Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

vote-for-mikey 31.05.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B&B (Post 1104286)
Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy :)

.

A potem dalej narzekaj na "niewiadomo co" i cepelię...

Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal.

Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie.

wiertar 31.05.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1104265)
która to korona oznacza co?
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA.

nie przesadzaj... pokaż mi miejsce gdzie kupie meczówke, bo lubie iśc na mecz w meczówce lub z chłopakami pograc w piłke właśnie w koszulce Wisły z Białą Gwiazdą?? ja akurat nie mam tego problemu bo mam właśnie tę unikalną z Białą Gwiazdą naszytą na logo S.S.A ale tez kilka właśnie z logiem spółki akcyjnej w której np. ide sobie na trening gdy jest fest ciepło..

Wiadomo, coraz więcej jest gadżetów do dostania z herbem TS Wisła, ale wciąż nie jest to moim zdaniem wystarczające, patrząc na inne kluby

szal, czapka, czy inne gadżety tylko z herbem lub gwiazdą TS, ale nie krytykował bym nikogo kto np. ma meczówkę, czy spodenki właśnie z logiem telefonikowym jak to ładnie ująłeś.

Bóg Trybun (objawion) 31.05.2011 23:07

Nie przesadzam

Bardzo antymarketingowa postawa, wiem
cieszy mnie to :-)

otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.

Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie.

wiertar 31.05.2011 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1104300)
Nie przesadzam



otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji.

Wierzysz w to?? jak dla mnie jest to zupełnie nie wykonalne.. za dużo osób ma zajawke na Wisłe właśnie przez TF... podejrzewam że większość z 24 tyś co byli na meczu z Polonią, nawet nie dostrzega róźnicy pomiędzy Herbem S.A a TS... i to paradoksalnie wszystko przez sukcesy klubu. dobrze że teraz Koszykarki i futsalowcy mają sukcesy, bo tak to ludzie by zapomnieli całkiem o TS

yarow 01.06.2011 02:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1104265)
która to korona oznacza co?
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA.

Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne.



Nie wiem kto się w czym buja a kto nie. I proponowałbym nie dzielić Wiślaków na "typów" z logo SSA i np. z "czystą" Białą Gwiazdą TS-u bo podziały jak ostatnie wydarzenia unaoczniły, do niczego dobrego nie prowadzą.

W obecnej rzeczywistości, cel minimum jaki widziałbym (i to moje zdanie)
określiłem a nie będę się tutaj rozwodził "która to korona oznacza co". Dla mnie oznaczać może ona królewską rzekę, łączność ze Stołecznym Królewskim Miastem, piłkarskie "panowanie", Królową (Queen). Moja wykładnia w tym momencie jest tutaj nieistotna. Istotne jest jak definiuje ten symbol Sportowa Spółka Akcyjna i czy on jest dla nich "konstytutywny" i aksjomatyczny czy możliwy do zmiany, w jakim zakresie.

Celem maksimum jest Biała Gwiazda. Nie można nie dostrzegać jednak faktu istnienia SSA i jej roli . Jako kibice jesteśmy również decydentami ale na dziś to SSA rozdaje karty w omawianym zakresie. Wykłada pieniądze i rozdaje karty.
Walka o "czystą" Białą Gwiazdę" nie jest walką o Niepodległość, chociaż i podczas tej walki oznaczono różne drogi do Niej. Powstańcze (w takim przypadku jestem "za") i ewolucyjne.
Nie walczymy bowiem z wrogiem ale współistniejemy w obecnej wiślackiej rzeczywistości z naszym Partnerem. Z kimś, kto w ciągu ostatniej dekady stworzył z Wisły Giganta (w odniesieniu do polskich realiów piłkarskich). Wystarczy policzyć Mistrzostwa Polski z tego okresu.

Uważam, że przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy, powinni rozpocząć oficjalną dyskusję z SSA na temat logo SSA na koszulkach zawodników.

riv 01.06.2011 11:06

Sprawa Białej Gwiazdy była wg mnie bardzo dobrze rozwiązana na koszulkach Umbro. Wiadomo, że SSA nigdy nie zgodzi się na brak jej logo na koszulce, ale czy nie można BG umieścić właśnie jak w Umbro gdzieś na ramieniu, rękawie czy pomiędzy logami Adidasa i SSA? Albo pójść po bandzie i jebnąć wielką BG jako tło na koszulkę ;)

wonski_eNHa 01.06.2011 11:27

Milionowy raz napiszę, że zamienienie loga S.A. na Białą Gwiazdę na koszulce,byłoby najlepszym ruchem marketingowym, który znacząco zwiększyłby sprzedaż koszulek meczowych i akcesoriów (czyt. szalików z BG, co nie wyklucza loga S.A. po jednej ze stron szalika, w materiałach drukowanych niech zostanie S.A, ale na wiślackim gadżecie BG musi być).
Również znak BG, poprzez jej wizerunek na koszulce meczowej poprawił by rozpoznawalność naszego klubu poza granicami Polski. Spółka S.A nic na tym nie traci, może tylko zyskać, panie Basałaj, pan to wie i wszyscy to wiedzą. Więc dla czego by nie!

WiernyWiśle 01.06.2011 11:39

Dlaczego Biała Gwiazda na koszulkach miała by poprawić rozpoznawalność naszego klubu za granicą?

Pewnie jestem w mniejszości bo mi się akurat logo S.A. podoba ale sądzę że kompromisem był by powrót Białej Gwiazdy na czerwone (domowe) koszulki. Na spodenkach, 2 i 3 strojach niech już zostanie logo S.A.

Osoby które chcą powrotu Białej Gwiazdy na koszulki nie są zadowolone z innego miejsca (umbro miało dobry pomysł), argument - Biała Gwiazda musi być na sercu. Na środku nie może być bo z tego co zauważyłem ekstraklasa zarezerwowała sobie to miejsce na sponsora tytularnego.

Nieważne gdzie i czy Biała Gwiazda będzie na koszulkach, ważne żeby była w sercu ;)

murray 01.06.2011 11:46

Wg mnie logo SA jest beznadziejne z marketingowego punktu widzenia. Jest skomplikowane, a przez to trudne to zapamiętania i wrycia sobie w banię. No i przede wszystkim, nijak się ma do tradycji TS.
Dla mnie najlepszy byłby powrót do herbu TS z odpowiednią adnotacją i Biała Gwiazda na koszulkach.
Jest rozpoznawalność? Jest.
Jest powrót do tradycji? Jest.

I wszyscy są zadowoleni.
A gadania o tym, że nie można używać herbu, tylko loga, nie kupuję. Miklas tak samo gadał w Warszawie, a skończyło się powrotem do herbu z 1957. U Nas też to jest możliwe.

krism84 07.06.2011 17:58

Hej!

Wiadomo coś o nowych koszulkach?
Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock:

szprotson 07.06.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1107481)
Hej!

Wiadomo coś o nowych koszulkach?
Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock:

no a czy sezon rozpoczyna sie jutro pojutrze czy chociazby za tydzien ze ma być hałas, harmider, rumor, huk, trzask, tumult, wrzawa, larum ?

kornd 07.06.2011 18:10

Według mnie rozsądnym kompromisem byłoby : Biała Gwiazda po lewej stronie, herb SSA po środku. Od razu wzrosłaby sprzedaż koszulek, fajny powrót do tradycji. Więc panie Cupiał i Basałaj jeśli czytacie te słowa : wróćcie Białą Gwiazdę na koszulki a wszyscy będą zadowoleni: my kibice z powrotu naszego symbolu , a i zyski z koszulek dla SSA będą kilkakrotnie większe.

BRTS39 07.06.2011 18:58

Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.

Etiop 07.06.2011 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1107481)
Hej!

Wiadomo coś o nowych koszulkach?
Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock:

Wcale bym się nie zdziwił, jakby Adidas sobie "zapomniał" o nas i nie będzie nowych strojów na nadchodzący sezon.

krism84 09.06.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1107482)
no a czy sezon rozpoczyna sie jutro pojutrze czy chociazby za tydzien ze ma być hałas, harmider, rumor, huk, trzask, tumult, wrzawa, larum ?

Sezon może i nie ale pierwszy oficjalny mecz gramy już praktycznie za miesiąc

szprotson 09.06.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1108017)
Sezon może i nie ale pierwszy oficjalny mecz gramy już praktycznie za miesiąc

w miesiac czasu to mozna bardzo duzo.spokojnie.

Póki co trwa cały czas stary sezon.

cassius31krakow 09.06.2011 12:37

Pytanie do bardziej zorientowanych.

Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki?

krism84 09.06.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 1108046)
Pytanie do bardziej zorientowanych.

Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki?

Zdecydowanie robi to p.Stefan


P.S. znalazłem nowe stroje Realu Madryt na nadchodzący sezon 2011/2012 jest to mniej więcej pogląd na to jak mogą wyglądać nasze

http://www.occur.pl/images/0245c46c/...cfc8c44015.jpg

http://www.occur.pl/images/0245c46c/...37fcf4a87f.jpg

szprotson 09.06.2011 17:59

a teraz cofnij sie strone wstecz i zobaczysz ze 31.05 ktoś juz wrzucał stroje Realu.

i tak btw. PO CH** wrzucacie te stroje Realu ? po Ch** ? Równie dobrze moglbyscie wrzucic Magazyniera Wołkowyja

JrQ- 09.06.2011 18:03

tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu

szprotson 09.06.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1108173)
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu

a mozesz mi powiedziec kto takie głupkowate info wsadził Ci w banieczke?
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem ??

Cytat:

Od sezonu 2010/11 Wisła Kraków będzie występować w strojach Adidasa - poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków na swojej stronie internetowej.W najbliższym sezonie krakowscy piłkarze zagrają w strojach zaprojektowanych na wzór Realu Madryt. Od następnych rozgrywek wiślacy będą występować w unikatowym wzorze.
JUŻ kumamy czaczę czy dalej nie?

Krakow-Berlin 09.06.2011 18:26

Czesc, jestem nowy tutaj!

Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!

http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html


Pozdrawiam

szprotson 09.06.2011 18:30

a skąd takie info ze to takie koszulki ?

I gdzie w tych koszulkach jest element "unikatowy wzór"
Unikat - rzecz szczególna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju

Luk_Biala_Gwiazda 09.06.2011 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108181)
Czesc, jestem nowy tutaj!

Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!

http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html


Pozdrawiam

Mam jednak nadzieję, że się mylisz i pozostaniemy przy koszulkach z białym, okrągłym kołnierzykiem (bez jakichś serków), a kołnierzyk taki, jaki teraz będzie miała koszulka Realu to w ogóle byłby świetny.

Krakow-Berlin 09.06.2011 18:37

100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!

Donki 09.06.2011 18:40

Powiedz mi tylko skad masz taką informacje ?

szprotson 09.06.2011 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108185)
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!

no to skoro juz brniemy, to iluprocentowe info masz od kogos kto siedzi bardzo głęboko w adiku ?
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie

MMMMM 09.06.2011 18:43

Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?

szprotson 09.06.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1108189)
Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?

nie wiem, moze to szef regionu adidasa albo przedstawiciel.

jesli byłby to wzór nowej koszulki, to raczej którys z piłkarzy by o tym wiedział, prawda, nie mówiac o dziale promocji czy marketingu.
idźmy dalej, dlaczego syn Pareiki miał własnie miec NOWA koszulke meczowa a inne dzieci piłkarzy nie?


neq-koszulka dziecięcia jednak wyglada inaczej. Nie wiem jak te nowe co przyszły własnie przed derbami.

neq. 09.06.2011 19:02

a nie wpadł nikt z was na to że to jest koszulka w naszym wzorze tylko że dla dzieci ?

jak będą wzory będzie jakieś info ;)

Krakow-Berlin 09.06.2011 20:57

Co, mam napisac, ze brat kolezanki pracuje dla Adidasa?

W Niemczech nawet takie kluby jak Schalke albo Hamburg nie maja unikatowych koszulek, a one ich wiecej sprzedawaja jak wszystkie polskie kluby razem. To sa koszulki z katalogu, ktore Adidas troche zmiena.

A jak masz tak dobre kontakty do klubu, to spytaj ich, skad syn Pareiki ma ta koszulke? Watpie tez, ze w klubie nie wiedza, jak nowa koszulka bedzie wygladac. Tak krotko przed sezonem.

Kto ma racje, zobaczymy, jak bedzie prezentacja koszulki. Szkodaby tylko bylo, jak by Wisla mialy ten sam wzor jak Legia. Ten ostatni sezon byl wstyd dla Adidasa. 3 kluby w Polsce pod kontraktem, a dwoch z nich mialo ten sam wzor. A trzeci klub, Lechia, miala koszulki ot 3 lat starej kolekcji!

Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec

yarow 10.06.2011 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108267)
[...]

Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec

Twój polski jest całkiem w porządku :) i chyba nie ma się za bardzo do czego przyczepić, gdyby ktoś chciał ...
Powiedziałbym, że to absolutne wyżyny językowe w porównaniu do "TFUUURCZOSCIi" niektórych wtórnych analfabetów stale mieszkających i wzrastających w Polsce (a "produkujących" się na różnych forach) ;)

Kajto 10.06.2011 07:46

http://img.interia.pl/sport/nimg/6/k...ki_4050927.jpg

Janosz963 10.06.2011 08:03

To jest raczej temat strójów Wisły Kraków a nie FC Liverpool...

Kajto 10.06.2011 08:04

Zauważyłem jaki temat. Wrzuciłem, bo taki wzór mieć będziemy :)

d 10.06.2011 08:08

A ciekawe skąd to misiu wiesz

Nic takiego nie będzie (mimo tego, że Adi lubi wrzucać stare modele na "Europę wschodnią"), bo to nawet nie jest standardowa koszulka "szablonowa".

wujekWojtek 10.06.2011 08:09

Ale lipton. Wygląda troche jak moja zasłona w salonie z lat 96-99. To już wolę te stroje Realu ze złotymi paskami :(

Reser 10.06.2011 12:27

Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.

R33 10.06.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1108494)
Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.

Ale chyba (zaznaczam CHYBA, bo nie pamiętam dokładnie) Umbro też mówiło, że zrobi wzór koszulek specjalnie dla Wisły, a skończyło się tylko, że Białą Gwiazdę dali na ramieniu.

rikut1906TSW 10.06.2011 12:53

http://www.ajaxpoland.com/cms/img/news/new-away.jpg

Mi się podoba ten wzór Ajaxu :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl