![]() |
http://polsatsport.pl/news/1203_7826.htm
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zmieniło się tyle, że prawo do transmisji z Tallina ma Levadia i to ona może je zbyć. Ponieważ wygląda na to, że żadna TV estońska nie jest zainteresowana meczem (dziwne w końcu to mecz o ligę mistrzów!!!) a Polsat płacić nie będzie (tak jak to było przed tygodniem) to i transmisji niet. Przecież stąd komentarz, że Wisła nie może nadać nawet transmisji internetowej, bo nie ma praw do transmisji.
Pozostaje tylko relacja na żywo, której obawiam się o tyle, że jak nasi nie strzelą 2 bramek w I połowie to padnę na zawał serca...... |
Odcinam kabel od internetu w środę. Nie na moje nerwy. A wynik poznam w informacjach :P
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A poza tym....zawsze mogłeś jechać do Tallina - problem sam by się rozwiązał :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zawsze to lepsze niż nic, ale wychodzi na to, że jakaś tam głupawa audycja pociąg do muzyki (3 godzinna) jest ważniejsze od MECZU LIGI MISTRZÓW, szczególnie gdy nie ma go nigdzie w TV, a to przeciez Radio KRAKOW !!! Skandal kolejny... Niby jak mają się postarać, skoro nie znają jeszcze naszego zdania? Oto program na jutro http://www.radiokrakow.pl/www/home.n...a?OpenDocument 17:00 Pociąg do muzyki - prow. Piotr Chronowski [email protected] 20:55 Lekcja języka angielskiego BBC - powt. 21:00 Korespondencja sztuk - prow. Katarzyna Fortuna ADRESAT: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] TEMAT: PROSIMY O TRANSMISJĘ RADIOWĄ CAŁEGO MECZU WISŁY KRAKÓW !!! TREŚĆ: (wymyślcie coś sami) |
Jezus, dajcie sobie spokój z jakimiś mailami, płaczem, zgrzytaniem zębów. Trudno - nie ma relacji w radiu i telewizji , niech się walą. Nie zawsze będzie tak jak chcemy. Część jedzie do Tallina, reszta zainteresowanych zasiądzie przed monitorem i będzie się wczytywać w relację live na wislakrakow.com . Chyba, że jednak zdarzy się jakiś cud i estońska tv zdecyduje się na transmisję, choć szczerze w to wątpię.
|
Gramy z drużyną z kraju, w którym media mają głęboko w dupie, czy mistrz awansuje do kolejnej rundy LM czy nie. Po takim postawieniu sprawy tym bardziej nie potrafię sobie wyobrazić odpadnięcia z rozgrywek.
|
a radio Biała Gwiazda ?
|
Cytat:
|
Cytat:
a ty DJ Hazel przestańże już płakać ,nie ma to nie i już,twoje żale tu nic nie dadzą |
No ja wiem ale załamany jestem już się nastawiam na transmisję tekstową..
|
bedzie mozliwosc czytania relacji live z komorki ?
|
Cytat:
Ale TVP moze pokazac `ten mecz tylko nie chce wes to w koncu zakoduj w glowie.Polsat tez by pokazal gdzyby Estonczycy wprodukowali sygnal tez to sobie zakoduj. Levadia nawet sie nie zgodzila na kamery serwisow wislackich, po prostu chca zarobic jak najwiecej. Bo smiem twierdzic ze jak by oddali za darmo jak Wisla tydzien temu to jakas Estonska TV by sie skusila na transmisje. Ba Polsat chce poniesc polowe kosztow wyprodukowania sygnalu i co i nic. Nic trudno przynajmniej jest relacja tekstowa i trzeba sie modlic `zeby serwery wytrzymaly bo na pewno bedzie spore zainteresowanie. |
Ale po co ma TVP pokazywać coś jak tego nie dokończą zresztą nasze marudzenie nic nie da módlmy się żeby jutro chociaż czytać relację.
|
Cytat:
|
http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5221
Jest jeszcze szansa podobno, oby. Mają jeszcze trochę czasu, bo jak się dogadają to polsat może puścić relacje z Tallinna, a studio zrobić w Warszawie i komentować z Wawy. Relacje tekstowe mogą mocno naruszyć moje nerwy, choć po tym co zrobił Pawełek w przedostatniej kolejce z Lechią nic już mnie tak nie zaskoczy.:> 2 połowa meczu z Levadią w Sosnowcu polegała na lataniu miecz kompem z relacją tekstową, a TV gdzie mieli wznowić relacje. Powiem, że już wole patrzeć jak kiepsko grają niż przeżywać coś takiego 2 raz. Ale co możemy poradzić, nie jesteśmy Realem Madryt, którego sparing pokazuje 6 stacji TV. :-D |
Cytat:
ponadto dowiedziałem się, że Radio Kraków będzie kontaktowało się z dziennikarzami prasowymi, którzy pojechali do Tallina i od nich przekazywali nam najswieższe informacje. skandal - żadnego z mediów nie obchodzi mecz Mistrza Polski w Lidze Mistrzów !! swoją drogą, Levadia z tak wielką szansą na awans do kolejnej rundy tez pozostaje bez emocji w tym temacie... |
Polsat na pewno chętnie by pokazał ten mecz, bo wie, ze wielu fanów, nie tylko Białej Gwiazdy z przyjemnościa by ten meczyk obejrzało, problemem nie jest to, ze oni NIE CHCĄ go puścić, tylko to, ze w Estonii maja taki mecz głęboko w dupie, a żeby Polsat wyprodukował sam sygnał z takiego spotkania to do Talina musiałoby pojechac przynajmniej z 30 osób razem z wozami transmisyjnymi i tonami innego sprzętu, po drugie prawa do transmisji oddaćby Polsatowi musiałaby Levadia, a to też nie jest pewne, dlatego już nie nawalajcie tak na ten Polsat, bo ich winy to tutaj jest najmniej
|
Coś mi pachnie że dzisiaj koło południa Polsat poda informacje o transmisji meczu...
|
Cytat:
Dla mnie jest to skandal tyle że nie w wykonaniu polszitu,tvnu czy publicznej(byłby taki gdyby nie było transmisji z Sosnowca), tylko .......onej uefy, która jest podobnie bandycką organizacją co pzpn. Może to są tylko eliminacje ale dla niektórych aż eliminacje - w pale się nie mieści by jednym z kryteriów nie było to że gospodarz ma obowiązek udostępnić sygnał telewizyjny. |
Tydzien temu kazdy sie cieszył i dziekował Polsatowi jak sie okazało ze zrobia relacje z Sosnowca. Niestety zle zrobilismy bo widac ze ta stacja jest ch.. warta i w dupie ma kibicow. Jak sie okazało prawa Wisła oddała za darmo wiec nie było co Polsatowi dziekowac bo jakby Wisła za darmo nie oddała praw to by dalej Polsat na nas lał ;/
Duzo mowilismy na forach ze takie jest zainteresowanie meczem Mistrza Polski, niestety jak sie okazuje na nasza niekorzysc mysle ze to zainteresowanie jest bardzo małe skoro teraz Polsat nie połaszczy sie zeby dac te 300 tys za wyemitowanie meczu. Jednak okazuje sie w praktyce ze bardziej opłaci sie puscic powtorke serialu niz włozyc 300 tys zł za mecz i pewnie nawet na 0 by nie wyszli. Szkoda. Mimo wszystko ja uwazam ze Polsat powinien ta transmisje sam przeprowadzic, dostał prawa do pokazania meczu pierwszego za darmo wiec teraz mogliby troche grosza sypnac i mecz pokazac. Oglnie to latwo gadac trudniej działac. Wiele razy np w Cafe Football tam Panowie Borek i Kołton rzucali pomysłami zeby kluby zamieszane w korupcje dały po 1-2 mln zł na skzolenie młodziezy, wtedy wprowadizlibysmy abolice i w ten sposob te ich grzeszki by sie wurownały. Wiele jest nagonki na PZPN, wytykania im błedow tylko jak przychodzi co do czego to stacja ktora powinna promowac sport ma go w dupie jesli nie moga wyjsc z tego na mega plus. Ja wiem ze o tych relacjach Borki i Kołtonie nie decyduja ale dałem tylko taki przykład ze na antenie Cyfrowego Polsatu tak sie chce sport propagowac, tak sie innym wytyka błedy a sama stacja gardzi kibicami. Ja najbardziej załuzje z tego jutrzejszego a własciwie to juz dizsiejszego meczu ze nie usłyszymy ( :(( ) "Gramy u Siebie", bo to własnie okrzyki kibicow tworza otoczke pod mecz a tu dupa bedzie trzeba czytac, i zeby chociaz to było pewne ze sobie poczytamy ten mecz (jak ładnie to brzmi :D) ale tu druga sprawa ze zapewne serwery siada i bedzie lipa. Mam tylko nadzieje ze juz od 3 rundy LE i daj Boze LM z udziałem Wisły chetni na transmisje meczow sie znajda i to bedzie koniec cyrkow z transmisjami na ten rok! Cytat:
|
Ja jakos nie wierze w zadne negocjajcje na ostatnia chwile.
Mysle, ze Polsat nic juz z tym nie robi. |
mimo prawdopodobnego wylaczenia forum na czas meczu (z zakladka przed i po), ciekawe jak poradzi sobie serwer TWSD wobec chyba historycznej frekwencji na relacji tekstowej. Jak cos to oficjalna, a tam tez nie wiadomo. Jest jeszcze onet ale to chyba w ostatecznosci jakby dwa powyzsze nie dzialaly lub wisialy. Reszta livescorow itp to same wyniki, a przydaloby sie chociaz troche wiedzic co sie dzieje.
Ciekawe czy gole beda wrzucane na tube ze tak powiem - "od szczala" |
Cytat:
|
Interia wysłała dziennikarza do Estonii.
Bedzie relacja LIVE (tekstowa) po linkiem http://nazywo.interia.pl/ |
A działa jeszcze radio kibiców Wisly?
Szkoda ze TWSD lub owe radio, które zapewne otrzymalo akredytacje,zamiast relacji tekstowej nie przeprowadzi relacji radiowej,cos jak Zaglebie podczas ostatniego sparingu z nimi.. Nawet najnizszy poziom relacji byłby lepszy od relacji tektowej.. |
Kurde kamerka internetowa i jedziemy ;d Filmy można nakręcać na nielegalu to mecze czemu nie na żywo :P
|
Nie ma co płakać - zostaje tekst...
Ale decyzja telewizji biznesowo co najmniej dziwna - przecież przy okazji pierwszego meczu, który w ramówkę wskoczył z dnia na dzień i nie był reklamowany udało się im uplasować ze dwadzieścia pięć minut reklam ! Cała przerwa na tv4 to były przecież reklamy... |
Mam nadzieje że jak nie bedzie transmisji to bedzie mecz do sciagniecia z oficjalnej, albo chociaż żeby był jakiś obszerny skrót... nie wytrzymam czytajac relacje textową :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl