![]() |
Cytat:
Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal. Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie. |
Cytat:
Wiadomo, coraz więcej jest gadżetów do dostania z herbem TS Wisła, ale wciąż nie jest to moim zdaniem wystarczające, patrząc na inne kluby szal, czapka, czy inne gadżety tylko z herbem lub gwiazdą TS, ale nie krytykował bym nikogo kto np. ma meczówkę, czy spodenki właśnie z logiem telefonikowym jak to ładnie ująłeś. |
Nie przesadzam
Bardzo antymarketingowa postawa, wiem cieszy mnie to :-) otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji. Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem kto się w czym buja a kto nie. I proponowałbym nie dzielić Wiślaków na "typów" z logo SSA i np. z "czystą" Białą Gwiazdą TS-u bo podziały jak ostatnie wydarzenia unaoczniły, do niczego dobrego nie prowadzą. W obecnej rzeczywistości, cel minimum jaki widziałbym (i to moje zdanie) określiłem a nie będę się tutaj rozwodził "która to korona oznacza co". Dla mnie oznaczać może ona królewską rzekę, łączność ze Stołecznym Królewskim Miastem, piłkarskie "panowanie", Królową (Queen). Moja wykładnia w tym momencie jest tutaj nieistotna. Istotne jest jak definiuje ten symbol Sportowa Spółka Akcyjna i czy on jest dla nich "konstytutywny" i aksjomatyczny czy możliwy do zmiany, w jakim zakresie. Celem maksimum jest Biała Gwiazda. Nie można nie dostrzegać jednak faktu istnienia SSA i jej roli . Jako kibice jesteśmy również decydentami ale na dziś to SSA rozdaje karty w omawianym zakresie. Wykłada pieniądze i rozdaje karty. Walka o "czystą" Białą Gwiazdę" nie jest walką o Niepodległość, chociaż i podczas tej walki oznaczono różne drogi do Niej. Powstańcze (w takim przypadku jestem "za") i ewolucyjne. Nie walczymy bowiem z wrogiem ale współistniejemy w obecnej wiślackiej rzeczywistości z naszym Partnerem. Z kimś, kto w ciągu ostatniej dekady stworzył z Wisły Giganta (w odniesieniu do polskich realiów piłkarskich). Wystarczy policzyć Mistrzostwa Polski z tego okresu. Uważam, że przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy, powinni rozpocząć oficjalną dyskusję z SSA na temat logo SSA na koszulkach zawodników. |
Sprawa Białej Gwiazdy była wg mnie bardzo dobrze rozwiązana na koszulkach Umbro. Wiadomo, że SSA nigdy nie zgodzi się na brak jej logo na koszulce, ale czy nie można BG umieścić właśnie jak w Umbro gdzieś na ramieniu, rękawie czy pomiędzy logami Adidasa i SSA? Albo pójść po bandzie i jebnąć wielką BG jako tło na koszulkę ;)
|
Milionowy raz napiszę, że zamienienie loga S.A. na Białą Gwiazdę na koszulce,byłoby najlepszym ruchem marketingowym, który znacząco zwiększyłby sprzedaż koszulek meczowych i akcesoriów (czyt. szalików z BG, co nie wyklucza loga S.A. po jednej ze stron szalika, w materiałach drukowanych niech zostanie S.A, ale na wiślackim gadżecie BG musi być).
Również znak BG, poprzez jej wizerunek na koszulce meczowej poprawił by rozpoznawalność naszego klubu poza granicami Polski. Spółka S.A nic na tym nie traci, może tylko zyskać, panie Basałaj, pan to wie i wszyscy to wiedzą. Więc dla czego by nie! |
Dlaczego Biała Gwiazda na koszulkach miała by poprawić rozpoznawalność naszego klubu za granicą?
Pewnie jestem w mniejszości bo mi się akurat logo S.A. podoba ale sądzę że kompromisem był by powrót Białej Gwiazdy na czerwone (domowe) koszulki. Na spodenkach, 2 i 3 strojach niech już zostanie logo S.A. Osoby które chcą powrotu Białej Gwiazdy na koszulki nie są zadowolone z innego miejsca (umbro miało dobry pomysł), argument - Biała Gwiazda musi być na sercu. Na środku nie może być bo z tego co zauważyłem ekstraklasa zarezerwowała sobie to miejsce na sponsora tytularnego. Nieważne gdzie i czy Biała Gwiazda będzie na koszulkach, ważne żeby była w sercu ;) |
Wg mnie logo SA jest beznadziejne z marketingowego punktu widzenia. Jest skomplikowane, a przez to trudne to zapamiętania i wrycia sobie w banię. No i przede wszystkim, nijak się ma do tradycji TS.
Dla mnie najlepszy byłby powrót do herbu TS z odpowiednią adnotacją i Biała Gwiazda na koszulkach. Jest rozpoznawalność? Jest. Jest powrót do tradycji? Jest. I wszyscy są zadowoleni. A gadania o tym, że nie można używać herbu, tylko loga, nie kupuję. Miklas tak samo gadał w Warszawie, a skończyło się powrotem do herbu z 1957. U Nas też to jest możliwe. |
Hej!
Wiadomo coś o nowych koszulkach? Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock: |
Cytat:
|
Według mnie rozsądnym kompromisem byłoby : Biała Gwiazda po lewej stronie, herb SSA po środku. Od razu wzrosłaby sprzedaż koszulek, fajny powrót do tradycji. Więc panie Cupiał i Basałaj jeśli czytacie te słowa : wróćcie Białą Gwiazdę na koszulki a wszyscy będą zadowoleni: my kibice z powrotu naszego symbolu , a i zyski z koszulek dla SSA będą kilkakrotnie większe.
|
Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Póki co trwa cały czas stary sezon. |
Pytanie do bardziej zorientowanych.
Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki? |
Cytat:
P.S. znalazłem nowe stroje Realu Madryt na nadchodzący sezon 2011/2012 jest to mniej więcej pogląd na to jak mogą wyglądać nasze http://www.occur.pl/images/0245c46c/...cfc8c44015.jpg http://www.occur.pl/images/0245c46c/...37fcf4a87f.jpg |
a teraz cofnij sie strone wstecz i zobaczysz ze 31.05 ktoś juz wrzucał stroje Realu.
i tak btw. PO CH** wrzucacie te stroje Realu ? po Ch** ? Równie dobrze moglbyscie wrzucic Magazyniera Wołkowyja |
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu
|
Cytat:
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem ?? Cytat:
|
Czesc, jestem nowy tutaj!
Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/ To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County! http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html Pozdrawiam |
a skąd takie info ze to takie koszulki ?
I gdzie w tych koszulkach jest element "unikatowy wzór" Unikat - rzecz szczególna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju |
Cytat:
|
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!
|
Powiedz mi tylko skad masz taką informacje ?
|
Cytat:
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie |
Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?
|
Cytat:
jesli byłby to wzór nowej koszulki, to raczej którys z piłkarzy by o tym wiedział, prawda, nie mówiac o dziale promocji czy marketingu. idźmy dalej, dlaczego syn Pareiki miał własnie miec NOWA koszulke meczowa a inne dzieci piłkarzy nie? neq-koszulka dziecięcia jednak wyglada inaczej. Nie wiem jak te nowe co przyszły własnie przed derbami. |
a nie wpadł nikt z was na to że to jest koszulka w naszym wzorze tylko że dla dzieci ?
jak będą wzory będzie jakieś info ;) |
Co, mam napisac, ze brat kolezanki pracuje dla Adidasa?
W Niemczech nawet takie kluby jak Schalke albo Hamburg nie maja unikatowych koszulek, a one ich wiecej sprzedawaja jak wszystkie polskie kluby razem. To sa koszulki z katalogu, ktore Adidas troche zmiena. A jak masz tak dobre kontakty do klubu, to spytaj ich, skad syn Pareiki ma ta koszulke? Watpie tez, ze w klubie nie wiedza, jak nowa koszulka bedzie wygladac. Tak krotko przed sezonem. Kto ma racje, zobaczymy, jak bedzie prezentacja koszulki. Szkodaby tylko bylo, jak by Wisla mialy ten sam wzor jak Legia. Ten ostatni sezon byl wstyd dla Adidasa. 3 kluby w Polsce pod kontraktem, a dwoch z nich mialo ten sam wzor. A trzeci klub, Lechia, miala koszulki ot 3 lat starej kolekcji! Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec |
Cytat:
Powiedziałbym, że to absolutne wyżyny językowe w porównaniu do "TFUUURCZOSCIi" niektórych wtórnych analfabetów stale mieszkających i wzrastających w Polsce (a "produkujących" się na różnych forach) ;) |
|
To jest raczej temat strójów Wisły Kraków a nie FC Liverpool...
|
Zauważyłem jaki temat. Wrzuciłem, bo taki wzór mieć będziemy :)
|
A ciekawe skąd to misiu wiesz
Nic takiego nie będzie (mimo tego, że Adi lubi wrzucać stare modele na "Europę wschodnią"), bo to nawet nie jest standardowa koszulka "szablonowa". |
Ale lipton. Wygląda troche jak moja zasłona w salonie z lat 96-99. To już wolę te stroje Realu ze złotymi paskami :(
|
Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl