![]() |
Jak by ktoś chciał zrobić filmik o Wiśle, bo ja nie mam talentu do takich spraw. Ale za to chciał bym takiej osobie polecić podkład muzyczny który nadawał by niesamowity klimat.
Mowa tu o muzyce od Two Steps From Hell A tu daje przykład: http://www.youtube.com/watch?v=kVLiw8kvBRg Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś z mojej propozycji skorzysta i zmontuje nam ekstra film ;) |
Taka ciekawostka, że to co podałeś chyba zostało wykorzystane jako bit (wycięte niektóre momenty) tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ZsqqrMbvWc0 Chyba, że bardzo podobne :) Mylę się? |
Cytat:
|
Podkład jest świetny więc można by na poważnie się zastanowić nad wykorzystaniem podobnych przez kogoś "zdolnego". Hmm... WesterSyl?
|
Chętnie osobie zainteresowanej pomogę znaleźć oraz dobrać odpowiednią ścieżkę dźwiękową pod film :]
|
Byłbym wdzięczny za urywki z L+Extra, szczególnie z szydery Skorży z Maaskanta. Z góry dziękuje:)
|
|
Cytat:
|
Ja z kolei, byłbym wdzięczny gdyby ktoś miał dostępny fragment analizy gry Wisły w meczu z Arką, chyba Mielcarski ją przeprowadzał, a nie chce ściągać całego programu.
|
Witajcie,
Zrobiłem na Picasie konto , gdzie będę wrzucał zdjęcia z meczy Wisły - generalnie zachęcam Was do oglądania w przyszłości, a jak ktoś chce to mogę podać dane do logowania, i też może coś wrzucać :) Pierwsze zdjęcia będą już pojutrze, z meczu Wisła - Podbeskidzie. Pojutrze podam link :) |
Cytat:
Wyciąłem z programu fragmenty o Wiśle. |
^^ Doobre, mam nadzieję że co tydzień będziesz takie coś zamieszczał, fajnie by było ... pozdro
|
Cytat:
|
Video z dzisiejszej konferencji - Wisła odpowiada Piechniczkow (w calosci)i:
http://kiks.tv/2011/02/wisla-odpowia...jest-oburzony/ |
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
|
Wisła - Podbeskidzie. Zobacz doping na Reymonta [WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ideo,id,t.html Ładnie się prezentowaliśmy :) Lepiej niż piłkarze. Pozytywne filmiki. |
doping kibiców na meczu:
http://kiks.tv/2011/03/bez-komentarz...bielsko-biala/ dwugłos trenerski po meczu: http://kiks.tv/2011/03/maaskant-grat...menda-dla-nas/ |
Zapraszam do oglądania tych zdjęć co ja zapowiedziałem :)
Jeżeli też ktoś chce tworzyć ze mną tą galerię zdjęć to PW - podam login i hasło. https://picasaweb.google.com/wislazd...01Tarantulaw2# - link bezpośrednio do albumu. |
|
|
http://s2.ifotos.pl/img/wisla1_hrnwhsn.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/ruch1_hrnwhss.png Wisła Kraków - Ruch Chorzów 624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg 1-0 Kirm Kod:
http://www.multiupload.com/PY0E23GOSTKod:
http://www.multiupload.com/821SF6WNO9Kod:
http://www.multiupload.com/Y8R3R2KVHOKod:
http://www.multiupload.com/Y80VM9Q0ORKod:
http://www.multiupload.com/WVECJC1S9U |
Wisła Kraków - Ruch Chorzów [zdjęcia z I połowy]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
|
|
http://www.malopolskatv.pl/wisla-liderem/ - sympatyczny filmik z meczu z uchem;trrybuny plus zieńczuk, wilk, irsak i tenerzy
|
Znacie może jakieś solidne forum z bramkami Wisły z tego sezonu i poprzedniego..,,
|
Wrzuci ktoś może cały mecz?? bardzo bym prosił
|
Podbijam, jeśli ktoś może wrzucić cały mecz byłbym bardzo wdzięczny.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl