Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

michu-k 05.08.2008 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 579684)
Mnie też rzuciło się to w uszy.

Zdaje mi się że się przeliczą. Pomylą Piotrka z Pawłem i będą kryć lewego obrońcę/pomocnika.

Post miał być żartobliwy :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 579834)
Najlepiej dać obu Brożków do ataku! Wtedy oni przestraszeni pewnie mecz oddadzą walkowerem!

Czyż nie jestem genialny? :rotfl:

Czuję ironię :-p

dynek.pl 06.08.2008 07:28

Czy to nie paradoks, ze musimy ograc Beitar dokonac jakis transferow, a przede wszystkim dostac sie do pucharu UEFA czyli miejsca gdzie juz sa Legia i Lech. Z perspektywy czasu okazuje sie, ze lepiej bylo nie wygrywac ligi w poprzednim sezonie.

Arturas 06.08.2008 07:46

faktyczny puchar uefa zaczyna się od grup, no może 1 rundy.a tam ani Legii ani Lecha póki co nie ma i mocno się zdziwię jak Legia się tam znajdzie. Więc nie marudź.

Zbychu 06.08.2008 07:57

Jak już spadać to z wysokiego konia.

HEDu 06.08.2008 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 579876)
Jak już spadać to z wysokiego konia.

Beitar wysokim koniem nie jest, co najwyzej egzotycznym.

Grantar 06.08.2008 10:54

Cantoro ?
Wiekszość typowanych przez Was składów zawiera Cantoro, lubie Gościa za waleczność i najlepsze na świecie blokowanie piłki tylnymi częściami ciała przez co potrafi utrzymać się przy piłce mimo asysty wroga na plecach ALE ... "Ten mecz musimy wygrać !!!" żadne zwalnianie akcji , wózkowanie kólkowanie i podawanie do tyłu .... stąd: w środku Irsak, Sobol,czyli:

.....................Pawełek.................
Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek
...................Sobolewski
Boguski, Jirsak, Niedzielan* (Małecki), Łobo
.....................Brożek

Chociaż Baszczu na stoperze to tragedia nie widzę innej możliwości ... Singlar ? Diaz ? porównywalne ryzyko

Grantar 06.08.2008 11:29

.....................Pawełek.................
Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek
...................Sobolewski
Boguski, Jirsak, Niedzielan (Małecki), Łobo
.....................Brożek

Matusiak to oczywiście Niedzielan :-) - podobni jak 2 krople ....
soooorki

treneiro 06.08.2008 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 579951)

.....................Pawełek.................
Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek
...................Sobolewski
Boguski, Jirsak, Matusiak (Małecki), Łobo
.....................Brożek

Diaz w obronie to nie jest dobry pomysł, zwłaszcza na prawej stronie. Już lepiej żeby zagrał na lewej pomocy, jeśli ma wyjść w podstawowym składzie.

luki 06.08.2008 12:50

Na sport.pl piszą, że zagramy dwoma napastnikami, a partnerem Brożka będzie Niedzielan. Jeśli okazało by się to prawdą najprawdopodobniej nie byłoby w wyjściowej jedenastce Mauro.

Zbychu 06.08.2008 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 579896)
Beitar wysokim koniem nie jest, co najwyzej egzotycznym.

Miałem na myśli Barce.
W sumie to w porównaniu z Homlami jakąś tam klase jednak Beitar prezentuje:)

HerbacianyOgrod 06.08.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 580037)
Miałem na myśli Barce.
W sumie to w porównaniu z Homlami jakąś tam klase jednak Beitar prezentuje:)

No ale to 2 runda el. ligi mistrzów, a nie 1 runda el. pucharu uefa ! :-P

devios 06.08.2008 12:58

Pawełek
Baszczu-Cleber-Sobolewski-Brożek
Łobodziński-Cantoro-Jirsak-Boguski
Brożek-Niedzielan

taki skład byłby dość dobry, nikogo za Cantoro nie mamy...

WHITE*STAR 06.08.2008 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 579951)
Cantoro ?
Wiekszość typowanych przez Was składów zawiera Cantoro, lubie Gościa za waleczność i najlepsze na świecie blokowanie piłki tylnymi częściami ciała przez co potrafi utrzymać się przy piłce mimo asysty wroga na plecach ALE ... "Ten mecz musimy wygrać !!!" żadne zwalnianie akcji , wózkowanie kólkowanie i podawanie do tyłu .... stąd: w środku Irsak, Sobol,czyli:

.....................Pawełek.................
Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek
...................Sobolewski
Boguski, Jirsak, Niedzielan* (Małecki), Łobo
.....................Brożek

Chociaż Baszczu na stoperze to tragedia nie widzę innej możliwości ... Singlar ? Diaz ? porównywalne ryzyko

Mieszasz pozycję niczym Smuda :P Jak będziemy grać, to znając życie tak:
Pawełek
Baszczyński-Singlar(Kowalski)-Cleber-Piotr Brożek
Łobodziński(Boguski)-Cantoro-Sobolewski-Niedzielan
Jirsak
Paweł Brożek

Ja bym w tym zestawieniu zmienił tylko Małeckiego, ale to Skorża jest trenerem :P

marcinarsenal 06.08.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 580046)
Mieszasz pozycję niczym Smuda :P Jak będziemy grać, to znając życie tak:
Pawełek
Baszczyński-Singlar(Kowalski)-Cleber-Piotr Brożek
Łobodziński(Boguski)-Cantoro-Sobolewski-Niedzielan
Jirsak
Paweł Brożek

Ja bym w tym zestawieniu zmienił tylko Małeckiego, ale to Skorża jest trenerem :P


Dokładnie taki skład chciałem podać. :-D

Brożek będzie osamotniony wspierany przez Jirsaka. Lobo pewnie wyjdzie w pierwszej 11 i zostanie zmieniony w drugiej polowie odpowiednio do wyniku (na obrońcę lub napadziora). Niedzielan jest szybki i świetnie się odnajdzie na skrzydle. Ewentualnie można pokombinować z Boguskim i Cantoro, ale Cantoro dobrze zna się z Sobolem, więc pewnie Skorża nie będzie ryzykował. Obrona nie będzie mocnym punktem, ale nie ona ma tu strzelać bramki :p

michel 06.08.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 580041)
Pawełek
Baszczu-Cleber-Sobolewski-Brożek
Łobodziński-Cantoro-Jirsak-Boguski
Brożek-Niedzielan

taki skład byłby dość dobry, nikogo za Cantoro nie mamy...



też mi się wydaję, że takie ustawienie 4-4-2 i z Sobolewskim w obronie było by najlepsze w obecnej sytuacji. Chociaż w miejsce Łobodzińskiego wstawiłbym Małeckiego.

kreseq 06.08.2008 15:19

Mysle ze Lobodzinksi powinien zostac na lawce...jakos nie przekonuje mnie ostatnio. Straszna padaka z Cantoro ale moze na ten jeden najwazniejszy dla Was mecz sie zepnie chlopak.
Piwko sie chlodzi i po 20 sciskam za Was kciuki bo :
1) Polski klub a tym zawsze kibicuje
2) Chce wybrac sie znowu na mecz Barcy mojej kochanej :)

2:0 i ja wam to mowie :)

HEDu 06.08.2008 15:27

To moze 3-6-1 ? a moze 3-6-2 ? :]

1q2 06.08.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 580097)
2) Chce wybrac sie znowu na mecz Barcy mojej kochanej :)

Osz Ty , wiedzialem ze to bezinteresowne nie jest:P

ps zaprzegi psow juz po miescie suna - mecz sie zbliza, beda nerwy.

ps2 byl ktos na rynku jakos dzis? Sa juz hulsi z Jerozolimy:)?

Zbychu 06.08.2008 16:22

Ciekawy wywiad ze Smudą,a propo dzisiejszego meczu.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,55..._Beitarem.html

rafal777 06.08.2008 16:40

Czy Glowacki nie zagra na 100%?? Jaki wynik obstawiacie bo ja 3:0 dla Wisły!! JAZDA JAZDA!! Zobaczycie, że bedzie piekne zwyciestwo!!

marcinarsenal 06.08.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 580135)
Czy Glowacki nie zagra na 100%?? Jaki wynik obstawiacie bo ja 3:0 dla Wisły!! JAZDA JAZDA!! Zobaczycie, że bedzie piekne zwyciestwo!!

Chciałbym żeby zagrał i czuję w głosie Skorży, że jest szansa że zagra :D Wiem, że wszystkie portale piszą że nie będzie grał ,ale czuję, że trener szykuje bombą. Ale będzie mecz :p

LAB 06.08.2008 16:46

a ja przewiduje 4:1
2:0 do 80 min potem 2:1 a w dogrywce pokazujemy charakter i 4:1 :)

depeche87 06.08.2008 16:52

Im blizej tego meczu,tym bardziej sie boje o wynik. 2 przypadkowe bramki dla Beitaru i bedzie po zawodach........
Ja przewiduje zwyciestwo 2-1 i wynik rostrzygnie się w dogrywce lub karnych.

hoolifan 06.08.2008 16:53

Liga Mistrzów musi byc !!!

Bez kitu wierzę w to i ta wiara nas poniesie.
Obstawiam 3-1 dla nas.

Takie pytanko, czy podczas trasmisji TV na wprost kamery widoczny będzie głównie plac budowy , a może będzie czyms osłonięty?

sayek89 06.08.2008 17:02

Wygramy ;) Ja w to wierze, Wy w to wierzycie. Przede wszystkim piłkarze muszą wierzyć!

dare3ek 06.08.2008 17:10

CZYTALIŚCIE TO :D:D:D:D???

Siedzi Valdes w swoim domu, pije piwo po kryjomu,
Oj jak dowie się Guardiola marna będzie jego dola,
W ręce pilot, w drugiej Volt, w telewizji Eurosport,
W nerwach czeka co się stanie, już za chwilę losowanie,
Strasznie spocił się chłopina, losowanie się zaczyna,
Już za chwilę się przekona z kim ma zagrać Barcelona,
Wie już wszystko, wpada w szok, no to zmarnowany rok!
Już nadzieja wszelka prysła, przecież to krakowska Wisła,
No a może cud się stanie i powtórzą losowanie?
Jeśli tak to tej niedzieli pojadę do Composteli,
Cudu nie ma, trzeba grać, O rzesz kurna jego mać!
Coś wymyślę do cholery, może pójdę na L-4?
Siedzi, myśli: O mój Boże przecież tam gra Paweł Brożek!
Jezus Maria, koniec świata, przecież on ma jeszcze brata,
Tam gra chyba też Cantoro, mieć kłopotów będę sporo,
Jego słynna lewa noga, toż to czysty dar od Boga,

Ronaldinho zwiał, ma chłop spokój, tam Baszczyński gra na boku,
Gość wymiata, wiem co mówię bo widziałem na You Tube'ie,
Dawidowski i Niedzielan tych się boję jak cholera,
Obaj świetni, sami wiecie, też czytacie na Onecie,

A jak Misiek wpadnie z nożem? Będzie ze mną jeszcze gorzej,
Jak zobaczę jego dres wpadnę w jeszcze większy stres,
Koniec Volta, teraz Lech, może coś poradzi Ceh,
Może facet się zlituje i mnie kaskiem poratuje,
Liczę na jego solidarność,
on w końcu do Czech to ma za darmo,

I choć Zieńczuk ma czerwoną pewnie zagra z Barceloną
Muszę sprawdzić w polskiej prasie albo spytam go na Naszej Klasie?

To nie koniec męki mej, w Wiśle zagra słynny Nei,
Może jednak cud się zdarzy i nie puszczą go Bułgarzy,

Co dzień modlę się i marzę by potknęli się na Beitarze
No a w środę w chwili trwogi wstąpię też do synagogi,
I jak trzeba, a niech stracę 10 euro dam na tacę,
Pieniądz tutaj nie gra roli, nie chcę wrócić z workiem goli,
A jak wrócę to nie szkodzi, może pracę znajdę w Łodzi
Dziś już tego jestem pewien, zawsze chciałem grać w Widzewie,

Sprząta Valdes swe mieszkanie, wciąż przeżywa losowanie,
Myje okna, dywan trzepie i wygląda nie najlepiej,
Nagle pobladł, co się stało?
Czy coś mu się przypomniało?
Tak, przypomniał właśnie sobie, że i Cleber gra w Krakowie,
Jego mocne uderzenie Victor widział w TVN-ie,
Jakież bomby on posyła, skąd u niego taka siła?
A co gorsza obok niego mają Arka Głowackiego,
I nie warto żyć iluzją, że chłop zmaga się z kontuzją,
Zresztą czy to korzyść taka, może strzeliłby swojaka?
Sam pamiętam gol jak trza, Polska - Anglia 1:2,
A na lewej Junior Diaz, po hiszpańsku krzyczy `wyjazd',
I choć krzyczy, to nic z tego, bo Hleb nie zna hiszpańskiego,

W środku Sobolewski Radek, to szczególny jest przypadek,
On prorokiem jest na pewno, bo odmówił gry na Euro,
Wynik znał już w zeszłym roku, no i z kadrą dał `se' spokój,
Cała w tym nadzieja taka, że już nie ma Matusiaka,
Wielki piłkarz, Radomatu, znany jest całemu światu,
Łowca bramek, to się wie, w zeszłym roku strzelił dwie,
Myśli Valdes o zły losie, ja ten mecz to mam już w nosie,
Kryć nie będę, mówię szczerze, ja w ten awans to nie wierzę,
Po co przegrać pięć do zera, lepiej oddać walkowera,
Co to za przyjemność dziatki wciąż wyciągać piłkę z siatki,
Muszę spytać się Guardioli, może nie grać mi pozwoli.

Dzwoni Valdes do Messiego by opinię poznać jego,
Leo jednak nie odbiera, No to dzwoni to trenera
A niech dowie się Guardiola, że kolegę Messi olał,
Ten mu mówi z żalem w głosie: Messi zagrał nam na nosie,
Zapodziała się chłopina, ponoć siedzi sobie w Chinach,
Zamiast teraz być tu z nami woli pograć z Chińczykami,
Woli mur podziwiać chiński niż powalczyć z Łobodzińskim,
Jednak to jest lepszy cwaniak, szybko wyczuł bezsens grania,
Sytuację pojął w mig, że nie dla nas Champions League,

Siedzi Valdes załamany, obok leżą dwa dywany,
Myśli sobie bez Messiego w Polsce szukać nie ma czego,
Wtem podjeżdża niezła fura, z niej wysiada Lilian Thuram,
W nie najlepszym on jest stanie, też oglądał losowanie,
Prawdą jest niestety gorzka, on się bardzo boi Brożka,
I jest jeszcze sprawa taka, że się boi też Jirsaka,
Mówi Lilian do Victora: Na mnie chyba przyszła pora,
Z Wisłą nie gram za cholerę, wolę skończyć już karierę,
Wolę żyć już na zasiłku niż od Wisły wziąć po tyłku,
Mecz obstawię ja u buka a niech martwi się Gianluca,
Catennacio zna jak nikt, grać tak z Wisłą to nie wstyd,
Dzwoni Valdes do Gianluci, ma w słuchawce dziwne huki,
Ten jak zwykle nie odbiera, Valdes wściekły jak cholera
Łatwiej szóstkę trafić z lotto niż połączyć się z Zambrottą,
Pewnie jego Ericssona znowu pożyczyła żona,
Albo też już zna wyniki i rozmawiać nie chce z nikim,
O naturo ty złośliwa z nim dziś nie pogadam chyba,
Może jednak będzie trzeba o mecz spytać Olka Hleba,
Może chociaż on odpowie czy jest warto grać w Krakowie?

I tak dzwoni do każdego, wreszcie trafia na Xaviego,
Jestem pewien myśli sobie on pomoże nam w Krakowie,
Euromistrzem w lipcu został, to zadaniu pewnie sprosta,
Xavi jednak jednym zdaniem tak skwitował losowanie,
Z Wisłą dajmy sobie spokój, spróbujemy w przyszły roku.

Źródło: wislasoccer.com

REWELACJA!

DominoForza 06.08.2008 17:25

bylo to juz chyba tutaj

e 06.08.2008 18:02

Jak ktos nie ma mozliwosci obejrzenia meczu w TV
to przypominam ze ze mozna posluchac Wislackego radia (debiut wlasnie dzisiaj)
http://wisla.krakow.pl/stream_radio

devios 06.08.2008 18:06

Ja i obejrzę i posłucham :D Zobaczę, gdzie jest jakie opóźnienie dźwięku.

WHITE*STAR 06.08.2008 18:48

Przed chwilą mówili w TVN, że Głowackiego zastąpi Junior Diaz, a Zieńczuka Łobodziński, czyli pewnie Boguski na lewej.

Weez3r 06.08.2008 18:51

skład:
81 Pawełek
3 Baszczyński
15 Diaz
25 Cleber
8 Brożek Piotr
21 Łobodziński
7 Sobolewski
20 Cantoro
16 Jirsak
9 Boguski
23 Brożek Paweł

Diaz na środku obrony? Będę się modlił...

WHITE*STAR 06.08.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weez3r (Post 580200)
skład:
81 Pawełek
3 Baszczyński
15 Diaz
25 Cleber
8 Brożek Piotr
21 Łobodziński
7 Sobolewski
20 Cantoro
16 Jirsak
9 Boguski
23 Brożek Paweł

Diaz na środku obrony? Będę się modlił...

Może to właśnie środek obrony jest wrodzoną pozycją dla Diaza? :P Nie wygląda to wcale najgorzej, choć ja chętniej bym widział Niedzielana na lewej, Małeckiego na prawej, a Boguskiego jako cofniętego. Na środek obrony można było dać przecież Kowalskiego i Kominiaka, więc nie jest tak źle. Na osądy taktyki i składu poczekajmy do 22:30, a jak trzeba będzie to nawet dłużej.

Weez3r 06.08.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 580201)
Może to właśnie środek obrony jest wrodzoną pozycją dla Diaza? :P Nie wygląda to wcale najgorzej, choć ja chętniej bym widział Niedzielana na lewej, Małeckiego na prawej, a Boguskiego jako cofniętego. Na środek obrony można było dać przecież Kowalskiego i Kominiaka, więc nie jest tak źle. Na osądy taktyki i składu poczekajmy do 22:30, a jak trzeba będzie to nawet dłużej.

W Radiu BG Bednarz powiedział, że Żunior gra ŚO w reprezentacji, więc może nie będzie tragicznie. :D

63.5 Kg 06.08.2008 19:04

Tylko dlaczego jak musimy odrabaic straty gramy na 1-4-5-1 a nie 1-4-4-2 ??

BiałaGwiazda 06.08.2008 19:05

Ja niestety nie widzę tego tak różowo.Beitar jest przeciętną drużyną,ale obawiam się,że zamurują dostęp do własnej bramki,dobrze pokryją Brożka i nasza gra będzie przypominać walenie głową w mur.Na dodatek będą czychać na kontry,a jeśli zagra Diaz to prawdopodobne,że nam coś wbiją.Obym się mylił.

Jeśli chcemy to wygrać to wszyscy muszą zagrać ostrym pressingiem,a nasze skrzydła muszą dobrze funkcjonować.Oby Boguski i Łobodziński zagrali najlepiej jak potrafią.Trzeba też uważać na stałe fragmenty gry,bo bardzo dobrze głową gra Abreu,a i inni piłkarze Beitaru potrafią soczyście uderzyć z dystansu.Trzeba dużo strzelać i zdominować środek pola,tu liczę na Sobola i Jirsaka.Mam też nadzieję,że Brożek będzię się często urywał obrońcom Beitaru.:)

Aaarrgh 06.08.2008 19:07

To radio to fajny pomysł - prowadzi Mateusz Borek a gośćmi są Jacek Bednarz i Mirek Szymkowiak. Robią dobry klimat przed meczem, tym bardziej że transmisja w TV jest dopiero za pół godziny.

krzywy 06.08.2008 19:08

przed chwilą robiłem dziecku kolacje i rozjebała mi się maselniczka w drobny mak - to bobry znak. awansujemy wynik 5-3

HEDu 06.08.2008 19:08

Jest zle, Diaz na środku obrony.

SpoXsteR 06.08.2008 19:15

Jesli przejdziemy Beitar to bedzie cud.

gustaw 06.08.2008 19:19

Skoro tak myślisz to na pewno będzie dziś cud :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl