![]() |
pewnie że będą, psioczenie dzisiaj równa sie choroba psychiczna , psioczenie jak beda zle wyniki to juz tylko lekka głupota , no chyba że spadniemy do 1 ligi , wtedy faktycznie psioczenie byłoby usprawiedliwoione
|
A czy ktos psioczy na wyniki???
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Coś chyba za dużo tych meczów :D
|
błąd w statystykach? juz poprawiam zle mi tabele na 90 minut pokazało
|
Wycie jak za Maaskanta. Odstaw rodaków postaw na mlodych Polakow :lol:
|
To teraz będzie - odstaw rodaków, postaw na młodych Chorwatów. ;)
|
Ewentualnie, odstaw Polakow, postaw na swoich rodakow:D
|
Tu nie chodzi o wycie, wyniki są w porządku, trochę poniżej dwóch punktów w meczu będzie bardzo dobrym wynikiem w skali sezonu - jeśli uda się Kiko podtrzymać passę to będziemy w czubie.
Tu chodzi nie tylko o wrażenia artystyczne; bo wiadomo, że jak się bardziej zgrają piłka powinna (przynajmniej w teorii) chodzić lepiej. Tu chodzi o defensywną grę. Niektórzy chwalili naszą grę w rundzie mistrzowskiej z Legią, a ja widziałem paniczną obronę Częstochowy i fartownie wywieziony remis. Często tak gramy niezależnie od rywala. Mało ryzykujemy, gramy kunktatorsko, jak strzelimy gola to przestajemy grać i pozwalamy grać przeciwnikowi i próbujemy gry z kontry. Ja rozumiem, że nie mamy drużyny, która by mogła spróbować zdominować Lecha czy Legię na tą chwilę i w takich meczach powinniśmy grać trochę defensywniej ale Kiko mocno przesadza. Dlatego też wiele meczy zabijamy sami. Jest to jedynie obserwacja, ale jak u siebie z Piastem wychodzimy dwoma defensywnymi pomocnikami, no to o czym tu gadać? Na szczęście mamy trochę indywidualności, szczególnie w tej rundzie w gazie jest Carlitos i jakoś sobie radzimy. Nie wiem na ile Kiko jest w stanie taką średnią zdobycz punktową podtrzymać grając w ten sposób. Sam jestem ciekaw i życzę mu jak najlepiej. Co nie znaczy, że mam kryć fakt, że patrząc na naszą grę oczy bolą. Bolą. I to niekoniecznie jest wina ilości zmian w drużynie, bo fakt, że drużyna jest niezgrana jest tylko jedną ze zmiennych. Na pewno istnieją trenerzy, którzy potrafią zrobić wynik i grać w miarę przyjemnie dla oka. Chociażby taki Górnik bardzo ładnie teraz gra i też punktuje. Tak tylko dla przykładu. I nie - nie chce zmieniać teraz Kiko. Ryzyko pogorszenia się wyników jest za duże - Kiko ma wyniki, niech trenuje. Jednakże jeśli przestanie mieć wyniki to ja np. nie będę widział żadnych powodów, żeby go dalej trzymać i myślę, że wiele innych osób myśli podobnie. Zrobi pierwszą piątkę to pewnie zostanie, zrobi miejsce 6-8 to różnie może być. Jeżeli nie wejdzie do grupy mistrzowskiej to poleci szybciej niż Kwachu róbi pół litry. Taka rzeczywistość, a my sobie możemy tu pitu pitu. |
Cytat:
Pytanie co zrobią dzisiejsi krytycy, jak wtedy będzie styl, ale nie będzie wyników ;) |
Mądry post s1mone. Szkoda że większość zamiast wchodzić w rzeczową polemikę stosuje argumentacje "Negujesz prace Kiko? Wyniki sa złe? Ty chory poje***"
|
Cytat:
Mnie natomiast bardziej martwi jakość gry - to nie są ludzie, którzy kopią piłkę od wczoraj, a czasem proste, techniczne błędy przy przyjęciu doprowadzają mnie do szewskiej pasji, do tego mało kiedy można zobaczyć jakąś ładną, składną akcję po ziemi w wykonaniu naszych graczy (a jak już mamy zalążek takowej to kończy się ona szybciutko złym przyjęciem albo za mocnym podaniem). |
Cytat:
W A klasie się tłucze do głowy, żeby przyjąć, podać i pokazać się na pozycji, a tu są do ....y nędzy zawodowcy, grający kilkanaście lat dzień w dzień i pobierający za to sporą kasę. Dodatkowo nie wiem jak można grać z przodu i nie mieć jakiegoś pociągu do pogrania klepki czy jakiegoś zagrania, które daje radość. Przecież to też byli nastolatkowie, grali pod blokami, mieli marzenia, no ....a cokolwiek. Może za młody jeszcze jestem żeby to zrozumieć. To są przecież podstawy, żeby podać piłkę tak, by kolega mógł ją spokojnie przyjąć na swoją lepszą nogę. Nie mówię o przerzutach na kilkadziesiąt metrów, ale zwykłe podania, nawet w strefie obronnej. Sami zapieprzają po 10 kilometrów na mecz i często są to przebiegi tylko po to, żeby będąc na sprincie dostać piłkę za mocną, nie w tempo, za daleko. Boli ten brak myślenia, bo wierzę, że każdy z nich potrafi kopnąć dobrze piłkę na kilkanaście metrów. |
https://i.imgur.com/254NoV2.png
https://i.imgur.com/Sm6K06F.png Jak by ktoś był zainteresowany zdobyczami dwóch przytoczonych trenerów. Średnia Kiko - 1,5 pkt/mecz Średnia Kazika - 1,25 pkt/mecz |
Cytat:
|
Cytat:
|
Są porównania, że Kiko ma wyniki, a Moskal ich nie miał. Ja tylko pokazałem jakie te wyniki były/są :P
|
Odbijam piłeczkę Kiko nie ma stylu a Moskal miał :rotfl:
|
Przeciez te wyniki praktycznie niczym sie nie roznia:D Chyba, ze waszym zdaniem 4 pkt w ciagu prawie 30 meczow to jakas kolosalna roznica. Poza tym sprawdzcie sobie ktorre miejsce mialby Kiko z tyloma punktami za Moskala a ktore Moskal za Kiko:D
|
Skład z meczu z 7 z maja tego roku:
Łukasz Załuska - Tomasz Cywka, Ivan Gonzalez, Alan Uryga, Maciej Sadlok - Patryk Małecki (90+1. Zdenek Ondrasek), Pol Llonch, Petar Brlek, Krzysztof Mączyński, Rafał Boguski (66. Jakub Bartosz) - Paweł Brożek (87. Mateusz Zachara). Czyli: Cywka, Gonzalez, Sadlok, Małecki, Llonch 5/11. Analizując formacje obrona 3/4, pomoc 2/4, atak 0/2. Jak ktoś oczekuje płynnej ofensywnej gry po wymianie 4 z 5 graczy odpowiedzialnych za kreowanie akcji to gratuluje. Kiko OUT - no dobra, nie mamy stylu, za to trzeba go wywalić. Tylko co dalej ? Powrót Wdowca, Rumak, Bartoszek ? Do wszystkich którym tak strasznie przeszkadza obecny trener, pokażcie mi trenera który da gwarancje lepszego stylu i poprawy ilości zdobywanych punktów, i który jest w naszym zasięgu finansowym. Bodaj @s1meone napisał o oczekiwaniach na sezon, chyba każdy się zgodzi iż miejsce na podium będzie sukcesem, poniżej oczekiwań miejsce w dolnej 8. Do lidera tracimy 2 pkt. nad 9 miejscem mamy 5 pkt przewagi. Jak widać bliżej nam do miejsca powyżej oczekiwań niż do tego poniżej. A jak ktoś uważa iż idziemy na mistrza, to życzę takiej osobie, aby i w życiu prywatnym stawiała sobie tak ambitne cele jakie stawia przed Klubem. |
Moskal nie miał zawodników i jego drużynie brakowało skuteczności i gry do końca. A co do Kiko to radzę zejść na ziemię. Nie wygrał jeszcze żadnego ważnego meczu. Sukces to chyba remisy z Ległą i Amicą oraz wygrana z Jagą i Zagłębiem. Z ogórami sobie radził (w zeszłym i obecnym sezonie). Rozumiem, że w zeszłym sezonie, kadra była szczuplejsza i mieliśmy więcej problemów, a celem była chyba tylko górna 8. Teraz kadra jest duża i czekają nas trudne mecze. Stylu nie ma, a wygrane są tylko dzięki Carlitosowi i furze szczęścia. Ja osobiście nie wierzę, że nadal tak będzie, czego przykładem były mecze z Górnikiem i Zagłębiem. Jeśli w środku nie będzie lidera i nie zmieni się styl, a nadal będziemy grać lagi i dzidy, to górna 8 będzie szczytem naszych możliwości. Powiem tak, najbliższe 6 kolejek i PP to egzamin dojrzałości dla Kiko.
|
Cytat:
|
Derby to nie jest ważny mecz ?!
|
Przepraszam, o debrach zapomniałem. To jego, a w zasadzie Carlitosa największy sukces
|
Cytat:
|
Ja tu za bardzo nie zauważyłem chęci zwalniania Kiko - ludziska narzekają na styl, na brak jakiejkolwiek poprawy w kwestii organizacji gry od początku pobytu Kiko u nas do teraz. To martwi, ale też znajdzie się sporo argumentów, które można w obronie trenera wysunąć.
Zabawne jest jednak pisanie "nieważny styl, ważne wyniki" - przecież wyniki się w stosunku do Wisły Moskala nie poprawiły, więc o czym mowa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Teraz ma drugie! :D
|
Cytat:
Te slowniki sa genialne. |
Cytat:
|
Wisła jest w trakcie reformy i ta decyzja została podjęta świadomie. Manuel Junco na pewno zdawał sobie sprawą że taka liczba transferów doprowadzi do wielu utrudnień ale jeśli wszystko się powiedzie Wisła będzie czerpać z tego profity. Tolerancja dla błędów trenera, stylu gry oraz wyników musi na typ etapie być większa. Do Wisły dołączyli piłkarze o różnych osobowościach, w różnym stadium przygotowania fizycznego, jedni zaczną grać od razu, drudzy za miesiąc, a jeszcze jeden być może odpali za pól roku, a inny wcale nie odpali. To wszystko ma na pewno wpływ na funkcjonowanie drużyny jako calosci. Nowi piłkarze muszą przede wszystkim mieć poczucie misji, wiedzieć, że ta drużyna ma o coś walczyć że warto się starać grać dla tego klubu. Personalnie uważam że ta drużyna rozegra się dopiero w następnej rundzie lub nowym sezonie. Do tego czasu Kiko musi udowodnić, że będzie potrafił poskładać te klocki.
|
Ja tak skromnie wspomnę że może taka jest jego filozofia żeby grać na dwóch defensywnych i nie koniecznie będzie ją chciał zmieniać w tej chwili pod przeciwnika, a bardziej chodzi o wykształcenie automatyzmów i przyzwyczajenia się zawodników do siebie, bo jak wiemy nowych twarzy nie brakuje?
A tak po ludzku pisanie i w pewnym sensie wyczekiwanie tego kiedy w końcu "ten Carlitos" przestanie strzelać i Kiko przestanie punktować jest mega słabe. "Na razie bronią go wyniki"... no właśnie tylko i aż go to broni. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ten mecz jest bardzo istotny, pokaże w jakim miejscu jesteśmy lub chcemy być. Jeżeli odpuścimy ten mecz i przegramy bez walki to będzie jasny sygnał, że trener nie ogarnia sytuacji, bo chyba każdy w klubie - zarząd i kibice zdają sobie sprawę, że wygranie tego jakby nie było prestiżowego pucharu zamaże trochę te lata posuchy i da upragnione puchary. Jeżeli przegramy dzisiejszy mecz to sory, ale przygoda z Wisłą pana Kiko Ramireza powinna się zakończyć, dość już tej bylejakości. Kolejnego roku bez pucharów i jakiegokolwiek sukcesu większość kibiców po prostu nie zniesie...1 z najważniejszych meczów w tym roku po prostu trzeba wygrać, następny czeka nas mam nadzieje w październiku!!!
|
tomasz_19 ochłoń :D
|
To byłby ewenement na skalę europejską:trener zwolniony po przegranej w PP mimo straty 2 punktów do lidera w lidze :D Każdemu z Nas marzą się puchary, widać to przede wszystkim po pierwszym meczu w zeszłym sezonie i po kilku spotkaniach w tym. Spokojnie, puchary przyjdą, jak nie w tym sezonie to w przyszłym ;)
|
tomasz_19, poszedłbym na Twoim miejscu dalej. Jeśli wygramy dzisiejszy mecz dopiero w dogrywce lub karnych to sorry, ale przygoda z Wisłą pana Kiko Ramireza powinna się zakończyć, dość już tej bylejakości. Żeby z jakimiś Kielcami grać dogrywki, tego większość kibiców po prostu nie zniesie!
By the way, kogo widzisz na miejscu Kiko? Rumaka czy może Magica? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl