![]() |
Cytat:
@Szymek_TSW - w RK będzie na 100%, ale w porze transmisji to ja również na 100% będę jakieś 300km od najbliższego jego nadajnika :) |
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?
|
raczej Szpaq, na Igrzyska jeszcze nie pojechał, a LM to on zawsze komentował.
z innej beczki - nie wiecie może czy będzie dodatek do Przeglądu Sportowego, w kształcie Skarbu Kibica na całe igrzyska? taki jak był cztery lata temu na Ateny? fajnie wszystko było opisane, cały program zawodów co do minuty. |
Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia gier na PS3? I jak to się rozkłada cenowo?
|
Cytat:
|
"Już to gdzies było" Mozecie mi wytłumaczyc o co chodziło w naszej riposcie podczas derbów??
|
Czy na koszulkach podczas meczu z Beitarem będzie reklama Salwatora, bo przepisy UEFA mają inne przepisy w tej sprawie, niż PZPN, ale nie wiem dokładnie jakie?
|
O której dokładnie rozpoczyna się mecz? Bo z jednych źródeł dowiaduje się że o 20 a z drugich że o 20:35
|
mecz o 20:00 (za UEFA.com)
|
Cytat:
|
Czy w jakimś pubie transmitują Wisła-Beitar?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie był kręcony teledysk do piosenki Fell "Pokonaj siebie"? Jakis taki zamek czy dwór ... To gdzies w Polsce? Jakby ktoś gdzieś znalazła info lub słyszał.
|
Cytat:
www.youtube.com/watch?v=cJiYJVMKWqM&feature=user styka :>? |
Cytat:
|
Co oznacza łacińska sentencja "Etre et Labore", zawarta w klubowym herbie Blackburn Rovers?
|
Cytat:
|
Sztuka i praca
|
Pytanie do Allegrowiczów: miał Ktoś kiedyś konto zawieszone? Jak długo moze trwac "odwieszenie"?
|
potrzebuje opis meczu poslak anglia RWD:] na predce :]
|
Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?
|
Czy istnieje możliwość zerwania umowy z Cyfrą Plus ,w przypadku zawieszenia jesiennych rozgrywek Ekstraklasy??:>
|
Zależy to raczej od tego na jakich zasadach została zawarta umowa.. Ale pewnie nie wykluczone ze nie :)
|
Cytat:
serwis/komis 20-30 zł 5 minut zajmuje chyba ze amator "kombinował" wczesniej - ok 60 zeta i juz troche dłużej |
Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.
|
Witam Panowie !
Dowiedziałem się że czeka mnie jutro dróżka na Szczecin. Jednak niewiem kompletnie jaka dróżka najlepsza itp. Coś polecacie? |
Cytat:
|
Skrzynka wyczyszczona. Piszę nie tylko do tej osoby, ale także do innych osób, które mają telefony w innych sieciach. Druga osoba, która ma tel także w 36i6 ma ten sam problem.
|
Cytat:
kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc. z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie. jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!! btw dzieki za pomoc. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl