Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 15.12.2008 19:45

ha ha ha.
bardzo śmieszne, bardzo. :D

dj_ibutti 15.12.2008 20:17

12 lat, matołku :D

South 15.12.2008 20:33

to prawie tyle ile całe jego życie ;)

Gucio25 15.12.2008 20:41

odezwał się rok starszy.. :)

janko04 15.12.2008 20:57

rybka Lubi pływać i chociaż jest nie zywa czas podtopić ja po przez utonięcie zgon :)

co tam u was;D?

dj_ibutti 15.12.2008 21:05

Jeżeli pytasz o to, czy też palimy to co Ty... to nieeee x.X ;)

SZYMEK_TSW 15.12.2008 21:12

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=133

Nigdy nie wspominałeś że miałeś trudne dzieciństwo... :D:D

dj_ibutti 15.12.2008 21:16

I drewniane zabawki ;)

fcz1985 15.12.2008 21:32

Skarpetki na szelkach i czarno białe kredki

janko04 16.12.2008 17:45

byl taki wierszyk o Lechu bodajże fajny nie wiecie jak szedl on :)>

zuraw9 16.12.2008 18:24

"Stoją na stacji jakieś śpiewaczki, to są z Poznania Lecha chłopaczki, stoją i
sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą, choć tysiącami tu
przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali. to nie wiedzieli, że mają pecha bo
pewna wronka pożre im Lecha, jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w
jeden sezonek, lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla
picu, damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale, oddamy także to
godło nasze i Lechem będzie to z Wronek ptaszek. Stoi na stacji błękitno-biała
Lechem nazwana Wronka wspaniała."

o ten chodzi?:P

Slayer666 16.12.2008 18:48

Teraz trzeba się tego tylko nauczyć i jechać na dwie strony na Pucharze Polski. 20 minutz głowy, hah.
Pozdro.

igortsw 19.12.2008 11:08

Ale zarąbisty dzień :D Nie ma to jak wigilia w liceum no i życzenia z koleżankami licealistkami:D...do tej pory czuje na sobie tyle damskich pefum no i szminka z polika mi nie schodzi :lol:
Po za tym jadłem pyszny barszcz (z torebki z paluszkami) z paluszkami na razie brak objawów :P

fcz1985 19.12.2008 12:13

Proponuję zimny prysznic...

Maciejo 19.12.2008 12:23

i teraz Igor pamięciówka :rotfl:

Kamil 19.12.2008 13:26

oj, pracowitą noc bedzie mial igorek:lol:

Kamyk 19.12.2008 13:59

A ja dalej tankuje, bo po Sylwestrze obiecałem sobie, że nie tknę alko. Oczywiście z papierosami też kończę.

dj_ibutti 19.12.2008 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 644471)
Ale zarąbisty dzień :D Nie ma to jak wigilia w liceum no i życzenia z koleżankami licealistkami:D...do tej pory czuje na sobie tyle damskich pefum no i szminka z polika mi nie schodzi :lol:
Po za tym jadłem pyszny barszcz (z torebki z paluszkami) z paluszkami na razie brak objawów :P

Współczuję Ci, jak tyle radości daję Ci zwykły buziak od koleżanki :lol:

_ukoL 19.12.2008 14:18

A potem problem i kolory tęczy z kolorów szminek. :lol:

Aro1234 19.12.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 644471)
Ale zarąbisty dzień :D Nie ma to jak wigilia w liceum no i życzenia z koleżankami licealistkami:D...do tej pory czuje na sobie tyle damskich pefum no i szminka z polika mi nie schodzi :lol:
Po za tym jadłem pyszny barszcz (z torebki z paluszkami) z paluszkami na razie brak objawów :P

A co na to rodzice? Nie cieszą się, że syn wreszcie dojrzewa? :D :rotfl: U nas sztucznie było. Nie podobało mi się. Ale przynajmniej odbębniliśmy to wczoraj i dziś dodatkowy dzień wolnego :-)

Gucio25 19.12.2008 17:38

ej igor, igor.. :lol:
też miałem dziś wigilie w liceum, ale choćbym chciał to zbytniej radości bym nie miał.
7 koleżanek, było 6, z tego 3 okrutne, 2 spoko, 1 ostatecznie by uszła. się nam zjebany mat-inf trafił. :)

dobrze, że inne klasy mają coś znacznie ciekawszego, to się pochodziło po szkole. ;)

igortsw 19.12.2008 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 644548)
Współczuję Ci, jak tyle radości daję Ci zwykły buziak od koleżanki

No ja myśle że u pewenej osoby się na buziaku nie skończy:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 644561)
A co na to rodzice? Nie cieszą się, że syn wreszcie dojrzewa? U nas sztucznie było. Nie podobało mi się. Ale przynajmniej odbębniliśmy to wczoraj i dziś dodatkowy dzień wolnego

Hmmmmmm...rodzice :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 644556)
A potem problem i kolory tęczy z kolorów szminek.

Kogo trzeba to odcień szminki zapamiętałem :-p

_ukoL 19.12.2008 18:06

Cytat:

No ja myśle że u pewenej osoby się na buziaku nie skończy:D
No i aż mi się chce krzyknąć: gigant zostanie wujkiem! :rotfl:

igortsw 19.12.2008 18:32

tak a dj_ibbuti ojcem chrzestnym :D

SZYMEK_TSW 19.12.2008 18:46

aaa powiem tak:
Idą święta !!
rano spadł śnieg a wieczorem Kevin ;)

Gucio25 19.12.2008 18:59

dzisiaj..?! dzisiaj Kevin?!

Coach 19.12.2008 19:04

O 21 na polsacie :)

Kamil 19.12.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 644643)
dzisiaj..?! dzisiaj Kevin?!

nie bój żaby, w wigilie będzie druga część:D

SZYMEK_TSW 19.12.2008 19:31

Cała Polska wigilia skrócona :D:D:D

Kamson 19.12.2008 20:59

Odpalać polsat! Na polu śnieg, w telewizorze Kevin, teraz czuć magie świąt:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl