![]() |
Testy oświetlenia w Poznaniu:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15537 |
|
Ladnie wyglada ten stadion w Poznaniu chociaz ma tez sporo wad. Jak juz bylo pisane te trybuny dosztukowywane wygladaja lipnie no i mnie osobiscie ta biala "plachta" sie nie podoba. Nie tworzy spojnej calosci. Ale najwiekszy minus to bedzie ta murawa. Naprawde na jesieni to moim zdaniem bedzie koszmar. Nawet jak beda wymieniac ja co pol roku to mysle ze w listopadzie po kilku miesiacach jej egzystencji to bedzie stan tragiczny do grania
|
chociaż jest jedna zaleta, że nasze trybuny są troszkę dalej odsunięte od trybun i że dach niej jest za wysoko (u nas w granicach 25 metrów, a średnio 50 metrów w Poznaniu. Murawa u nas jest w większym stopniu nasłoneczniona niż tam i przez to natura sama jej pomaga.
Oczywiście i nas jest słabszy obszar, trawa przy bramce od strony Błoń widzi tego słońca mniej ale to i tak nieporównywalne do studni w Poznaniu. |
Stadion Legii jesli chodzi o estetyke ,wykonczenie -naprawde super.
Wewnatrz te trybuny podobne do stadionu Korony ,nic ciekawego ,fajnie zrobione podswietlenie dachu. |
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.
|
Na Legii super to wyglada!
Ale poznanski stadion wewnatrz to ma klimat dworca kolejowego. I moze o to im chodzilo... |
http://www.fotopodroze.pl/ber/dworzec.jpg
jakby wyciąć dziurę w dachu to faktycznie prawie jak stadion w Poznaniu ;) ps. na zdjęciu Berlin Hauptbahnhof. |
W Poznaniu efekt psuje trybuna wybudowane wcześniej. W sumie podobna sytuacja co u nas. Też zmieniano projekty w trakcie budowy i efektem jest sporo niedociągnięć. Inna sprawa to w jaki sposób promuje się stadion w Poznaniu.
|
Cytat:
|
Stadion Legii pierwsza klasa. Pomyślcie, że w tym roku pojedziemy na Koronę, Lubin, Lecha, Cracovię, Legię... No naprawdę w końcu człowiek nie będzie jak bydlęcie oglądać meczu na Ł3 z poziomu murawy, pól kilometra od od murawy. Choc przyznam, że korci mnie żeby olac wyjazd na Legiunię z powodu matołeckich cen biletu dla przyjezdnych i konieczności noszenia kasku ochronnego dzięki ustytułowaniu sektora gości.
|
Estadio Amici robi wrażenie swoim rozmiarem, to fakt. Jednak jakoś mi do gustu nie przypada. Trybuny są bardzo wysokie i piłkarze przeciwnej drużyny mogą czuć mocno to co dzieje się na murawie..
Cieszy fakt, że już w najbliższym sezonie, liga otworzy kilka stadionów z prawdziwego zdarzenia: Amica, Craxa, Wisła, Legia. Kolejne budują się lub mają takowe plany: Zagłębie, Jaga, Arka, Lechia, Śląsk |
Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p
|
Ogarnij się z tym avatarem :/
|
Cytat:
Powiem szczerze ze umarlem zobaczywszy te jupitery. Przeciez to bd zaslanialo widocznosc :rotfl: edit: sory, w takim razie tematu nie bylo :D |
Przecież one zostaną zdemontowane, a oświetlać będą jupitery pod dachem
|
Stadion i 'slumsy' wokół niego, o których tak zaciekle kiedyś dyskutowaliście ;)
http://img683.imageshack.us/img683/2670/dsc0140vf.jpg http://img682.imageshack.us/img682/7333/dsc0115on.jpg by sky.ehreii ssc imo wygląda jak wielki robak co dodaje mu uroku :D |
Z zewnątrz stadion mi się podoba, ale środek już mniej :P
Największym plusem jest to, że może być w pełni zepłniony. |
Gdyby tak dodać takie 4 nadmuchiwane powietrzem rury po bokach stadionu, obiekt ten przypominałby gigantycznego robala
|
Ta, albo dorobic dziob, pomalowac na czarno i bedzie wronka :D
|
Czemu na zdjeciu stadionu Lecha czesci dachu sie nie zeszły ze sobą i sa ogromne szpary?
|
Hala ... WOW o0
Ze stadionem Arki ładnie popierdzielają. A co do stadionu Lecha, to wygląda jak wielki insekt-pasożyt na żywym organizmie miasta. Pasuje do krajobrazu jak pięść do nosa ;) edit Jak stonka na kartoflu hehe :D |
Może powinien to być stadion im. Stonki :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mi się ten robal nie za bardzo podoba, natomiast w środku(na podstawie fotek) stadion wygląda zajebiście.
|
Cytat:
mnie się z czasem stadion z zewnątrz podoba coraz bardziej, dziś zresztą miałem okazję pod nim być, wygląda zajebiście, monumentalnie i naprawdę wypada znacznie korzystniej od tego, czego się spodziewałem. a że przypomina robala, cóż nie wszystko musi być na kształt AllianzAreny, brak symetrii i materiały z których jest wykonany zdecydowanie go wyróżniają i działają na plus moim zdaniem. tak naprawdę diabeł tkwić będzie w szczegółach, czyli w funkcjonalności nowych przestrzeni i dbałości wykonania, bo widok z trybun bocznych jest naprawdę cudny. generalnie jak patrzę na wątek stadionowy, to widzę w nim jedyną nadzieję na lepsze jutro naszej ligi. zdjęcia wnętrza, w zasadzie 3. trybuna jest już wykonana w stopniu zbliżonym do końcowego: http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/12.JPG http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/14.JPG |
W środku z racji na monumentalizm wygląda całkiem fajnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl