![]() |
Cytat:
|
Tylko że w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie wieksząść prac z pewnością będą wykonywać podwykonawcy. Więc pracowników nie powinno zabraknąć.
|
Cytat:
to zaprojektuj ścianę do naklejania vlepek ,żeby wszystko było ok vlepki be ,kibice be , zostań przed telewizorem będzie ci najlepiej |
To jest Nasz stadion i chyba nie musimy go jeszcze dodatkowo oznaczać wlepkami. Dla mnie też nie jest to estetyczne.
|
Zwolennicy przyklejania wlepek i bazgrania spreyami niech najpierw wyobklejają u siebie w domu łazienkę , kibel, szafki w kuchni lub nawet ekran telewizora , wtedy szacowna mamusia lub tatuś wyjaśnią im swój pogląd( na pewno pozytywny i tolerancyjny) na ten mądry proceder.
Sporą powierzchnią jest też zapewne własne czoło, tam też możecie spokojnie sobie kilka "walnąć" . |
Cytat:
moja mamusia i tatuś do dzisiaj nie wyjaśnili mi ich poglądu ,mam złych rodziców ?;( proponuje następnym razem zamiast .......ić na necie powiedz komuś w twarz żeby nie naklejał vlepki na krzesełku bo ci się później na nim źle siedzi i nieestetycznie wygląda i w ogóle jest be własne czoło mam na tyle ładne że nie muszę nic na nim naklejać... a i fany w sumie też po **** wywieszamy,przecież to nasz stadion więc nie musimy go oznaczać ,a jeszcze przeszkadzają w oglądaniu meczu ! |
Najlepiej wyrwijmy wszystkie krzesełka - po co nam one przecież jesteśmy "fanatykami", łazienki z ciepłą wodą też nie są nam potrzebne w końcu wystarcza nam drzewko/toitoi... fany/wrzuty są ESTETYCZNE i raczej upiększają trybunę/ścianę. Może Tobie brud, smród i ubóstwo nie przeszkadza ale mi tak.
|
Cytat:
|
Cytat:
ze skrajnosci w skrajność,nigdzie nie napisałem żeby wyrywać krzesełka ,po prostu mi te vlepki nie przeszkadzają w niczym,o łazienkach tez nigdzie nie pisałem ale skoro poruszasz ten temat ,to wcześniej ludzie chodzili na mecze i nie mieli takich wygód jak czyste łazienki i nie narzekali ,zreszta teraz też na większosci stadionów ,a zwłaszcza sektorów gosci tego nie ma a jednak ludzie jeżdza i stoja w nich oczwyscie brud i smród ,mi przeszkadza ,fajnie że są teraz takie łazienki i komfort ale przypierdalanie sie do vlepek to lekka przesada jak już szukacie na siłe jakiego problemu,to problemem są pleksy które rzeczywiście przeszkadzają (i to dosyc bardzo bo widziałem gościa który sobie łapę na niej rozwalił bo maja ostro rogi) i w oglądaniu meczu i w aktywnym kibicowaniu... |
Cytat:
W X wieku nawet nie było ciepłej wody i prądu i żyli telefonów i internetu, ale my teraz mamy XXI i staramy sie o EURO:D |
Mi też nie przeszkadzają na tyle żebym zaczął się z wszystkimi awanturować, mówię tylko że z czasem staje się to co raz brzydsze..
Mamy XXIw i tylko należy ubolewać że łazienki, zadaszone krzesełko to luksus na naszych stadionach. Pewnie nasz stadion nie jest idealny, ale taki już będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat i dlatego strasznie mnie denerwuje jak jest dewastowany przez własnych kibiców.. |
south
ja tylko grzecznie , aczkolwiek z lekką doza ironii zasugerowałem istotom myślącym (sorry jeśli sie pomyliłem) że błędne jest niszczenie własnego (naszego wspólnego) stadionu. Dotyczy to także stania na krzesełkach, kopania po nich , bazgrania i szczania po stadionie poza kiblem. Nie jest to żadne kibicowanie tylko czysta bezmyślnośc i głupota. Chodzę na E3 i nie raz zwracałem uwage różnym "najwierniejszym" zeby nie "syfili" własnego gniazda. Przeważnie skutkowało, i miałem poparcie wiekszości kibiców (fanatyków też). Jak komuś przeszkadzają toalety i czystośc zawsze może iśc w krzaki do parku. Chcemy miec stadion i Euro to poziom wypadałoby trzymać. Dawno temu ludzie biegali z maczugami , nie oznacza to ze dzisiaj tez jest to normą.(chociaż, kto wie.) |
Dokładnie mamy stadion który dopiero powstaje ma on nam służyć na długie lata, ma być zadbany i estetyczny. Takie naklejanie wlepek powoduje to że przychodzi gość widzi wlepke i mysli "aa ja se też nakleje" itd itd z czasem staje sie to bardzo nie estetyczne. mielismy ladne szyby przy wejściach na trybuny aa teraz wiekszość jest poobklejana ii do tego to jest bądz co bądz trudne do usunięcia. Zmierzam do tego że widząc iż jedna osoba nie dba o takowe dobro pociąga to że przychodzi druga i też tego nie szanuje aa z czasem jak to wszystko stanie sie jeszcze bardzie poobklejane ktos wapdnie na pomysl np ze sprayem a pozniej to juz tylko zaczyna się niszczenie bo jak jest troche zniszczone to można "dokończyć" wrwrww
A kolega "south" niech sobie obkleja kazde miejsce w domu na swoim ciele i nawet w tyłku ale nie na "naszym wspólnym stadionie"! |
|
Żeby to w końcu przyklepali i do roboty.
Podejzewam jednak że w trakcie robór wykonawca "wynajdzie" 100 powodów na 100 dodatkowych (niespodziewanych ale nieuniknionych) kosztów i cena wzrośnie wyżej od tej Budimexu . Mam nadzieje że nie będzie scenariusza jak z "Giriszem" i "turecką budową szybkiego tramwaju.... Mam nadzieję że się mylę ale ,.. to Polska właśnie... |
Jakby ktoś miał info na temat wyniku arbitrażu to pisać od razu. To dzisiaj najważniejszy temat w tym temacie:)
|
|
Same kobiety w komisji :D
|
odwołanie budmiexu ODDALONE
|
WIadomo na 100%?
Jak tak to wreszcie dobra wiadomośc , do roboty! |
Wspaniałe info na koniec tygodnia :D
|
No to teraz pora na wyjaśnienie paru kwestii: gdzie gramy, co z oświetleniem , karnetami?.
I najważniejsze kiedy zobaczymy maszyny i robotników na R22.? W realu. |
Ciezarowki powinny wjechac pn/wt. Wiosne gramy napewno u siebie. AB i Vipow przenosza na E, VIPow na trybune gosci (pewnie dlatego ze klatkami sie wejdzie do okraglaka) a zwyklych kibicow na E4 i chyba E3. Karnetow bylo sprzedanych ok 7-8tys, wiec max po ok 2 tys biletow zostanie, o ile wiecej karnetow nie bedzie wykupione
|
Jak podpiszą umowę na stadion to będzie kapitalnie.
|
a gości gdzie niby dadzą???? nie będzie miejsc dla przyjezdnych?
|
oczywiście, że nie ... może najlepij oddajmy im całe E? a może D? ... pomyślunku troszeczke chociaż.
|
super wiadomość !!! Budowę czas zacząć !!!
Heh, taka dygresja, pewnie z drugim przetargiem też nie odpuszczą i cała zabawa z odwołaniami będzie identyczna przy drugiej trybunie. Może zróbmy sondę...drobny żarcik. ;) od pn - nowe fotki jak zaczną prace :) |
sprawiedliwość istnieje!! to pewnie pod koniec miesiąca ruszą pierwsze prace:D
przyznam, że od zakonczenia budowy okrąglaka brakowało mi informacji i zdjęć i całej tej otoczki związanej z budową...i teraz nareszcie te piekne chwile powrócą:D:D |
Myślę że nikt się nie obrazi jak dam linka do kamerki (wiem wiem że była,chce przypomnieć) bo warta w miarę tego(obecnie niezła mgiełka ;) http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
Ah nie mogę się doczekać tej trybunki,będzie potężna :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl