![]() |
Cytat:
|
Jak już szukamy wzmocnień obrony to co się dzieje z Golańskim? Grywa w swoim klubie? Zastanawia mnie też permanentne pomijanie Gancarczyka - jest bardzo dobrze oceniany na Ukrainie.
|
Nie ma kto jechać i obejrzeć w meczu...
|
Cytat:
|
Moim zdaniem należy już poważnie dyskutować o tym, kto powinien zostać następcą Leo Beenhakkera.
W tym kontekście bardzo niepokoi obecność w kadrze Stefana Majewskiego-Doktora. Ledwo się pojawił, to przegrywamy w kompromitującym stylu ze słabeuszami. Pod jego ew. przywództwem (odpukać!) kadra może walczyć tylko o remisy z Luksemburgiem i Liechtensteinem. Tak naprawdę z realnych następców Leo widzę tylko dwie godne kandydatury: Henryk Kasperczak i Franz Smuda. Tylko oni mają wystarczający autorytet i osiągniecia. Maciek Skorża i Piotr Nowak ciągle się uczą trenerki - to melodia przyszłości. Henio ma słabszy sezon w Górniku - ale jego odejście z klubu po zakończeniu eliminacji jest, że tak powiem - wliczone w cenę. Działacze w Zabrzu płakać nie będą. Teoretycznie Smuda nie musi odnawiać kontraktu w Amice, ale w praktyce lobby poznańskie będzie chciało by PZPN wybrał Henia. Oczywiście dla mnie wymarzony scenariusz, to Smuda do reprezentacji, a Doktór do Amiki:-D |
Cytat:
|
Tak koszmarnego meczu nie widziałem od lat. Teraz już sobie przypomniałem czemu od paru lat przestałem przeżywać te mecze i staram się nie emocjonować.
Panowie Wiślacy jakie macie propozycje? Powiem tak: Boruc powinien przestać grać w kadrze - kibicowałem mu odkąd zaczął grać w Legii, od pierwszego meczu, kiedy zastąpił kontuzjowanego Stanewa w meczu z Pogonią, przegranym 2:3 przez Legie. Później przez lata w Celticu, którym zacząłem interesować się tylko ze względu na Boruca. Cieszyłem się z jego sukcesów i było mi przykro kiedy przegrywał. Zawsze uważałem go za świetnego człowieka o twardym charakterze, ale... on sam niszczy siebie na własne życzenie. Odszedł od swojej żony i półrocznego synka, zaczął zadawać się z dziewczyną gangstera lecącą na kase, chleje na umór, zaczął jarać. To jest profesjonalny sportowiec? On ma talent i umiejętności na miare najlepszych bramkarzy świata i był jednym z najlepszych bramkarzy świata, ale już nie jest. Niestety, ale jeżeli się nie opamięta to podzieli los - Kowalczyka, który miał wszystko żeby zostać jednym z najlepszych napastników świata, a nim nie został. Jak Artur ureguluje swoje życie - wróci do Kasi i Aleksa, rzuci fajki i alkohol to droga do kadry powinna być znów otwarta - jak nie to arivederci Roma. Kiedyś Boruc będzie gorzko płakał nad swoimi czynami - wiem co mówie, bo sam wychowywałem się bez ojca i wiem że ciężko jest coś takiego ojcu wybaczyć, nawet mimo tego że się go kocha. I proszę skończcie pisać te głupoty o Żewłakowie, ja też wolałbym żeby to był jego błąd, ale on jest niewinny. Wbrew pozorom wiele osób na tym forum, w tym również Wiślaków, lubi Boruca zapewne za jego wcześniejsze kapitalne mecze i chciałoby żeby Boruc wciąż był bramkarzem klasy światowej, bo wiadomo że to jedyny obecnie grający nasz zawodnik o którym kiedykolwiek można było tak powiedzieć. Ale prawda jest taka że przechodzi on bardzooooooo poważny kryzys i zanim się ten kryzys (który wywołał w sobie sam Boruc) nie skończy droga do kadry dla niego powinna być zamknięta. Dalej Leo - nie jestem pewien czy powinniśmy go wyrzucić. Jeżeli Leo ma polecieć - to do kadry powinien pójść Kasperczak. I TYLKO KASPERCZAK, bo jest to trener który nawet z najgorszych piłkarzy potrafi wycisnąć wszystko i zrobić z nich przyzwoitą drużynę. Dalej - czas starych w Polskiej kadrze minął. Grali dobrze i reprezentowali nasz kraj w kadrze przez wiele lat grając w sumie na niezłym poziomie (Krzynówek, Żewłakow i inni), ale już powinniśmy im podziękować. Te eliminacje są praktycznie przegrane, a nawet jak pojedziemy do RPA to skończy się to jeszcze gorzej niż w Korei i Niemczech. Teraz powinien nadejść czas młodych, nowych piłkarzy: Grosickiego, Rybusa, Borysiuka, Boguskiego, Fabiańskiego, Lewandowskiego, Kokoszki, Małeckiego. NIE W PRZYSZŁYCH ELIMINACJACH, NIE ZA ROK, NIE ZA PÓŁ. TERAZ. |
Doktor przyjechał na zgrupowanie to niedośc że przegrywamy, to jeszzcze piłkarze (Boruc) wyjeżdzają, atmosfera się psuje - ten gośc ma jakąś niesamowitą przypadłośc że wszystko musi zepsuc :)
|
Beenhakker moglby(ale wiadomo, ze tego nie zrobi), w ktoryms z meczow towarzyskich wyprobowac ustawienie obrony: Gancarczyk, Jodlowiec, Kokoszka, Kowalczyk(trzej ostatni skoncza w tym roku dopiero 24 lata), a nie powoluje dziwnych pilkarzy z naszej ligii.
Zaczynaja sie wogole chude lata, jesli chodzi o polskich stoperow(przewidywalem to 3-4 lata temu)...na dzisiaj to mamy jedynie Zewlakowa(oczywiscie popelnil blad w ostatnim meczu, ale kto gral dobrze w tym spotkaniu?) i moze od czasu do czasu Dudke i Glowackiego. A jeszcze nie tak dawno Waldoch(ile ten facet rozegral spotkan w bundeslidze i na jakim poziomie gral...obecni kadrowicze moga tylko sobie pomarzyc o takiej karierze), Jacek Zielinski, Jacek Bak, Hajto, Klos...bylo w czym wybierac. Trzeba dac szanse Jodlowcowi i Kokoszce pokazac sie razem w kilku powaznych meczach i zobaczymy co z tego bedzie. Mialem nadzieje, ze bedzie dymisja, ale dzisiaj Strejlau mowi, ze nie ma takiej opcji, wiec bedziemy obserwowac taka gre przez najblizsze kilka miesiecy(pewnie jeszcze jeden dobry mecz nam sie "przydarzy"). Jeszcze jedno...Leo rezygnuje z Boruca, a przeciez po EURO 2008, to powinien zrezygnowac z Krzynowka i Smolarka(poki nie znajdzie sobie klubu, w ktorym bedzie gral...bo to kolejny w ktorym siedzi na lawce). Juz nie mowie o Zurawskim, ktorego skreslil, a ktory jest w fantastycznej formie w odroznieniu od Rogera. |
|
Cytat:
Na dzień dzisiejszy to wolałbym Smude - choć z tym typem poczekam do niedzieli. |
Cytat:
Ok ,juz mozna spekulowac,ale... przeciez mamy tylko 3 pkt do Irlandii i jest jeszcze 15 pkt do zdobycia. Wszystko moze sie zdarzyc ale ja bym za wczesnie Leooooo nie zwalniał,no chyba ze polegnie ze sprzedawcami z mięsnego z San Marino. Zawsze dla mnie Heniu Kasperczak to byla najodpowiedniejsza osoba na miejsce trenera repry,zobaczymy jak to bedzie. Smuda tez moze byc,ale niewiadomo co zrobią dzialacze Amiki.I i ten Stefanek :lol: |
Cytat:
A na gazecie takie coś było i znikło i nie dało się przeczytać(ostatni temat w sporcie) http://images46.fotosik.pl/94/e360fb12a1fae909m.jpg Szybki edit i po temacie :) |
ja mam pytanie jak wyglada tabela aktualna nasza i czy mamy minimalne szanse na awans?
|
|
Leeełooo powinien dostać wolne jeszcze przed ME. Głównie za to, że odebrał mi jakąkolwiek przyjemność z meczy reprezentacji. Dziwne powołania (lub nie), pyskowanie na wszystkich, lenistwo a na dodatek nielojalność względem pracodawcy (Feyenord). Miała być poprawa całej "polskiej myśli szkoleniowej" dzięki Leo, miały być wzory z Holandii, miało być.... ech
Starczy. I nie wiem czemu ograniczacie/ograniczają wybieranie trenerów z polskiego grajdołka. Leo miał jeden z wyższych kontraktów w Europie jako trener kadry. Za taką kasę to nie znajdzie się lepszy fachowiec niż Smuda czy Kasperczak ? O Doktorze czy Engelu nawet nie myślę... Nie ma się co łudzić, do RPA nie jedziemy. Trzeba wybrać mądrze trenera bo następna impreza u siebie i w najbliższych trzech latach nie gramy już żadnego meczu o stawkę ! Dla takiego Engela to wymarzona sytuacja, bo trza lata na super etacie, a żadnej możliwości weryfikacji wyników ;/ |
Sytuacja muszę powiedzieć, że tragiczna nie jest jesli mówić o tabeli - jak na razie tabela jest niezła, a Słowacja ma największe szanse ... Następnego mecze tzn Czechy-Słowacja, remis ew. wygrana Czech, a w IRLP - Słowenia też remis ... wtedy jesteśmy dalej w grze i wszystko jest możliwe. Oczywiście o ile wygramy z SM ;)
|
Wg mnie to jeśli ma być Polak to Henryk Kasperczak. Pracował w syfie w Afryce, więc realia zna :)
Po drugie jego drużyny zawsze grają w piłkę. Na pewno fajnie by to poustawiał tak jak Wisłę w pamiętnych czasach. Transferów robić nie musi, więc powinien sobie poradzić. |
A ja siedzę i czekam spokojnie na rozwój wypadków. Nawet nie wiedziałem,że tyle dystansu do tego nabrałem ostatnimi czasy.
Nadal uważam,ze mamy szansę na awans. Po pierwsze sytuacja nie jest tak tragiczna na jaką wskazywałby Szpakowski podczas transmisji. Ot gadanie starego miłego pana. Tak to można w skrócie potraktować. Żadnego tam sensu ani logiki. Po drugie wreszcie, pika jest tak nieobliczalna, każdy z każdym może wygrać lub zremisować, że przekreślanie nas jest takim samym absurdem jak dawania już teraz awansu Irlandii Płn, tudzież Czechom lub Słowakom. Czyli jak dla mnie gramy swoje bez nerwowych ruchów, tym bardziej,ze pola manewru nie mamy w zasadzie żadnego. Piłkarzy wymienić, na jakich? Leo zwolnić? Kto na jego miejsce?Zramolały Heniu czy Smuda. Teraz sprawa Boruca, którą tak żyje naród. Rzeczywiście farfocla puścił pięknego, ale nie takie się puszczać mu zdarzało. Dla mnie do przyjęcia jest to co zrobił, żadnego szoku we mnie to nie wywołało, może dlatego ,ze Boruc zawsze dla mnie był średnim bramkarzem. A Celtic to wg mnie szczyt jest jego możliwości. Pisano kiedyś o Milanie:) Bayernie. Ale każdy rozsądny tylko z uśmiechem na twarzy przechodził do następnego artykułu. Nigdy tego nie brałem poważnie. Ale co ważne. Ostatnia jego wpadka tak naprawdę nie jest jego winą. Rozgrzeszam go tutaj w stu procentach. Pika zwyczajnie podskoczyła na kartoflisku i tyle. Prześledźcie lot piłki. Winny co najwyżej jest ten co podawał, tym bardziej,że Jeleń mówił, iż Boruc uczulał na takie podania i prosił aby ich nie wykonywać do niego. Wiedział co się święci. Natomiast przy pierwszej bramce zabrakło klasycznego - moja ****a. Wawrzyniak czeka na Boruca, Boruc na obrońce. W 70 procent przypadkach takie dośrodkowanie kończy się bramką, przy braku zdecydowania obrońcy i zawodnika. Naprawdę mamy średnich piłkarzy, jako zespół coś mogą zagrać, raz na kilka miesięcy. Indywidualnie są bandą niedouczonych rzemieślników. Więc nie rozumiem tych lamentów jakbyśmy byli mega teamem i nagle trafił nam się słabszy mecz. Nie. Brak boisk, wyszkolenia, tego nie da się zapudrować na zawsze, pominąć. To co gramy jest wypadkową tego na czym młodzi piłkarze uczą się grać. Bida Panowie bida. Dać na luz proponuje, wypić whisky i z dystansem do sprawy, uprzednio czyniąc odpowiednie zakłady. Co Wam powiem w tajemnicy:) mecz Irlandia Polska kuponu mi nie zepsuł. |
Cytat:
natomiast zgodze nie. mamy jescze szanse, zaluje procz straconych punktów jeszcze jednego - zaluje ze nie uciszylismy mord tym zarozumiałym ajriszom, to by nasi by im tam potwadowali. |
Cytat:
A Szpakowskiemu chodzilo raczej o poziom gry, a nie miejsce i sytuacje w tabeli. Jesli Leo zostanie, to jestem przekonany, ze w Slowenii dostaniemy lomot, a ze Slowacja zremisujemy...juz nie mowie o Czechach. |
Owszem, nie straciliśmy jeszcze szans na awans, ale:
1. Nie możemy już liczyć tylko na siebie, ale i na innych 2. zapominacie, że równie słabą grupę trudno sobie wymarzyć. To grupa przeciętniaków - Czechy w totalnym kryzysie, Słowacja i Słowenia bardzo przeciętni, Irlandczycy z Północy słabi San Marino - amatorzy. I w takiej grupie zdobywamy 7 punktów w 5 meczach. To jest żenada, totalna kompromitacja. Ja nie chcę tak tragicznie grającej reprezentacji na Mistrzostwach Świata. Wystarczy już blamaż w Korei, Niemczech i Austrii. Wyobraźcie sobie, że w grupie na mundialu trafiamy na Argentynę, WKS i np. Holendrów. Przecież takie mecze byłyby koszmarem, przez cały turniej by się z nas śmiano. Wygrana z San Marino nic tu nie zmieni. Od Euro gramy totalną padakę, a nawet wygląda na to, że jest coraz gorzej. Więc moim zdaniem nawet korzystne wyniki meczy naszych rywali nam niewiele pomogą. My po prostu jesteśmy teraz zajebiście słabi. |
Cytat:
|
Skoro Beenhakker w Polsce tylko przebywa od czasu do czasu(bo praca tego nazwac nie mozna, skoro nie obserwuje pilkarzy, ktorzy graja i sa w formie) inkasujac swoja olbrzymia pensje, to wyniki nie moga byc inne...dla mnie, to jest oczywiste.
|
Cytat:
Jeszcze co do meczów - na Słowacji graliśmy koncertowo - zero techniki, 100% taktyki, wynik 1:0; w Irlandii - po 45 minutach 1:1 i na drugą połowę wychodzimy ich klepnąć. W tym momencie w obu meczach sami sobie niemal strzelamy bramki. Leo musi dostrzec, że naprawdę nie z każdego będzie wielki piłkarz i wielki talent, że Dudka nie nadaje się z wielu przyczyn na środkowego obrońcę. Jeśli chodzi o mityzowanie Janasa (to nie u niego Żurawski nam uratował dupę w meczu u siebie z Irlandią Płn. strzelając bramkę w końcówce?). Ogółem jeśli o mnie chodzi, to naprawdę nie jest ważny styl (tych honorowych porażek to ja już widziałem wiele), dla mnie ważny jest wynik - zatem czekam na awans, jeśli go nie będzie to się wtedy podziękuje Holendrowi. |
A u mnie Leooo jest skreślony po tym, co zrobił z Borucem. Mógł go posadzić na ławce, ba - nawet odesłać z "wirtualną" kontuzją... Ale nie. Rzucił go na żer mediom i reszcie sfrustrowanych mend, które teraz będą miały używanie. Tak się nie postępuje, a już na pewno nie z kimś, kto kiedyś uratował Ci tyłek.
|
Tym bardziej powinno sie zwolnic Holendra, bo wynikow nie ma. Dla mnie 2 zwyciestwa z Portugalia i z Czechami na prawie 3 lata pracy, to zdecydowanie za malo. Mowie sie o tym meczu ze Slowacja, ze Boruc zawalil, ale w tym meczu wygladalismy poprostu fatalnie i nie zasluzylismy w zadnym wypadku na zwyciestwo.
W meczu u siebie z Irlandia Pln. za Janasa, to atakowalismy od poczatku do konca, a irlandczycy bronili sie w 11 na polu karnym i dlatego tak to wygladalo. Nie twierdze, ze to dobry trener, ale to pokazuje, ze Leo wcale nie jest taki wspanialy. Warto tez wspomniec, ze u siebie z Anglikami przegralismy przez naszego Arka Glowackiego...samoboj, a za drugim razem dal sie wkrecic w ziemie, jak junior...taki Wislacki akcent ;), oprocz swietnej akcji Kosowski - Zurawski...szkoda, ze Ci dwaj pilkarze nie sa powolywani, bo rozumieja sie bez slow. Jeszcze sprawa ME...ogladalem zdjecia z treningow Niemcow i Chorwatow, i w obu przypadkach widzialem usmiechy i dopracowywanie stalych fragmentow gry. Przez taka impreza nie buduje sie formy, to nie okres przygotowawczy. Zawodnicy maja caly sezon w nogach i maja odpoczywac, a takze ogladac dvd z wystepami przeciwnikow, a nie pracowac nad kondycja... P.S - Pokusze sie o stwierdzenie, ze za Beenhakkera tez przegrywalibysmy z Anglia czy Szwedami, bo poprostu styl silowy nam nie lezy, co pokazal np. mecz z Niemcami |
Ja wiem czy nic się nie zmieni po zmianie selekcjonera??
Za poprzednich trenerów przynajmniej nie zchodziliśmy poniżej pewnego poziomu a u Beenhakkera ta foram skacze jak żyd po polu naftowym. I to najczęściej skacze w dół. W roku 2008 zagraliśmy JEDEN dobry mecz i to przy dużym udziale Pawła"local level" Brożka który był tak permanentnie pomijany przez Leo. Nie jestem za tym żeby od razu skreślać wszystkich zagranicznych szkoleniowców ale, nie trzymajmy gościa który musi się przekonywać 2 lata do króla strzelców naszej ligi i do gości którzy regularnie strzelają bramki w lepszych ligach śwaita(Jeleń,Wichniarek). A tak apropo na początku kadencji ktoś powiedział że teraz nie będzie sympatii, że teraz powołytwani będą tylko najlepsi. A wyszło tak że Leo na początku powołał najlepszych a potem ich ciągną do tej reprezentacji choćby i w naszej lidze się kopali po czołach(Matusiak,Zahorski). A nie będę wspominał o powołaniach dla Pazdana czy Jopa i wypominaniu że Glowa jest za wolny... |
Nowy selekcjoner? Może i to dobry pomysł. Ale kto zamiast niego? Lech Smudę raczej nie puści, Skorży mam nadzieję że nie chcieliby:p a Majewski? To byśmy może awansowali ale do mistrzostw świata w antyfutbolu.
Ja narazie martwiłbym się jakością gry naszych kopaczy w środę. Strach pomyśleć co będzie jak będą grać z takim zaangażowaniem jak z Irlandią i przy każdej piłce będą się potykać. Co do składu to wystawiłbym Załuske. Przeciwnik niezbyt wymagający a zaliczyłby debiut chłopak i może co pokazał. I Dudkę na def. pomocnika, w środek Bosackiego, na szpicy Sagan a za nim Jeleń zamiast tego czarnego. |
TVN24 a reprezentacja
Cytat:
zwłaszcza to: Cytat:
Cytat:
|
właśnie obejrzałem jakiś sport na tvp1
i w****iłem się czy tylko ja uważam, że z Boruca zrobiono kozła ofiarnego? fakt faktem, zagrał fatalnie ale czy gorzej od pozostałych ****eczek, które uprawiały antyfutbol w sobotę? nie wydaje mnie się |
nie wiem z czego niektórzy się cieszą. I co z tego, że mamy jeszcze szanse na awans? Z czym? Z jaką grą? Przecież ta reprezentacja Leo z meczu na mecz gra coraz gorzej. Męczymy się z takimi ogórkami jak San Marino (gdyby nie Fabian i wybroniony karny, to nie wiem czy zdobylibyśmy z nimi 3 pkt), Kazachstan. Irlandia Płn jak widać jest dla nas już za mocna, co za czasów Janasa (gładkie 8-0 z Azerami i ciągłe dokopywanie Walii, Irlandii Płn i dość równe walki z Anglią) i Engela było nie do pomyślenia. Leo jedzie na sukcesie w dwóch, no może trzech meczach -z Czechami i dwa razy z Portugalią. Bo już ostani mecz z Belgią, który dał nam awans pokazywał, że coś z tą kadrą dzieje się źle.
A najbardziej wkurza mnie to, że Leo się tak wywyższa, uważa nas za głupich 'polaczków'. Wszyscy winni, tylko nie on. Krytykować go nie można, bo się oburza i obraża. I te jego osobiste animozje do piłkarzy (Brożek, Jeleń, Wichniarek). Zamiast powoływać zawodników, którzy naprawdę zasługują na kadrę, to brał wynalzaki typu Pazdan, Zahorski itp. To teraz się na nim mści. Taki honorowy a musi mieszkać w Belgii, bo w Holandii z tego co wiadomo ścigają go za niepłacenie podatków. Kur*a mentor się znalazł, co będzie nas uczył:lol: Won z Polski, jak się nie podoba krytyka. Jesteś u nas w kraju i to ty się musisz dostosować do naszych zasad i obyczajów, a nie my do ciebie. Mam nadzieję, że kibice się opamiętają i już nigdy nie usłyszę na meczu leooooo |
To tak na osłodę proponuje przeczytać:
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html? A oni za nim murem stoją.Super.Widziałem to wystąpienie "rady drużyny".Było tak samo żenujące jak nasza gra.Piłkarze w każdym razie problemu nie widzą.Jak to powiedzieli Żewłakow i Wawrzyniak - "nic nie jest jeszcze stracone".Szkoda ,że nie poczekali z tym do 1 kwietnia bo to już tuż tuż. |
Co by nie mówić w Polsce nie ma tak DOŚWIADCZONEGO fachowca. Ku temu nie ma żadnych wątpliwości.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie boj sie, Beenhakker nie poucza mnie czy Ciebie. Ani nie uwaza nas za glupich polaczkow. |
Cytat:
dziennikarze chorągiewki piszesz. A to on nie przyzwyczajony? Prowadził w koncu Real Madryt, a dziennikarze hiszpańscy są jeszcze gorsi od naszych. Ja oczekuję, że będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy, bo chcę wiedzieć co się w kadrze dzieje. Może nie szanować dziennikarzy, ale informacje dla zwykłego kibica powinien przekazywać i tyle. Ale on woli sie obrazić jak nasz Prezydent. A co mnie obchodzi z kim on pracuje? Dostaje za to dużą kasę, więc powinien przyhamować. Do tego zwolnić się go nie da, bo dostanie odszkodowanie. Więc gdzie ma honor? Sam powinien odejść, skoro otoczenie osób mu sie nie podoba. Ale nie zrobi tego, bo szkoda mu KASY KASY i jeszcze raz KASY.Chyba jest na tyle inteligentnym człowiekem, że widzi co się dzieje i nic już tu nie zdziała. Ale lepiej udawać głupiego i obwniać wszystkich dookoła, tylko nie siebie. zy on przyznał się do tego, że źle przygotował zespół do euro? Nie. Wszystko cacy i ok. Nawet nie chciał raportu sporządzić, co było jego psim obowiązkiem, zapisanym ponoć w kontrakcie. To nie jest olewanie? Właśnie takimi zachowaniami obraża mnie. Myśli, że jest z Holandii, to mu wszystko wolno. |
Taa , koniecznie trzeba zwolnic Benhauera, on się wogóle nie zna na futbolu, nigdzie nic nie osiągnął , zacofany prowincjusz jeden i "elyt" dziennikarstwa nie szanuje , nasze rodzime kretynizmy wyśmiewa. Niemożliwy gość , precz z nim.
Trzeba zatrudnić Mourinio , Scolariego , Ericsona , ewentualnie Trapatoniego bo mamy pociąg do starszych panów . Oni przyjdą , ZOBACZĄ i powiedzą : hm.. czy się uda ,nie wiem ale spróbować mogę bo " Polska to bardzo ciekawa kraj". W prawdzie nie ma tu żadnych boisk,szkolenia młodzieży, sportu się nie propaguje (na stadionach, ulicach i w mediach piłka to raczej sport walki), brak systemu treningowego, we władzach i strukturze w najlepsze panuje północnokoreański komunizm , najlepsi piłkarze są najlepsi...przez pół roku po wyjeździe za granicę "przypinają się pasami do ławki" ale..szanse zawsze są. W czym ? Bo my się zawsze żarliwie modlimy , to nasz sprawdzony sposób zamiast działania i nawet czasami na krótką metę jest skuteczny . I nikt tak pięknie nie przegrywa (taka tradycja :D ) i nie burzy wszystkiego do podstaw jak my po porażce. Fachowcy, sztab ? O, mamy ,Piechniczka mamy (pomnik socrealizmu) , Engela (himalaje autopromocji,klakierstwa i wszelkich zyskownych geszeftów) . Szef PZPN (Prokurator Zabronił Podawać Nazwisk ) ,Grześ Lato, człowiek który zawsze powie nie to co trzeba , expertów-krytyków też mamy na czele z Jankiem Legendą ,Wojtkiem Kowalczykiem , Borkiem i Kołtoniem( oni będą ustalać skład i taktykę , to tacy których nie wolno pomijać , obrażać bo wszystko wiedzą lepiej ). Reasumując , jak ktokolwiek z potencjalnych zagranicznych trenerów chciałby spróbować polskiej piłki , po na prawdę dużym zastanowieniu , to ..WELCOME TO HELL. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl