Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dostuffca 29.07.2008 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 575229)
czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..

a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!

podbijam.

@Szymek_TSW - w RK będzie na 100%, ale w porze transmisji to ja również na 100% będę jakieś 300km od najbliższego jego nadajnika :)

Bartosz 29.07.2008 16:19

Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

Gucio25 29.07.2008 17:32

raczej Szpaq, na Igrzyska jeszcze nie pojechał, a LM to on zawsze komentował.

z innej beczki - nie wiecie może czy będzie dodatek do Przeglądu Sportowego, w kształcie Skarbu Kibica na całe igrzyska? taki jak był cztery lata temu na Ateny? fajnie wszystko było opisane, cały program zawodów co do minuty.

dj_ibutti 29.07.2008 19:28

Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia gier na PS3? I jak to się rozkłada cenowo?

dymek_nhs 29.07.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 575561)
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

Pewnie szpak ale możliwe ze Iwański

MISTA92 30.07.2008 08:42

"Już to gdzies było" Mozecie mi wytłumaczyc o co chodziło w naszej riposcie podczas derbów??

witorik 30.07.2008 09:23

Czy na koszulkach podczas meczu z Beitarem będzie reklama Salwatora, bo przepisy UEFA mają inne przepisy w tej sprawie, niż PZPN, ale nie wiem dokładnie jakie?

WzT 30.07.2008 09:53

O której dokładnie rozpoczyna się mecz? Bo z jednych źródeł dowiaduje się że o 20 a z drugich że o 20:35

wislak_olkusz 30.07.2008 09:58

mecz o 20:00 (za UEFA.com)

michu-k 30.07.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 574926)
mam pytanie do magikow komputerowych- kupilem sobie klawiature bezprzewodowa z mysza i zainstalowalem to wczoraj, klawiatura dziala bez wiekszych zarzutow, niestety mysz nie dziala, odbiornik miga jak nia ruszam, czyli komunikacja jakas miedzy nimi jest, ale wskaznik na monitorze juz nie. odinstalowalem to cholerstwo, wsadzam stara mysz w usb i ni chu chu, to samo co mnie juz bardzo zdziwilo.
w ogole podczas instalacji wystapil blad z plikiem hotkeys.exe, ktory wydaje mi sie ze ma wiekszy wplyw na klawiature bo tam sa wszystkie klawisze skrotu.
teraz tak: probowalem dzialac w panelu sterowania ze sterami do myszy, i nic. gdzie i z ktorej strony to ruszyc zeby bylo dobrze?
aha, jak wpialem stara mysz do kompa kumpla to wykrywal ja, tak samo bylo z nowa mysza i klawiatura, dodam, ze 2 tyg temu byl format u mnie i dzialalo wszystko poprawnie.
pomocy, bo pada nie cierpie!!

Wejdź w BIOS i przestaw myszkę i klawiaturę.

Aro1234 30.07.2008 10:34

Czy w jakimś pubie transmitują Wisła-Beitar?

Garbaż1906 30.07.2008 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 575944)
Czy w jakimś pubie transmitują Wisła-Beitar?

pewnie w większości bo mecz jest na TVP 2

uher 30.07.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 575645)
Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia gier na PS3? I jak to się rozkłada cenowo?

Sprawdź w Beverly Hills.. tam były kiedyś na playstation, a jak nie to w Hucie jest gdzieś sklep, gdzie wymieniają tytuły za 50zł.

Żmijka 30.07.2008 13:35

Gdzie był kręcony teledysk do piosenki Fell "Pokonaj siebie"? Jakis taki zamek czy dwór ... To gdzies w Polsce? Jakby ktoś gdzieś znalazła info lub słyszał.

w0lno. 30.07.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 576019)
Gdzie był kręcony teledysk do piosenki Fell "Pokonaj siebie"? Jakis taki zamek czy dwór ... To gdzies w Polsce? Jakby ktoś gdzieś znalazła info lub słyszał.

Takie coś znalazłem:
www.youtube.com/watch?v=cJiYJVMKWqM&feature=user

styka :>?

spinnaker 30.07.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 575561)
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

dzisiaj na TVP info była relacja i mówił Iwański więc bardzo prawdopodobne że on

michu-k 30.07.2008 14:47

Co oznacza łacińska sentencja "Etre et Labore", zawarta w klubowym herbie Blackburn Rovers?

dymek_nhs 30.07.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 576059)
Co oznacza łacińska sentencja "Etre et Labore", zawarta w klubowym herbie Blackburn Rovers?

Raczej "Arte et Labore" to znaczy Sztuka i praca czy jakoś tak albo sztuką i pracą

puchaty1906 30.07.2008 15:25

Sztuka i praca

Zola 30.07.2008 16:22

Pytanie do Allegrowiczów: miał Ktoś kiedyś konto zawieszone? Jak długo moze trwac "odwieszenie"?

>>OLSZA I<< 30.07.2008 16:42

potrzebuje opis meczu poslak anglia RWD:] na predce :]

Aro1234 30.07.2008 17:07

Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?

Pauwe 30.07.2008 17:23

Czy istnieje możliwość zerwania umowy z Cyfrą Plus ,w przypadku zawieszenia jesiennych rozgrywek Ekstraklasy??:>

YaSiOTSW 30.07.2008 17:24

Zależy to raczej od tego na jakich zasadach została zawarta umowa.. Ale pewnie nie wykluczone ze nie :)

Marcinklon 30.07.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 576121)
Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?


serwis/komis 20-30 zł 5 minut zajmuje chyba ze amator "kombinował" wczesniej - ok 60 zeta i juz troche dłużej

Tom'ash 30.07.2008 21:24

Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.

Sensej 30.07.2008 21:27

Witam Panowie !

Dowiedziałem się że czeka mnie jutro dróżka na Szczecin. Jednak niewiem kompletnie jaka dróżka najlepsza itp.

Coś polecacie?

michu-k 30.07.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 576389)
Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.

Skrzynka wyczyszczona? Piszesz właśnie do tej osoby?

Tom'ash 30.07.2008 21:57

Skrzynka wyczyszczona. Piszę nie tylko do tej osoby, ale także do innych osób, które mają telefony w innych sieciach. Druga osoba, która ma tel także w 36i6 ma ten sam problem.

karmel1906 30.07.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 575930)
Wejdź w BIOS i przestaw myszkę i klawiaturę.



kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc.
z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie.
jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!!
btw dzieki za pomoc.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl