Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

tommiyacht 16.08.2009 20:06

no to... lidera mamy !! za hardcora go nie oddamy !!!

wolfy 16.08.2009 20:06

Jest!
Spodziewałem się wymęczonego remisu, a tu Polonia nieźle zaskoczyła.

felipe 16.08.2009 20:06

Radość w całej Warszawie :)

masada 16.08.2009 20:06

Kurde, no jest szansa, że dowiozą, ale Lech już nie raz i nie dwa mnie rozczarował w końcówce swoim fartem ;)

KRIS22 16.08.2009 20:07

Jaki tu spokój nananan nic sie nie dzieje nananana nikt nie spiewa nananana Amica przegrywa nananana :)

MichauSzczu 16.08.2009 20:07

Ale komentatorzy za Amicąchyba "Lech w poprzednim sezonie strzelał duzo goli w końcówkach, miejmy nadzieje że jeszcze coś wpadnie" :>

SĘDZIA ZGRED 16.08.2009 20:08

I po za wodach dla Lecha , mogą robić wzmocnienia ale i tak to są wzmocnienia za słabe na Wisłe i majstra , ten Kasprzik wcale taki dobry nie jest:)

mic 16.08.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 779835)
Ale komentatorzy za Amicąchyba "Lech w poprzednim sezonie strzelał duzo goli w końcówkach, miejmy nadzieje że jeszcze coś wpadnie" :>

Dwie sekundy wczesniej mowili chyba ze Dyskopolo wygralo w koncowce ostatnio :)

Grisza1 16.08.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 779834)
Jaki tu spokój nananan nic sie nie dzieje nananana nikt nie spiewa nananana Amica przegrywa nananana :)

http://video.google.pl/videosearch?s...&hl=pl&tab=wv#

Z dedykacja dla kibicow Amiki;)

PS. 4 minuty doliczone;)

Z relacji na wp:

Na stadionie we Wronkach zapanowała kompletna cisza. Lechici mają już tylko trzy minuty, żeby doprowadzić choćby do remisu.

4:2... Chyba w tym sezonie Amica bedzie dostwac w w przedluzonym czasie gry :D

KRIS22 16.08.2009 20:11

Lech padł :)

MichauSzczu 16.08.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 779838)
Dwie sekundy wczesniej mowili chyba ze Dyskopolo wygralo w koncowce ostatnio :)


W takim razie sory :> sopcast widocznie przyciął :P

Eustachy 16.08.2009 20:11

Pogrom :d :d

ps. przerazajaca jest ta cisza we Wronkach

FraMat 16.08.2009 20:11

i mamy 2:4
jestesmy liderem

WislakWloszczowa 16.08.2009 20:11

haha 2-4 pieknie :) Lidera mamy!!!!!!

masada 16.08.2009 20:11

Ho ho, no jaki piękny doping :D tylko ku..ających dziadków słychać ;)

mic 16.08.2009 20:11

4 :))))))))))))))))))))))))))))

Bandrowski to idiota

MaG* 16.08.2009 20:12

ehh szkoda kuchenkorza myślałem ,że będą chcieli z nami powalczyć a tu taka niespodzianka już 2-4

przynajmniej dzieci neo z onetu już nie będą się napinać hahahah

gigant 16.08.2009 20:12

Na trybunach widać wiernych amikowców.Wychodzą. "Idźcie do domu my nie powiemy nikomu"

brylant17 16.08.2009 20:13

o panie Kuchenki dostają 2:4 o.O :D

MichauSzczu 16.08.2009 20:13

Brawo Mierzej! Aż dziw bierze, ze nawet tym chlopakiem się nie interesowaliśmy :> Przebojowy a zarazem konkretny i dośc młody :>

Maciejj 16.08.2009 20:13

i po zawodach........ amica szaleje heheh i tyle na ten temat

Ogryzek 16.08.2009 20:13

Nie ma co marudzić - dobry wynik:D

Mimo wszystko Polonia za słaba na MP i dobrze że urwała punkty Lechowi:)
Jest dla nas mniejszym zagrożeniem niż Kuchenki:D

FraMat 16.08.2009 20:13

:rotfl:
Wiara Lecha - nejlepsi kibice w Polsce
:rotfl:
:rotfl:
:rotfl:

4fan_player 16.08.2009 20:13

Dobra nie spinać się za bardzo. To dopiero 3 kolejka.

kibic sukcesu 2007 16.08.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 779857)
Dobra nie spinać się za bardzo. To dopiero 3 kolejka.

Dokładnie, ale mimo wszystko przyjemnie popatrzeć jak polska Barcelona dostaje smary :D:D:D

flamengista 16.08.2009 20:15

Super, tylko nie wiem czemu niektórzy już pozbawili Amiki szans na pierwsze, historyczne MP.

Przecież Polonia to silna drużyna, a przebieg meczu podobny do Lechii z Odrą. Poznaniakom z Wronek wszystko się posypało po wykluczeniu Peszki. Taka wpadka każdemu mogła się zdarzyć.

mic 16.08.2009 20:15

Teraz szykowac sie na najazd poznaniako-wroniakow i atak jakie to kompleksy mamy

MichauSzczu 16.08.2009 20:18

Grembocki chyba się z chłopakami żegna :> Szkoda bo spoko trener, taki troche Lepper polskiej piłki :D

A jak w tym meczu zagrał Robert "Jestem gwiazdą, chce na zachód" Lewandowski? I czy w ogole grał?

Jaroo1 16.08.2009 20:18

I juz polska mentalnosc widoczna, 1 przegrany mecz Lecha i juz: majstra nie bedzie, juz se moga. Spokojnie Panowie jeszcze oni nie raz przegraja i Wisła tez, taka jest piłka, nie wygrywa sie ciagle a porazka nasza jest tylko kwestia czasu :)
Tymczasem Polonia 4:2 juz! No no no, zaszaleli ostro az jestem pełen podziwu dla nich i odszczekuje wszem i wobec to co pisałem wczesniej, w stylu ze dołozy Lech kilak bramek a jutro Polonia bedzie bez trenera :P
Co do kibicow, tez nie jest w Lechu kolorowo, graja we Wronkach, maja blisko, teren przyjazny, moga sobie jezdzic rodzinami, do tego jakby nie patrzec to jakby grali u siebie, mysle ze sa kibice dawnej Amici ktorzy z checia poslzi dzis obejrzec mecz a mimo to z tego co mowili komentatorzy na poczatku to kompletu widzow nie ma!Jak widac kibicow wygodnisow nie tlyko my mamy :)
No i najgorszy mankament Lechitow, co to za kibice co rpzy porazce zamykaja mordy i nie dopinguja?! Tak, to kibice sukcesu, jak jest widowiskowa gra to fajnie bawimy sie, a jak sukcesu nie ma to zamkna mordy i siedza jak pikniki... ciekawe. W tamtym sezonie ciagle mam w głowie obrazek po remisie Lecha z Ruchem u siebie od kibicow w strone pilkarzy "zero ambicji, Kolejorz zero ambicji", oni sa zajebiscie głodni sukcesu a jak tego sukcesu nie dostaja to szybko stroja fochy i juz nie sa takimi super kibicami. Ja sie ciesze ze kibicuje Wisle ktora nawet jak ponosi blamaz w Tallinie to kibice "jada z koksem" :D, bo to Wisła jest Mistrzem i pokazuje ciagle ze ma Mistrzowskich kibicow, choc jest tych fanatykow z 2 tys to to sa fanatycy pełna gęba. Chwała Wam za to!

Ogryzek 16.08.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 779860)
Super, tylko nie wiem czemu niektórzy już pozbawili Amiki szans na pierwsze, historyczne MP.

Przecież Polonia to silna drużyna, a przebieg meczu podobny do Lechii z Odrą. Poznaniakom z Wronek wszystko się posypało po wykluczeniu Peszki. Taka wpadka każdemu mogła się zdarzyć.

Kto pozbawił szans Kuchenki? Przecież to dopiero 3 kolejka i dlatego właśnie się cieszę że w meczu w którym byli lepsi stracili 3 punkty... a nuż może tych 3 punktów im zabraknie?

Wiadomo że taki mecz mógł się nam zdarzyć wczoraj... 1-0 dla Bełchatowa po błędzie naszej obrony w 6 minucie... itd

Ale się nie zdarzył:D

A do MP droga tak daleka że nie ma co gdybać, bo nie jedni jeszcze pogubią punkty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl