Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

jcts 26.07.2011 22:54

będzie, ale tylko na Polsacie Sport

1q2 26.07.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1134133)
Nie no, my to gładkie 0-2, oby nie 0-3, 0-4. Bez złudzeń. Może jakiś cud Ljuboji, ale naprawdę wątpię.

Istnieje jakaś w miarę sensowna lista Waszych rywali w ostatniej rundzie? Chodzi o rozstawionych, przy odpadnięciu Rangersów.

Kopenhaga
BATE
Partizan/Genk
?

Dinamo Zagrzeb,Maccabi

Jeśli Rangersi odpadną to wchodzi Rosenborg jak wygra z Pznem;)

qqq123 26.07.2011 23:29

Jak mi się marzy LM dla Wisly i LE dla Śląska Legii ... hmmmmm. Moglibyśmy nabić punktów do rankingu krajowego, że hohoho :D

0 22 26.07.2011 23:31

Czyli:

Kopenhaga (10% szans)
BATE (40%)
Partizan (40%)
Dinamo (40%)
Maccabi (60%)

Z przerażeniem stwierdzam, że naprawdę możecie dać radę.

emj10 26.07.2011 23:34

Co Cię tak przeraziło? :D

Mają jeszcze 3 spotkania do upragnionego celu. Z taką grą może być różnie.
My zapewne od czwartku będziemy mogli się skupić na kibicowaniu robolom dłubiącym przy nowych ławkach rezerwowych.

mitmichael 27.07.2011 06:21

Niechciałbym tylko aby Wisla trafiła na Kopenhage - reszta druzyn jest do pokonania, nawet Rangersi ktorzy od dawna w europucharach nie spisuja sie dobrze.

Krissu 27.07.2011 07:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1134241)
Niechciałbym tylko aby Wisla trafiła na Kopenhage - reszta druzyn jest do pokonania, nawet Rangersi ktorzy od dawna w europucharach nie spisuja sie dobrze.

W 2008 grali w finale Pucharu UEFA.

7 kotów 27.07.2011 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1134249)
W 2008 grali w finale Pucharu UEFA.

Czasem 3 lata moga stanowic 25% zycia. A to duzo.

Emenems81 27.07.2011 07:51

Z tymi transmisjami TV to jakieś żarty, jeszcze dwa dni temu polszit miał transmitować wszystko, względnie polszit sport, a teraz na 90% transmisji z meczu Legii nie będzie :-)

rw88 27.07.2011 09:08

Kopenhaga też się trochę rozsprzedała po poprzednim sezonie, stracili kilku kluczowych zawodników jak mózg drużyny Kvist czy podstawowa trójka obrońców Pospech, Antonsson, Wendt, karierę skończył Gronkjaer. Dopiero czas pokaże, czy kupieni za nich zawodnicy dorównają im poziomem.

A pamiętajmy, że może w fazie grupowej LM zagrali rewelacyjnie, to eliminacje przeszli naprawdę fartownie, z rywalami bardzo średnimi - BATE przeszli po remisie 0:0 na wyjeździe i zwycięstwie 3:2 u siebie, natomiast Rosenborg pokonali dzięki golowi na wyjeździe, strzelonemu wówczas przez Gronkjaera na 2:1 w końcówce meczu. U siebie wygrali 1:0 i osiągneli awans.

Tak że nie jest tak, iż FC Kopenhaga jechała równo wszystkich i była o dwie klasy lepsza, czy nieosiągalna innych drużyn w eliminacjach. I jestem pewien, że Wisła również i z nimi ma w miarę równe szanse, o ile tylko przejdą Litex. Bardziej obawiałbym się Dinamo Zagrzeb, które ma w tym roku rewelacyjnie grającą pakę.

Rangersi natomiast, jak cała Szkocka piłka, są coraz słabsi, Celtic to samo. W ogóle dla Szkotów ten sezon może się skończyć masakrą (w przyszłorocznym rankingu są nawet za...ligą węgierską), o ile Celtic i Rangers nie dostaną dobrych losowań w el. LE.

arti 27.07.2011 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1134031)
No, nie wiem. Z samego rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że kiedyś musi się udać. Rywal w 4 rundzie może być na poziomie Beitaru. Poza tym jak nie teraz to kiedy? Oczywiście może być FC Kopenhaga i wtedy macie raczej out. Ale FCK jest jedna, a pozostałe 4 są do pokonania, zaryzykuję nawet że są porównywalne do Gaziantepu (a w 1-2 przypadkach nawet słabsze), a Wy jesteście od nas lepsi.

Kopenhaga straciła swojego magicznego trenera (poszedł do FC Koeln) więc może już nie jest taka dobra. Kogokolwiek wylosujemy (oczywiście trzeba wyrzucić jeszcze ten Litex - została jeszcze połowa dwumeczu) to trzeba rzucić na szalę wszystko co się ma i... wygrać.
A jeśli nie teraz (tfutfutfu) to trzeba po prostu iść cierpliwie tą drogą - dobry trener (moim zdaniem), dobry dyr sportowy (to na pewno) i któregoś dnia musi się udać.

rw88 27.07.2011 09:23

...ale na razie nie ma co się zastanawiać nad następnym rywalem, bo twierdzę, że Litex stać żeby odrobić te dwa gole, przy większym szczęściu i słabszej postawie Wisły. Tak że nic tutaj jeszcze nie jest pewne.

albert02 27.07.2011 09:53

Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 1134274)
Z tymi transmisjami TV to jakieś żarty, jeszcze dwa dni temu polszit miał transmitować wszystko, względnie polszit sport, a teraz na 90% transmisji z meczu Legii nie będzie :-)

Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?

snikki_(konto-usuniete) 27.07.2011 09:59

Tematu o naszym wczorajszym meczu nie da się już czytać bo niewiadomo komu dać ignora. Toteż przenoszę sie tutaj.

Obudziłem sie dzisiaj i zrobił mi sie smaczek na Ligę Mistrzów. Podzielę się z Wami smaczkiem:
http://img683.imageshack.us/img683/7751/beztytuudye.png

tofik 27.07.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1134189)

Z przerażeniem stwierdzam, że naprawdę możecie dać radę.

Najpierw niech Litex przejdą. Nie jest wykluczone, że się sytuacja odwróci i to im będzie siedziało wszystko, a nam nic.
Po drugie jak my się tak głęboko cofamy i czekamy na cud z Bułgarami, to lepsza drużyna u siebie nie będzie schodziła z naszej połowy.

Romuald 27.07.2011 10:22

Śląsk wygra i awansuje dalej natomiast Legia odpadnie i skończy się ich przygoda z pucharami po dwóch meczach.Z takim rankingiem klubowym trudno będzie im w najbliższych latach na sukces w pucharach.

legion18 27.07.2011 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romuald (Post 1134366)
Śląsk wygra i awansuje dalej natomiast Legia odpadnie i skończy się ich przygoda z pucharami po dwóch meczach.Z takim rankingiem klubowym trudno będzie im w najbliższych latach na sukces w pucharach.

Z takim zarządzaniem to nam się będzie trudno do tych pucharów załapać.

mitmichael 27.07.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1134249)
W 2008 grali w finale Pucharu UEFA.

W sezonie 2007/2008 czyli 3 sezony temu - to kupa czasu

Krissu 27.07.2011 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1134400)
W sezonie 2007/2008 czyli 3 sezony temu - to kupa czasu

Po mojemu to sie kloci ze stwierdzeniem, ze "od dawna w pucharach nie grali dobrze". Coz... semantyka :)

_ukoL 27.07.2011 15:20

Prędzej w roli przeciwnika można już stawiać Malmoe FF, które na wyjeździe poradziło się z Rangersami. Szkocka piłka coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że już nawet włączając Celtic i Rangersów jest bardziej drewniana od Naszej rodzimej "Ti-Mobajl".

Emenems81 27.07.2011 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1134340)
Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali




Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?


Proponuje czytać ze zrozumieniem, miała być transmisja w polsat sport, nie będzie w ogóle

sessegnon 27.07.2011 16:19

Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...

Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj:
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live.

dynek.pl 27.07.2011 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 1134700)
Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...

Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj:
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live.

A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.

Cytat:

"Oczekiwania finansowe Turków były zdecydowanie zbyt duże. Za cenę, którą nam podyktowano, moglibyśmy pokazać kilka innych meczów. Dlatego zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów" - powiedział Paweł Wójcik, zastępca szefa Polsatu Sport, Mariana Kmity.
tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie

AYALA 27.07.2011 18:15

ciekawe czy mecze Legii z Turkami będą o głowe Skorży ?

Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje...

palikot 27.07.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1134365)
Najpierw niech Litex przejdą. Nie jest wykluczone, że się sytuacja odwróci i to im będzie siedziało wszystko, a nam nic.
Po drugie jak my się tak głęboko cofamy i czekamy na cud z Bułgarami, to lepsza drużyna u siebie nie będzie schodziła z naszej połowy.

Lepsze są już tylko w grupach. W 4 rundzie odliczając Kopenhagę trafimy na podobnych do Litexu

sessegnon 27.07.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1134769)
A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.



tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie

Ale kiedy te mecze były? Ponad 10 lat temu.

A Polsat można usprawiedliwić.Turcy naprawdę dyktują zaporowe ceny.Pod względem ceny za prawa do transmisji są na 5 miejscu w Europie.Za licencje do pokazywania Superligi TRT zapłaciła ponad 300 mln dolarów, przy czym nasza Ekstraklasa kosztuje coś ok. 300 mln, ale złotych...

Poza tym dlaczego Polsat ma promować klub konkurencji? Równie dobrze ITI mogło pokazać ten mecz, ale takich chęci nie wykazali.

Sartre 27.07.2011 19:51

Cytat:

Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje...
Budżet budżetem, ale cokolwiek ma być na plus dla Legii, to tylko z dochodów własnych, a i "pożyczkę trzeba spłacić" - więc wiele z tej kwoty nie wynika raczej.

Proximus 28.07.2011 11:20

Dzisiaj wszyscy kibicujemy Legii. Ponoć jak odpadnie to Skorża straci pracę a to jednak będzie dla nich spore wzmocnienie.

Mario Nh 28.07.2011 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1134780)
ciekawe czy mecze Legii z Turkami będą o głowe Skorży ?

Wiem ze to Fakt ale dziś podali że Legia ma aż 75 mln zł budżetu więc i chyba wymagania Waltera są nieco większe niż zdobycie pucharu Polski.Tak mi sie wydaje...

Prawdopodobnie, są jakieś zgrzyty na linii trener - dyrektor - zarząd.

mitmichael 28.07.2011 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 1135201)
Dzisiaj wszyscy kibicujemy Legii. Ponoć jak odpadnie to Skorża straci pracę a to jednak będzie dla nich spore wzmocnienie.

Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele.

Gwiaździsty 28.07.2011 13:52

Dlatego pewnie nadętym legijnym bufonom dzisiaj Turcy zrobią na boisku zyg-zyg. Chociaż gdyby to miało sie wiązać z odejściem Maciusia to nie byłoby to dobre. I takie rozdarcie zaserwował nam los :)

Sartre 28.07.2011 14:13

Cytat:

Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele.
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność ;) Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.

mitmichael 28.07.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1135327)
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji.

Ogladaj wiecej Hyde Parku na Orange Sport Info o 22:15 po meczu Wisły w europejskich pucharach i posłuchaj opinii dzwoniących telewidzow głownie przedstawiajacych sie jako mieszkancow Warszawy kibicujacych Legii.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1135327)
Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność ;) Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.

Dlatego napisałem, ze sa tez kibice Legii dobrze mowiace o postawie Wisły i chcacych aby Legia tez grajac słabo korzystny wynik osiagneła.

WiślakMyślenice 28.07.2011 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1135327)
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność ;) Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.

A kolega powyżej czytać ze zrozumieniem potrafi? Gdzie pisał w tym poście, że życzenie wszystkim drużynom oprócz Legii szybkiego odpadnięcia jest fajne?

Nie wciskajcie ludziom czegoś, czego nie napisali/powiedzieli....

kreseq 28.07.2011 14:47

Czyli jak kibic Legii zyczy Wisle odpadniecia to jest be, ale jak kibic Wisly zyczy Legii odpadniecia to jest ok ;) ?

Ja zlewam to czy Wisla wygra czy przegra, nie moja sprawa i tyle.

Sartre 28.07.2011 14:52

Cytat:

Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele
Cytat:

Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność ;) Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.
Cytat:

A kolega powyżej czytać ze zrozumieniem potrafi?
No właśnie?

Cytat:

Ogladaj wiecej Hyde Parku na Orange Sport Info o 22:15 po meczu Wisły w europejskich pucharach i posłuchaj opinii dzwoniących telewidzow głownie przedstawiajacych sie jako mieszkancow Warszawy kibicujacych Legii.
Akurat dla mnie tych 3 typków co tam zadzwonią nie stanowi o poglądach kibiców Legii. Już prędzej fora internetowe i komentarze w internecie.

Angmir 28.07.2011 15:09

Śląsk musi przede wszystkim nie stracić bramki dzisiaj. Licz na to że w końcu pokaża ligowa piłkę - to jest obrona nie do przejścia i kontrataki. Remis 0-0 nie będzie katastrofą.

PhantomRanger 28.07.2011 15:14

Zobaczymy co Śląsk pokaże w meczu z Bułgarami. Dobrze by było gdybyśmy wyeliminowali dwie Bułgarskie drużyny. Co do Legii to cóż Skorża z Terziottim przygotowywali ich do sezonu więc nie zdziwię się jeśli do przerwy będzie 3 do 0 dla Turków. Wszak w sztabie mają speca od rozpracowywania przeciwnika - Rafała "Levadia to poziom I ligi polskiej" Janasa.

Sartre 28.07.2011 15:16

Nie wiem co u was Terziotti robił, ale albo marne przygotowanie fizyczne nie było jego winą, albo przyczyny słabej gry leżały gdzie indziej, albo się nauczył. W zeszłym sezonie przygotowanie fizyczne było jednym z niewielu w pełni satysfakcjonujących elementów gry Legii.

ByQ 28.07.2011 15:20

Kiedy jest losowanie 4 rundy LMi w jakich dniach będę rozgrywane mecze 4 rundy LM? Z góry dzięki za info.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl