![]() |
250zł za koszulkę ;/ . Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Wg mnie cena wysoka, już te 200zł za Umbro to było dużo.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23467 Cytat:
|
|
fajne koszulki niema co narzekac
|
Cytat:
Hmm, może przekonam się do nowych koszulek :) Najchętniej wziąłbym zestawik, model(ka) + t-shirt :) |
Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić ;) |
Cytat:
a co do ceny, to ma ktoś pewne info czy same domysły? |
jak dla mnie,na pierwszy rzut oka,to lekkie rozczarowanie,a cena z kosmosu;/ trzeba poczekać jak będą w nich wyglądać zawodnicy,wtedy może zmienię zdanie:)
|
w bardzu wielu klubach adidas daje wersje home i away koszulek, które to róznia sie od siebie krojem.
Znając zycie i zaścianek futbolu w Polsce, pewno dostaniemy tylko jedną wersje. A szkoda http://www.footballkitnews.com/ tu mozna zobaczyc że niektore druzyna maja takie koszulki jak my |
Cytat:
Niemieckie FCB kosztują 54,95€, po naszemu 224,53 PLN. Więc nasze z całą pewnością będą kosztować 225 PLN :] ... Drogo!! Real ma w model koszulki meczowej dla kobiet, ciekawe czy jest jakaś szansa na Wiślacką wersję takiej koszulki. Pięknie nasze kobietki by w tym wyglądały :] |
Koszulki nawet niezłe. Szkoda tylko że Legia na ten sezon dostała takie same ;/
http://legia.com/www/images/NL072010/35.jpg Ale i tak nasze ładniejsze :> |
http://www.worldsoccershop.com/5723-sc.html
ok 60euro za czysta koszulke, czyli z 75E bedzie kosztowała nasza znajac zycie. O której konferencja prasowa? |
Ładne te koszulki ! Dziewczyny zresztą też !
|
Załapałem się na końcową wypowiedź przedstawiciela Adidasa i prezentację 4 modelek ;-) Więcej takich transmisji i o może też się uda że będą o lepszej jakości.
|
Widzisz te dziewczyny? Emisja ma tak słabą jakość, że ciężko było zauważyć, że to dziewczyny.
|
wszystko fajnie, tylko dlaczego nie zaprezentowali drugiego i trzeciego kompletu? nie ma? ;P
|
jest drugi i trzeci, ale z tego co usłyszałem to zostaną zaprezentowane na piłkarzach ;)
a dziewczyny całkiem całkiem:) http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9342496838.jpg |
koszulki treningowe tez fajne, czerwono czarne
|
Mam pytanie czy jeszcze gdzieś kupisz koszulki Wisły z Umbro kolor obojętny,może być z sponsorem lub puste,rozmiar L może być mniejsze?
|
Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Normalnie już lecę kolejkę rezerwować.
Nowe wdzianko bez BIAŁEJ GWIAZDY to coś, za co każdy kibic lekką reką wyłoży 250 zł a pewnie ludzie będa po kilka kupować. Zająć komuś kolejkę, żeby się nie okazało, że firma tekstylna nie wyrabia z produkcją i jeszcze ktoś na lodzie zostanie? |
Jak dla mnie najlepsza druga z lewej ale to pewnie przez słabość do blondynek. PS. Koszulki fajne
|
Cytat:
edit: Kierownik drużyny, teraz dopiero zobaczyłem. No proszę, Krzoska był naszym rzecznikiem w 2003 już na pewno piastował tą funkcję jak nie wcześniej, pamiętne czasy Szymka, Franka, Uche, Kosy itp.. Ja mam słabość do czarnulek, także pierwsza pani z lewej ahhhh :) :* |
Cytat:
|
kidey będą niebieskie i białe pokaża je dziś wogóle czy nie
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/www/picture/2...2083bbeb28.jpg
Czy tylko ja mam wrażenie, że Pani, która jest na tym zdjęciu wygląda na nim hm.. niezbyt inteligentnie? |
Koszulki nie powalaja ; x Ale coz... wedlug mnie po kliku poprawkach koszulki treningowe wygladalyby o niebo lepiej niz te oficjalne.
|
nie wiem jak Wam, ale mnie zdecydowanie bardziej podobają się te koszulki treningowe, ten czarny też mnie za bardzo w nich nie razi, natomiast najgorszy jest ten biały kołnierzyk w strojach meczowych
|
a mnie zupełnie Adidas nie zaskoczył. te koszulki są dokładnie takie jak sobie je wyobrażałem. fajnie się prezentują
|
Cytat:
|
Oczywiście Białej Gwiazdy nie ma. Dziękuje zarządowi za poszanowanie tradycji, następnym razem pier**** cie coś w pasy. Rzygać się chce
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl