Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sprzęt komputerowy, programowanie itd. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=710)

Kaan 09.04.2019 13:54

Czy ktoś zna program Baltie (poziom gimnazjalny)? Miałbym małe zlecenie :) Kontakt priv.

leszekm 19.05.2019 09:23

Zewnętrzny dysk twardy WD 10TB My Book Desktop USB 3.0 [amazon.com] za ok.450zł:

https://www.mydealz.de/deals/wd-10tb...hread-comments
https://www.amazon.com/gp/offer-list...7CMH78R5?tag=1

Nochal997 19.05.2019 14:37

Potwierdzam, SSD za 100 zł zrobi już różnice względem HDD

tommiyacht 20.05.2019 14:08

chyba najblizej ten temat
na prawde prosty program do tworzenia filmow ? przycinanie, izolowanie audio, nakladanie audio, synchrozacja audio z video itd.

Kamil_mchw 28.05.2019 18:35

Hej,

szukam laptopa ale się nie znam do końca.
W gry nie gram, czasem jakiś film, ale głównie programy do pracy (średnio obciążające system), net itp. 14 cali i ekran dotykowy.
Coś godnego polecenia...? Cena 2500-3500 zł.
rankingi są opłacane więc sobie daruję...
pozdro

Barti 29.05.2019 09:38

Ja kiedyś zastanawiałem się nad jakimś po leasingowym laptopem z komisu. Jakiejś porządnej marki.

Kamil_mchw 26.07.2019 15:53

gdzie dostanę pakiet office za free?? może być starsza wersja...

JudasPriest 26.07.2019 17:51

Najprostszym sposobem jest chyba Open Office. Darmowy i w pełni kompatypibilny z Officem

kucharz_77 26.07.2019 22:00

Giełda ul. Balicka, nawet najnowszą wersję dostaniesz... tylko nie za free... jakieś 30zł...

Coglin 27.07.2019 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1541743)
gdzie dostanę pakiet office za free?? może być starsza wersja...

Giełda, znajomi, https://winclub.pl/forum/71-office/

Kaan 03.09.2019 15:19

Jak to jest, że w sklepie pakiet Office kosztuje kila stówek a na A... można kupić klucz za 30 zł? Nie pogryzie się z oryginalną Windą?
Nie znam się na tym, a muszę do nowego komputera zapakować edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny. Nie biorę pod uwagę OpenOffica ponieważ dużo czasu zajmuje mi znajdowanie tych samych funkcji.

Kocur 04.09.2019 09:47

Pytanie co to za klucz. Ja kiedyś w jednym korpo miałem promocję dla pracowników i kupiłem cały pakiet za bodajże 50 zł.
Klucz działa pewnie do dzisiaj - ale w warunkach licencji było że mogę używać tak długo jak pracuję w tym konkretnym korpo.

Tak samo są licencje akademickie - może ktoś ma klucz z AGH itp - działający ale w licencji jest napisane że do użytku do celów naukowych itp.


Wiele jest rodzajów licencji i cholera wie na co akurat trafiłeś :)

szprotson 04.09.2019 14:27

Office365 jest na 5 komputerów jedna licencja

PvD 18.09.2019 21:08

Dobry program do odzyskiwania danych z dysku/karty pamięci?

Coglin 19.09.2019 06:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1543200)
Dobry program do odzyskiwania danych z dysku/karty pamięci?

O ile dane nie są nadpisane, bo wtedy nic nie odzyskasz, to:
- z darmowych np. Recuva, TestDisk & PhotoRec
- z pół darmowych np. z chomika ;) - Ontrack EasyRecovery

brylant17 20.09.2019 19:01

Jak pisze Coglin to zdecydowanie Ontrack EasyRecovery Polecam w 100% odzyskałem dane z karty SD bez problemu

lucas8 06.10.2019 08:16

W temacie laptopów marki Dell. Ktoś coś może polecić w przedziale cenowym 3,5-4 tyś zł? Jest tak szeroki wachlarz modeli w tych widełkach, że ciężko się zdecydować ;)

Dzięki!

bevierek 06.10.2019 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1544070)
W temacie laptopów marki Dell. Ktoś coś może polecić w przedziale cenowym 3,5-4 tyś zł? Jest tak szeroki wachlarz modeli w tych widełkach, że ciężko się zdecydować ;)

Dzięki!

Polecam modele z serii XPS

anik 14.10.2019 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1544070)
W temacie laptopów marki Dell. Ktoś coś może polecić w przedziale cenowym 3,5-4 tyś zł? Jest tak szeroki wachlarz modeli w tych widełkach, że ciężko się zdecydować ;)

Dzięki!

Masz tutaj porównanie laptopów, dell jest na 5 miejscu, model to Dell Inspiron 17 G3 3779-7734 ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl