Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

jerry.lii.lewis 01.08.2008 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 577393)
I jak nie awansujemy to się okaże, że Beitar gra z BATE, a jak awansujemy to zagramy z Anderlechtem....


A co d rewanżu. Pi.Brozek moze grac na lewej obronie i pomocy, Diaz to samo. Wolałbym widziec Brozka w obronie bo jest bardziej pewnym zawodnikiem.


Zdecydowanie tak. Diaz ma za mało pilnuje obrony; ciąg do przodu nie zła sprawa ale jemu zdarza się przesadzać. Piotrek tez nie jest wymarzony na tę pozycję ale od Diaza na pewno i lepszy i pewniejszy.
Co do środka obrony to ciekaw jestem czy Singlara czy Baszcza tam Skorża postawi, bo wielu innych opcji to nie ma. Ktoś pisał o Sobolu na stoperze ale to chyba za duża strata w środku pola.

Snakes 01.08.2008 10:03

Moze Kmiecik zagra na stoperze ,przynajmniej Abreu by sobie nie "po-główkował" :lol:

Fuks 01.08.2008 10:12

Gdyby ktos nie wiedział - losowanie jest dzisiaj na Eurosporcie o 12 (p. UEFA o 13)

pysio 01.08.2008 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Pany r22 (Post 577408)
Trafimy na Spartak Moskwa albo Juventus moim zdaniem bo my zawsze mamy szczęście do tych losowań ;/

Juvenstus jak najbardziej do ogrania, a od kiedy Wisła boi się Spartaka? no nie żartujecie już.. Mamy Nei!

eye63 01.08.2008 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 577413)
Zdecydowanie tak. Diaz ma za mało pilnuje obrony; ciąg do przodu nie zła sprawa ale jemu zdarza się przesadzać. Piotrek tez nie jest wymarzony na tę pozycję ale od Diaza na pewno i lepszy i pewniejszy.
Co do środka obrony to ciekaw jestem czy Singlara czy Baszcza tam Skorża postawi, bo wielu innych opcji to nie ma. Ktoś pisał o Sobolu na stoperze ale to chyba za duża strata w środku pola.

Bez Sobola raczej gry w środku nie będzie - bo wtedy musiałaby być linia pomocy - Cantoro, Jirsak, Boguski.
Co do obrony, to prawie pewne jest, że zagra Baszczyński, były już takie próby w sparingach, więc prawa to Singlar. A co do lewej pomocy - to opcje są dwie: Niedzielan, Dawidowski - ewentualnie Diaz.

rutic 01.08.2008 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 577422)
Juvenstus jak najbardziej do ogrania, a od kiedy Wisła boi się Spartaka? no nie żartujecie już.. Mamy Nei!

No nie wiem widziałeś ostatnio mecze Juventusu?
Jakby nie było to jedna z czołowych drużyn Serie A.
Spartak też jest dla nas poza zasięgiem - niestety :(

sandomingo 01.08.2008 10:27

Co do składu na rewanż to na pewno na stoperze obok Clebera zagra Baszczyński - był tak próbowany w sparingach. Singlar na prawej obronie.
Najciekawsze jest to, czy Skorża zdecyduje się posadzić na ławce Cantoro - osobiście bardzo mocno wątpię.
Na bokach pomocy zagrają najprawdopodobniej Boguski z Łobodzińskim.

janko04 01.08.2008 10:28

jest możliwość ze zagralibyśmy ze Spratą Praga ?? bo jestem nie zorientowany;)

P@vel K@sprzyk 01.08.2008 10:29

Ma ktoś bezpośredni link do relacji z losowania ?

maRgrabkarz 01.08.2008 10:35

Diaz zdaje sie idealnie pasowac na lewa pomoc. Jest szybki, dynamiczny,ma drybling, jednym slowem przebojowy chlopak.
Tym bardziej ze bywal juz w roznych meczach ustawiany jako LP. W sumie mogloby byc to dosyc ciekawe doswiadczenie i raczej z pozytkiem dla druzyny.
On mi tam pasuje.
I pamietajcie. Rewanz wygramy 3, ew 4:1. zeby pozniej nie bylo ze nie mowilem. :-D

janko04 01.08.2008 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P@vel K@sprzyk (Post 577438)
Ma ktoś bezpośredni link do relacji z losowania ?


http://www.kuszotv.pl/index2.php?id=...627215b7f0cb2b

przy pomocy Sopcasta odpalisz, a losowanie jest na Eurosporcie

M.Mati 01.08.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 577436)
jest możliwość ze zagralibyśmy ze Spratą Praga ?? bo jestem nie zorientowany;)

Na Sparte Praga nie możemy trafić, ponieważ nie jest rozstawiona tak jak i my.

szprotson 01.08.2008 10:49

ma ktos link do strony www z losowaniem?


DZIEKUJE :)

Weez3r 01.08.2008 10:50

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

a tu video: http://video.uefa.com/video/Competit...raw_video.html

Snakes 01.08.2008 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 577453)
ma ktos link do strony www z losowaniem?

uefa.com
Liverpool,Barcelona,Arsenal,Juventus,Fiorentina byle nie oni...

Rangers/Kaunsas ;BATE - Anderlecht;Goteborg - Basel byle ktoras z tych

piter116 01.08.2008 10:57

Nie wiem jak wy, ale ja czuje w moczu Fenerbahce.

tofik 01.08.2008 11:00

Właściwie to nie opłaca się trafić "średniaka". Chciałbym leszcza jakiegoś w stylu BATE, albo Basel. A jak nie to gruubo, żeby były duże wpływy z transmisji.

Weez3r 01.08.2008 11:01

No to zaczynamy....

Transmisja dla niezorientowanych (video): http://video.uefa.com/video/Competit...raw_video.html

Telus 01.08.2008 11:01

Ja wierzę, że przejdziemy Izraelitów, jednocześnie czuję, że potencjalnym naszym rywalem będzie Marsylia - Chciałbym.

jizzz 01.08.2008 11:05

Bardzo chciałbym Arsenal

gdsmk 01.08.2008 11:06

mysle ze bedzie Barcelona albo Fiorentina. Albo jeszcze gorzej - Basel lub Steaua, i odpadamy z Beitarem :}

funkykoval 01.08.2008 11:11

niestety Basel już wylosował - Guimares ;-)

Telus 01.08.2008 11:12

Najsłąbsi juz rozlosowani:)

Dżołkmen 01.08.2008 11:12

Będzie bardzo mocny przeciwnik... ;/

emailowiec 01.08.2008 11:13

Barcelona! Nie!!! :(

gustaw 01.08.2008 11:13

tylko nie teraz :P

saklak1906 01.08.2008 11:14

Barcelona i po ptokach

szarkoz 01.08.2008 11:14

Wiedziałem....

No to cóż, LM na pewno nie w tym roku. Ja piernicze...

Telus 01.08.2008 11:14

barcelona.
Rewanz za kiedys?:D

Bobic 01.08.2008 11:14

No znowu mamy szczescie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl