![]() |
Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan
|
Cytat:
a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia. Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba do Brazylii wrócił. |
Cytat:
|
Cytat:
Pawka jak wracał to sie cieszyłem, tak samo było jeśłi chodzi o Semira. Więc traumy nie było. p.s. Co do wątku, to jakby to był post facebuka to mam nadzieję ze Adam Mójta by go polubił :) |
Raczej nie, było go zostawić teraz to jedna wielka nie wiadoma....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pablo Alvarez gra gdzieś jeszcze?
|
Wg transfermarkt: http://www.transfermarkt.com/pablo-a.../spieler/56842
Gra w Boston River w Urugwaju ;) |
Szymanski odwolany!
|
Wywiad z Baszczyńskim
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...iedziem/2cbk8p |
|
Rozwija się chłopak :). Legia, Zagłębie, teraz rezerwy Legii. Jak tam dalej pójdzie następna będzie Jutrzenka Giebułtów. A miało być tak pięknie...
|
Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła
|
Cytat:
|
Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D |
Cytat:
|
To już bym wolał grać za 40 kawałków niż siedzieć na ławce za dwa razy tyle....
|
Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.
|
Właśnie. PRÓBOWAŁEŚ KIEDYŚ PRZEŻYĆ MIESIĄC ZA 40 TYSIĘCY???!!!!!11!!1
|
Śmiejecie się z Cierzniaka a u nas w składzie Załuska który w wieku 34 lat rozgrywa drugi sezon bez grzania ławy. Przyganiał kocioł garnkowi...
|
Nie kumam tego wpisu :D
Dzieki :D |
Cytat:
Załuska całe życie grzał ławę byleby w kontrakcie się zgadzało i nikt się nie śmieje.. |
40 tyś zł miesięcznie to rzeczywiście śmieszne pieniądze, ledwo na czynsz i prąd pewnie mu starczało... jesteście bezduszni!
|
Panowie zdaje sobie sprawe, że wielu piłakrzu jest stanowczo przepłacanych. Nie mówie tu tylko o Polakach w naszej śmiesznej lidze. ale na o wszystkich kopaczach na całym świecie. Kwoty idące w miliony miesięcznie, setki tysięcy tygodniowo. Dla większości z nas jedna taka wypłata starczyłaby, żeby ustawić sobie życie.
Trzeba jednak pamiętać o tym, że taki piłkarz przez jakieś 15 lat musi zarobić kase na swoją bardzo długą emeryturę. Co nie zmienia faktu, że większość i tak zarabia stanowczo za dużo |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Można też iść do pracy jak cywilizowany człowiek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl