![]() |
będzie, ale tylko na Polsacie Sport
|
Cytat:
Jeśli Rangersi odpadną to wchodzi Rosenborg jak wygra z Pznem;) |
Jak mi się marzy LM dla Wisly i LE dla Śląska Legii ... hmmmmm. Moglibyśmy nabić punktów do rankingu krajowego, że hohoho :D
|
Czyli:
Kopenhaga (10% szans) BATE (40%) Partizan (40%) Dinamo (40%) Maccabi (60%) Z przerażeniem stwierdzam, że naprawdę możecie dać radę. |
Co Cię tak przeraziło? :D
Mają jeszcze 3 spotkania do upragnionego celu. Z taką grą może być różnie. My zapewne od czwartku będziemy mogli się skupić na kibicowaniu robolom dłubiącym przy nowych ławkach rezerwowych. |
Niechciałbym tylko aby Wisla trafiła na Kopenhage - reszta druzyn jest do pokonania, nawet Rangersi ktorzy od dawna w europucharach nie spisuja sie dobrze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z tymi transmisjami TV to jakieś żarty, jeszcze dwa dni temu polszit miał transmitować wszystko, względnie polszit sport, a teraz na 90% transmisji z meczu Legii nie będzie :-)
|
Kopenhaga też się trochę rozsprzedała po poprzednim sezonie, stracili kilku kluczowych zawodników jak mózg drużyny Kvist czy podstawowa trójka obrońców Pospech, Antonsson, Wendt, karierę skończył Gronkjaer. Dopiero czas pokaże, czy kupieni za nich zawodnicy dorównają im poziomem.
A pamiętajmy, że może w fazie grupowej LM zagrali rewelacyjnie, to eliminacje przeszli naprawdę fartownie, z rywalami bardzo średnimi - BATE przeszli po remisie 0:0 na wyjeździe i zwycięstwie 3:2 u siebie, natomiast Rosenborg pokonali dzięki golowi na wyjeździe, strzelonemu wówczas przez Gronkjaera na 2:1 w końcówce meczu. U siebie wygrali 1:0 i osiągneli awans. Tak że nie jest tak, iż FC Kopenhaga jechała równo wszystkich i była o dwie klasy lepsza, czy nieosiągalna innych drużyn w eliminacjach. I jestem pewien, że Wisła również i z nimi ma w miarę równe szanse, o ile tylko przejdą Litex. Bardziej obawiałbym się Dinamo Zagrzeb, które ma w tym roku rewelacyjnie grającą pakę. Rangersi natomiast, jak cała Szkocka piłka, są coraz słabsi, Celtic to samo. W ogóle dla Szkotów ten sezon może się skończyć masakrą (w przyszłorocznym rankingu są nawet za...ligą węgierską), o ile Celtic i Rangers nie dostaną dobrych losowań w el. LE. |
Cytat:
A jeśli nie teraz (tfutfutfu) to trzeba po prostu iść cierpliwie tą drogą - dobry trener (moim zdaniem), dobry dyr sportowy (to na pewno) i któregoś dnia musi się udać. |
...ale na razie nie ma co się zastanawiać nad następnym rywalem, bo twierdzę, że Litex stać żeby odrobić te dwa gole, przy większym szczęściu i słabszej postawie Wisły. Tak że nic tutaj jeszcze nie jest pewne.
|
Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali
Cytat:
|
Tematu o naszym wczorajszym meczu nie da się już czytać bo niewiadomo komu dać ignora. Toteż przenoszę sie tutaj.
Obudziłem sie dzisiaj i zrobił mi sie smaczek na Ligę Mistrzów. Podzielę się z Wami smaczkiem: http://img683.imageshack.us/img683/7751/beztytuudye.png |
Cytat:
Po drugie jak my się tak głęboko cofamy i czekamy na cud z Bułgarami, to lepsza drużyna u siebie nie będzie schodziła z naszej połowy. |
Śląsk wygra i awansuje dalej natomiast Legia odpadnie i skończy się ich przygoda z pucharami po dwóch meczach.Z takim rankingiem klubowym trudno będzie im w najbliższych latach na sukces w pucharach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Prędzej w roli przeciwnika można już stawiać Malmoe FF, które na wyjeździe poradziło się z Rangersami. Szkocka piłka coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że już nawet włączając Celtic i Rangersów jest bardziej drewniana od Naszej rodzimej "Ti-Mobajl".
|
Cytat:
Proponuje czytać ze zrozumieniem, miała być transmisja w polsat sport, nie będzie w ogóle |
Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...
Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj: http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0 Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live. |
Cytat:
Cytat:
|
ciekawe czy mecze Legii z Turkami będą o głowe Skorży ?
Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje... |
Cytat:
|
Cytat:
A Polsat można usprawiedliwić.Turcy naprawdę dyktują zaporowe ceny.Pod względem ceny za prawa do transmisji są na 5 miejscu w Europie.Za licencje do pokazywania Superligi TRT zapłaciła ponad 300 mln dolarów, przy czym nasza Ekstraklasa kosztuje coś ok. 300 mln, ale złotych... Poza tym dlaczego Polsat ma promować klub konkurencji? Równie dobrze ITI mogło pokazać ten mecz, ale takich chęci nie wykazali. |
Cytat:
|
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Legii. Ponoć jak odpadnie to Skorża straci pracę a to jednak będzie dla nich spore wzmocnienie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dlatego pewnie nadętym legijnym bufonom dzisiaj Turcy zrobią na boisku zyg-zyg. Chociaż gdyby to miało sie wiązać z odejściem Maciusia to nie byłoby to dobre. I takie rozdarcie zaserwował nam los :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Nie wciskajcie ludziom czegoś, czego nie napisali/powiedzieli.... |
Czyli jak kibic Legii zyczy Wisle odpadniecia to jest be, ale jak kibic Wisly zyczy Legii odpadniecia to jest ok ;) ?
Ja zlewam to czy Wisla wygra czy przegra, nie moja sprawa i tyle. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Śląsk musi przede wszystkim nie stracić bramki dzisiaj. Licz na to że w końcu pokaża ligowa piłkę - to jest obrona nie do przejścia i kontrataki. Remis 0-0 nie będzie katastrofą.
|
Zobaczymy co Śląsk pokaże w meczu z Bułgarami. Dobrze by było gdybyśmy wyeliminowali dwie Bułgarskie drużyny. Co do Legii to cóż Skorża z Terziottim przygotowywali ich do sezonu więc nie zdziwię się jeśli do przerwy będzie 3 do 0 dla Turków. Wszak w sztabie mają speca od rozpracowywania przeciwnika - Rafała "Levadia to poziom I ligi polskiej" Janasa.
|
Nie wiem co u was Terziotti robił, ale albo marne przygotowanie fizyczne nie było jego winą, albo przyczyny słabej gry leżały gdzie indziej, albo się nauczył. W zeszłym sezonie przygotowanie fizyczne było jednym z niewielu w pełni satysfakcjonujących elementów gry Legii.
|
Kiedy jest losowanie 4 rundy LMi w jakich dniach będę rozgrywane mecze 4 rundy LM? Z góry dzięki za info.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl