![]() |
Jaką czcionką jest flaga Wierność?
Dzięki Prezydentowa. |
Da się na poczcie onetowskiej sprawdzić ostatnie logowanie lub historię logowań?
|
Cytat:
http://www.era.pl/pl/indywidualni/us...agg/jak-uzywac |
Mam duży problem mam odtwarzacz Pentagram Vanquish R Touch 4 GB i choć w instrukcji piszę że XP go powinien wykryć jako dysk wymienny to go nie wykrywa... nie znalazłem żadnych sterowników które pomogą go widzieć... Bardzo proszę o pomoc...
Na dwóch kompach widzi go jako nieznane urządzenie co zrobić, aby rozpoznał model i widział go jako dysk przenośny? |
Dziś autobusy i inne środki komunikacji miejskiej kursują jak na dni świąteczne?:>
|
Takie pytanie czy do Grecji wjade(wlece) na dowodzie osobistym?
|
Cytat:
Tak. eins, zwei, drei...zehn! |
Cytat:
|
Ma ktoś znajomego naprawiającego Peugeoty? Bardzo ważne i zapewniona dozgonna wdzięczność plus totalny odjazd alkoholowy.
|
Mam pytanie odnośnie telewizji satelitarnej, a dokładnie na temat rozdzielenia sygnały platformy cyfrowej na dwa odbiorniki telewizyjne.
Dotychczas słyszałem ze nalezy to zrobić za pomocą konwertera typu twin i potem 2 dekodery i splliter. Moje pytanie polega na tym czy można konwerter zastąpić takim czymś http://www.allegro.pl/item393242998_...y_okazja_.html Z góry dzięki, gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie niech napisze na priv. |
[QUOTE=SZYMEK_TSW;586030]Mam pytanie odnośnie telewizji satelitarnej, a dokładnie na temat rozdzielenia sygnały platformy cyfrowej na dwa odbiorniki telewizyjne.
Dotychczas słyszałem ze nalezy to zrobić za pomocą konwertera typu twin i potem 2 dekodery i splliter. Moje pytanie polega na tym czy można konwerter zastąpić takim czymś http://www.allegro.pl/item393242998_...y_okazja_.html Z góry dzięki, gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie niech napisze na priv.[/QUOTENIe zrobisz tego za pomoca tego urzadzenia, to jest o dupe rozbic. Najlepiej jest zrobic tak jak napisales, ale spliter potrzebujesz wtedy jak chcesz miec z jednego dekodera npC+ sygnal na dwuch TV inny npTV1 C+ a na TV2 TVN w tym samym czasie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zamowilem bo co mecz leci to mi baba glowe suszy a nie pasci mi placic dwoch abonametow C+ |
aha dzieki za odpowiedz. pare miesiecy temu koles z N mowil ze to nie mozliwe, nierealne itp.
|
Co sadzicie o tych radiach ?
http://allegro.pl/item417878512_radi...staw_hit_.html http://allegro.pl/item412700923_rewe...atis_etui.html albo co polecacie, w miare taniego (z mp3 + karta lub usb) |
Cytat:
|
Cytat:
|
O której jest jutro mecz Polaków z Brazylijczykami w siatke??
vondeck dziękówka :-) |
Gramy o 14.00, nie wiem tylko czy TVP1 czy TVP2 transmituje ten mecz
|
Cytat:
|
mam pelny pakiet UPC, gdy dokupie 3 canal + dadza mi jakies dekoder do domu ?
jesli tak to jaki (dokladna nazwa) |
Cytat:
|
Ktoś zna taniego a przede wszystkim dobrego (to nie musi iść w parze ;) ) lakiernika w Krakowie - chodzi mi o części - typu np. zderzak a nie o całe auto.
|
Ma ktoś jakiegoś znajomego redaktora gazety lub kogoś takiego w radio? Nie ważne w jakim. Ale żeby był :) Jak coś to pw.
|
dlaczego cały czas jak włączam i wyłączam komputer to mam inną godzinę i muszę ją przestawiać ?
|
Jest dzisiaj mecz w Multikinie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak mogę sprawdzić jaki mam pakiet na cyfrze + ?
Z góry dzięki za odpowiedź. |
Cytat:
|
Cytat:
Np http://www.zadowolenie.pl/zobacz,153...sony-cdx-gt23- |
Cytat:
|
Znani są mniej więcej potencjalni rywale Wisły w walce o grupę PUEFA? Chodzi mi o zespoły na które może trafi Wisła po meczu z FCB
|
Cytat:
|
Wiadomo coś na ten temat?
Bo nigdzie nie mogłem nic więcej znaleźć. |
Cytat:
|
witam, wie ktoś może co to jest analiza statystyczna przy pisaniu pracy magisterskiej (bo mamie muszę zrobić:/) szukałem na necie to ciągle pojawiają sie jakieś durne oferty że za 400zł. to ktoś tam mi zrobi to w 12 godz. proszę o jakiś link na priv, lub wzór tej analizy na przykładzie magisterki na meile najlepiej : [email protected]
z góry dzięki :P |
zapomnialem sobie doladowac konta w mix plusie, zablokowali mi na ament karte, jest jakas szansa ze jak pojde do salonu to mi odblokują konto?
|
ktos wie po ile chodzą koszulki Wisły w tym sklepiku sportowym w M1 ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl