Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

PoloniaDumaStolicy 30.08.2008 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595051)
Brzydsza siostra Legii jedzie po pierwszych 45 minutach ze Śląskim strzasznie, niechce nic mówić ale Śląsk jest słaby. Wroclawianie nie mają nic do stracenia powini ruszyć do przodu, tylko ,ze nie wiem za bardzo kto mialby Sotorovica wspomóc. Piechniak to strasznie betonowy i toporny skrzydlowy.

Tak oglądam ten mecz i się zastanawim czy Polonia nie jest lepsza od Lecha. Grając skladnie z pierwszej pily. Wiedzą o co chodzi, oczywiście jak na swoją miarę.

Z ta siostra to przeginasz :lol:

kreseq 30.08.2008 15:26

Niby mecz srednich ekip a naprawde ladnie wyglada i milo to sie oglada. Bramka cudowna, zgadzam sie ze to bramka kolejki albo i rundy. Lechia jakos taka ospala, malo arytmicznych akcji, jedno tempo i dosc przewidywalne. Kibice z Bytomia ladna oprawa jak na ich mozliwosci :D Bylo cos widac a to juz duzo. Wychodzi gra w ekstraklasie. Dobra gra Lechii ale mimo to Polonia jest po prostu lepsza w kazdym aspekcie gry i wygrywa zasluzenie i wysoko.
Jest tutaj na forum kolega z Bytomia - Gratulacje bo swietny mecz zagraliscie.Ataki byly masakryczne jak na te druzyny.


Jednym slowem : Pogrom.

Hattrick obroncy ....szacun dla kolegi. ( Przy 3 bramce do mikrofonu fajnie wydarl sie kibic z okrzykiem "Poloniaaaa" :D )

PS: Polonia W nie jest ani brzydsza siostra, ani przyszywana...ona po prostu niby jest ale jej nie ma.

PROSPERO 30.08.2008 16:18

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 4-1 .... naprawdę czasami nie rozumiem tej ligi.

1q2 30.08.2008 16:28

Tu nie ma czego rozumiec - to liga sredniakow gdzie kazdy moze z kazdym wygrac + narazie 2 wybijajace sie zespoly, czyli my i Amica...Mam cicha nadzieje ze jutro Legia sie przebudzi bo im wiecej zespolow ktore graja cos wiecej niz piach tym dla nas lepiej.

Uran235 30.08.2008 16:36

Ciekawie zaczęła się ta kolejka, no i mamy dużo bramek.
Mecz GKS-u z ŁKS-em to był taki mecz słabego z jeszcze słabszym i jeszcze słabszy wygrał. GKS ma straszne luki w defensywie i jak ich nie załata, to będzie ciężko. Ja na miejscu Janasa dałbym szansę Dąbrowskiemu, gorszy od Magdonia i Cecota nie będzie, bo się nie da. W ŁKS-ie cieszy bramka i dobra gra Kujawy. Chojnacki zaczął na niego stawiać i chłopak zaczyna się odpłacać. Jak dla mnie to duży talent.

Mecz Śląsk zaliczył twarde lądowanie z Polonią. Podopieczni Zielińskiego nie grali jakoś rewelacyjnie, ale na solidnym ligowym poziomie. Polonia nadal się liczy, oni te punkty będą ciułać, czy zmieszczą się na pudle zależy od napastników. Mają 4 niezłych piłkarzy na tej pozycji, żaden nie musi zagrać wybitnego sezonu, wystarczy, że będą regularnie na przemian łapać formę.

W kwestii Polonii- ich grę po prostu chciało się dzisiaj oglądać. Lechia zagrała słabo, ale to nie umniejsza zasług trenera Motyki i jego drużyny, bo Polonia od początku sezonu prezentuje dobrą grę, tylko do tej pory nie szły za tym wyniki. No i hattrick obrońcy i to wszystko z akcji, jak napisał Kreseq- szacun.

szprotson 30.08.2008 16:59

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,56...t_tricka_.html

Bramka dla Polonii...gruba..

hudinho 30.08.2008 17:05

na stadionie w Wodzisławiu AWARIA prądu i przerwali transmisje:D w 15min Korzym i 1:0 dla Odry

Szczurek_PB 30.08.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 595445)
Niby mecz srednich ekip a naprawde ladnie wyglada i milo to sie oglada. Bramka cudowna, zgadzam sie ze to bramka kolejki albo i rundy. Lechia jakos taka ospala, malo arytmicznych akcji, jedno tempo i dosc przewidywalne. Kibice z Bytomia ladna oprawa jak na ich mozliwosci :D Bylo cos widac a to juz duzo. Wychodzi gra w ekstraklasie. Dobra gra Lechii ale mimo to Polonia jest po prostu lepsza w kazdym aspekcie gry i wygrywa zasluzenie i wysoko.
Jest tutaj na forum kolega z Bytomia - Gratulacje bo swietny mecz zagraliscie.Ataki byly masakryczne jak na te druzyny.


Jednym slowem : Pogrom.

Hattrick obroncy ....szacun dla kolegi. ( Przy 3 bramce do mikrofonu fajnie wydarl sie kibic z okrzykiem "Poloniaaaa" :D )

.

A dzięki, dzięki :D
Polonia od początku sezonu dobrze grała, tylko brakowało skuteczności, a dzisiaj to wszystko zatrybiło i Lechia na kolanach :D
hattrick obrońcy - rzadko takie coś się zdarza, mam racje ? :)

4fan_player 30.08.2008 17:23

Polonia może dobrze zagrała ale dziwi mnie to że gra na swoim stadionie bo dla mnie to jest stadion widmo :o my w 40 tysięcznym mieście w IV lidze mamy lepszy. Niech oni z nim coś zrobią.

Ogryzek 30.08.2008 17:25

W małych derbach Śląska Odra do przerwy prowadzi z Ruchem 3-0.

K_2 30.08.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 595504)

Lechia dala sie nabrac na "Szarancze":-D nikt nie pokryl pilkarza przed polem karnym ,a ten rzeczywiscie soczyscie uderzyl

michu-k 30.08.2008 17:43

Ale przysadził...

Wiślak_358 30.08.2008 17:56

:shock: Ma młotek w nodze:lol:

4fan_player 30.08.2008 17:58

przecież ta piłka mu zeszła :D

Schabek 30.08.2008 18:05

Jak Roberto Carlos za dobrych lat :))

_ukoL 30.08.2008 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 595535)
przecież ta piłka mu zeszła :D

Takie bramki często i gęsto schodzą więc nic w tym dziwnego, co nie umniejsza tej bramce.

_gilardino_ 30.08.2008 20:40

Jutro mamy okazje zepchnąć żydów na samo dno ligowej tabeli,taką okazje trzeba wykorzystać:P
Po zwycięstwie Jagielonii są już na 15 miejscu i na nim pozostaną o ile wygramy jutro a moga spaść na ostatnie jeśli Górnik ogra jutro słabą jak nigdy Legie. Następne mecze Izraelitów to Ruch na wyjezdzie i Legia u siebie więc jest szansa na zerowy dorobek punktów i coraz bardziej realny spadek:taniec:

fan1906 30.08.2008 23:31

tylko że żabole jakoś nie mogą bramki też strzelić, więc chyba będzie po zero/....
co do amikokuchenek z Poznania w meczu przyjaźni chyba powinien być remis cóź zobaczymy,, jak po """"fantastycznym " występie w Gallen się pokażą.....
tak czy siak owe dwa mecze po remisie biore w ciemno,, a My Wiadomo :lol:

Deever 31.08.2008 15:25

No to zaraz się rozpoczyna, bardzo ciekawy dzień dzisiaj.

Typuję zwycięstwa Arki, Górnika i Wisły. Taki scenariusz by mi odpowiadał. :)

4fan_player 31.08.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 595926)
No to zaraz się rozpoczyna, bardzo ciekawy dzień dzisiaj.

Typuję zwycięstwa Arki, Górnika i Wisły. Taki scenariusz by mi odpowiadał. :)

nie tylko Ci :) ale wątpię że tak będzie. Choć jestem pewien że w dzisiejszych trzech meczach będzie choć jedna niespodzianka :) oby nie w naszym :)

4fan_player 31.08.2008 16:12

Proponowałbym żeby za wszystkie żale typu "szkoda że nie przyszedł do nas Lewandowski" etc. dawać nagrody :D

No no Lech jest mocny.

Rob_Zombie 31.08.2008 16:29

A ja myślę że lepiej żeby Legia wygrała. Bo w przeciwnym razie jeszcze nam zwolnią Urbana...

PS. Arka wyrównała!

Gucio25 31.08.2008 16:40

a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?
takie wyniki mogą zostać...

edyta: Górnik gra taką tragedie, że szkoda na to patrzeć.
ToTylkoJa - no, "powiedzmy". ;)

ToTylkoJa 31.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 595974)
a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?

takie wyniki mogą zostać...

Astiz przepracował cały okres przygotowawczy z Osasuną i wystąpił w kilku towarzyskich spotkaniach (czyli nie ma 20 jednostek treningowych mniej niż tamci :-p)

w pierwszej połowie 7 żółtych kartek w meczu G : (L) (3-4)

Ogryzek 31.08.2008 16:45

Dla tych płaczek prolegijnych z forum Wisły - Legia prowadzi w Zabrzu 2-0....

Cieszycie się wreszcie? Bo ja nie:D

PS
Już miałem dość tego kwilenia kwiii kwiii a to Descarga źle, a to Arrubarena źle.... szkoda że tak nad Lechią i Śląskiem nie płaczecie....

Mario Nh 31.08.2008 17:02

Kibice Górnika powinni z tą " mobilizacją " swoich zawodników poczekać do 85 minuty.
Legie słychać cały czas kiedy tylko śpiewa.
Jak L. będzie tak dalej grała, albo inaczej... jeśli Górnik będzie tak dalej grał to 0:5 w dupę dostanie.

Ciekawe jak wygląda mecz w Poznaniu, 1:1 :)

Kasiunia 31.08.2008 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 595984)
Ciekawe jak wygląda mecz w Poznaniu, 1:1 :)

A nie przypadkiem w Gdyni?

http://www.justin.tv/hqtv4 < tak wygląda ;)

pysio 31.08.2008 17:11

2:1 !!!!!!!!!!!!!

Arka Gdynia Arka Gdynia!!!!!
Lech ZdechŁ Kolejorz :)

Chorynatrzykolory 31.08.2008 17:12

JEESST BRAWO ARKA :) hehe dobrze jest szansa uciec dziś Lechowi bardziej

Rob_Zombie 31.08.2008 17:12

Ahaha... nie mogę! 2-1 dla Arki, kolejny gol Zakrzewskiego!
Jeszcze może się okazać że to Arka będzie naszym największym rywalem w lidze ;D

Gucio25 31.08.2008 17:14

przyznam się, że sie troszke ucieszyłem z bramki Arki. ;)
2-1 i Leszek oby stracił.

Zakrzewski się zrównał golami z Ivanovskim i Broziem.
jakby Arka taką forme utrzymała, to poważny rywal dla Pawła. tam wszystko na Zbycha grają.

DevilMayCry 31.08.2008 17:16

hmmm jak utrzyma się taki rezultat w Gdyni to będę bardzo kontent. jeszcze żeby tak Górnik zremisował :P

K_2 31.08.2008 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 595992)
Ahaha... nie mogę! 2-1 dla Arki, kolejny gol Zakrzewskiego!
Jeszcze może się okazać że to Arka będzie naszym największym rywalem w lidze ;D

Arka sie zapowiada na czarnego konia tej ligi. Michniewicz nie ejst w ciemie bity :-D

Mareq 31.08.2008 17:19

Ogólnie Arka dobrze gra w tym sezonie , szczególnie u siebie . Porażka Lecha owszem jakimś zaskoczeniem by była , ale remis już nie tak bardzo .

WISŁA 1906 NH 31.08.2008 17:22

http://www.justin.tv/hqtv4

będą na tej stronie też derby?

Nergal 31.08.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 595990)
2:1 !!!!!!!!!!!!!

Arka Gdynia Arka Gdynia!!!!!
Lech ZdechŁ Kolejorz :)

Chyba się ktoś tutaj zagotował...:-/

DysoN 31.08.2008 17:23

Czy ktos z Was zrozumial co tam kibice Gornika krzycza? Cos z "k.... mac" bylo ale nic wiecej nie zrozumialem,domylam sie ze cos na Wieczorka to bylo. Bylo jeszcze cos w stylu "Trojka do zera, w Zabrzu zmiana trenera" czy jakos tak. Ja sie nie dziwie ze Gornik takie baty zbiera bo graja tragicznie slabo. Akcji skonstruowac nie potrafia, jedynie weteran Brzeczek cos tam podac potrafi. Skrzydlowi gorzej niz Zienczuk bez formy graja z napastnicy pilke dotkna tylko przypadkiem. Legia nic specjalnego nie pokazuje ale w sumie prowadza 2:0 to nie maja sie juz co porywac. Graja podobnie jak Wisla z Belchatowem, tyle ze na wyjezdzie.

~WISŁA~ 31.08.2008 17:24

:lol: :lol: Hahahahahahahaha:lol: :lol: :lol: :lol: kuchenkorz sie wypalil :lol: :lol:

Gucio25 31.08.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 596002)
Czy ktos z Was zrozumial co tam kibice Gornika krzycza? Cos z "k.... mac" bylo ale nic wiecej nie zrozumialem,domylam sie ze cos na Wieczorka to bylo. Bylo jeszcze cos w stylu "Trojka do zera, w Zabrzu zmiana trenera" czy jakos tak. Ja sie nie dziwie ze Gornik takie baty zbiera bo graja tragicznie slabo. Akcji skonstruowac nie potrafia, jedynie weteran Brzeczek cos tam podac potrafi. Skrzydlowi gorzej niz Zienczuk bez formy graja z napastnicy pilke dotkna tylko przypadkiem. Legia nic specjalnego nie pokazuje ale w sumie prowadza 2:0 to nie maja sie juz co porywac. Graja podobnie jak Wisla z Belchatowem, tyle ze na wyjezdzie.

"nasi grać, ****a mać" chyba.
Arka rzeczywiście z trenerem Michniewiczem coś w tej lidze może powalczyć.

Wasiu 31.08.2008 17:37

W Legii się chyba skończyły żarty. Dobrze, ze juz mamy nad nimi 5 pkt przewagi (przynajmniej narazie). Te ich transfery po prostu wczesniej czy pozniej musiały wypalic. Beda groznym przeciwnikiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl