Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Waldus88 14.03.2009 22:29

1 Jaga - Legia 1x
2 GKS - Wisła 2
3 Górnik - Lech 1x

PART 1 Complete
PART 2 Incomplete
PART 3 ????

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 692121)
Arsenal - Blackburn 1 @ 1,45
Beveren - Deinze 1 @ 1,45
Kazan - Kuban 1 @ 1,52
Leeds - Swindon 1 @ 1,52
Heerenveen - Sparta 1 @ 1,35
Debrecen - Nyiregyhaza 1 @ 1,35
AKO: 8,85


WiślakNH 14.03.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 692089)

2
Bochum - Bayern 2
Juventus - Bologna 1
Bari - Avellino 1

Wygrana : 58,10 zł

Na jutro :
St.Liege - Genk 1
Almeria - Barcelona 2
Kurs : 2,4

JacaTS 14.03.2009 22:52

Mam takie male pytanko:

Co oznacza na kuponie, konkretnie chodzi o wydarzenie siatkarskie Mostostal - Warszawa, w nawiasie napisane "CF-1m."

Wie ktos co to oznacza?

Devonisch 14.03.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 692714)
Mam takie male pytanko:

Co oznacza na kuponie, konkretnie chodzi o wydarzenie siatkarskie Mostostal - Warszawa, w nawiasie napisane "CF-1m."

Wie ktos co to oznacza?

ćwierćfinał pierwszy mecz

rocco_1906 14.03.2009 23:16

GÓRNIK ZABRZE - LECH POZNAŃ

TYP: 2
KURS: 1,9
BUK: bet-at-home
ANALIZA:
Za nami już wszystkie piątkowo-sobotnie mecze 20.kolejki Polskiej Ekstraklasy.Z wyjątkiem zwycięstwa Cracovii nad Gdańską Lechią we wszystki meczach dochodziło do niespodzianek i sensacji.Także typowanie wyników jutrzejszych można porównać do typowania liczb w toto-lotku... ale spróbujmy

Tabela:
1.Lech Poznań 42pkt 36:13
2.Legia Warszawa 40pkt 36:12
3.Wisła Kraków 38pkt 31:15
.
........................................
16.Górnik Zabrze 16pkt 11:24


Mecze u siebie:
1.Legia Warszawa 25pkt 25:4
2.Wisła Kraków 25pkt 20:7
.
.......................................
16.Górnik Zabrze 12pkt 10:13


Mecze wyjazdowe:
1.Lech Poznań 22pkt 20:8

Ostatnie dwa mecze w Zabrzu zakończyły sie zwyciestwami gosci: 0:1 w zeszłym sezonie i 1:2 dwa sezony temu.

Zabrzanie w czasie przerwy zimowej wzmocnili sie dokonując kilku znaczących transferów.Gwiazdą drużyny jest ex-Wiślak Damian Gorawski.Należy dodać iż gra ekipy z Zabrza w porównaniu do jesieni uległa znacznej poprawie co zaowocowało prestiżowym zwycięstwem w Derbach Śląska i remisem na własnym stadionie po dobrej grze z Arką Gdynia 2:2.
W Lechu Poznań dobre nastroje po dwóch zwycięstwach nad Bełchatowem i Jagiellonią.Do składu wraca Sławomir Peszko,Semir Stilić oraz Ivan Turina.Nie pewny jedynie występ Wilka oraz Cueto.
Lech znajduje sie jeszcze w "pucharowej formie" co oznacza ze najblizsze 2-3 kolejki powinien zagrac na najwyzszych obrotach i powinien zgarnąc pełną pulę potrzebną do zdobycia Mistrzostwa Polski

(wszelkie komentarze,uwagi,uzupełnienia,poprawki jak zawsze mile widziane :) )

wisl@k_TS 15.03.2009 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 691445)
Dwa kuponiki:

Odra - Śląsk 2
GKS - Wisła 2

Górnik - Lech 2
Korona - Widzew 1

Zagłębie L. - Górnik Łęczna 1

AKO: 38 zł


Werder - St Etienne 1
Juventus - Bologna 1
Arsenal - Blackburn 1
Bochum - Bayern 2
Athletic Bilbao - Real Madryt 2


AKO: 10,75 zł


Weszło co miało wejść, gorzej z polską ligą, bo ta tradycyjnie in minus :-P

1q2 15.03.2009 04:08

trzy i pół sekundy....****a rzesz mac:)Nie dość że zamiast postawić kupon za 39 zeta na 3 mecze, postawiłem 3 kupony po 39 zeta na każdy z tych 3 meczy(ok faza:>), to jeszcze całkiem niezła sumkę straciłem w 3.5 sekundy do końca meczu...NHL...

EnDrJu92 15.03.2009 10:49

Na dzis:
Almeria-Barca 2
Gornik-Lech x2
Siena-Milan x2
Lazio-Chievo 1
Hamburger-Energia 1
Inter-Fiorentina 1x
Co myslicie o tym kuponie??

rutek 15.03.2009 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rutek (Post 692164)
Odra v Slask 2 - 2.30
Korona Kielce v Widzew X - 3.10
Bełchatów v Wisła Kraków X - 3.00 (wybaczcie małą wiare..)

Stawka 5
Wygrana z zakładu: 106,95

A miałem zagrac Sląska też na remis i w ostatniej chwili zmienilem na 2... , teraz trzeba wykminic cos podobnego na dzisiaj , generalnie na remisach najwiecej mozna wygrac ; )

Waldus88 15.03.2009 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 692871)
Na dzis:
Almeria-Barca 2
Gornik-Lech x2
Siena-Milan x2
Lazio-Chievo 1
Hamburger-Energia 1
Inter-Fiorentina 1x
Co myslicie o tym kuponie??

Wszystko ok poza meczem Górnik - Lech. Życzę jak najlepiej, ale mam nadzieję, że gospodarze to wygrają.

Taki na dzisiaj:
Tenerife - Albacete 1 @ 1,70
Ajax - Graafschap (+1) 1 @ 1,50
Xamax (strz./nie strz.) 2 @ 2,01
Hamburger - Cottbus 1 @ 1,43
Naval (strz./nie strz.) 2 @ 1,50
AKO: 10.99
Jakieś sugestie?? :>

rocco_1906 15.03.2009 12:12

HSV zanotował 2porazki pod rzad w lidze plus remis w PUEFA z przecietnym Galatasaray Stambuł.Mimo iż wydają sie być bitym faworytem ja ten mecz odpuszczam dzisiaj

Bobic 15.03.2009 12:36

Panowie a co sądzicie o meczu Utrecht - AZ Alkmaar typ 2, kurs dobry bo 1.80 Alkmaark na wyjezdzie dobrze gra 9 wygranych 3 remisy 1 porażka.

PS: A wiec postanowiłem postwić taki kuponik:
Chelsea FC - Manchester City (0:1) (Handicap) 1
FC Utrecht - AZ Alkmaar (Typ) 2

Chelsea w ostatnich meczach u siebie z Man.City wygrywał odpowiednio 6-0, 3-0, 2-0

rocco_1906 15.03.2009 12:59

jak kogos interesuje dzisiejszy mecz Magnitogorsk-Atlant to tu http://live.palmtv.ru/cgi-bin/index.cgi?Ch=7 jest transmisja

WISŁAZWE 15.03.2009 13:25

Co do meczu HSV-Energie w 5 ostatnich spotkaniach tych drużyn zanotowano 2 zwycięstwa HSV i ostatnie3 spotkania remisowe 0:0 1:1 1:1 po za tym widać jakiś kryzys w ich grze i ostatnich wynikach.

Utrecht- Alkmaar tu sytuacja ciekawa 12 spotkań i odpowiednio 4 zwycięstwa Utrechtu i Alkmaar i 4 remisy, ostatnio padł remis 2-2 a w poprzednim sezonie Alkmaar wygrał aż 0-4. Dodatkowo Utrecht przegrał u siebie ostatnio 2 mecze, czyżby Utrecht bez formy, do tego remis z Rodą w ostatniej kolejce.

bula1010 15.03.2009 14:21

Górnik-Lech -10
Aston Villa-Tottenham -1
Almeria-Barcelona-2
Siena-Milan-2
Utrecht-Alkmaar-2
kurs ako około 18 za 10 zł około 180 zł zobaczymy co z tego będzie :P
TSW

Maciejj 15.03.2009 14:38

Chelsea
łazio
Arka
Wisła - kosz

,,11" za 55 zeta

takie małe szaleństwo

Bobic 15.03.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 692927)
Panowie a co sądzicie o meczu Utrecht - AZ Alkmaar typ 2, kurs dobry bo 1.80 Alkmaark na wyjezdzie dobrze gra 9 wygranych 3 remisy 1 porażka.

PS: A wiec postanowiłem postwić taki kuponik:
Chelsea FC - Manchester City (0:1) (Handicap) 1
FC Utrecht - AZ Alkmaar (Typ) 2

Chelsea w ostatnich meczach u siebie z Man.City wygrywał odpowiednio 6-0, 3-0, 2-0

Dupa nie siadło:-p

Devonisch 15.03.2009 16:48

Kopenhaga i Lazio - tych drużyn dziś nienawidzę.

Waldus88 15.03.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 692690)
1 Jaga - Legia 1x
2 GKS - Wisła 2
3 Górnik - Lech 1x

PART 1 Complete
PART 2 Incomplete
PART 3 Complete

Szkoda, że najważniejszy mecz dla nas (czyt. 2) potoczył się tak jak potoczył.

Lech 43
Legia 40
Wisła 38

Aż strach pomyśleć co byłoby gdybyśmy wygrali w Bytomiu i Bełchatowie hmm

kuczmen 15.03.2009 17:25

Nie na temat Walduś nawijasz

post 6384 i mój do usuniecia

jaro1985r 15.03.2009 17:52

Inter-Fiorentina 1 1.65
Braga-Academica 1 1,65
FC Brugge- Gent 1 1,85
2z3 za 29,17 zl do wygrania 88,19 zl

drugi kupon
Bochum-Bayern (1poł) 2 1,85 weszło
Zagłębie-Lęczna 1 1,55 weszło
Almeria-Barcelona 2 1,60
2z3 za 29,17 zl do wygrania 82,99 zł

mac251_251 15.03.2009 18:59

Witam po wczorajszym i dzisiejszym dniu zostało mi tylko wierzyć w dzisiejszy wieczór ; z 800 zł z mojego konta zostało mi 300zł i stawiam dziś na :

PSG - Marsylia 1

Almeria - Barcelona 2


Porto - Ass Naval 1

Inter Mailand - AC Fiorentina 1

Standard Liege - KRC Genk 1

Wkład :200zł EW : 2041,88 zł

Zobaczymy mam nadzieję że będzie ok , myślę , że w tym kuponie wszystko w nogach piłkarzy PSG i Interu bo reszta chyba powinna ładnie wejść , jak myślicie ?

PrawdziwośćDlaGry 15.03.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693231)
Witam po wczorajszym i dzisiejszym dniu zostało mi tylko wierzyć w dzisiejszy wieczór ; z 800 zł z mojego konta zostało mi 300zł i stawiam dziś na :

PSG - Marsylia 1

Almeria - Barcelona 2


Porto - Ass Naval 1

Inter Mailand - AC Fiorentina 1

Standard Liege - KRC Genk 1

Wkład :200zł EW : 2041,88 zł

Zobaczymy mam nadzieję że będzie ok , myślę , że w tym kuponie wszystko w nogach piłkarzy PSG i Interu bo reszta chyba powinna ładnie wejść , jak myślicie ?

ja bym chyba nie ryzykował Porto po takim niskim kursie. Naval nie zawsze było wygodnym rywalem, a ostatni mecz skończył się w tym sezonie skromnym zwycięstwem dzisiejszych gości. PSG.. hm.. derby to derby wiadomo. Odpuścili trochę spotkanie z Bragą w PU żeby dobrze się przygotować do tego meczu. Też może być małe ryzyko. Życzę powodzenia, bo kupon jakby niepatrzeć trochę ryzykowny. pozdro.

mac251_251 15.03.2009 19:09

Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

PrawdziwośćDlaGry 15.03.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693244)
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

hm St.Liege jest w gazie... bilans w ostatnich 10 spotkaniach to 9-0-1. Jest na drugim miejscu ze stratą 2pkto lidera Anderlechtu. Myślę że powinni poradzić sobie z Gent (4miejsce). H2H na korzyś Liege, ostatnie spotkanie 0-0 w Gent (16.10.08). Belgii znawcą nie jestem. Ale myślę że zrobią wszystko po potknięciu Anderlechtu. Aczkolwiek jeżeli ja miałbym grać za 200zł to zagrałbym Inter + Barcę. tak na podwojenie stanu konta. Ale zrobisz jak zechcesz :)

WISŁAZWE 15.03.2009 21:10

Na jutro zagrałbym coś takiego:
Nimes-Strasbourg 2 2,2
N.Funchal-Maritimo 2 2,5


Kurs: 5,5
Stawka 10 zł
Zakładana wygrana: 49,5


Czekam na opinię i komentarze , jak myślicie warto zagrać .jakieś spostrzeżenia??

marcinugorek 15.03.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693244)
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

ja bym na ten Standart nie dawał oglądałem ich ostani mecz z ostania druźyna i była amsakra aleja kwidze po 45 minutach prowadza 1:0

Waldus88 15.03.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 692905)
Taki na dzisiaj:
Tenerife - Albacete 1 @ 1,70
Ajax - Graafschap (+1) 1 @ 1,50
Xamax (strz./nie strz.) 2 @ 2,01
Hamburger - Cottbus 1 @ 1,43
Naval (strz./nie strz.) 2 @ 1,50
AKO: 10.99

No tam, mecz, którego najbardziej się obawiałem "spaprał" mi kupon.

EnDrJu92 16.03.2009 14:07

Macie cos na dzis???Ja sie zastanawiam czy cos ulozyc tzn czy warto ;D bo jakos malo tych meczy w noge a poza pilka nozna nie obstawialem jeszcze nic

PrawdziwośćDlaGry 16.03.2009 14:21

bądź kreatywny. ja wyznaję zasadę: Poniedziałek to jest wałek i tego się trzymam i nie stawiam nic :)

Zola 16.03.2009 14:39

Ja na jutro:

Brescia - Modena 1

Grosetto - Bari 2

Parma - Mantova 1

Stawka 10zł,
zakladana wygrana: ok 55zł

Prosze o skomentowanie, ew porady ;)

kameleon2323 16.03.2009 16:47

no gut^^:P

Vashut 16.03.2009 19:05

Ja polecam generalnie hokeja, druzyny na które stawiam w playoffach ostatnio nieźle dają radę: Eisbaren, Magnitogorsk, Slavia, w Finlandii po kryzysie Jokeritu i Karpat nie widzę zdecydowanego lidera, w Szwecji zawsze grałem Frolundę w Szwajcarii Davos i Lugano (po pierwszej rundzie odpadł lider Berno), w Danii mistrzem powinni ugrać Herning.. na hokeju można zrobić lepszą kasę niż na piłce
a-ha, nie gram polskiego hokeja (wiadomo) a NHL to inna bajka

Maciejj 16.03.2009 19:17

whu
sparta
Radwanska
Fyrstenberg
M. Matkowski

czworczeka z pewniakiem - pewniak Aga

marcinugorek 16.03.2009 19:30

NA dziś:
Wehen-Mainz 2
West ham-West Brom 1
Manisaspor-Sakaryaspor 1
Sparta P - Brno 1
cracovia-tychy 1
AKO:12.83

PrawdziwośćDlaGry 16.03.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 693857)
Ja polecam generalnie hokeja, druzyny na które stawiam w playoffach ostatnio nieźle dają radę: Eisbaren, Magnitogorsk, Slavia, w Finlandii po kryzysie Jokeritu i Karpat nie widzę zdecydowanego lidera, w Szwecji zawsze grałem Frolundę w Szwajcarii Davos i Lugano (po pierwszej rundzie odpadł lider Berno), w Danii mistrzem powinni ugrać Herning.. na hokeju można zrobić lepszą kasę niż na piłce
a-ha, nie gram polskiego hokeja (wiadomo) a NHL to inna bajka


święte słowa ;) ja piłe kopanś gram rzadziej niż hokeja i kosza. czasem wkradnie się tenis i siatka ale rzadziej jak dobre mecze. Teraz będzie fajna kolejka(ostatnia) PLK, Prokom i Turów pewnie rezerwami i wałeczki będą. Generalnie kursy w hoku często sądużo lepsze bo nie za często mamy do czyniena z 1.30 czy 1.20.
Raczej oscylują w granicach 1.5 - 2.9. Teraz czeka się na PO NHLa i będziemy liczyćpieniązki myślę.. :D

emj10 16.03.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 693662)
bądź kreatywny. ja wyznaję zasadę: Poniedziałek to jest wałek i tego się trzymam i nie stawiam nic :)

To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

Bobic 16.03.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 693967)
To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

http://bet-at-home.com/redirStats.as...9cGw=&cid=1909

kameleon2323 16.03.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 693967)
To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

http://www.vitisport.cz/index.php?cl...pl&tab=1&zap=1

EnDrJu92 16.03.2009 22:15

Jednak dzis postawilem mecze i sie oplacalo :P
Beitar J-Haopel Tel Aviv 1 kurs 2,30 zł
Nimes-Strasburg 2 kurs 1,90



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl