Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MackoTSW_(konto_usuniete) 14.08.2008 20:19

Jaką czcionką jest flaga Wierność?
Dzięki Prezydentowa.

TSW Fanatyk 14.08.2008 21:13

Da się na poczcie onetowskiej sprawdzić ostatnie logowanie lub historię logowań?

Robert_wislak 14.08.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TkrzysiekS (Post 585278)
Na jaki numer i o jakiej treści musze wysłac smsa w erze żeby mieć gg w telefonie?

wystarczy poszukać proszę pana:)
http://www.era.pl/pl/indywidualni/us...agg/jak-uzywac

Kurt 14.08.2008 22:22

Mam duży problem mam odtwarzacz Pentagram Vanquish R Touch 4 GB i choć w instrukcji piszę że XP go powinien wykryć jako dysk wymienny to go nie wykrywa... nie znalazłem żadnych sterowników które pomogą go widzieć... Bardzo proszę o pomoc...

Na dwóch kompach widzi go jako nieznane urządzenie co zrobić, aby rozpoznał model i widział go jako dysk przenośny?

David. 15.08.2008 11:13

Dziś autobusy i inne środki komunikacji miejskiej kursują jak na dni świąteczne?:>

saklak1906 15.08.2008 14:10

Takie pytanie czy do Grecji wjade(wlece) na dowodzie osobistym?

Rozmywaczus Pospolitus 15.08.2008 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 585820)
Takie pytanie czy do Grecji wjade(wlece) na dowodzie osobistym?


Tak.

eins, zwei, drei...zehn!

wierny 15.08.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 585820)
Takie pytanie czy do Grecji wjade(wlece) na dowodzie osobistym?

jeśli masz zamiar jechać z Polski to oczywiście że nie wjedziesz bo trzeba przejechać przez Serbie która nie jest w Unii

gigant 15.08.2008 19:48

Ma ktoś znajomego naprawiającego Peugeoty? Bardzo ważne i zapewniona dozgonna wdzięczność plus totalny odjazd alkoholowy.

SZYMEK_TSW 15.08.2008 19:53

Mam pytanie odnośnie telewizji satelitarnej, a dokładnie na temat rozdzielenia sygnały platformy cyfrowej na dwa odbiorniki telewizyjne.
Dotychczas słyszałem ze nalezy to zrobić za pomocą konwertera typu twin i potem 2 dekodery i splliter.
Moje pytanie polega na tym czy można konwerter zastąpić takim czymś http://www.allegro.pl/item393242998_...y_okazja_.html

Z góry dzięki, gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie niech napisze na priv.

saklak1906 15.08.2008 20:56

[QUOTE=SZYMEK_TSW;586030]Mam pytanie odnośnie telewizji satelitarnej, a dokładnie na temat rozdzielenia sygnały platformy cyfrowej na dwa odbiorniki telewizyjne.
Dotychczas słyszałem ze nalezy to zrobić za pomocą konwertera typu twin i potem 2 dekodery i splliter.
Moje pytanie polega na tym czy można konwerter zastąpić takim czymś http://www.allegro.pl/item393242998_...y_okazja_.html

Z góry dzięki, gdyby ktoś miał jakieś doświadczenie niech napisze na priv.[/QUOTENIe zrobisz tego za pomoca tego urzadzenia, to jest o dupe rozbic.
Najlepiej jest zrobic tak jak napisales, ale spliter potrzebujesz wtedy jak chcesz miec z jednego dekodera npC+ sygnal na dwuch TV inny npTV1 C+ a na TV2 TVN w tym samym czasie

nero 15.08.2008 20:57

Cytat:

sygnały platformy cyfrowej
a prawda to, ze sygnal da sie rozdzilic ale na jednym i drugim tv bedzie lecialo to samo ?

saklak1906 15.08.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 586019)
jeśli masz zamiar jechać z Polski to oczywiście że nie wjedziesz bo trzeba przejechać przez Serbie która nie jest w Unii

Lece z Wielkiej Brytani do Aten a potem na Krete, gdzies wyczytalem ze Grecy robia jakies probemy ale to nie byla pewna inf i z tad moje obawy.Paszport mi sie skonczyl a za cholere teraz nie mam czasu na zalatwianie nowego paszportu

saklak1906 15.08.2008 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 586059)
a prawda to, ze sygnal da sie rozdzilic ale na jednym i drugim tv bedzie lecialo to samo ?

Sa specjalne splitery do rozdielania sygnalu, mozesz miec od 2 do 8 tv z innym kanalem na jednym abonamecie.Sa przewodowe i bez przewodowe.Ale jak to dziala nie wiem ale zamowilem mam dostac za tydzien za 4 tv zaplacilem za bezprzewodowego 450 zl + konwerter na 4 wyjscia 250 zl

Zamowilem bo co mecz leci to mi baba glowe suszy a nie pasci mi placic dwoch abonametow C+

nero 15.08.2008 21:12

aha dzieki za odpowiedz. pare miesiecy temu koles z N mowil ze to nie mozliwe, nierealne itp.

mic 15.08.2008 21:14

Co sadzicie o tych radiach ?

http://allegro.pl/item417878512_radi...staw_hit_.html

http://allegro.pl/item412700923_rewe...atis_etui.html

albo co polecacie, w miare taniego (z mp3 + karta lub usb)

SZYMEK_TSW 15.08.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 586066)
aha dzieki za odpowiedz. pare miesiecy temu koles z N mowil ze to nie mozliwe, nierealne itp.

A dziś gdzieś czytałem ze rozdzielania za pomocą splitera tylko Cyfry, N i PS nie daje rady

saklak1906 15.08.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 586070)
A dziś gdzieś czytałem ze rozdzielania za pomocą splitera tylko Cyfry, N i PS nie daje rady

C+ i PS na pewno co do N nie interesowalem sie

markokrk 15.08.2008 22:13

O której jest jutro mecz Polaków z Brazylijczykami w siatke??

vondeck dziękówka :-)

vondeck 15.08.2008 22:16

Gramy o 14.00, nie wiem tylko czy TVP1 czy TVP2 transmituje ten mecz

Prezydentowa 15.08.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MackoTSW (Post 585470)
Jaką czcionką jest flaga Wierność?

Starcraft, czy jakoś tak:-P

nero 16.08.2008 09:05

mam pelny pakiet UPC, gdy dokupie 3 canal + dadza mi jakies dekoder do domu ?
jesli tak to jaki (dokladna nazwa)

Bieluu 16.08.2008 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 585124)
Jakie macie zdanie o Krav Maga? Pytanie kieruję do osób, które miał z tym styczność (ćwiczyły i przestały, bądź ćwiczą).

Powiem krótko. Zajebista sprawa. Gdyby nie kolano to dalej bym się w to "bawił".

Kocur 16.08.2008 11:17

Ktoś zna taniego a przede wszystkim dobrego (to nie musi iść w parze ;) ) lakiernika w Krakowie - chodzi mi o części - typu np. zderzak a nie o całe auto.

Ola7 16.08.2008 11:36

Ma ktoś jakiegoś znajomego redaktora gazety lub kogoś takiego w radio? Nie ważne w jakim. Ale żeby był :) Jak coś to pw.

maTyS. 16.08.2008 12:08

dlaczego cały czas jak włączam i wyłączam komputer to mam inną godzinę i muszę ją przestawiać ?

Precel z makiem 16.08.2008 12:17

Jest dzisiaj mecz w Multikinie?

Etiop 16.08.2008 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 586238)
dlaczego cały czas jak włączam i wyłączam komputer to mam inną godzinę i muszę ją przestawiać ?

Spróbuj wymienić baterię przy płycie głównej.

DominoForza 16.08.2008 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 586250)
Spróbuj wymienić baterię przy płycie głównej.

albo poprostu ja wyciagnac i zalorzyc ponownie

Alexander94 16.08.2008 16:33

Jak mogę sprawdzić jaki mam pakiet na cyfrze + ?
Z góry dzięki za odpowiedź.

mic 16.08.2008 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 586069)
Co sadzicie o tych radiach ?

http://allegro.pl/item417878512_radi...staw_hit_.html

http://allegro.pl/item412700923_rewe...atis_etui.html

albo co polecacie, w miare taniego (z mp3 + karta lub usb)

hop hop...

MatMario 16.08.2008 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 586348)
hop hop...

A nie lepiej zainteresować sie jakimś Sony nawet najniższej półki?

Np http://www.zadowolenie.pl/zobacz,153...sony-cdx-gt23-

mic 16.08.2008 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 586368)
A nie lepiej zainteresować sie jakimś Sony nawet najniższej półki?

Np http://www.zadowolenie.pl/zobacz,153...sony-cdx-gt23-

Ale chodzi mi wlasnie o cos z usb albo karta

piter116 16.08.2008 17:46

Znani są mniej więcej potencjalni rywale Wisły w walce o grupę PUEFA? Chodzi mi o zespoły na które może trafi Wisła po meczu z FCB

SZYMEK_TSW 16.08.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 586386)
Znani są mniej więcej potencjalni rywale Wisły w walce o grupę PUEFA? Chodzi mi o zespoły na które może trafi Wisła po meczu z FCB

http://www.kwaki.yoyo.pl/uefa/

WzT 16.08.2008 18:22

Wiadomo coś na ten temat?
Bo nigdzie nie mogłem nic więcej znaleźć.

DominoForza 16.08.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 586402)
Wiadomo coś na ten temat?
Bo nigdzie nie mogłem nic więcej znaleźć.

wiadomo ze to lipa medialna :D(propaganda) :) zeby mieli o czym pisac poprostu

Kamil_mchw 16.08.2008 20:44

witam, wie ktoś może co to jest analiza statystyczna przy pisaniu pracy magisterskiej (bo mamie muszę zrobić:/) szukałem na necie to ciągle pojawiają sie jakieś durne oferty że za 400zł. to ktoś tam mi zrobi to w 12 godz. proszę o jakiś link na priv, lub wzór tej analizy na przykładzie magisterki na meile najlepiej : [email protected]
z góry dzięki :P

Kamil 17.08.2008 10:42

zapomnialem sobie doladowac konta w mix plusie, zablokowali mi na ament karte, jest jakas szansa ze jak pojde do salonu to mi odblokują konto?

tommiyacht 17.08.2008 10:43

ktos wie po ile chodzą koszulki Wisły w tym sklepiku sportowym w M1 ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl