Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

tofik 18.09.2008 19:11

komentator może nie najwyższych lotów, ale dajmy mu luz :)

Kamson 18.09.2008 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 604731)
w meczu Wisły z Beitarem czy Barceloną też dostawał, poprostu prawidziwy kibic polskiej piłki :-)

Albo erotoman :rotfl:

Jak narazie Leszek ma dużo szczęścia, że nic nie stracił. Poznaniaków dopiero pod koniec pierwszej połówki usłyszałem.

harthausen 18.09.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 604721)
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje :shock:

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?


a po mojemu to bardzo dobrze, gdy mecz drużyny komentuje jego sympatyk. Mecze Wisły powinien komentować red. Szeląg z Krakowa (jeśli chłopina jeszcze żyje, bo dawno go nie słyszałem) a jako piłkarski praktyk/ekspert Andrzej Iwan.

Głupki i mądrale z centralnego rozdzielnika (Szczęsny, Szpaku et consortes) niech sobie mecze repry albo Legii komentują, ja jak takich słyszę to wyłączam fonię. Szkoda nerwów na ich popisy.

GemHZR 18.09.2008 19:23

Iwański to chyba kibic Legii z tego co wiem. (tudzież sympatyk, jak kto woli)

SpoXsteR 18.09.2008 19:48

Znajac farta Lecha teraz się okaże że wygrają walkowerem, no chyba bym jebnął ze śmiechu :lol:

KamiK 18.09.2008 19:53

Limit fartów sie nie wyczerpał jednak hehe

EDIT: Wiedziałem, że nie będzie:D

arti 18.09.2008 19:53

1-1 Austria jest cienka. Jak Amica ich nie przejdzie to będzie megażenada

sq 18.09.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 604717)
Ale ten Lech ma farta.. jak nie w losowaniach to w meczach.
Do boju Austria!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 604719)
Jacek Bąk do boju! do boju! do boju Jacek Bąk!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 604721)
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje :shock:

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 604723)
Austria gra całkiem fajnie, nie spodziewałem się tego. Szkoda, bo mogli już prowadzić z Leszkami, a dalej 0:0 ...

nie wiem jak to nazwać... ale wy chyba jesteście POJEBANI

skupcie się na UEFA i kibicujcie Polakom
w lidze najeżdżajcie na Legię Lecha i innych ale nie w EUROPIE!


Wstyd mi

WIOCHA RZĄDZI?

South 18.09.2008 21:01

Kibicuje Wiśle a nie kuchenkom !

sq 18.09.2008 21:03

to kibicuj Wiśle a nie Austrii Wiedeń i się nie wypowiadaj anty-polsko

szacunek

Mario Nh 18.09.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604799)
nie wiem jak to nazwać... ale wy chyba jesteście POJEBANI

... Ci się należy.

Pakuj walizki i w podróż do Wronek.

South 18.09.2008 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604812)
to kibicuj Wiśle a nie Austrii Wiedeń i się nie wypowiadaj anty-polsko

szacunek


nie wypowiadam sie anty-polsko


powiedz mi co nam da jeżeli Amica wygra ? punkty w rankingu ?w dupie mam cały ten ranking patrz ile my uciułaliśmy punktów a trafiamy na Tottenham (jeden z najsilniejszych możliwych przeciwników) a pyrokuchenki na Austrie W.



TYLKO Wisła

jasnyGwint 18.09.2008 21:13

może gdyby Lech nie grał w Uefie na licencji Amici za ich punkty, samych pucharów nie dostał od Groclinu a od losu najłatwiejszego przeciwnika z możliwych podczas gdy my kolejny raz trafiliśmy najgorzej to inne były by tu komentarze. Po za tym po reformie pucharów punkty "dla polski" nam dają bardzo niewiele bo i tak jestesmy w dupie i przez najblizszy czas nasza sytuacja znacząco sie nie zmieni ani na lepsze ani na gorsze. Naprawde więc nie widze powodów żeby im kibicować. No może taki że grając na dwa fronty mieli by mniejsze szanse na mistrza (?)

sq 18.09.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 604827)
nie wypowiadam sie anty-polsko


powiedz mi co nam da jeżeli Amica wygra ? punkty w rankingu ?w dupie mam cały ten ranking patrz ile my uciułaliśmy punktów a trafiamy na Tottenham (jeden z najsilniejszych możliwych przeciwników) a pyrokuchenki na Austrie W.



TYLKO Wisła


Lech uciuła punktty to potem POLSKA będzie rozstawiona wyżej i trafi na taki Beitar

Kurt 18.09.2008 22:07

Tylko Wisła!

Anty-Polskie... kurcze... Dla mnie Wisła nie reprezentuje Polski na arenie międzynarodowej tylko WISŁE KRAKÓW, tak samo jak Amica, reprezentuje Amice, a nie Polskę. I uważam że na meczach Wisły czy Amici powinni być tylko kibice Wisły i Amici, a nie zgraja małyszowców, którzy podpinają się pod każdy sukces, kibice sukcesu k***a.

Austria na + dobry wynik na własnym stadionie.
My też na + choć mogło być lepiej.

sq 18.09.2008 22:17

załóż swoje państwo
CRACOVIE :D

bb.1906 18.09.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604799)
nie wiem jak to nazwać... ale wy chyba jesteście POJEBANI
Wstyd mi

WIOCHA RZĄDZI?

To się nazywa: kompleksy;) Niektórzy, co rusz pięknie tutaj deklarują ,, TYLKO WISŁA" , a widać ten mecz Lecha nie daje im spokoju. Skoro nie obchodzi was Lech i kibicujecie Wiśle, to po co w ogóle oglądacie ten słaby mecz, bo nie sądze żeby to było porywające widowisko? hehe typowa polska postawa: **** że ja nie mam, byleby sąsiad tez nie miał :D:D ( tutaj nawet nie pasuje , bo my tez mamy czym się zająć, patrz Londyn ).
Kolega napisał że komentator dostaje erekcji jak Lech gra na swojej połowie. Ja mam wrażenie że to wy raczej dostajecie erekcji śledząc wynik, co pokazują wasze posty.
Cytat:

grać Austria grac !
Cytat:

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOL GOOOOOOOOOOOOL
limit fartów mam nadzieje że się wyczerpał!


by to szlag trafił, Austra gramy do końca!!

michu-k 18.09.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604909)
załóż swoje państwo
CRACOVIE :D

Być może im dalej od swojego kraju, tym bardziej jest się patriotą. Trzeba tego zakosztować. Swoją drogą my kochamy Wisłę. Dzisiaj grała Wisła, nie Polska.

Która godzina w Sidney? Widziałeś już dziś kangura?

sq 18.09.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 604924)
Być może im dalej od swojego kraju, tym bardziej jest się patriotą. Trzeba tego zakosztować. Swoją drogą my kochamy Wisłę. Dzisiaj grała Wisła, nie Polska.

Która godzina w Sidney? Widziałeś już dziś kangura?

grała Wisła
grał Lech
ale dla niektórych "Polaków" grała Austria Wiedeń i Tottenham Londyn

pojmujesz znaczenie patriotyzmu?

South 18.09.2008 22:37

jak będzie grała Polska ,będę patriotą ,będą kibicował Polsce (jeszcze bardziej bede jej kibicował jak beda w niej grali sami Polacy)

zależy mi przede wszystkim na dobrze Wisly

Mrsnh 18.09.2008 22:37

czy ty naprawde nie potrafisz zrozumiec,ze nie kibicujemy Lechowi? co to za roznica czy puchar uefa czy liga? licza sie zwyciestwa Wisły reszta niech przegrywa.

bieniuTS 18.09.2008 22:38

Nie no, niektórych chłopaków chyba troszkę emocje poniosły... Obejrzałem tą kopaninę Tramwajorza bez zbytniej wczuwki, ale w moim przypadku nie było mowy o kibicowaniu Austriakom. Choć myślę, że w Poznaniu też znalazło się wielu takich, co zaklinali TT żeby nam coś wbili. Ot, polska mentalność;)

skttrbrain 18.09.2008 22:38

Smuda przegrał nam mecz. Lewonożny Stilic z prawej, prawonożni Wojtkowiak i Lewy z lewej. Plus rozpieprzona obrona. A wystarczyło zagrać takim ustawieniem jak z Wisłą. Fak!
A ta Austria słaba..Acimovic plus murzyn z ataku, i długo, długo nic.. Mam nadzieję, że jednak w Poznaniu nasi wygrają.

edit: A czemu naszych nie było słychać? Pierwsza polowa szła z przekazu austryjackiego, z wyciszonym komentatorem, druga natomiast z międzynarodowego, i wtedy juz nasi kibice byli dobrze slyszalni.

a Wisła ok, powalczyła ze Spursami i chwała im za to, szkoda że remisu nie dociągneła.

Kamson 18.09.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604944)
grała Wisła
grał Lech
ale dla niektórych "Polaków" grała Austria Wiedeń i Tottenham Londyn

pojmujesz znaczenie patriotyzmu?

:lol:
W swoim pierwszym poście mnie zacytowałeś:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 604721)
Czy tylko mnie się wydaje, że komentator jest kibicem kuchenkorza? Mają piłke na połowie boiska a ten erekcji dostaje :shock:

edit; wie ktoś ilu poznaniaków pojechało?

I co tu jest kvrwa niby "anty-polskiego"? :lol:

Patriotyzm? Prosze:
Cytat:

Patriotyzm – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar. To stawianie dobra ojczyzny ponad własne. [...]
Amica Poznań to nie moja ojczyzna, nie reprezentuje mojej ojczyzny tylko siebie i dlatego mam ją głeboko w dupie.
Tylko Wisła.

gromaders 18.09.2008 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 604968)
Amica Poznań to nie moja ojczyzna, nie reprezentuje mojej ojczyzny tylko siebie i dlatego mam ją głeboko w dupie.
Tylko Wisła.

i bardzo dobrze, mam takie same podejście jak ty, nie będę im nic dobrego życzył i tyle, niech sobie grają ja to mam gdzieś

skttrbrain 18.09.2008 22:47

^^ ok 550 Lechitów było na meczu. Tyle dali nam biletów na ten swój kurnik.

1q2 18.09.2008 22:50

Lech ma duze szanse na awans,my mamy szanse -mimo 2 porazek dobry wieczor dla pl futbolu.Osobiscie ale i obiektywnie oceniam, ze dzis o wiele lepiej zagrala Wisla, tyle ze rewanz rysuje sie o wiele trudniejszy.

Paweł 18.09.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 604799)
nie wiem jak to nazwać... ale wy chyba jesteście POJEBANI

skupcie się na UEFA i kibicujcie Polakom
w lidze najeżdżajcie na Legię Lecha i innych ale nie w EUROPIE!


Wstyd mi

WIOCHA RZĄDZI?


:lol: :lol: :lol:

Czyli, że jak grają w Europie, to mam udawać, że ich lubię? Co Kuchenkorz w pucharach ma wspólnego z patriotyzmem?

Grała drużyna, której nie lubię z drużyną, która jest mi absolutnie obojętna, więc komu miałem kibicować? Trzymam kciuki za Austrię w rewanżu.

marooc 18.09.2008 22:56

Ja mam nadzieję, że zarówno WIsełka jak i Lech awansują za 2 tygodnie ;) A Wiślacy wszyscy na stadion, bierzemy wolne z pracy czy kto tam ma szkoły i jazda!!!!!!!!!!!!!!

Nergal 18.09.2008 23:04

Nie będe okłamywał sam siebie i mówił że Amica ma wygrać kiedy na nich patrzę. Wole żyć w zgodzie z tym co czuje w trakcie meczu a byłem za Austrią. Tego się nie wybiera, to sie czuje w trakcie oglądania i nie będe sie zmuszał za kibicowaniem Amice. Skoro dla niektórych to objaw braku patriotyzmu to gratuluje poczucia humoru. Ja kibicuję WIŚLE! Punkty do rankingu? A po co? żeby jakieś wynalazki grały i robiły wioche jak GKS Katowice albo Wisła Płock? Jak mamy mieć dużo punktów to je zdobędziemy, nie mam zamiaru na siłe sie grzać coby Cypr wyprzedzić w klasyfikacji. Liczy sie Wisła i tylko tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl