![]() |
Uważam, że Arsenal w końcu wygra.
Ostatnio strasznie męczą kibiców swoją grą, ale z Romą wygrali. To pewnie był dla nich taki mecz na przełamanie i spokojnie ograją Fulham. Ja stawiam 2-0. |
a ja dzis postawilem mocno zachowawczy kuponik;)
Arsenal - Fulham 1 Juventus - Napoli 1 Hamilton - Rangers 2 Sparta Praga - Budejovice 1 Chelsea - Wigan 1 Celtic - St Mirren 1 FC Brugge - Roselare 1 tak jak w życiu - moze wejdzie moze nie;P |
Na jutro stworzylem jak narazie to :
KOMBINACYJNY 0-10-2 : West Ham - Manch.City 1x 1.35 Panionios - PAOK 1x2 1.00 Numancia - La Coruna x2 1.35 Betis - Villarreal x2 1.35 Usuń Trofense - Amadora 1x 1.35 Siena - Genoa 1x2 1.00 Lokeren - Gent 1x 1.35 Vejle - Nordsjaelland 1x 1.35 Panthrakikos - Asteras 1x 1.35 Santander - Osasuna 1x 1.35 Malatya - Diyarbakir x2 1.35 Karpaty - Chernomorets 1x 1.35 kurs (staly ustalony dla tej kobinacji) : 20.11 |
Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45 ako: 2.53 -> 100PLN kolejny z cyklu dubel terminator. |
ale liverpool daje dupy ;/ JA .......E....................
|
Cytat:
ale Bochum kuzwa straszy :P z Cottbus gra jak obstawiacie Jage z Arka ? ja 1 na dzis Jaga-Arka 1 Bochum-Cottbus 1 3-2 Porto-Sporting 1 Valenciennes-Lille 2 Bilbao-Sevilla 2 kurs ogolny-55.94 na jutro Odra W-LKS 1 Inter-Roma 1 Lyon-Rennes 1 Brema-Bayern 2 Manch.Utd-Tottenham 1 kurs ogolny-42.96 tak postawilem zeby mi sie nie nudzilo w domu :) Cytat:
Ty myslales ze Lpoo'll wygra a dostal 2-0 |
myslisz ze bayern wygra z werderem?????? u sb dostal w dupe 2:5:P
|
Cytat:
swoją drogą... 15/26 meczy Arsenalu w tym sezonie to był under 2.5 i tak jestem na minus narazie bo za 150 zł zawalił mi mecz under/over. SetantaSports: 2:0 SkySports: 3:0 Kanonierzy.com: 2:0 fachowo typują : ) edit: piona piona :D a jaką ja mam satysfakcje z DW :D |
Cytat:
Ale jaka satysfakcja z tego czystego remisu :) PrawdziwośćDlaGry piona !! |
Cytat:
walony Arsenal... gram od wtorku i nic;/ jak pech to pech..... |
Cytat:
|
Cytat:
ale mam nadzieje ze przynajmniej Tobie sie uda:-) powodzenia i pozdro:-) |
jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej ;) pozdro, powodzenia dalej i bez napinki ;)
|
Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik :):) wiec zadne forum nie da Ci pewnosci :)
|
jakie typy na jutro?:P
|
kameleon2323 co chwile pytasz jakie typy na jutro,
Sam nic potrafisz rozpoznać się w meczach,statystykach i ułożyc kupon ?? :-) |
Bobic a co ci to przeszkadza że pyta ??:P Jak nie on to kto inny zada to pytanie:]
|
Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.
|
Cytat:
|
Cytat:
wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia;) ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy.... powodzenia w grze;) bez napinki Cytat:
|
Cytat:
załóżmy jeżeli przeznaczasz sobie 2 zł na załóżmy 4 kupony w tygodniu to jest 8 zł zaoszczędzone. lepiej postawić 2 kupony załóżmy 2-3 mecze (łączny kurs 2-5) za 4zł. Uwierz mi, że jest większa szansa na wejście takich kuponów, a potem mnożenie tego zysku. Ja też zaczynałem od stawek 2zł na 10 zdarzeń. Potem przyszedł czas na zmianę i najpierw szły 2 kupony na weekend po 5zł z ako 3.0 - 5.0 i dzięki tej zmianie mogę teraz stawiać100zł a jak nie wejdzie to mi tego nie żal. pozdro |
Cytat:
Real wtopił w Liverpoolem, Espanyol wygrał na wyjeździe derby Barcelony. Real podłamany a w Espanyolu morale sięga pewnie zenitu. Wiadomo, że Real może chcieć się zrehabilitować za porażkę z LM, ale jakoś nie widzą mi się oni, zwłaszcza pod wodzą Ramosa, któremu ostatnio nic nie wychodzi, jako mściciele. Poza tym- jak to w piłce bywa, i jak sam doskonale wiesz, wszystko jest możliwe. |
Cytat:
|
Cytat:
|
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45 ako: 2.53 -> 100PLN kolejny z cyklu dubel terminator. tak może być ;) gratuluje MIsTRZU!;) |
kurde :)
Jaga-Arka 1 3-0 Bochum-Cottbus 1 3-2 Porto-Sporting 1 0-0 Valenciennes-Lille 2 2-0 Bilbao-Sevilla 2 1-2 dzisiaj zero ,zobaczymy co z jutrem |
Cytat:
Hehe:P Sorki za offa. |
Cytat:
47,05zł do odbioru |
Cytat:
No, ale do czego zmierzasz i co Cię tak cieszy? Pudło- zdarza się. Warto było jednak zaryzykować po takim kursie. Nie weszło- trudno, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na szczęście gram teraz za pieniądze buka, więc na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić. :] |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl