![]() |
Czy ktoś zna program Baltie (poziom gimnazjalny)? Miałbym małe zlecenie :) Kontakt priv.
|
Zewnętrzny dysk twardy WD 10TB My Book Desktop USB 3.0 [amazon.com] za ok.450zł:
https://www.mydealz.de/deals/wd-10tb...hread-comments https://www.amazon.com/gp/offer-list...7CMH78R5?tag=1 |
Potwierdzam, SSD za 100 zł zrobi już różnice względem HDD
|
chyba najblizej ten temat
na prawde prosty program do tworzenia filmow ? przycinanie, izolowanie audio, nakladanie audio, synchrozacja audio z video itd. |
Hej,
szukam laptopa ale się nie znam do końca. W gry nie gram, czasem jakiś film, ale głównie programy do pracy (średnio obciążające system), net itp. 14 cali i ekran dotykowy. Coś godnego polecenia...? Cena 2500-3500 zł. rankingi są opłacane więc sobie daruję... pozdro |
Ja kiedyś zastanawiałem się nad jakimś po leasingowym laptopem z komisu. Jakiejś porządnej marki.
|
gdzie dostanę pakiet office za free?? może być starsza wersja...
|
Najprostszym sposobem jest chyba Open Office. Darmowy i w pełni kompatypibilny z Officem
|
Giełda ul. Balicka, nawet najnowszą wersję dostaniesz... tylko nie za free... jakieś 30zł...
|
Cytat:
|
Jak to jest, że w sklepie pakiet Office kosztuje kila stówek a na A... można kupić klucz za 30 zł? Nie pogryzie się z oryginalną Windą?
Nie znam się na tym, a muszę do nowego komputera zapakować edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny. Nie biorę pod uwagę OpenOffica ponieważ dużo czasu zajmuje mi znajdowanie tych samych funkcji. |
Pytanie co to za klucz. Ja kiedyś w jednym korpo miałem promocję dla pracowników i kupiłem cały pakiet za bodajże 50 zł.
Klucz działa pewnie do dzisiaj - ale w warunkach licencji było że mogę używać tak długo jak pracuję w tym konkretnym korpo. Tak samo są licencje akademickie - może ktoś ma klucz z AGH itp - działający ale w licencji jest napisane że do użytku do celów naukowych itp. Wiele jest rodzajów licencji i cholera wie na co akurat trafiłeś :) |
Office365 jest na 5 komputerów jedna licencja
|
Dobry program do odzyskiwania danych z dysku/karty pamięci?
|
Cytat:
- z darmowych np. Recuva, TestDisk & PhotoRec - z pół darmowych np. z chomika ;) - Ontrack EasyRecovery |
Jak pisze Coglin to zdecydowanie Ontrack EasyRecovery Polecam w 100% odzyskałem dane z karty SD bez problemu
|
W temacie laptopów marki Dell. Ktoś coś może polecić w przedziale cenowym 3,5-4 tyś zł? Jest tak szeroki wachlarz modeli w tych widełkach, że ciężko się zdecydować ;)
Dzięki! |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl