Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

R33 12.07.2010 11:28

250zł za koszulkę ;/ . Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Wg mnie cena wysoka, już te 200zł za Umbro to było dużo.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23467

Cytat:

„Umowa z adidas została podpisana na trzy lata – do 1 lipca 2013 roku, z możliwością jej przedłużenia. Oprócz strojów i sprzętu dla pierwszej drużyny, adidas dostarczy również cały asortyment sportowy dla zespołu Młodej Wisły, a także sprzęt meczowy dla juniorów” – mówi dyrektor handlowy klubu, Rafał Smalcerz.
Nieźle ;) .

pablo92TSW 12.07.2010 11:32

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/

Adidas na trzy lata

radek2323 12.07.2010 11:36

fajne koszulki niema co narzekac

WiślakMyślenice 12.07.2010 11:39

Cytat:

Ja liczę na te modelki, które prezentowały się w Umbro ;-) a koszulka mi się podoba!

Hmm, może przekonam się do nowych koszulek :) Najchętniej wziąłbym zestawik, model(ka) + t-shirt :)

blanco 12.07.2010 11:42

Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić ;)

szprotson 12.07.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 932956)
http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120579/

Te podkoszulki Lechii już o niebo lepsze ...
Niestety "nasze" 2010/11 bez szału :(

tyle że te Lechijki, to model adidasa chyba z przed 3 lat

a co do ceny, to ma ktoś pewne info czy same domysły?

rocco_1906 12.07.2010 11:49

jak dla mnie,na pierwszy rzut oka,to lekkie rozczarowanie,a cena z kosmosu;/ trzeba poczekać jak będą w nich wyglądać zawodnicy,wtedy może zmienię zdanie:)

szprotson 12.07.2010 11:57

w bardzu wielu klubach adidas daje wersje home i away koszulek, które to róznia sie od siebie krojem.
Znając zycie i zaścianek futbolu w Polsce, pewno dostaniemy tylko jedną wersje. A szkoda

http://www.footballkitnews.com/ tu mozna zobaczyc że niektore druzyna maja takie koszulki jak my

wonski_eNHa 12.07.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 932972)
Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić ;)

Za to koszulka Adidas Realu Madryt kosztuje 44,99 € , na nasze 183,83 PLN. (kurs:4,0861)
Niemieckie FCB kosztują 54,95€, po naszemu 224,53 PLN. Więc nasze z całą pewnością będą kosztować 225 PLN :] ... Drogo!!
Real ma w model koszulki meczowej dla kobiet, ciekawe czy jest jakaś szansa na Wiślacką wersję takiej koszulki.
Pięknie nasze kobietki by w tym wyglądały :]

patryk95 12.07.2010 11:59

Koszulki nawet niezłe. Szkoda tylko że Legia na ten sezon dostała takie same ;/
http://legia.com/www/images/NL072010/35.jpg
Ale i tak nasze ładniejsze :>

szprotson 12.07.2010 12:12

http://www.worldsoccershop.com/5723-sc.html

ok 60euro za czysta koszulke, czyli z 75E bedzie kosztowała nasza znajac zycie.

O której konferencja prasowa?

arth_ur 12.07.2010 12:15

Ładne te koszulki ! Dziewczyny zresztą też !

krakus76 12.07.2010 12:17

Załapałem się na końcową wypowiedź przedstawiciela Adidasa i prezentację 4 modelek ;-) Więcej takich transmisji i o może też się uda że będą o lepszej jakości.

Tenzen 12.07.2010 12:17

Widzisz te dziewczyny? Emisja ma tak słabą jakość, że ciężko było zauważyć, że to dziewczyny.

ardianek 12.07.2010 12:21

wszystko fajnie, tylko dlaczego nie zaprezentowali drugiego i trzeciego kompletu? nie ma? ;P

chimpanze 12.07.2010 12:40

jest drugi i trzeci, ale z tego co usłyszałem to zostaną zaprezentowane na piłkarzach ;)

a dziewczyny całkiem całkiem:)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9342496838.jpg

szprotson 12.07.2010 12:45

koszulki treningowe tez fajne, czerwono czarne

Bartoch3tsw 12.07.2010 13:16

Mam pytanie czy jeszcze gdzieś kupisz koszulki Wisły z Umbro kolor obojętny,może być z sponsorem lub puste,rozmiar L może być mniejsze?

Plastman 12.07.2010 13:20

Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Normalnie już lecę kolejkę rezerwować.

Nowe wdzianko bez BIAŁEJ GWIAZDY to coś, za co każdy kibic lekką reką wyłoży 250 zł
a pewnie ludzie będa po kilka kupować.

Zająć komuś kolejkę, żeby się nie okazało, że firma tekstylna nie wyrabia z produkcją i jeszcze ktoś na lodzie zostanie?

Kryniu 12.07.2010 13:29

Jak dla mnie najlepsza druga z lewej ale to pewnie przez słabość do blondynek. PS. Koszulki fajne

jurukuru 12.07.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 932928)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

Co Jarek Krzoska z TVP Kraków robi w koszulce Adidasa Wisły na zdjęciu? Oczywiście nie mam nic przeciwko, bardzo go lubię, ale mimo wszystko mnie zdj. zaskoczyło :)

edit: Kierownik drużyny, teraz dopiero zobaczyłem. No proszę, Krzoska był naszym rzecznikiem w 2003 już na pewno piastował tą funkcję jak nie wcześniej, pamiętne czasy Szymka, Franka, Uche, Kosy itp..

Ja mam słabość do czarnulek, także pierwsza pani z lewej ahhhh :) :*

Donki 12.07.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 933025)
koszulki treningowe tez fajne, czerwono czarne

No a ja wlsanie sie zastanawiam dlaczego czarny ?, nie mogl by tam byc zamiast czrnego niebieski ?:-p

tsw biała gwiazda 12.07.2010 13:55

kidey będą niebieskie i białe pokaża je dziś wogóle czy nie

szprotson 12.07.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 933074)
No a ja wlsanie sie zastanawiam dlaczego czarny ?, nie mogl by tam byc zamiast czrnego niebieski ?:-p

chyba ich kolorystyka jest taka jaka daja adidas. Bo widzialem w katalogach te koszulki, i były tylko 3 możliwe kolory(cala czarna, czerwono czarna i niebiesko czarna)

St@chu 12.07.2010 14:29

http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie?

albert02 12.07.2010 14:53

Koszulki nie powalaja ; x Ale coz... wedlug mnie po kliku poprawkach koszulki treningowe wygladalyby o niebo lepiej niz te oficjalne.

cahill 12.07.2010 14:54

nie wiem jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej podobają się te koszulki treningowe, ten czarny też mnie za bardzo w nich nie razi, natomiast najgorszy jest ten biały kołnierzyk w strojach meczowych

TSW06 12.07.2010 14:58

a mnie zupełnie Adidas nie zaskoczył. te koszulki są dokładnie takie jak sobie je wyobrażałem. fajnie się prezentują

maciekTSW 12.07.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 933092)
http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg

Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie?

Ale jest ładna, więc można jej wybaczyć.. :-p

Joshua TS 12.07.2010 15:29

Oczywiście Białej Gwiazdy nie ma. Dziękuje zarządowi za poszanowanie tradycji, następnym razem pier**** cie coś w pasy. Rzygać się chce


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl