![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Czy to nie paradoks, ze musimy ograc Beitar dokonac jakis transferow, a przede wszystkim dostac sie do pucharu UEFA czyli miejsca gdzie juz sa Legia i Lech. Z perspektywy czasu okazuje sie, ze lepiej bylo nie wygrywac ligi w poprzednim sezonie.
|
faktyczny puchar uefa zaczyna się od grup, no może 1 rundy.a tam ani Legii ani Lecha póki co nie ma i mocno się zdziwię jak Legia się tam znajdzie. Więc nie marudź.
|
Jak już spadać to z wysokiego konia.
|
Cytat:
|
Cantoro ?
Wiekszość typowanych przez Was składów zawiera Cantoro, lubie Gościa za waleczność i najlepsze na świecie blokowanie piłki tylnymi częściami ciała przez co potrafi utrzymać się przy piłce mimo asysty wroga na plecach ALE ... "Ten mecz musimy wygrać !!!" żadne zwalnianie akcji , wózkowanie kólkowanie i podawanie do tyłu .... stąd: w środku Irsak, Sobol,czyli: .....................Pawełek................. Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek ...................Sobolewski Boguski, Jirsak, Niedzielan* (Małecki), Łobo .....................Brożek Chociaż Baszczu na stoperze to tragedia nie widzę innej możliwości ... Singlar ? Diaz ? porównywalne ryzyko |
.....................Pawełek.................
Diaz,... Baszczu, ...Cleber, ....Pio.Brożek ...................Sobolewski Boguski, Jirsak, Niedzielan (Małecki), Łobo .....................Brożek Matusiak to oczywiście Niedzielan :-) - podobni jak 2 krople .... soooorki |
Cytat:
|
Na sport.pl piszą, że zagramy dwoma napastnikami, a partnerem Brożka będzie Niedzielan. Jeśli okazało by się to prawdą najprawdopodobniej nie byłoby w wyjściowej jedenastce Mauro.
|
Cytat:
W sumie to w porównaniu z Homlami jakąś tam klase jednak Beitar prezentuje:) |
Cytat:
|
Pawełek
Baszczu-Cleber-Sobolewski-Brożek Łobodziński-Cantoro-Jirsak-Boguski Brożek-Niedzielan taki skład byłby dość dobry, nikogo za Cantoro nie mamy... |
Cytat:
Pawełek Baszczyński-Singlar(Kowalski)-Cleber-Piotr Brożek Łobodziński(Boguski)-Cantoro-Sobolewski-Niedzielan Jirsak Paweł Brożek Ja bym w tym zestawieniu zmienił tylko Małeckiego, ale to Skorża jest trenerem :P |
Cytat:
Dokładnie taki skład chciałem podać. :-D Brożek będzie osamotniony wspierany przez Jirsaka. Lobo pewnie wyjdzie w pierwszej 11 i zostanie zmieniony w drugiej polowie odpowiednio do wyniku (na obrońcę lub napadziora). Niedzielan jest szybki i świetnie się odnajdzie na skrzydle. Ewentualnie można pokombinować z Boguskim i Cantoro, ale Cantoro dobrze zna się z Sobolem, więc pewnie Skorża nie będzie ryzykował. Obrona nie będzie mocnym punktem, ale nie ona ma tu strzelać bramki :p |
Cytat:
też mi się wydaję, że takie ustawienie 4-4-2 i z Sobolewskim w obronie było by najlepsze w obecnej sytuacji. Chociaż w miejsce Łobodzińskiego wstawiłbym Małeckiego. |
Mysle ze Lobodzinksi powinien zostac na lawce...jakos nie przekonuje mnie ostatnio. Straszna padaka z Cantoro ale moze na ten jeden najwazniejszy dla Was mecz sie zepnie chlopak.
Piwko sie chlodzi i po 20 sciskam za Was kciuki bo : 1) Polski klub a tym zawsze kibicuje 2) Chce wybrac sie znowu na mecz Barcy mojej kochanej :) 2:0 i ja wam to mowie :) |
To moze 3-6-1 ? a moze 3-6-2 ? :]
|
Cytat:
ps zaprzegi psow juz po miescie suna - mecz sie zbliza, beda nerwy. ps2 byl ktos na rynku jakos dzis? Sa juz hulsi z Jerozolimy:)? |
Ciekawy wywiad ze Smudą,a propo dzisiejszego meczu.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,55..._Beitarem.html |
Czy Glowacki nie zagra na 100%?? Jaki wynik obstawiacie bo ja 3:0 dla Wisły!! JAZDA JAZDA!! Zobaczycie, że bedzie piekne zwyciestwo!!
|
Cytat:
|
a ja przewiduje 4:1
2:0 do 80 min potem 2:1 a w dogrywce pokazujemy charakter i 4:1 :) |
Im blizej tego meczu,tym bardziej sie boje o wynik. 2 przypadkowe bramki dla Beitaru i bedzie po zawodach........
Ja przewiduje zwyciestwo 2-1 i wynik rostrzygnie się w dogrywce lub karnych. |
Liga Mistrzów musi byc !!!
Bez kitu wierzę w to i ta wiara nas poniesie. Obstawiam 3-1 dla nas. Takie pytanko, czy podczas trasmisji TV na wprost kamery widoczny będzie głównie plac budowy , a może będzie czyms osłonięty? |
Wygramy ;) Ja w to wierze, Wy w to wierzycie. Przede wszystkim piłkarze muszą wierzyć!
|
CZYTALIŚCIE TO :D:D:D:D???
Siedzi Valdes w swoim domu, pije piwo po kryjomu, Oj jak dowie się Guardiola marna będzie jego dola, W ręce pilot, w drugiej Volt, w telewizji Eurosport, W nerwach czeka co się stanie, już za chwilę losowanie, Strasznie spocił się chłopina, losowanie się zaczyna, Już za chwilę się przekona z kim ma zagrać Barcelona, Wie już wszystko, wpada w szok, no to zmarnowany rok! Już nadzieja wszelka prysła, przecież to krakowska Wisła, No a może cud się stanie i powtórzą losowanie? Jeśli tak to tej niedzieli pojadę do Composteli, Cudu nie ma, trzeba grać, O rzesz kurna jego mać! Coś wymyślę do cholery, może pójdę na L-4? Siedzi, myśli: O mój Boże przecież tam gra Paweł Brożek! Jezus Maria, koniec świata, przecież on ma jeszcze brata, Tam gra chyba też Cantoro, mieć kłopotów będę sporo, Jego słynna lewa noga, toż to czysty dar od Boga, Ronaldinho zwiał, ma chłop spokój, tam Baszczyński gra na boku, Gość wymiata, wiem co mówię bo widziałem na You Tube'ie, Dawidowski i Niedzielan tych się boję jak cholera, Obaj świetni, sami wiecie, też czytacie na Onecie, A jak Misiek wpadnie z nożem? Będzie ze mną jeszcze gorzej, Jak zobaczę jego dres wpadnę w jeszcze większy stres, Koniec Volta, teraz Lech, może coś poradzi Ceh, Może facet się zlituje i mnie kaskiem poratuje, Liczę na jego solidarność, on w końcu do Czech to ma za darmo, I choć Zieńczuk ma czerwoną pewnie zagra z Barceloną Muszę sprawdzić w polskiej prasie albo spytam go na Naszej Klasie? To nie koniec męki mej, w Wiśle zagra słynny Nei, Może jednak cud się zdarzy i nie puszczą go Bułgarzy, Co dzień modlę się i marzę by potknęli się na Beitarze No a w środę w chwili trwogi wstąpię też do synagogi, I jak trzeba, a niech stracę 10 euro dam na tacę, Pieniądz tutaj nie gra roli, nie chcę wrócić z workiem goli, A jak wrócę to nie szkodzi, może pracę znajdę w Łodzi Dziś już tego jestem pewien, zawsze chciałem grać w Widzewie, Sprząta Valdes swe mieszkanie, wciąż przeżywa losowanie, Myje okna, dywan trzepie i wygląda nie najlepiej, Nagle pobladł, co się stało? Czy coś mu się przypomniało? Tak, przypomniał właśnie sobie, że i Cleber gra w Krakowie, Jego mocne uderzenie Victor widział w TVN-ie, Jakież bomby on posyła, skąd u niego taka siła? A co gorsza obok niego mają Arka Głowackiego, I nie warto żyć iluzją, że chłop zmaga się z kontuzją, Zresztą czy to korzyść taka, może strzeliłby swojaka? Sam pamiętam gol jak trza, Polska - Anglia 1:2, A na lewej Junior Diaz, po hiszpańsku krzyczy `wyjazd', I choć krzyczy, to nic z tego, bo Hleb nie zna hiszpańskiego, W środku Sobolewski Radek, to szczególny jest przypadek, On prorokiem jest na pewno, bo odmówił gry na Euro, Wynik znał już w zeszłym roku, no i z kadrą dał `se' spokój, Cała w tym nadzieja taka, że już nie ma Matusiaka, Wielki piłkarz, Radomatu, znany jest całemu światu, Łowca bramek, to się wie, w zeszłym roku strzelił dwie, Myśli Valdes o zły losie, ja ten mecz to mam już w nosie, Kryć nie będę, mówię szczerze, ja w ten awans to nie wierzę, Po co przegrać pięć do zera, lepiej oddać walkowera, Co to za przyjemność dziatki wciąż wyciągać piłkę z siatki, Muszę spytać się Guardioli, może nie grać mi pozwoli. Dzwoni Valdes do Messiego by opinię poznać jego, Leo jednak nie odbiera, No to dzwoni to trenera A niech dowie się Guardiola, że kolegę Messi olał, Ten mu mówi z żalem w głosie: Messi zagrał nam na nosie, Zapodziała się chłopina, ponoć siedzi sobie w Chinach, Zamiast teraz być tu z nami woli pograć z Chińczykami, Woli mur podziwiać chiński niż powalczyć z Łobodzińskim, Jednak to jest lepszy cwaniak, szybko wyczuł bezsens grania, Sytuację pojął w mig, że nie dla nas Champions League, Siedzi Valdes załamany, obok leżą dwa dywany, Myśli sobie bez Messiego w Polsce szukać nie ma czego, Wtem podjeżdża niezła fura, z niej wysiada Lilian Thuram, W nie najlepszym on jest stanie, też oglądał losowanie, Prawdą jest niestety gorzka, on się bardzo boi Brożka, I jest jeszcze sprawa taka, że się boi też Jirsaka, Mówi Lilian do Victora: Na mnie chyba przyszła pora, Z Wisłą nie gram za cholerę, wolę skończyć już karierę, Wolę żyć już na zasiłku niż od Wisły wziąć po tyłku, Mecz obstawię ja u buka a niech martwi się Gianluca, Catennacio zna jak nikt, grać tak z Wisłą to nie wstyd, Dzwoni Valdes do Gianluci, ma w słuchawce dziwne huki, Ten jak zwykle nie odbiera, Valdes wściekły jak cholera Łatwiej szóstkę trafić z lotto niż połączyć się z Zambrottą, Pewnie jego Ericssona znowu pożyczyła żona, Albo też już zna wyniki i rozmawiać nie chce z nikim, O naturo ty złośliwa z nim dziś nie pogadam chyba, Może jednak będzie trzeba o mecz spytać Olka Hleba, Może chociaż on odpowie czy jest warto grać w Krakowie? I tak dzwoni do każdego, wreszcie trafia na Xaviego, Jestem pewien myśli sobie on pomoże nam w Krakowie, Euromistrzem w lipcu został, to zadaniu pewnie sprosta, Xavi jednak jednym zdaniem tak skwitował losowanie, Z Wisłą dajmy sobie spokój, spróbujemy w przyszły roku. Źródło: wislasoccer.com REWELACJA! |
bylo to juz chyba tutaj
|
Jak ktos nie ma mozliwosci obejrzenia meczu w TV
to przypominam ze ze mozna posluchac Wislackego radia (debiut wlasnie dzisiaj) http://wisla.krakow.pl/stream_radio |
Ja i obejrzę i posłucham :D Zobaczę, gdzie jest jakie opóźnienie dźwięku.
|
Przed chwilą mówili w TVN, że Głowackiego zastąpi Junior Diaz, a Zieńczuka Łobodziński, czyli pewnie Boguski na lewej.
|
skład:
81 Pawełek 3 Baszczyński 15 Diaz 25 Cleber 8 Brożek Piotr 21 Łobodziński 7 Sobolewski 20 Cantoro 16 Jirsak 9 Boguski 23 Brożek Paweł Diaz na środku obrony? Będę się modlił... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tylko dlaczego jak musimy odrabaic straty gramy na 1-4-5-1 a nie 1-4-4-2 ??
|
Ja niestety nie widzę tego tak różowo.Beitar jest przeciętną drużyną,ale obawiam się,że zamurują dostęp do własnej bramki,dobrze pokryją Brożka i nasza gra będzie przypominać walenie głową w mur.Na dodatek będą czychać na kontry,a jeśli zagra Diaz to prawdopodobne,że nam coś wbiją.Obym się mylił.
Jeśli chcemy to wygrać to wszyscy muszą zagrać ostrym pressingiem,a nasze skrzydła muszą dobrze funkcjonować.Oby Boguski i Łobodziński zagrali najlepiej jak potrafią.Trzeba też uważać na stałe fragmenty gry,bo bardzo dobrze głową gra Abreu,a i inni piłkarze Beitaru potrafią soczyście uderzyć z dystansu.Trzeba dużo strzelać i zdominować środek pola,tu liczę na Sobola i Jirsaka.Mam też nadzieję,że Brożek będzię się często urywał obrońcom Beitaru.:) |
To radio to fajny pomysł - prowadzi Mateusz Borek a gośćmi są Jacek Bednarz i Mirek Szymkowiak. Robią dobry klimat przed meczem, tym bardziej że transmisja w TV jest dopiero za pół godziny.
|
przed chwilą robiłem dziecku kolacje i rozjebała mi się maselniczka w drobny mak - to bobry znak. awansujemy wynik 5-3
|
Jest zle, Diaz na środku obrony.
|
Jesli przejdziemy Beitar to bedzie cud.
|
Skoro tak myślisz to na pewno będzie dziś cud :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl