Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 31.01.2017 17:18

Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan

szprotson 31.01.2017 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gregor07 (Post 1463053)
Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?

Kopie w pilke w Hapoelu Tel-Aviv

a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia.
Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.

PhantomRanger 31.01.2017 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1462530)
A co Panowie się stało z "młodym zdolny" Guedesem aka MłodyCleber?
poszedł do leszka, ale widzę że od czerwca głos po nim zaginął
ktoś coś ?

Pół roku temu dostał kopa z leszka i słuch o nim zaginął.

X-Ray 31.01.2017 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1463061)
Pół roku temu dostał kopa z leszka i słuch o nim zaginął.

Właśnie potwierdził mi to będący blisko z Lechem dziennikarz Maciej Henszel.

Chyba do Brazylii wrócił.

wolfu 31.01.2017 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1463060)
Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia. Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.

No popatrz. Musiałeś w takim razie przeżywać traumę, gdy zza granicy wracał Brożek, Małecki i Stilić. Bo pragnę przypomnieć, że każdy z nich u nas wymiatał, a wracał z podkulonym ogonem. Biton był zajebisty jeśli chodzi o naszą ligę, i chętnie bym go tutaj przyjął.

szprotson 31.01.2017 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1463071)
No popatrz. Musiałeś w takim razie przeżywać traumę, gdy zza granicy wracał Brożek, Małecki i Stilić. Biton był zajebisty jeśli chodzi o naszą ligę, i chętnie bym go tutaj przyjął.

Małecki był za granica? juz zapomniałem nawet.
Pawka jak wracał to sie cieszyłem, tak samo było jeśłi chodzi o Semira.
Więc traumy nie było.

p.s. Co do wątku, to jakby to był post facebuka to mam nadzieję ze Adam Mójta by go polubił :)

brylant17 31.01.2017 19:16

Raczej nie, było go zostawić teraz to jedna wielka nie wiadoma....

_ukoL 31.01.2017 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1463059)
Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan

Ewidentnie jest chłopak w gazie. :rotfl:

picasso 01.02.2017 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1463092)
Ewidentnie jest chłopak w gazie. :rotfl:

drogę do cracovii po takim kontrakcie ma juz ewdentnie zamknietą :D

laurence 03.02.2017 08:51

Pablo Alvarez gra gdzieś jeszcze?

hawaiisurfer 03.02.2017 09:05

Wg transfermarkt: http://www.transfermarkt.com/pablo-a.../spieler/56842

Gra w Boston River w Urugwaju ;)

Jam55 03.02.2017 23:21

Szymanski odwolany!
 
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...nowiska/cre649

bódyń 05.02.2017 20:58

Wywiad z Baszczyńskim
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...iedziem/2cbk8p

zim zum 06.02.2017 14:44

http://www.90minut.pl/news/274/news2...ach-Legii.html

Konradowi coś nie idzie. :) :) :)

staszek2309 06.02.2017 14:59

Rozwija się chłopak :). Legia, Zagłębie, teraz rezerwy Legii. Jak tam dalej pójdzie następna będzie Jutrzenka Giebułtów. A miało być tak pięknie...

mitmichael 06.02.2017 15:03

Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła

zim zum 06.02.2017 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1463650)
Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła

Myślę, że nie jest specjalnie tym zmartwiony.

c. 06.02.2017 17:59

Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D

ashkeczup 06.02.2017 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1463662)
Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D

Podobno u nas dostawał podwyżkę do 40k miesięcznie, a w stolycy dostał 2x tyle.

brylant17 06.02.2017 20:54

To już bym wolał grać za 40 kawałków niż siedzieć na ławce za dwa razy tyle....

ArturBarlinek 06.02.2017 20:59

Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.

ashkeczup 06.02.2017 21:01

Właśnie. PRÓBOWAŁEŚ KIEDYŚ PRZEŻYĆ MIESIĄC ZA 40 TYSIĘCY???!!!!!11!!1

Rob_Zombie 07.02.2017 09:08

Śmiejecie się z Cierzniaka a u nas w składzie Załuska który w wieku 34 lat rozgrywa drugi sezon bez grzania ławy. Przyganiał kocioł garnkowi...

Dariook 07.02.2017 09:37

Nie kumam tego wpisu :D

Dzieki :D

Rob_Zombie 07.02.2017 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1463713)
Nie kumam tego wpisu :D

Cierzniak hehe śmieszny bo poszedł za pieniądze grzać ławę.
Załuska całe życie grzał ławę byleby w kontrakcie się zgadzało i nikt się nie śmieje..

tomasz_19 07.02.2017 10:03

40 tyś zł miesięcznie to rzeczywiście śmieszne pieniądze, ledwo na czynsz i prąd pewnie mu starczało... jesteście bezduszni!

St Yabol 07.02.2017 10:12

Panowie zdaje sobie sprawe, że wielu piłakrzu jest stanowczo przepłacanych. Nie mówie tu tylko o Polakach w naszej śmiesznej lidze. ale na o wszystkich kopaczach na całym świecie. Kwoty idące w miliony miesięcznie, setki tysięcy tygodniowo. Dla większości z nas jedna taka wypłata starczyłaby, żeby ustawić sobie życie.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że taki piłkarz przez jakieś 15 lat musi zarobić kase na swoją bardzo długą emeryturę.

Co nie zmienia faktu, że większość i tak zarabia stanowczo za dużo

mitmichael 07.02.2017 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1463689)
Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.

Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy

ArturBarlinek 07.02.2017 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1463740)
Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy

plus ławka w LM, której u nas by nie miał. z Punktu biznesowego L była atrakcyjniejsza i nie ma o czym dyskutować. Czasem ambicje trzeba odłożyć i myśleć o przyszłości.

ashkeczup 07.02.2017 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1463718)

Trzeba jednak pamiętać o tym, że taki piłkarz przez jakieś 15 lat musi zarobić kase na swoją bardzo długą emeryturę.

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...e-dhl-w-anglii

Można też iść do pracy jak cywilizowany człowiek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl