Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

dj_ibutti 23.09.2010 21:51

Co to się na tym kurniku działo dzisiaj? Bo nie wiem czy doping z kasety puścili, czy co.. ale zero bluzgów na Wisłę :rotfl: Było za to można się dowiedzieć, że "to miasto jest ich" i że "rządzą w Krakowie".

Kabaret przyjechał?

Martinho 23.09.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 985404)
Tymczasem nowoczesne stadiony we Włoszech to:
Mediolan (80k)
Bari (60k)
Genua (40k)
Turyn (buduje się, ale nawet nie pamiętam na ile, zdaje się 40k)

Nie wiem czym popierasz stadion Bari, bo to typowy wielki moloch bez zaplecza,w dodatku z bieżnią ( stadion z mistrzostw 1990). Poza pojemnością nic za nim nie przemawia.

legion18 23.09.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 985443)
Nie wiem czym popierasz stadion Bari, bo to typowy wielki moloch bez zaplecza,w dodatku z bieżnią ( stadion z mistrzostw 1990). Poza pojemnością nic za nim nie przemawia.

Zdecydowanie najlepszy jest dach:lol:

MatMario 23.09.2010 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 985439)
Co to się na tym kurniku działo dzisiaj? Bo nie wiem czy doping z kasety puścili, czy co.. ale zero bluzgów na Wisłę :rotfl: Było za to można się dowiedzieć, że "to miasto jest ich" i że "rządzą w Krakowie".

Kabaret przyjechał?

Trening dopingu :D <lol100%>

Ale tak mniej więcej kabaret przyjechał :)

Jest nawet fota

http://img839.imageshack.us/img839/5...zkaluzy.th.jpg

:D

Oldpara 24.09.2010 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 985424)
Ale obawiam sie myslac na przyszlosc ze jesliw Polsce zrobilby sie bum na pilke (wiecie mniej propagandy antykibicowskiej, lepsze wyniki i gra pilkarzy) to takie ekipy jak Legia, Lech, Wisła to stadiony minimum na 55 tys a te mniejsze kluby powinny miec stadiony na 30 tys. Oczywiscie to wielkie wybieganie w przyszlosc i troche zgadywanie jak to sie wszystko potoczy ale gdyby poziom poszedl w gore to moim zdaniem moze sie okazac ze jak teraz sie cieszymy ze powstaja te kameralne obiekty czy stadiony na 30 tys w Krk i Wawie to za jakis czas bedzie zal ze sa nowe a takie male.

Jak będzie boom na piłkę, i jak Polska będzie się tak rozwijać przez następne 10 lat, jak sie rozwijała przez ostatnie 10, to pieniądze na modernizacje się znajdą.
Teraz budujemy na miarę potrzeb i możliwości i to jest OK. Baza na to, żeby zrobić modę na piłkę, i żeby to pociągnąć do przodu będzie lepiej niż dobra.

Oldpara 24.09.2010 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 985399)
Ale widać że przygotowują sie już na I lige :D

Mogą sie zdziwić, bo Podbeskidzie prawdopodobnie ich zastapi w Ekstraklasie :)

Gwiaździsty 24.09.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 985522)
Jak będzie boom na piłkę, i jak Polska będzie się tak rozwijać przez następne 10 lat, jak sie rozwijała przez ostatnie 10, to pieniądze na modernizacje się znajdą.

Przez ostatnie 2 lata to się raczej zwija. 90 % ludności Polski ma dochody w I progu podatkowym czyli nędzne. Biedny kraj, chyba że bilety będą po 5 zł lub 10 jak u parchów to może wtedy będzie ten boom z frekwencją.

Oldpara 24.09.2010 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 985595)
Przez ostatnie 2 lata to się raczej zwija. 90 % ludności Polski ma dochody w I progu podatkowym czyli nędzne.

No to oby się tak zwijała dalej.

A pierwszy próg podatkowy to 85528. Co oznacza, że osoba zarabiająca 8300 brutto/mies. jest w nadal pierwszym progu podatkowym. Zaiste nędzne dochody :)
No ale rozumiem, że dla niektórych "ekonomów" sytuacja w której pierwszy próg podatkowy wzrasta z 40 tys do 85 tys i obejmuje większość ludzi oznacza, że społeczeństwo zbiedniało bo znalazło się w pierwszym progu :rotfl:

pluton 25.09.2010 07:48

Cracovia nocą

http://i56.tinypic.com/21maln5.jpg

Maciuś 25.09.2010 08:13

Bardzo ladne, no ale jak ma sie kontrole nad wszystkim to mozna zbudowac cos fajnego.

4fan_player 25.09.2010 09:03

Z tej perspektywy przypomina mi to jakiś dworzec.

Pan Jotka 25.09.2010 09:57

Dworzec a raczej stacja na trasie: Ekstraklasa-1.liga :P

dj_ibutti 25.09.2010 10:01

Za to w środku ten sam kurnik co przedtem, tylko toru kolarskiego nie ma.

Marcin(L) 25.09.2010 11:19

Bzdury piszesz... Panowie przy całej nechęci do Cracovii zachowajcie resztki obiektywimu chociaż w ocenie stadionu!

Awe 25.09.2010 11:24

Ich stadion ładny od zewnątrz, a w środku kijowy. Nasz odwrotnie.

PotiWisla 25.09.2010 11:26

Ich stadion wygląda jak supermarket

Syn Kangura z 1984 25.09.2010 11:30

Ich stadion przede wszystkim jest ich, więc bez wątpienia można stwierdzić że jest ch***wy :-)

szlaQ 25.09.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 986088)
Ich stadion przede wszystkim jest ich, więc bez wątpienia można stwierdzić że jest ch***wy :-)

najtrafniejsze podsumowanie ;)

arth_ur 25.09.2010 12:00

Stadion Cracovii i Wisły Tak jak byś porównywał Nowego Fiata Pandę z Mercedesem S klasy z lat 80. Niby Fiat nowszy, mniej pali ale klasa nie ta sama.

Gwiaździsty 25.09.2010 12:14

Trybunka 15 rzędowa zawsze zostanie na swoim ...niskim poziomie i nie zobaczy się z niej to co widać z poziomu 5 czy 6 pietra.

Bartosz 25.09.2010 12:17

Chujowy ten stadion, i tyle.

Ivory1906 25.09.2010 12:22

Obiektywnie mówiąc to z zewnątrz naprawdę bardzo ładny, natomiast wewnątrz porażka totalna...Ale ze jestem kibicem Wisly to napisze to samo co SYN KANGURA...To jest stadion ich i dlatego trzeba pisać że jest lipny :D

blanco 25.09.2010 12:42

Ich stadion jest słaby , ludzie się podniecają bo jest fajnie oświetlony i tyle.

Krzysiek Grabski 25.09.2010 12:50

Cieszmy się z każdej powstającej infrastruktury sportowej,nawet wtedy,kiedy powstaje na "wrogim"gruncie.

Mahazel888 25.09.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin(L) (Post 986079)
Bzdury piszesz... Panowie przy całej nechęci do Cracovii zachowajcie resztki obiektywimu chociaż w ocenie stadionu!



http://www.galeriehandlowe.pl/go.liv...we-auchan.html

Gwiaździsty 25.09.2010 13:33

Ten nowy supermarket na kałuzy i tak nie myje się do Bonarka Center lub M1. Przy nich wyglada na mały osiedlowy sklepik. :) Przy ogromnych promocjach (bilety po 10 zł + kilka tysięcy darmowych karnetów dla pracowników Comparchu, występów lokalnego pedryla, reklamach na mieście i sztucznych ogniach) frekwencja ma osiagnąć zaledwie 12 tys.

GemHZR 25.09.2010 14:39

Z zewnątrz akurat dobra elewacja dla takiego obiektu na 15tyś. i tu plus dla projektanta. Ale od środka to jakaś porażka, każda trybuna inna, już Korona lepiej wygląda.

zloty1906 25.09.2010 19:18

Mała ciekawostka odnośnie otwarcia kurnika przy Kałuży.

Cytat:

- Odtąd stadion przestaje być własnością miasta, a staje się własnością Cracovii. Stadion uważam za otwarty - powiedział prezydent Majchrowski przekazując dokument potwierdzający przejęcie przez klub obiektu.
Pytanie do zorientowanych - Czy to oznacza że klub nie będzie płacił miastu za użytkowanie?

martin_6 25.09.2010 19:31

Bez przesady. Chyba chodziło o symboliczne oddanie stadionu w ręce żydków. :)

Gordian 25.09.2010 21:18

Stadion Cracovii całkiem w porządku jest. Mi się elewacja nie podoba, wygląda jak płytki w jakimś szalecie, ale to jedynie moja opinia. Jedyne co mnie zastanawia to to, że wszyscy tak pieją z zachwytu nad poziomem wykonania i wykończenia tymczasem nikt nie mówi o wadach i niedoróbkach.

- Każda trybuna inna
- Lampy przemysłowe w korytarzach
- place przed stadionem ładne, dobre materiały użyto, a mimo to całość została oszpecona. Zasieki do okoła jak w jakimś Guantanamo, kioski z biletami przed stadionem, sławetny "ząb"
- masywne konstrukcje pod oświetlenie, psujące bryłę stadionu,
- wejście dla kibiców gości jakby od innego obiektu
- Malowidła na drzwiach od łazienek fajne, ale żółte? Żółty kolor pasuje do wystroju wnętrz jak pięść do nosa
- Malutka trybuna główna, podzielona na trzy poziomy
- Brak jakiegokolwiek systemu odśnieżania na dachu,
- ścisk krzesełek i ich model

Co mi się podoba:
- Ładnie wykonany i podświetlony napis na froncie i z tyłu
- Fajnie ulokowany sklepik z pamiątkami

gooro33 25.09.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloty1906 (Post 986356)
Mała ciekawostka odnośnie otwarcia kurnika przy Kałuży.



Pytanie do zorientowanych - Czy to oznacza że klub nie będzie płacił miastu za użytkowanie?


Jak cos to nie kurnik a SYNAGOGA.

dj_ibutti 25.09.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 986399)
Stadion Cracovii całkiem w porządku jest. Mi się elewacja nie podoba, wygląda jak płytki w jakimś szalecie, ale to jedynie moja opinia. Jedyne co mnie zastanawia to to, że wszyscy tak pieją z zachwytu nad poziomem wykonania i wykończenia tymczasem nikt nie mówi o wadach i niedoróbkach.

- Każda trybuna inna
- Lampy przemysłowe w korytarzach
- place przed stadionem ładne, dobre materiały użyto, a mimo to całość została oszpecona. Zasieki do okoła jak w jakimś Guantanamo, kioski z biletami przed stadionem, sławetny "ząb"
- masywne konstrukcje pod oświetlenie, psujące bryłę stadionu,
- wejście dla kibiców gości jakby od innego obiektu
- Malowidła na drzwiach od łazienek fajne, ale żółte? Żółty kolor pasuje do wystroju wnętrz jak pięść do nosa
- Malutka trybuna główna, podzielona na trzy poziomy
- Brak jakiegokolwiek systemu odśnieżania na dachu,
- ścisk krzesełek i ich model

Co mi się podoba:
- Ładnie wykonany i podświetlony napis na froncie i z tyłu
- Fajnie ulokowany sklepik z pamiątkami

Przepraszam, ale to brzmi jakbyś tam był dzisiaj? Jeżeli tak, to fajnie się słuchało jaką tą jesteśmy k...a? Skakałeś przy "kto nie skacze...?"...

Gordian 26.09.2010 19:19

Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...

Gwiaździsty 26.09.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 986993)
Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...

No bo wtedy musiałbyś przejśc 2 tygodniową przymusową kwarantannę. Odwszawianie , odpluskwianie, spalenie ubrania itp. :)

simone 26.09.2010 21:31

A tak to mniej więcej wyglądało ( fotki by Rock_krk/SCC)

http://i54.tinypic.com/10hm889.jpg

http://i54.tinypic.com/25u0g1w.jpg

Kolumbus 26.09.2010 21:55

dobra, dobra simone już nas nie wkręcaj napisz poprostu, że fotki cyknąłeś wczoraj na meczu hehe

;)

0 22 26.09.2010 21:56

Bardzo spoko obiekt, jedyna lipa na pierwszy rzut oka to, ze trybuny nie mają wspólnego dachu tylko jakaś bzdura nachodzeniem na siebie poszczególnych dachów..

P.S. To Tylko Ja - potrzebuje jescze troche czasu na ranking ;)

emj10 26.09.2010 22:16

Jaki by nie był ten obiekt Pasów to ważne że jest. Dzięki nowym stadionom w tej kolejce mieliśmy rekordową frekwencję 76 tys. widzów. Oj chyba ze 20 lat takiej nie było.

PaBlo_TSW 26.09.2010 22:21

to akurat racja, a pewne jest że teraz rekordy się posypią, już niedługo na pewno 100 tys. pęknie ;)
a co do stadionu to wydaje się jakby z 7 tysięcy miał, przynajmniej na tym zdjęciu :P mi się o wiele bardziej podoba od wewnątrz choćby stadion Zagłębia, a nawet nie wiem czy nie Korony, no ale kwestia gusty, a o tym się nie dyskutuje ;)

studio2 26.09.2010 22:24

http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html 19 kolejka ;-) I rok pozniej tez ktoras jak byly derby na slaskim ;)

Mysle ze za pare kolejek peknie 100K ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl