Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

MCX 28.02.2009 12:00

Uważam, że Arsenal w końcu wygra.
Ostatnio strasznie męczą kibiców swoją grą, ale z Romą wygrali.
To pewnie był dla nich taki mecz na przełamanie i spokojnie ograją Fulham.
Ja stawiam 2-0.

grzesiek632 28.02.2009 14:10

a ja dzis postawilem mocno zachowawczy kuponik;)

Arsenal - Fulham 1
Juventus - Napoli 1
Hamilton - Rangers 2
Sparta Praga - Budejovice 1
Chelsea - Wigan 1
Celtic - St Mirren 1
FC Brugge - Roselare 1

tak jak w życiu - moze wejdzie moze nie;P

WiselkaMLP 28.02.2009 15:52

Na jutro stworzylem jak narazie to :

KOMBINACYJNY 0-10-2 :

West Ham - Manch.City 1x 1.35
Panionios - PAOK 1x2 1.00
Numancia - La Coruna x2 1.35
Betis - Villarreal x2 1.35 Usuń
Trofense - Amadora 1x 1.35
Siena - Genoa 1x2 1.00
Lokeren - Gent 1x 1.35
Vejle - Nordsjaelland 1x 1.35
Panthrakikos - Asteras 1x 1.35
Santander - Osasuna 1x 1.35
Malatya - Diyarbakir x2 1.35
Karpaty - Chernomorets 1x 1.35

kurs (staly ustalony dla tej kobinacji) : 20.11

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 16:20

Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45

ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

kameleon2323 28.02.2009 16:39

ale liverpool daje dupy ;/ JA .......E....................

DominoForza 28.02.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684182)
ale liverpool daje dupy ;/

tak myslalem dla tego nie gralem na niego :)
ale Bochum kuzwa straszy :P z Cottbus gra
jak obstawiacie Jage z Arka ? ja 1

na dzis

Jaga-Arka 1
Bochum-Cottbus 1 3-2
Porto-Sporting 1
Valenciennes-Lille 2
Bilbao-Sevilla 2

kurs ogolny-55.94

na jutro

Odra W-LKS 1
Inter-Roma 1
Lyon-Rennes 1
Brema-Bayern 2
Manch.Utd-Tottenham 1

kurs ogolny-42.96

tak postawilem zeby mi sie nie nudzilo w domu :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684216)
myslisz ze bayern wygra z werderem?????? u sb dostal w dupe 2:5:P

mysle ze wygra :) mam teorie by tak myslec ::) jak tak gram dla rozrywki jak cos sie trafi to ok jak nie to nie :)
Ty myslales ze Lpoo'll wygra a dostal 2-0

kameleon2323 28.02.2009 17:54

myslisz ze bayern wygra z werderem?????? u sb dostal w dupe 2:5:P

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 683989)


Arsenal - Fulham X @4.3 ->10zł
Arsenal - Fulham DW 0-0 @9.5 ->10zł


hahahah nie ma to jak 4 pod rząd remis 0-0 w lidze....
swoją drogą... 15/26 meczy Arsenalu w tym sezonie to był under 2.5

i tak jestem na minus narazie bo za 150 zł zawalił mi mecz under/over.

SetantaSports: 2:0
SkySports: 3:0
Kanonierzy.com: 2:0
fachowo typują : )

edit: piona piona :D a jaką ja mam satysfakcje z DW :D

WiselkaMLP 28.02.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 683951)
Ostrava - Zizkov 1 1.57
Arsenal - Fulham x 3.85
FC Brugge - Roeselare 1 1.30
Aris - Trasivoulus 1 1.32

kurs: 10.37

Zostal mi ten bo Burtonowi nie zachcialo sie strzelic bramki :)
Ale jaka satysfakcja z tego czystego remisu :)

PrawdziwośćDlaGry piona !!

grzesiek632 28.02.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684089)
a ja dzis postawilem mocno zachowawczy kuponik;)

Arsenal - Fulham 1
Juventus - Napoli 1
Hamilton - Rangers 2
Sparta Praga - Budejovice 1
Chelsea - Wigan 1
Celtic - St Mirren 1
FC Brugge - Roselare 1

tak jak w życiu - moze wejdzie moze nie;P

kurde nooooo;/ kolejny kupon z pyty strzelił;/
walony Arsenal...

gram od wtorku i nic;/ jak pech to pech.....

ARO_SKW 28.02.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684222)
kurde nooooo;/ kolejny kupon z pyty strzelił;/
walony Arsenal....

Trzeba było poczytac forum wcześniej i postawic jak (chyba) większosc po dobrych wskazówkach i analizach niektórych... na remis ;) Pozdro

grzesiek632 28.02.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ARO_SKW (Post 684232)
Trzeba było poczytac forum wcześniej i postawic jak (chyba) większosc po dobrych wskazówkach i analizach niektórych... na remis ;) Pozdro

chłopie:shock: czy Ty mnie masz za jakiegos dzieciaczka?:p sprawdzalem nie raz nie dwa... i to na bardziej profesjonalnych forach... ale cos mnie skusilo ( chapytnosc jakas ).. ehh takie zycie..
ale mam nadzieje ze przynajmniej Tobie sie uda:-) powodzenia i pozdro:-)

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 19:25

jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej ;) pozdro, powodzenia dalej i bez napinki ;)

DominoForza 28.02.2009 19:34

Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik :):) wiec zadne forum nie da Ci pewnosci :)

kameleon2323 28.02.2009 19:53

jakie typy na jutro?:P

Bobic 28.02.2009 20:13

kameleon2323 co chwile pytasz jakie typy na jutro,
Sam nic potrafisz rozpoznać się w meczach,statystykach i ułożyc kupon ?? :-)

kadziolek1906 28.02.2009 20:16

Bobic a co ci to przeszkadza że pyta ??:P Jak nie on to kto inny zada to pytanie:]

pan Dudi 28.02.2009 20:24

Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684311)
Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

a na jakiej podstawie pan tak sądzisz? :)

grzesiek632 28.02.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 684274)
jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej ;) pozdro, powodzenia dalej i bez napinki ;)


wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia;) ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze;) bez napinki

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 684281)
Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik :):) wiec zadne forum nie da Ci pewnosci :)

widocznie nie znam sie na polskiej lidze... ( vide Polonia B - Wisla )

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684318)
wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia;) ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze;) bez napinki

zważ na to, że dubla nie trzeba stawiać za takie stawki jak ja. przecież możesz go postawić za 5zł.
załóżmy jeżeli przeznaczasz sobie 2 zł na załóżmy 4 kupony w tygodniu to jest 8 zł zaoszczędzone. lepiej postawić 2 kupony załóżmy 2-3 mecze (łączny kurs 2-5) za 4zł. Uwierz mi, że jest większa szansa na wejście takich kuponów, a potem mnożenie tego zysku. Ja też zaczynałem od stawek 2zł na 10 zdarzeń. Potem przyszedł czas na zmianę i najpierw szły 2 kupony na weekend po 5zł z ako 3.0 - 5.0 i dzięki tej zmianie mogę teraz stawiać100zł a jak nie wejdzie to mi tego nie żal.
pozdro

pan Dudi 28.02.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 684316)
a na jakiej podstawie pan tak sądzisz? :)



Real wtopił w Liverpoolem, Espanyol wygrał na wyjeździe derby Barcelony. Real podłamany a w Espanyolu morale sięga pewnie zenitu. Wiadomo, że Real może chcieć się zrehabilitować za porażkę z LM, ale jakoś nie widzą mi się oni, zwłaszcza pod wodzą Ramosa, któremu ostatnio nic nie wychodzi, jako mściciele. Poza tym- jak to w piłce bywa, i jak sam doskonale wiesz, wszystko jest możliwe.

xxxToMeKxxx91 28.02.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 683936)
dla Agnieszki i całej reszty.

Arsenal Injuries/Suspensions

Cesc Fabregas
Emmanuel Adebayor
Tomas Rosicky
Theo Walcott
Eduardo
Mikael Silvestre

a skoro tak to ja zagram inaczej... Arsenal - Fulham X oraz Arsenal - Fulham 0-0 DW oraz Arsenal - Fulham under2.5
jak wiadomo Fulham na wyjazdach nie postrzela, a Arsenal z kolei ostatnio w ogóle nie strzela. ja dziś tak spróbuję.

zmiazdzyles ;P haha

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry
Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45


ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

tak może być ;)

grzesiek632 28.02.2009 22:11

PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45

ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

tak może być ;)


gratuluje MIsTRZU!;)

DominoForza 28.02.2009 23:34

kurde :)

Jaga-Arka 1 3-0
Bochum-Cottbus 1 3-2
Porto-Sporting 1 0-0
Valenciennes-Lille 2 2-0
Bilbao-Sevilla 2 1-2

dzisiaj zero ,zobaczymy co z jutrem

wisl@k_TS 28.02.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684311)
Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

http://img4.imageshack.us/img4/7703/45741017.th.jpg

Hehe:P

Sorki za offa.

rocco_1906 01.03.2009 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 683975)
ja na dzis z hokeja tak dla zabawy:

1.kupon:

Kovalchuk - strzeli (2,49)
Ovechkin - strzeli (1,9)
Parise - strzeli (2,21)

kurs:10,46

nonono:)to mi chłopaki przyjemność sprawiły:)

47,05zł do odbioru

pan Dudi 01.03.2009 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 684432)


No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :]

wisl@k_TS 01.03.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684508)
No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :]

Oj, no nie zrozumiałeś mnie chyba. Nie cieszy mnie to czy coś, tylko przypadkiem natrafiłem na wynik tego meczu. Jasne, raz wejdzie a raz nie, bez ryzyka nie ma pieniędzy. Także powodzenia w dalszych grach :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl