Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

eMTe 25.07.2009 20:47

A jako środkowy ofensywny pomocnik, który poda, rozprowadzi akcję? To mu dzisiaj wychodziło najlepiej. Bo gdy miał wykończyć to spartolił co miał do zrobienia. Wtedy może być z niego pociecha.

Sobolewski ostatnio nie gra jak znany wszystkim Radosław Sobolewski : /

saklak1906 25.07.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768354)
Jak ten napastnik (Brożek) od 2 lat strzelał najwięcej bramek w Polsce to było cacy. A co do jego formy to nad nią pracuje i za nią odpowiada trener. Jak zawodnicy są bez formy to nie odpowiada za to szatniarz, tylko treneiro, ktory ma ich codziennie na treningach.

Ale temu zawodnikowi musi sie jeszcze`chciec, trener to se moze.
Fajnie ze Brozek tyle bramek nastrzelal ale na te bramki pracowal caly zespol, ktos mu musia robic wroztki na styk zeby tylko noge przylozyc.
Dzisiaj bylo widac to na dzloni jak pilka stanela 5 mertow od niego to sie dupska nie chcialo ruszyc tylko czekal jak Diaz dojdzie z dwoma obroncami na plecach.
Nikt Brozkowi zaslug dla Wisly nie chce ujmowac ale to go nie upowaznia do stania w miejscu i liczenie ze koledzy mu pilke na piaty metr wystawia.

kicu 25.07.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768354)
Jak ten napastnik (Brożek) od 2 lat strzelał najwięcej bramek w Polsce to było cacy. A co do jego formy to nad nią pracuje i za nią odpowiada trener. Jak zawodnicy są bez formy to nie odpowiada za to szatniarz, tylko treneiro, ktory ma ich codziennie na treningach.

A jak Skorża zdobywał mistrzostwo dwa razy z rzędu to był cacy a teraz część z Was uważa go za pierwszego winnego klęski z Levadią. Za formę piłkarza odpowiada nie tylko trener. Inicjatywą musi wykazać się sam zawodnik. Widać to na przykładzie Brożka z poprzednich sezonów, który do spółki ze Skorżą zrobił z siebie najlepszego napastnika w lidze. Beto nie chciał i sądzę, że jemu nie pomógłby ani Skorża ani Scolari. Paweł skuteczność złapie prędzej czy później. Ma chęci (przynajmniej do niedawna je miał) i potencjał. Niezależnie czy trenerem będzie Skorża czy ktoś inny, Brożek jest najpoważniejszym (chyba jedynym poważnym) kandydatem do zdobycia korony króla strzelców (o ile oczywiście nie odejdzie przed zakończeniem sezonu).

Gwiaździsty 25.07.2009 21:05

Cytat:

A jak Skorża zdobywał mistrzostwo dwa razy z rzędu to był cacy a teraz część z Was uważa go za pierwszego winnego klęski z Levadią
Wiesz, Kasperczak zdobywał 3 razy i już dawno go nie ma. Skuł się na podobnej potędze, Dynamie Tbilisi.
Za wyniki zespołu w pierwszy rzędzie odpowiada trener. I tak jest na całym świecie. Raczej prezesi klubów nie łapią się na opowiadania w stylu: "To świetny trener, tylko nie wiedzeć czemu drużyna przegrywa".

daeclan 25.07.2009 21:06

Chciałbym zwrócić uwagę na wypowiedź Dana Petrescu. Pewnie nie bez satysfakcji podkreślił swój sukces na tle porażki Wisły, ale facet wie co mówi. Nasi gracze zagrają systemem sobota-środa-sobota i zaraz pada larum o przemęczeniu. Skorża mówi o przygotowaniu formy na sierpień, i albo to błąd w wypowiedzi, albo zwykła ignorancja. Forma miała być już w lipcu, bo wtedy zaczynały się eliminacje do LM. A w sierpniu to wchodzimy bez pucharów i bez superpucharu.
Jeśli ma być Smuda to jestem jak najbardziej za, bo co tu mówić to pod jego kierownictwem drużyny grają z charakterem. Jesli ktoś inny, to już lepiej niech Skorża naprawia to co zepsuł na starcie.

pawulon-82 25.07.2009 21:08

Wiadomo,ze porazka to porazka ale przegrana po karnych,które są loterią nie powinna obciażac sztabu trenerskiego.

tomasz_19 25.07.2009 21:12

moglo byc 1 4 dla Wisły, ale nie było Lech wygrał choć niezasłużenie, takze ja bym był sceptyczny co do niektorych ocen, że Wisła przegra wszystko w tym sezonie, to spotkanie utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze dwumecz z Levadia był dla nas bardzo pechowy i przegralismy go z powodu nieskutecznosc... Wisła jest świetnie przygotowana wydolnościowo do sezonu, chłopaki zapieprzali ze az milo, szkoda ze nie zagrali tak z estonczykami ;/ WIsła jak zawsze będzie bardzo groźna i zdobędzie mistrza w cuglach...czy to z trenerem Skorżą czy bez niego, czy to z Brożkiem czy bez niego... tyle w tym temacie...

Gwiaździsty 25.07.2009 21:17

Cytat:

Wiadomo,ze porazka to porazka ale przegrana po karnych,które są loterią nie powinna obciażac sztabu trenerskiego.
Loterią to jest rzut monetą tak jak to było kiedyś. Już 2 raz pod rząd przegrywamy Superpuchar karnymi. Jak widać sztab szkoleniowy nie wyciągnął wniosków po porażce w zeszłym roku. W tym roku powtórka. Trzeba się zastanowić dlaczego inni wygrywają z nami w ten sposób.

Żuczek 25.07.2009 21:18

Moim zdaniem Wisła była wyraźnie lepsza od Amiki w tym spotkaniu i puchar powinien powędrować do nas. Teraz widać, że porażka z Levadią to wina piłkarzy - bo jak mają ambicję (jak dzisiaj) to potrafią pokazać ładny futbol. 1906% poparcia dla Maćka Skorży!

sandomingo 25.07.2009 21:25

Z tych kilku wypowiedzi Skorży jasno wynika, że odchodzi z klubu.
Osiągnął z tą drużyną bardzo dużo, choć nie da się ukryć że w bardzo ważnych, pojedynczych meczach jego bilans jest ujemny.

Zobaczymy jakie decyzje Bossa przyniesie nowy tydzień.
Osoba nowego trenera w jakimś stopniu pozwoli ocenić ewentualne dalsze zaangażowanie BC w Wisłę.

Krzyma 25.07.2009 21:40

Wisła zagrała dziś dobrze, równie dobrze jak z Levadią tylko niestety to samo NIESKUTECZNOŚĆ.

Grisza1 25.07.2009 21:43

A mnie zastanawia fakt inny... co miał na celu Skorza oddajac sie do dyspozycji zarzadu a nie podajac do dymisji? Przeciez gdyby nie chcial byc dluzej trenerem, to podalby sie do dymisji, zabral zabawki i wyjechal z Krakowa.

Aragorneczek 25.07.2009 21:48

Pewnie chcial zobaczyc jak drużyna zaprezentuje się z Lechem i wtedy podjął np. ostateczną decyzje o odejściu.

zbymak 25.07.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 768401)
A mnie zastanawia fakt inny... co miał na celu Skorza oddajac sie do dyspozycji zarzadu a nie podajac do dymisji? Przeciez gdyby nie chcial byc dluzej trenerem, to podalby sie do dymisji, zabral zabawki i wyjechal z Krakowa.

Nie moze sobie tak odejsć kiedy chce ma podpisany kontrakt i tylko zarzad moze ja przyjac lub odrzucic

Grisza1 25.07.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 768407)
Nie moze sobie tak odejsć kiedy chce ma podpisany kontrakt i tylko zarzad moze ja przyjac lub odrzucic

Ok, zgadza się, ale co innego powiedziec: "jestem do Waszej dyspozycji, decydujcie co dalej ze mna", a co innego:" podaje sie do dymisji, prosze o rozwiazanie umowy za porozumieniem stron. moja decyzja jest taka, ze odchodze". A w tym momencie Skorza to tak jakby chcial i nie chcial odchodzic...Zreszta nawet na stronie pierwotny tytul byl: Skorza podal sie do dymisji, a dopiero poxniej zmieniony zostal na taki jak jest teraz o oddaniu sioe do dyspozycji zarzadu

St@chu 25.07.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 768401)
A mnie zastanawia fakt inny... co miał na celu Skorza oddajac sie do dyspozycji zarzadu a nie podajac do dymisji? Przeciez gdyby nie chcial byc dluzej trenerem, to podalby sie do dymisji, zabral zabawki i wyjechal z Krakowa.

Chciał się zachować jak facet z jajami...

Przegrałem... Chcecie to mnie wywalcie nie będe się kurczowo trzymał stołka jak Heniek...

Jeśli nie chcecie to zostanę... Pokaże że mam jaja i podniosę się z tą drużyną, albo pójde razem z nimi na dno...

To tak w skrócie... Chyba dość logiczne?

fond 25.07.2009 21:55

oj, po prostu chciałby dalej trenować drużynę, ale świadom że spowodował katastrofę honorowo oddał decyzję w tej sprawie Cupiałowi rezygnując w ten sposób z ewentualnego odszkodowania. proste jak drut i nie ma się tu nad czym zastanawiać.

RAFi89 25.07.2009 22:02

Skorży chodziło raczej o to że jest gotowy i chciałby prowadzić dalej drużynę jednak jeśli zarząd (Cupiał) uzna że nadszedł jednak jego koniec to odejdzie, poniesie konsekwencje. Chciałby nadal trenować ale zdaje sobie sprawę z tego że zawiódł, tak to przynajmniej ja odczytałem.

Co do zmiany trenera to albo decydujemy się na fachowca zagranicznego któremu daje się czas na zbudowanie zespołu albo zostawiamy Skorże taka jest przynajmniej moja opinia.

IncognitoTSW 25.07.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 768412)
Chciał się zachować jak facet z jajami...

Przegrałem... Chcecie to mnie wywalcie nie będe się kurczowo trzymał stołka jak Heniek...

Jeśli nie chcecie to zostanę... Pokaże że mam jaja i podniosę się z tą drużyną, albo pójde razem z nimi na dno...

To tak w skrócie... Chyba dość logiczne?

Chyba dość jasne, że gdyby podał się do dymisji to odejdzie bez odszkodowania? ;]
A tak to go mogą zwolnić albo zostawić, tak kasa i tak kasa.

grzesiek632 25.07.2009 22:04

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15810

takich słow sie nie wypowiada ot tak... Pan Maciej Skorza nie bedzie juz trenerem.. inaczej nie mowił by w takim tonie i takimi zagadkami... byloby mi cholernie szkoda gdyby to okazało sie faktem... bo jestem w 100% przekonany ze zaden trener nic wiecej nie wniesie do zespolu..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 768425)

Boje sie, zeby Cupial znowu nie wpadl na genialny pomysl ala Okuka..

a ja sie boje ze od tej rezygnacji Skorży karuzela znowu zacznie sie krecic....

St@chu 25.07.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 768420)
Chyba dość jasne, że gdyby podał się do dymisji to odejdzie bez odszkodowania? ;]
A tak to go mogą zwolnić albo zostawić, tak kasa i tak kasa.

Myślę że oddanie się do dyspozycji, w razie chęci klubu zerwania umowy odbyłoby się na zasadzie dymisji złożonej przez trenera, więc raczej o kasę nie chodzi... Nie ten typ...

LooNatyk 25.07.2009 22:08

No po takich slowach mozna sie spodziewac rezygnacji, czego bardzo zaluje. Ale teraz pytanie, kto za niego? Zeby sie nie powtorzyla sytuacja z Okuka.. Na rynku polskim nie ma za bardzo trenera, ktory moglby po Skorzy objac stanowisko.

TommyTSW 25.07.2009 22:11

bylo mowione w jakims wywiadzie ze oddaje sie do dyspozycji wladz...jezeli stwierdza ze jest osobom ktora jest w stanie odbudowac zespol to podejmie sie tego dzialania

!!IRIVER!! 25.07.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 768387)
Loterią to jest rzut monetą tak jak to było kiedyś. Już 2 raz pod rząd przegrywamy Superpuchar karnymi. Jak widać sztab szkoleniowy nie wyciągnął wniosków po porażce w zeszłym roku. W tym roku powtórka. Trzeba się zastanowić dlaczego inni wygrywają z nami w ten sposób.

W zeszłym roku nie przegraliśmy karnymi, bo Rocki jebnął na 2:1 kilka minut przed końcem.
Pomyliłeś z finałem PP z Legią z zeszłego roku ;)

Zagraliśmy nieżły mecz. Zabrakło skuteczności. Kapitalny mecz Pawełka. Jestem pod wrażeniem. Gdyby zawsze tak bronił... skuteczność fatalna, szkoda.. bardzo szkoda. Mam nadzieję, że jednak Cupiał da szansę Skorży, bo zespół grał dzisiaj dobrą piłkę.

Grisza1 25.07.2009 22:18

Cele zdobywane na przestrzeni długoczasowej - Skorża wysmienity - dwa mistrzostwa!
Cele zdobywane w pojedynczych meczach - czegos Panu Mackowi brakuje... Tottenham, Levadia...te mecze mozna i trzeba bylo wygrac. Rok temu mielibysmy Lige Europejska, w tym roku to samo badź Lige Mistrzow. Wiecie ile przez te porazki stracilismy punktow w rankingu, ile kasy nam ucieklo?

RAF 25.07.2009 22:19

Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Mnie tak na marginesie przeraza mysl ze taka osoba byla aystentem trenera rep. Polski podczas MS 2006. Jak trener - zawodowiec moze kazac przystapic swoim pilkarzom do gry na zmeczeniu? Przeciez nie trzeba miec skonczonej Akademii Trenerskiej zeby wiedziec ze jak sie gra na zmeczeniu to sie nie ma sily biegac, ze jak sie gra na zmeczeniu to szwankuja inne elementy pilkastkiego abecadla.. Wtedy wystarczy tylko aby przeciwnik gral na swiezosci i sie odpada... :( za takie cos to klub powinien wypi....lic tego trenera na zbity pysk.... myslicie ze ktos teraz kupi Brozka? to zobaczycie ze pierwszy pojdzie Marcelo. bo zaden liczacy sie manager nie kupi napastnika za 3 mln. euro ktorego druzyna odpada z zespolem pokroju Levadii w ..... 2 rundzie eliminacji LM. Nie potrafie tego zrozumiec jak mozna bylo pozwolic aby druzyna przystepowala do gry nie bedac w pelni przygotowana. W glowie to sie nie miesci... a wiec panie Macku: Adios!! i do (nie)zobaczenia....

dynek.pl 25.07.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 768432)
Cele zdobywane na przestrzeni długoczasowej - Skorża wysmienity - dwa mistrzostwa!
Cele zdobywane w pojedynczych meczach - czegos Panu Mackowi brakuje... Tottenham, Levadia...te mecze mozna i trzeba bylo wygrac. Rok temu mielibysmy Lige Europejska, w tym roku to samo badź Lige Mistrzow. Wiecie ile przez te porazki stracilismy punktow w rankingu, ile kasy nam ucieklo?

W obu meczach nie bylo nikogo sensownego kto moglby wejsc z lawki (Marcelo wszedl do ataku przeciez) - czy to wina trenera ? Mamy kieszonkowych (Brozka, Maleckiego, Cwielonga),a do dzisiaj nie przyszedl wysoki napastnik. Okazuje sie, ze nie bedzie potrzebny juz. Dla mnie slowa SKorzy dzisiejsze sa jednoznaczne niestety. Na tydzien przed startem ligi rewolucja - bezsensu. I kto teraz ? KUlawik ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 768434)
Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Czy nie rozumiecie ze swoja ignorancja, glupota, brakiem wyobrazni czlowiek ten zniszczyl nasz klub? Mnie tak na marginesie przeraza mysl ze taka osoba byla aystentem trenera rep. Polski podczas MS 2006. Jak trener - zawodowiec moze kazac przystapic swoim pilkarzom do gry na zmeczeniu? Przeciez nie trzeba miec skonczonej Akademii Trenerskiej zeby wiedziec ze jak sie gra na zmeczeniu to sie nie ma sily biegac, ze jak sie gra na zmeczeniu to szwankuja inne elementy pilkastkiego abecadla.. Wtedy wystarczy tylko aby przeciwnik gral na swiezosci i sie odpada... :( za takie cos to klub powinien wypi....lic tego trenera na zbity pysk i zazadac od niego odszkodowania.... bo to co on zrobil to w (pewnym stopniu oczywiscie) byl sabotaz.... myslicie ze ktos teraz kupi Brozka? to zobaczycie ze pierwszy pojdzie Marcelo. bo zaden liczacy sie manager nie kupi napastnika za 3 mln. euro ktorego druzyna odpada z zespolem pokroju Levadii w ..... 2 rundzie eliminacji LM. Nie potrafie tego zrozumiec jak mozna bylo pozwolic aby druzyna przystepowala do gry nie bedac w pelni przygotowana. W glowie to sie nie miesci... a wiec panie Macku: Adios!! i do (nie)zobaczenia....

jakie to proste, mamy nowego trenera :)

Ogryzek 25.07.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 768434)
Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Czy nie rozumiecie ze swoja ignorancja, glupota, brakiem wyobrazni czlowiek ten zniszczyl nasz klub? Mnie tak na marginesie przeraza mysl ze taka osoba byla aystentem trenera rep. Polski podczas MS 2006. Jak trener - zawodowiec moze kazac przystapic swoim pilkarzom do gry na zmeczeniu? Przeciez nie trzeba miec skonczonej Akademii Trenerskiej zeby wiedziec ze jak sie gra na zmeczeniu to sie nie ma sily biegac, ze jak sie gra na zmeczeniu to szwankuja inne elementy pilkastkiego abecadla.. Wtedy wystarczy tylko aby przeciwnik gral na swiezosci i sie odpada... :( za takie cos to klub powinien wypi....lic tego trenera na zbity pysk i zazadac od niego odszkodowania.... bo to co on zrobil to w (pewnym stopniu oczywiscie) byl sabotaz.... myslicie ze ktos teraz kupi Brozka? to zobaczycie ze pierwszy pojdzie Marcelo. bo zaden liczacy sie manager nie kupi napastnika za 3 mln. euro ktorego druzyna odpada z zespolem pokroju Levadii w ..... 2 rundzie eliminacji LM. Nie potrafie tego zrozumiec jak mozna bylo pozwolic aby druzyna przystepowala do gry nie bedac w pelni przygotowana. W glowie to sie nie miesci... a wiec panie Macku: Adios!! i do (nie)zobaczenia....

Ale jak forma jest za wcześnie - to masz powtórkę (Lech) na wiosnę - forma była na Udinese a potem już gra się skończyła. Skorża zaryzykował, miał nadzieje że Levadie przejdziemy a forma miała być na Debrecyn, ale też żeby utrzymała się do końca rundy. Nie udało się... Za to teraz drogi RAF-ie my będziemy mieli powtórkę z rozrywki... kilku trenerów w sezonie i 8 miejsce. Już się "cieszę" i nie mogę doczekać... a TY? Ja tam wolę mimo wszystko "niszczyciela" Skorże i walkę o MP!

Waldus88 25.07.2009 22:28

Z jednej strony po dzisiejszych wypowiedziach wnioskuję, tak jak i inni, że trener odchodzi, ale z drugiej strony nie mogę sie z tym pogodzić... Obecnie chyba nie ma odpowiedniego kandydata na to stanowisko...ehh...


MACIEJ SKORŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grisza1 25.07.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Outblast (Post 768445)
Wiekszosc Z Was .......i Glupoty..i Jest Poprostu Przyzwyczajona Do Wygranych Pucharow I Mistrzostw Jak Bedzie Slaby Sezon Moze Jeden Moze Dwa Nikt Nie Wie Co Zrobil Cupila..ale Powiem Jedno Tym Co Bluzgaja I Maja Glupoty Do Powiedzenia ...kiedys Gralismy W 2 Lidze I Nikt Nie Snil O Potedze Wisly..jak Komus Sie Nie Podoba Niech Spierdala Na Kaluzy..lub Nie Wiem Do Warszawy....

Po pierwsze: pisz normalnie, a nie jak PoKEmON, a po drugie... nie pisz tego samego w kilku watkach. Dziękuję.

kONwalia 25.07.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 768434)
Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Czy nie rozumiecie ze swoja ignorancja, glupota, brakiem wyobrazni czlowiek ten zniszczyl nasz klub?

:shock:
przerażasz mnie

Dalej uważam że Skorża powinien zostać. W przekroju dwumeczu z Estonią byliśmy lepsi, nie o tyle ile byśmy chcieli ale byliśmy, dziś od Lecha - naszego głównego rywala do obrony korony też. Winę widzę w zawodnikach, napadziorach którzy strzelają tak jak by nie chcieli trafić.
Oczywiście jak sam Skorża mówi popełnił błędy w przygotowaniu, ale jak widać przygotwanie drużyny z tymi błędami wystarczyło by na Lecha jak i Estonię gdyby nasze gwiazdeczki były po prostu bardziej skuteczne, ba strzelały to co powinny strzelać!
Zmiana trenera tydzień przed rozpoczęciem sezonu to jakieś szaleństwo. Jeśli tak się stanie to i tak pierwszą połowe jesieni możemy zaliczyć na konto Skorży.

RAF 25.07.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 768443)
Ale jak forma jest za wcześnie - to masz powtórkę (Lech) na wiosnę - forma była na Udinese a potem już gra się skończyła. Skorża zaryzykował, miał nadzieje że Levadie przejdziemy a forma miała być na Debrecyn, ale też żeby utrzymała się do końca rundy. Nie udało się... Za to teraz drogi RAF-ie my będziemy mieli powtórkę z rozrywki... kilku trenerów w sezonie i 8 miejsce. Już się "cieszę" i nie mogę doczekać... a TY? Ja tam wolę mimo wszystko "niszczyciela" Skorże i walkę o MP!


Ilez to osob pisalo przed meczami ze spotkania z Levadia nie beda spacerkiem..... Czy sztab o tym nie wiedzial? jak mozna bylo liczyc na to ze przejdziemy druzyne potrafiaca prowadzic wyrownane boje z Newcastle United nie bedac gotowi do gry na 100%? Przejscie tylko 1 rundy dawaloby nam szanse na zarobienie 2 mln euro, ktore moznaby potem zainwestowac w druzyne, a tak? teraz mamy licytacje kogo sprzedamy aby latac dziure? Wiesz, mozna przegrac, mozna odpasc, ale... boli to jak trener publicznie mowi ze pilkarze nie mogli dac z siebie wiecej..... bo byli przygotowani na pozniejsze miesiace..... skandal!

RAF 25.07.2009 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kONwalia (Post 768450)
:shock:
przerażasz mnie

Dalej uważam że Skorża powinien zostać. W przekroju dwumeczu z Estonią byliśmy lepsi, nie o tyle ile byśmy chcieli ale byliśmy, dziś od Lecha - naszego głównego rywala do obrony korony też. Winę widzę w zawodnikach, napadziorach którzy strzelają tak jak by nie chcieli trafić.
Oczywiście jak sam Skorża mówi popełnił błędy w przygotowaniu, ale jak widać przygotwanie drużyny z tymi błędami wystarczyło by na Lecha jak i Estonię gdyby nasze gwiazdeczki były po prostu bardziej skuteczne, ba strzelały to co powinny strzelać!
Zmiana trenera tydzień przed rozpoczęciem sezonu to jakieś szaleństwo. Jeśli tak się stanie to i tak pierwszą połowe jesieni możemy zaliczyć na konto Skorży.


Rzeczywiscie, piszac ze zniszczyl to zagalopowalem sie..... mialem tylko na mysli to ze teraz nikt nie wie co sie stanie, nikt nie wie kto odejdzie, kto przyjdzie, w jakim kierunku podazy Cupial... jakie beda jego decyzje..... a jak pomysle sobie o tym co moglo sie stac jakbysmy pokonali te 2 przeszkody to plakac mi sie chce.....

aNouc 25.07.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 768434)
czlowiek ten zniszczyl nasz klub?


"charcerzyk" przy Tobie to mały **** hehe

3rider 25.07.2009 22:45

Zadziwia to co tutaj piszecie. Levadie przeszloby 80% trenerow w lidze polskiej z potencjalem slabszym niz Wisla. Ten rywal byl slaby, wystarczylo wykazac sie 100% profesjonalizmem i zaangazowaniem. Poplynelismy na kilka milionow euro, ale to pryszcz w porownaniu do hanby.

I teraz 75% popiera Skorze. Za co? Za to, ze w trzecim jego sezonie druzyna w swoim mniemaniu jest tak zajebista, ze nie musza ruszac dupska, bo rywal na papierze jest slabszy? Za to, ze co mecz tracimy bramki (obrona katastrofa mimo systamu wybitnie defensywnego 1451), a moze za to, ze z trudem cokolwiek strzelamy? (dzisiaj blad Kasprzika, w Sosnowcu kiks stopera Levadii - a ogolnie zero bramek po akcjach!!).

Osobiscie lubie Skorze i cenie za 2 tytuly, ale Wisla zdobyla mistrza w drugim sezonie fartem po fenomenalnych strzalach Lobo (wolej po przyjeciu na klate z 20m, z ostrego kata!). Wiekszosc meczow byla slaba, a kontynuacje slabej gry bez konceptu mamy teraz.

Kazdy ma prawo do swojej oceny, dla mnie marazm Wisly jest znakiem, ze trzeba zmienic dyrygenta orkiestry. Chcialbym, zeby byl to nastepca z Niemiec lub Holandii. Co do Smudy, nie jestem jego fanem, ale na sezon grany w calosci na wyjezdzie potrzebny jest trener z ulanska fantazja, moze wlasnie taki jak Smuda... typ swira.

Moja ocena Skorzy sie nie zmienia. Swietny czlowiek. Ale tutaj wszystko wskazuje na to, ze cykl dobiegl konca. Byc moze gdyby dysponowal 100% kadra z Boguskim, Gargula... Baszczem i przede wszystkim nie zlekcewazyl slabej Levadii to historia potoczylaby sie innym torem.

!!IRIVER!! 25.07.2009 22:46

RAF - ja bym rzekł, że roz.......ił w ****! Wisła przetaje istnieć, tępe ..... z piłkarzy i w ogóle JP JP na 100%!!

****a. Nie wiem jak można tak pisać. Zdobyliśmy dwa MP w tej bądź co bądź jałowej lidze, raz z przewagą blisko 15 pkt, raz po mękach, ale udowodniliśmy mimo wszystko, że mamy jaja, ale jednak Skorża to wg niektórych cienka ****a i niech wypierdala. Bez sensu. Ludzie zastanówcie się. Owszem ,lepszy byłby Petrescu, ale go nie ma i trudno. Zagraliśmy dobry mecz, a to, że niektórzy kopacze grają samolubnie, chcą za wszelką cenę zdobywać gole ale im nie wychodzi, niestety nie jest winą trenera.

ŁAPY PRECZ OD SKORŻY!!!!!!

krzywy 25.07.2009 22:49

raf chyba sam piszesz na zmęczeniu odpocznij troche przemyśl to wszystko!!! Skorża słusznie zaryzykował ustawiając szczyt formy na 4 rundę a taką lewadię to powinnismy schrupac na sniadanie niestety pech, nieszczęśliwy zbieg okoliczności i mamy to co mamy. albo rybka albo pipka jak napisałł Sofronow

aNouc 25.07.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider
ale Wisla zdobyla mistrza w drugim sezonie fartem po fenomenalnych strzalach Lobo

Acha, 30 kolejek! to jeden wielki fart i co lepsze dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią dały nam Mistrza. Ale reszta bramek z pozostałych 29 kolejek nie dały nam mistrza. Nie gol Brożka w meczu z Polonią Bytom w 1 kolejce, nie Boguskiego z Cracovią w 4 kolejce, nie Singlara z Amiką w 22 kolejce, itd, tylko własnie dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią.

Acha, zapomniałbym o drugiej mądrości niektórych znawcóF futbolu.. mianowicie Wisła zdobyła MP bo Amika zaliczała wpadki z tymi z którymi nie powinna.
Oczywiście Wisła nie zaliczyła podobnych wpadek z "ogórkami" co Amika.

I na przyszłość, **** to kogo interesować będzie za pare miesięcy czy ktoś grał słabo, brzydko dla oka i nieskutecznie. Ważne jest MP. Reszta schodzi na boczny plan. Cóż z tego że Amika grała długo fajny futbol jak zakończyli z palcem w dupie?


Sorry RAF, 3rider Cie wyprzedził.

Blaszczu16 25.07.2009 22:52

Dla mnie osobiście nie wyobrażam sobie takiej możliwości aby Skorża odszedł z Wisły. Wczoraj wieczorem, gdy wróciłem z roboty zobaczyłem sms-a od kumpla i zamarłem, a mianowicie było w nim napisane że Skorża podał się do dymisji. Na szczęście oddał się tylko do dyspozycji zarządu. Nie mniej jednak nie minął jeden dzień, a mam coraz to czarniejsze myśli. Skorża to niezwykle ambitny i inteligentny człowiek, nigdy nie mówi od rzeczy, czego nie można powiedzieć o Franciszku Smudzie, którego czasami aż słuchać się nie da jak pierdo*i głupoty. Mam nadzieje że Smuda nie zastąpi trenera Skorże, bo w moim mniemaniu to byłaby jeszcze większa tragedia od tej z Levadią. Skorża sam doprowadził do takiej sytuacji i powinniśmy mu pozwolić na zrehabilitowanie się. A że ten trener potrafi odnosić sukcesy to doskonale wiemy, przykładem są dwa mistrzostwa Polski z rzędu. I tak na koniec przypomnę dwie takie ciekawostki z ligi Szkockiej. Początek sezonu 2008/2009, w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów odpada Glasgow Rangers z FBK Kowno i w kosekwencji odpada z pucharów. Jest w czarnej dupie można powiedzieć tak jak my teraz. Sezon 2005/2006, w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Celtic Glasgow odpada po dramatycznym dwumeczu z Artmedią Petrzałką i w konsekwencji odpada w pucharach. Też jest w czarnej dupie można powiedzieć tak jak my teraz. Co łączy obie ekipy? A to że na koniec tych że sezonów zdobywały mistrzostwo kraju mimo tak tragicznego początku. Głęboko wierzę, że Wisła powtórzy wyczyny ekip ze Szkocji i też wygra naszą ligę i dopiero z ponad 33 tysięcznym stadionem zaczniemy wojnę o Ligę Mistrzów, bo powiedzmy sobie szczerze, że walka o najbardzie prestiżowe rozgrywki klubowe na świecie na stadione Zagłebia Sosnowiec który jest brzydszy chyba nawet od stadionu Miejskiego w Wodzisławiu Śląskim niestety nie mogła się udać . Ode mnie Skorża ma pełne poparcie!

RAF 25.07.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 768459)
RAF - ja bym rzekł, że roz.......ił w ****! Wisła przetaje istnieć, tępe ..... z piłkarzy i w ogóle JP JP na 100%!!

****a. Nie wiem jak można tak pisać. Zdobyliśmy dwa MP w tej bądź co bądź jałowej lidze, raz z przewagą blisko 15 pkt, raz po mękach, ale udowodniliśmy mimo wszystko, że mamy jaja, ale jednak Skorża to wg niektórych cienka ****a i niech wypierdala. Bez sensu. Ludzie zastanówcie się. Owszem ,lepszy byłby Petrescu, ale go nie ma i trudno. Zagraliśmy dobry mecz, a to, że niektórzy kopacze grają samolubnie, chcą za wszelką cenę zdobywać gole ale im nie wychodzi, niestety nie jest winą trenera.

ŁAPY PRECZ OD SKORŻY!!!!!!

Wina trenera jest to ze pilkarze nie mogli dac z siebie wiecej bo mieli byc gotowi do gry na 100% na 4 runde.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl