![]() |
Cytat:
Zdecydowanie tak. Diaz ma za mało pilnuje obrony; ciąg do przodu nie zła sprawa ale jemu zdarza się przesadzać. Piotrek tez nie jest wymarzony na tę pozycję ale od Diaza na pewno i lepszy i pewniejszy. Co do środka obrony to ciekaw jestem czy Singlara czy Baszcza tam Skorża postawi, bo wielu innych opcji to nie ma. Ktoś pisał o Sobolu na stoperze ale to chyba za duża strata w środku pola. |
Moze Kmiecik zagra na stoperze ,przynajmniej Abreu by sobie nie "po-główkował" :lol:
|
Gdyby ktos nie wiedział - losowanie jest dzisiaj na Eurosporcie o 12 (p. UEFA o 13)
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do obrony, to prawie pewne jest, że zagra Baszczyński, były już takie próby w sparingach, więc prawa to Singlar. A co do lewej pomocy - to opcje są dwie: Niedzielan, Dawidowski - ewentualnie Diaz. |
Cytat:
Jakby nie było to jedna z czołowych drużyn Serie A. Spartak też jest dla nas poza zasięgiem - niestety :( |
Co do składu na rewanż to na pewno na stoperze obok Clebera zagra Baszczyński - był tak próbowany w sparingach. Singlar na prawej obronie.
Najciekawsze jest to, czy Skorża zdecyduje się posadzić na ławce Cantoro - osobiście bardzo mocno wątpię. Na bokach pomocy zagrają najprawdopodobniej Boguski z Łobodzińskim. |
jest możliwość ze zagralibyśmy ze Spratą Praga ?? bo jestem nie zorientowany;)
|
Ma ktoś bezpośredni link do relacji z losowania ?
|
Diaz zdaje sie idealnie pasowac na lewa pomoc. Jest szybki, dynamiczny,ma drybling, jednym slowem przebojowy chlopak.
Tym bardziej ze bywal juz w roznych meczach ustawiany jako LP. W sumie mogloby byc to dosyc ciekawe doswiadczenie i raczej z pozytkiem dla druzyny. On mi tam pasuje. I pamietajcie. Rewanz wygramy 3, ew 4:1. zeby pozniej nie bylo ze nie mowilem. :-D |
Cytat:
http://www.kuszotv.pl/index2.php?id=...627215b7f0cb2b przy pomocy Sopcasta odpalisz, a losowanie jest na Eurosporcie |
Cytat:
|
ma ktos link do strony www z losowaniem?
DZIEKUJE :) |
|
Cytat:
Liverpool,Barcelona,Arsenal,Juventus,Fiorentina byle nie oni... Rangers/Kaunsas ;BATE - Anderlecht;Goteborg - Basel byle ktoras z tych |
Nie wiem jak wy, ale ja czuje w moczu Fenerbahce.
|
Właściwie to nie opłaca się trafić "średniaka". Chciałbym leszcza jakiegoś w stylu BATE, albo Basel. A jak nie to gruubo, żeby były duże wpływy z transmisji.
|
No to zaczynamy....
Transmisja dla niezorientowanych (video): http://video.uefa.com/video/Competit...raw_video.html |
Ja wierzę, że przejdziemy Izraelitów, jednocześnie czuję, że potencjalnym naszym rywalem będzie Marsylia - Chciałbym.
|
Bardzo chciałbym Arsenal
|
mysle ze bedzie Barcelona albo Fiorentina. Albo jeszcze gorzej - Basel lub Steaua, i odpadamy z Beitarem :}
|
niestety Basel już wylosował - Guimares ;-)
|
Najsłąbsi juz rozlosowani:)
|
Będzie bardzo mocny przeciwnik... ;/
|
Barcelona! Nie!!! :(
|
tylko nie teraz :P
|
Barcelona i po ptokach
|
Wiedziałem....
No to cóż, LM na pewno nie w tym roku. Ja piernicze... |
barcelona.
Rewanz za kiedys?:D |
No znowu mamy szczescie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl