![]() |
komentator może nie najwyższych lotów, ale dajmy mu luz :)
|
Cytat:
Jak narazie Leszek ma dużo szczęścia, że nic nie stracił. Poznaniaków dopiero pod koniec pierwszej połówki usłyszałem. |
Cytat:
a po mojemu to bardzo dobrze, gdy mecz drużyny komentuje jego sympatyk. Mecze Wisły powinien komentować red. Szeląg z Krakowa (jeśli chłopina jeszcze żyje, bo dawno go nie słyszałem) a jako piłkarski praktyk/ekspert Andrzej Iwan. Głupki i mądrale z centralnego rozdzielnika (Szczęsny, Szpaku et consortes) niech sobie mecze repry albo Legii komentują, ja jak takich słyszę to wyłączam fonię. Szkoda nerwów na ich popisy. |
Iwański to chyba kibic Legii z tego co wiem. (tudzież sympatyk, jak kto woli)
|
Znajac farta Lecha teraz się okaże że wygrają walkowerem, no chyba bym jebnął ze śmiechu :lol:
|
Limit fartów sie nie wyczerpał jednak hehe
EDIT: Wiedziałem, że nie będzie:D |
1-1 Austria jest cienka. Jak Amica ich nie przejdzie to będzie megażenada
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
skupcie się na UEFA i kibicujcie Polakom w lidze najeżdżajcie na Legię Lecha i innych ale nie w EUROPIE! Wstyd mi WIOCHA RZĄDZI? |
Kibicuje Wiśle a nie kuchenkom !
|
to kibicuj Wiśle a nie Austrii Wiedeń i się nie wypowiadaj anty-polsko
szacunek |
Cytat:
Pakuj walizki i w podróż do Wronek. |
Cytat:
nie wypowiadam sie anty-polsko powiedz mi co nam da jeżeli Amica wygra ? punkty w rankingu ?w dupie mam cały ten ranking patrz ile my uciułaliśmy punktów a trafiamy na Tottenham (jeden z najsilniejszych możliwych przeciwników) a pyrokuchenki na Austrie W. TYLKO Wisła |
może gdyby Lech nie grał w Uefie na licencji Amici za ich punkty, samych pucharów nie dostał od Groclinu a od losu najłatwiejszego przeciwnika z możliwych podczas gdy my kolejny raz trafiliśmy najgorzej to inne były by tu komentarze. Po za tym po reformie pucharów punkty "dla polski" nam dają bardzo niewiele bo i tak jestesmy w dupie i przez najblizszy czas nasza sytuacja znacząco sie nie zmieni ani na lepsze ani na gorsze. Naprawde więc nie widze powodów żeby im kibicować. No może taki że grając na dwa fronty mieli by mniejsze szanse na mistrza (?)
|
Cytat:
Lech uciuła punktty to potem POLSKA będzie rozstawiona wyżej i trafi na taki Beitar |
Tylko Wisła!
Anty-Polskie... kurcze... Dla mnie Wisła nie reprezentuje Polski na arenie międzynarodowej tylko WISŁE KRAKÓW, tak samo jak Amica, reprezentuje Amice, a nie Polskę. I uważam że na meczach Wisły czy Amici powinni być tylko kibice Wisły i Amici, a nie zgraja małyszowców, którzy podpinają się pod każdy sukces, kibice sukcesu k***a. Austria na + dobry wynik na własnym stadionie. My też na + choć mogło być lepiej. |
załóż swoje państwo
CRACOVIE :D |
Cytat:
Kolega napisał że komentator dostaje erekcji jak Lech gra na swojej połowie. Ja mam wrażenie że to wy raczej dostajecie erekcji śledząc wynik, co pokazują wasze posty. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Która godzina w Sidney? Widziałeś już dziś kangura? |
Cytat:
grał Lech ale dla niektórych "Polaków" grała Austria Wiedeń i Tottenham Londyn pojmujesz znaczenie patriotyzmu? |
jak będzie grała Polska ,będę patriotą ,będą kibicował Polsce (jeszcze bardziej bede jej kibicował jak beda w niej grali sami Polacy)
zależy mi przede wszystkim na dobrze Wisly |
czy ty naprawde nie potrafisz zrozumiec,ze nie kibicujemy Lechowi? co to za roznica czy puchar uefa czy liga? licza sie zwyciestwa Wisły reszta niech przegrywa.
|
Nie no, niektórych chłopaków chyba troszkę emocje poniosły... Obejrzałem tą kopaninę Tramwajorza bez zbytniej wczuwki, ale w moim przypadku nie było mowy o kibicowaniu Austriakom. Choć myślę, że w Poznaniu też znalazło się wielu takich, co zaklinali TT żeby nam coś wbili. Ot, polska mentalność;)
|
Smuda przegrał nam mecz. Lewonożny Stilic z prawej, prawonożni Wojtkowiak i Lewy z lewej. Plus rozpieprzona obrona. A wystarczyło zagrać takim ustawieniem jak z Wisłą. Fak!
A ta Austria słaba..Acimovic plus murzyn z ataku, i długo, długo nic.. Mam nadzieję, że jednak w Poznaniu nasi wygrają. edit: A czemu naszych nie było słychać? Pierwsza polowa szła z przekazu austryjackiego, z wyciszonym komentatorem, druga natomiast z międzynarodowego, i wtedy juz nasi kibice byli dobrze slyszalni. a Wisła ok, powalczyła ze Spursami i chwała im za to, szkoda że remisu nie dociągneła. |
Cytat:
W swoim pierwszym poście mnie zacytowałeś: Cytat:
Patriotyzm? Prosze: Cytat:
Tylko Wisła. |
Cytat:
|
^^ ok 550 Lechitów było na meczu. Tyle dali nam biletów na ten swój kurnik.
|
Lech ma duze szanse na awans,my mamy szanse -mimo 2 porazek dobry wieczor dla pl futbolu.Osobiscie ale i obiektywnie oceniam, ze dzis o wiele lepiej zagrala Wisla, tyle ze rewanz rysuje sie o wiele trudniejszy.
|
Cytat:
:lol: :lol: :lol: Czyli, że jak grają w Europie, to mam udawać, że ich lubię? Co Kuchenkorz w pucharach ma wspólnego z patriotyzmem? Grała drużyna, której nie lubię z drużyną, która jest mi absolutnie obojętna, więc komu miałem kibicować? Trzymam kciuki za Austrię w rewanżu. |
Ja mam nadzieję, że zarówno WIsełka jak i Lech awansują za 2 tygodnie ;) A Wiślacy wszyscy na stadion, bierzemy wolne z pracy czy kto tam ma szkoły i jazda!!!!!!!!!!!!!!
|
Nie będe okłamywał sam siebie i mówił że Amica ma wygrać kiedy na nich patrzę. Wole żyć w zgodzie z tym co czuje w trakcie meczu a byłem za Austrią. Tego się nie wybiera, to sie czuje w trakcie oglądania i nie będe sie zmuszał za kibicowaniem Amice. Skoro dla niektórych to objaw braku patriotyzmu to gratuluje poczucia humoru. Ja kibicuję WIŚLE! Punkty do rankingu? A po co? żeby jakieś wynalazki grały i robiły wioche jak GKS Katowice albo Wisła Płock? Jak mamy mieć dużo punktów to je zdobędziemy, nie mam zamiaru na siłe sie grzać coby Cypr wyprzedzić w klasyfikacji. Liczy sie Wisła i tylko tyle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl