![]() |
To nie chodzi przypadkiem o odłożoną płatność? Obiło mi się o uszy, że Hala ma być rozliczana w 2013.
|
Cytat:
|
rozbudowa Kocmyrzowskiej? ...
|
|
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._na_Tatry.html - co sądzicie o projekcie. Dla mnie mnie prawdziwy PRLowski brutalizm.
|
Taki nowojorski drapacz chmur z lat 20 -tych ubiegłego wieku.
|
Mam to samo wrażenie co Gwiaździsty, drapacz chmur NY lata międzywojenne.
|
Stary design, mało szkła ale lepsze to niż obecny stan
|
|
Szkieletor pozostanie nadal nienaruszony
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...szyc,id,t.html |
Wykrakałem ;)
Ale radości wcale z tego powodu nie czuję :/ |
|
co za skur*ysyn...
|
|
|
Otwarli tramwaj na Ruczaj (kawałek przynajmniej) ale to co zrobili z rozkładem jazdy to woła o pomstę do nieba.
Na szczęście nie mieszkam na Ruczaju ale 95% moich znajomych jeździło 128 do pracy a teraz z uśmiechem na ustach kasują dwa bilety, kogoś tam nieźle popieprzyło. Kiedyś były autobusy zapchane - teraz są zapchane tramwaje - nic się nie zmieniło oprócz tego że jest drożej :) |
Cytat:
|
Informacja dla:
młodzieży - patrzcie jakimi fajnymi drogami Wasze wnuki bedą jeżdzić, dla starszej młodzieży - gdzie nie kupować domu czy mieszkania, aby Wam potem Tir po sypialni nie jeżdził. http://krakow.pl/biznes/aktualnosci/...nwestycje.html Trasa od Sanktuarium do Makro - tunel za tunelem:shock: |
Rozpoczęła się budowa Galerii Bronowice:
http://brk.com.pl/_files/94f21e9ae39...fa8ccc7786.jpg http://brk.com.pl/_files/378b7854867...4eecc9f427.jpg |
A propos Szkieletora i innych biurowców - na obrzeżach miasta powstaje Małopolski Park Technologii Informacyjnych we współpracy z UJ i firmami typu Siemens czy Motorola. Wygląda to na całkiem ciekawy pomysł dla młodych przedsiębiorców i całkiem nieźle to opisano na ich stronie.
http://www.dziennikpolski24.pl/files...one/MPTI04.jpg |
Przejście przy Dworcu Głównym PKP. Remont rozpoczęty
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...0c58bd95_o.jpg http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,id,t,zid.html |
Cytat:
Z jednej strony szkoda - może by przy okazji zaorał ten supermarket obok :D |
http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=602 - przebudowa stadionu na Suchych Stawach. Tyle kasy poszło, a efekty mizerne.
|
Cytat:
Ja bym sobie dał rękę uciąć że cena była koło 5 zeta za ten pociąg ... 19 zł :shock: Za 28 zł ostatnio mnie iCar spod domu zawiózł do Balic. |
|
Cytat:
Ciekawi mnie dlaczego wejście i ogólnie cały przód galerii w tej wizualizacji jest zwrócony nie na Ul. Opolską tylko w kierunku ul. Chełmońskiego gdzie są pola i łąki. Jadąc ulicą Opolską za kilka miesięcy zobaczymy brzydki zad galerii ze stanowiskami dla tirów i wjazdem na parking zamiast z pewnością ładniejszej fasady. Zwrócenie jej przodem do Opolskiej na pewno poprawiło by wrażenie estetyczne tego terenu choćby dla wjeżdżających do Krakowa turystów od strony A4. |
Być może jest to związane jakoś z tym, że nie było możliwe budowanie ronda na Jasnogórskiej na skrzyżowaniu z Sosnowiecka, a dopiero na skrzyżowaniu (właściwie zbudowanie skrzyżowania z estakadą) ze Stawową, a skoro tak, to front zrobili od Stawowej. Zresztą tam na stawowej ma być jeszcze Decathlon, być może Obi + jakieś budynki biurowe, więc centrum tej inwestycji to nie Sosnowiecka i tyły Ikei i Makro, a wyremontowana Stawowa i wszystko dookoła niej.
|
Cytat:
http://d.naszemiasto.pl/k/r/0c/f0/4fe579aaa010e_o.jpg Zaczynam się martwić o moje miejsce pod blokiem na Prądniku ... nasi radni są okazem totalnych zjebów :shock: |
|
właśnie, co sądzicie o tym projekcie mogilskiej? Znajomi rowerzyści podpisują petycję, a ja, jak kierowca czterech kołek, zastanawiam się jak bardzo zmiana na dwa pasy z czterech wpłynie na korki w tym miejscu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl