Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

skttrbrain 26.06.2010 05:47

Testy oświetlenia w Poznaniu:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15537

Emilio 26.06.2010 12:30

Nowe zdjęcia od Carte.

http://lh6.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TC...0/IMG_5970.JPG

http://lh4.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TC...0/IMG_6006.JPG

http://picasaweb.google.pl/Caartee.stadion4/26Czerwca#

Jaroo1 26.06.2010 15:52

Ladnie wyglada ten stadion w Poznaniu chociaz ma tez sporo wad. Jak juz bylo pisane te trybuny dosztukowywane wygladaja lipnie no i mnie osobiscie ta biala "plachta" sie nie podoba. Nie tworzy spojnej calosci. Ale najwiekszy minus to bedzie ta murawa. Naprawde na jesieni to moim zdaniem bedzie koszmar. Nawet jak beda wymieniac ja co pol roku to mysle ze w listopadzie po kilku miesiacach jej egzystencji to bedzie stan tragiczny do grania

harthausen 26.06.2010 17:02

chociaż jest jedna zaleta, że nasze trybuny są troszkę dalej odsunięte od trybun i że dach niej jest za wysoko (u nas w granicach 25 metrów, a średnio 50 metrów w Poznaniu. Murawa u nas jest w większym stopniu nasłoneczniona niż tam i przez to natura sama jej pomaga.
Oczywiście i nas jest słabszy obszar, trawa przy bramce od strony Błoń widzi tego słońca mniej ale to i tak nieporównywalne do studni w Poznaniu.

Wojtas 26.06.2010 23:11

Stadion Legii jesli chodzi o estetyke ,wykonczenie -naprawde super.

Wewnatrz te trybuny podobne do stadionu Korony ,nic ciekawego ,fajnie zrobione podswietlenie dachu.

crazykaro 26.06.2010 23:18

A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.

zOOn 26.06.2010 23:31

Na Legii super to wyglada!
Ale poznanski stadion wewnatrz to ma klimat dworca kolejowego. I moze o to im chodzilo...

Ofsajd 26.06.2010 23:44

http://www.fotopodroze.pl/ber/dworzec.jpg

jakby wyciąć dziurę w dachu to faktycznie prawie jak stadion w Poznaniu ;)

ps. na zdjęciu Berlin Hauptbahnhof.

SkMk 26.06.2010 23:52

W Poznaniu efekt psuje trybuna wybudowane wcześniej. W sumie podobna sytuacja co u nas. Też zmieniano projekty w trakcie budowy i efektem jest sporo niedociągnięć. Inna sprawa to w jaki sposób promuje się stadion w Poznaniu.

krwawy 27.06.2010 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 921435)
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.

Skyboxy będą na krytej. tej co jest teraz dopiero burzona zdjęcia będą za niecałe pół roku:)

Pan Jotka 27.06.2010 06:37

Stadion Legii pierwsza klasa. Pomyślcie, że w tym roku pojedziemy na Koronę, Lubin, Lecha, Cracovię, Legię... No naprawdę w końcu człowiek nie będzie jak bydlęcie oglądać meczu na Ł3 z poziomu murawy, pól kilometra od od murawy. Choc przyznam, że korci mnie żeby olac wyjazd na Legiunię z powodu matołeckich cen biletu dla przyjezdnych i konieczności noszenia kasku ochronnego dzięki ustytułowaniu sektora gości.

QBAS 28.06.2010 05:26

Estadio Amici robi wrażenie swoim rozmiarem, to fakt. Jednak jakoś mi do gustu nie przypada. Trybuny są bardzo wysokie i piłkarze przeciwnej drużyny mogą czuć mocno to co dzieje się na murawie..

Cieszy fakt, że już w najbliższym sezonie, liga otworzy kilka stadionów z prawdziwego zdarzenia: Amica, Craxa, Wisła, Legia. Kolejne budują się lub mają takowe plany: Zagłębie, Jaga, Arka, Lechia, Śląsk

FevPL 28.06.2010 07:19

Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p

_gilardino_ 28.06.2010 10:05

Ogarnij się z tym avatarem :/

klusek106 28.06.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 920974)


Powiem szczerze ze umarlem zobaczywszy te jupitery.
Przeciez to bd zaslanialo widocznosc :rotfl:


edit:
sory, w takim razie tematu nie bylo :D

banasik 28.06.2010 10:30

Przecież one zostaną zdemontowane, a oświetlać będą jupitery pod dachem

skttrbrain 29.06.2010 23:10

Stadion i 'slumsy' wokół niego, o których tak zaciekle kiedyś dyskutowaliście ;)
http://img683.imageshack.us/img683/2670/dsc0140vf.jpg

http://img682.imageshack.us/img682/7333/dsc0115on.jpg

by sky.ehreii ssc


imo wygląda jak wielki robak co dodaje mu uroku :D

emj10 29.06.2010 23:17

Z zewnątrz stadion mi się podoba, ale środek już mniej :P
Największym plusem jest to, że może być w pełni zepłniony.

Pablo84 29.06.2010 23:39

Gdyby tak dodać takie 4 nadmuchiwane powietrzem rury po bokach stadionu, obiekt ten przypominałby gigantycznego robala

Jaroo1 30.06.2010 00:14

Ta, albo dorobic dziob, pomalowac na czarno i bedzie wronka :D

Konrad. 30.06.2010 02:42

Gdańsk:

http://img341.imageshack.us/img341/3980/20100626.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/6903/17czerwiec.jpg

Gdynia:

http://www.arkagdynia.info/galeria/0...stadion/01.jpg
http://www.arkagdynia.info/galeria/0...stadion/04.jpg
http://www.arkagdynia.info/galeria/0...stadion/12.jpg

Kołobrzeg:
http://www.e-kg.pl/components/com_jo...1575612720.jpg
http://www.gk24.pl/apps/pbcsi.dll/bi...tle=1&border=0

I chyba nie było w tym temacie, Hala sportowa w Gdańsku/Sopocie:
http://www.halagdansk.sopot.pl/galle...llery_fullsize
http://www.halagdansk.sopot.pl/galle...llery_fullsize
http://www.halagdansk.sopot.pl/galle...llery_fullsize
http://www.halagdansk.sopot.pl/

Maciuś 30.06.2010 15:43

Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?

GemHZR 30.06.2010 15:45

Hala ... WOW o0
Ze stadionem Arki ładnie popierdzielają.
A co do stadionu Lecha, to wygląda jak wielki insekt-pasożyt na żywym organizmie miasta. Pasuje do krajobrazu jak pięść do nosa ;)

edit Jak stonka na kartoflu hehe :D

JAR0 30.06.2010 21:48

Może powinien to być stadion im. Stonki :D

medyk 30.06.2010 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 924130)
Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?

O. by stwierdził ze dla cyrkulacji i wentylacji powietrza wewnatrz stadionu :foch:

crazykaro 30.06.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 924130)
Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?

Stadion Lecha był budowany na dwadzieścia kilka tysięcy ale projekt się zmienił gdy zaczęli organizować Euro ale jedną trybunę zdązyli wybudować (a u nas dwie)

LAB 30.06.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 923629)
Stadion i 'slumsy' wokół niego, o których tak zaciekle kiedyś dyskutowaliście ;)
http://img683.imageshack.us/img683/2670/dsc0140vf.jpg

http://img682.imageshack.us/img682/7333/dsc0115on.jpg

by sky.ehreii ssc


imo wygląda jak wielki robak co dodaje mu uroku :D

Nie robak.Tożto Generał Daimos w fazie transformacji :D

1q2 01.07.2010 00:00

Mi się ten robal nie za bardzo podoba, natomiast w środku(na podstawie fotek) stadion wygląda zajebiście.

skttrbrain 01.07.2010 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 924130)
Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?

nie wiem o jakie części dachu Ci chodzi, wszak wiadomo było od początku że 4. trybuna dachem z resztą się nie zejdzie. Natomiast membrana będzie jednolitą płaszczyzną i pojedyncze szpary na łączeniach pasów będą zalepione. Na zdjęciu widać chyba dwa czy trzy takie miejsca do uzupełnień.
mnie się z czasem stadion z zewnątrz podoba coraz bardziej, dziś zresztą miałem okazję pod nim być, wygląda zajebiście, monumentalnie i naprawdę wypada znacznie korzystniej od tego, czego się spodziewałem. a że przypomina robala, cóż nie wszystko musi być na kształt AllianzAreny, brak symetrii i materiały z których jest wykonany zdecydowanie go wyróżniają i działają na plus moim zdaniem. tak naprawdę diabeł tkwić będzie w szczegółach, czyli w funkcjonalności nowych przestrzeni i dbałości wykonania, bo widok z trybun bocznych jest naprawdę cudny. generalnie jak patrzę na wątek stadionowy, to widzę w nim jedyną nadzieję na lepsze jutro naszej ligi.

zdjęcia wnętrza, w zasadzie 3. trybuna jest już wykonana w stopniu zbliżonym do końcowego:
http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/12.JPG

http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/14.JPG

spidey 01.07.2010 10:10

W środku z racji na monumentalizm wygląda całkiem fajnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl