20:44

Boguś w ekstraklasie !

azor 11.06.2023 20:53

Karcz chyba wspominał - decyzja podjęta, nie przedłużają kontraktu Bogusia.

wiśnia 11.06.2023 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1603682)
Karcz chyba wspominał - decyzja podjęta, nie przedłużają kontraktu Bogusia.

brać go do Wisły, na 41 kontrakt czy któryś tam .. tfu, nasz chłop z Wiślackim DNA, zawsze jak coś może podawać piłki jak się nie chce młodym czy Zającowi :lol:

Grisza1 12.06.2023 11:41

https://www.dts24.pl/powazny-wypadek...j-pilki-noznej Trener Henryk Kasperczak miał poważny wypadek. Najbliższe tygodnie spędzi na wózku inwalidzkim. Zdrowia Trenerze!

wolfy 12.06.2023 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 1603684)
brać go do Wisły, na 41 kontrakt czy któryś tam .. tfu, nasz chłop z Wiślackim DNA, zawsze jak coś może podawać piłki jak się nie chce młodym czy Zającowi :lol:

Nie zdziwiłbym się gdyby był lepszy niż Młyński.

Karherop 12.06.2023 12:25

Śmichy chichy ale ja bym go chciał zobaczyć w rezerwach. Skoro w innych klubach (Lech czy Ślask) podobni wiekowo zawodnicy mogą tak kończyć kariery to tym bardziej u nas. Pod warunkiem gry za grosze.

Taki Michał Czekaj jest obecnie liderem obrony rezerw Rakowa.

Patryko 12.06.2023 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603753)
Nie zdziwiłbym się gdyby był lepszy niż Młyński.

Wyjątkowo wysoko zawiesiłeś poprzeczkę.

tedyy 12.06.2023 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603627)
Co za ból dupy :lol:

Ekspertami w studiu są zazwyczaj:
- byli znani piłkarze - najlepiej załużeni reprezentanci
- trenerzy bez pracy - najlepiej byli sekekcjonerzy

Brzęczek spełnia wszystkie kryteria. To że dla Ciebie jest jednoosobowo odpowiada za spadek Wisly zdecydowaną większość widzów nie rusza.

Idź się przewietrz i nie sap :D

W zasadzie rodzinnie a nie jednoosobowo :rotfl::rotfl:

sorino 12.06.2023 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1603616)
tymczasem Wujek Jakuba właśnie robi w studio Ligi Mistrzów za eksperta

wstydu trzeba nie mieć

No wstydu Wuja nie ma żadnego, tutaj jego popisówka z tego występu:

https://twitter.com/kubsonnn27/statu...39880875139072

Poziom "ekspertowania" taki sam jak "fantastycznej pracy" jaką wykonał w Wiśle.

wolfy 13.06.2023 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1603756)
Wyjątkowo wysoko zawiesiłeś poprzeczkę.

Chłop jest praktycznie na emeryturze. Zamiast zastanawiać się nad nim pomyślmy lepiej co tu robi Młyński.
Zabawne jest że pozbyliśmy się Sadloka i Boguskiego - a oni awansowali do Ekstraklasy. Tragiczne - że inwestowaliśmy czas i pieniądze w takie miernoty jak Młyński.

Arkadiusz.Czerepach 13.06.2023 08:50

praktycznie kazdy którego odpalamy robi kariere w innych klubach (vide powyżsi panowie) , to jest właściwie reguła

(na szybko oprócz w/w Janicki, Jean Calros, Kliment)

przyczyn tego zjawiska nie wyjaśnił nikt

FraMat 13.06.2023 09:07

Nie zapominając o Navasie
:>
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...o-wisly-krakow
Ten to miał szczęście, że Wisła go odpaliła.

Mam teorię - nowi piłkarze, kiedy już zorientują się co do tej "klątwy Wisły" po kilku dobrych meczach starają się robić wszystko, żeby Wisła ich odpaliła.
W końcu kariera kusi.

Dive Pirate 13.06.2023 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1603852)
praktycznie kazdy którego odpalamy robi kariere w innych klubach (vide powyżsi panowie) , to jest właściwie reguła

(na szybko oprócz w/w Janicki, Jean Calros, Kliment)

przyczyn tego zjawiska nie wyjaśnił nikt

Ja Ci to wyjaśnię, po pierwsze to mieliśmy za dużo szrotu w składzie i to nas ciągnie w dół (teraz dzięki Kiko i jest dużo lepiej) a po drugie Wuja to pomyłka trenerska, Sobolewski podobnie.

Patryko 13.06.2023 09:16

Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki.

wolfy 13.06.2023 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1603858)
Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki.

Dobrze się czujesz? Colley samodzielnie zawalił nam 5-6 meczów, z czego kluczowy z ŁKS-em gdzie dwa gole są 100% jego a przy trzecim współudział. On nam w pojedynkę zapewnił brak awansu w rundzie jesiennej, w wiosennej prawie w ogóle nie grał a i tak pokazał jaki z niego pajac...

Sadlok to jakieś dwa poziomy wyżej niż ten przepłacony szrot - nie żeby był super obrońcą, ale takich jaj nie odwala. Podejrzewam że gdyby jesienią zamiast tego pajaca grał Szot albo Skrobański to byśmy awansowali.

PAWEŁ 13.06.2023 13:01

Weźcie skończcie już z sadlokami i innymi wynalazkami. Jakbyśmy mieli trenerów a nie brzeczyszczykiewicza i sobola nikt by w stronę tych patalachow nie spoglądał.

Patryko 13.06.2023 13:06

Wspomniałem tylko o dwóch meczach, w których błędy Sadloka nas pogrążyły kompletnie. W wielu innych spotkaniach zawalał niejednokrotnie, ale te dwie czerwone kartki, które sprokurował, były po prostu wielbłądami. Ogólnie tamten sezon w jego wykonaniu to była w większości żenada i krycie na radar.

Karherop 13.06.2023 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1603858)
Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki.

To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.

A przy tym wsadzaniu na konia Frydrycha to bym się nie zapędzał. Bo Frydrych też mógł oszacować konsekwencje. Lepiej stracić gola niż grać w osłabieniu.

Sadlok prezentował się solidnie gdy cała formacja grała na wysokim poziomie. W Puszczy gwiazd w obronie nie ma, ale za to wykonuja swoje zadania.

Dive Pirate 13.06.2023 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603871)
Dobrze się czujesz? Colley samodzielnie zawalił nam 5-6 meczów, z czego kluczowy z ŁKS-em gdzie dwa gole są 100% jego a przy trzecim współudział. On nam w pojedynkę zapewnił brak awansu w rundzie jesiennej, w wiosennej prawie w ogóle nie grał a i tak pokazał jaki z niego pajac...

Sadlok to jakieś dwa poziomy wyżej niż ten przepłacony szrot - nie żeby był super obrońcą, ale takich jaj nie odwala. Podejrzewam że gdyby jesienią zamiast tego pajaca grał Szot albo Skrobański to byśmy awansowali.

Ja przypomnę że mamy stopera co się Tachi nazywa, mógł grać w parze z Łasickim czy Moltenisem ale nasz trenerski wizjoner nigdy nie wystawił go na jego pozycji tylko pchał chłopa do środka.

Patryko 13.06.2023 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1603878)
To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.

Maciek dołożył do tego spadku dużą cegiełkę i nie wiem czemu to negujesz. Gula był zwalniany, kiedy Wisła była na miejscu zapewniającym utrzymanie, natomiast styl drużyny już wtedy był fatalny. Okres pracy Brzęczka to wiadomo, muł i wodorosty, 1-14? :D Ale została wykonana zajebista praca, więc mu wybaczam.

W okienku zimowym Wisła popełniła wtedy dwa błędy transferowe, które moim zdaniem miały bardzo duży wpływ na spadek, czyli wytransferowanie Ashrafa i Yeboaha. Dokładnie ten sam błąd popełniła w tym sezonie Wisła Płock, sprzedając w zimie Davo, czyli gościa, który robił im z przodu liczby. Dosłownie wypchnęli go na siłę, żeby im się spiął budżet. Ciekawe, czy teraz tego żałują ;)

Karherop 13.06.2023 18:11

Barroso, asystent Kiko został dyrektorem sportowym w CD Leganes, to się zaczyna exodus Hiszpanów.

Szkoda że na naszej stronie nie ma nawet pół informacji na ten temat.

kicur 21.06.2023 17:08

Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s

gizmowisla 21.06.2023 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1604648)
Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s

slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie

gizmowisla 21.06.2023 19:38

[QUOTE=gizmowisla;1604660]slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie[ , ....a iszczur uciekajaca po fame do warszawy - co mu nie wyszlo -
- tak tak , szarakany go pogonili , a sw Mikolaj nie dal prezentu/QUOTE]

azor 21.06.2023 19:44

Tęskno za czasami WSH, co?

gizmowisla 21.06.2023 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1604663)
Tęskno za czasami WSH, co?

nie teskno - tylko koles wsadzil dobry kit ( sprawdzone info ) a wy mu pomniki stawiacie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl