![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Jak powstanie trybuna główna to tam sobie będzie można siedzieć i nikt nie będzie wstawał ale póki co mamy niedokończony stadion i nie mozna wszytkiego krytykować bez chwili zastanowienia. W sumie ochrony było tyle ze spokojnie można było wymusić na kibicach aby siedzieli a nie stali Cytat:
|
Cytat:
To co pisałem wcześniej dotyczy tylko i wyłącznie uogólniania. Widok z góry super, ale to nie oznacza że można pisać o ogólnym widoku z nowej trybuny. Jak siedzisz w 1 rzędzie górnej części to choćby murawa była o 25 metrów od trybun nie byłoby dla Ciebie różnicy. Jeśli siedzisz w 1 rzędzie dolnej części to zaczyna Ci to przeszkadzać. Po zakończeniu meczu są zresztą otwarte wszystkie przejścia (a przynajmniej teraz były) można się przejść na dolny poziom i pospacerować. |
Myślisz że jak by przysunęli boisko o te 6-7 m to zrobiłoby to taką wielką różnice? przy boisku szerokosci 68m byłaby ta różnica 10%, która byłaby widoczna ale nie byłaby ona kolosalna i nie zmieniła widoczności diametralnie. Ale dlatego tez uważam że ceny biletów na dolny sektor powinny być niższe o te 5 zł
|
Powiedz mi, jakim cudem mówisz, że ze skyboxów nie widać części murawy, skoro ja tam też siedziałem i calutkie boisko było dobrze widoczne?
|
Cytat:
A co do cen - z praktycznego punktu widzenia to uzasadnione. Z drugiej strony byłaby to paranoja - bilety na miejsca VIP tańsze od normalnych na koronie stadionu. Nie przejdzie. Rafalek, a w którym skyboksie i w którym rzędzie? Po meczu z Australią pojawiło fajne zdjęcie gdzie dokładnie widać puste fotele z 1 rzędu i pełny 2 rząd. Jeśli siedziałeś z tyłu to boisko widziałeś idealnie, gorzej byś miał z telebimem (na nie-szczęście go nie ma). |
Cytat:
|
Cytat:
Stadion to stadion, piękna sentencja która realizowana wg twojej filozofii zapewni nam ok 7000 nawierniejszych kibiców na mecz - inni kibice się nie liczą bo to jest stadion tu sie k**** stoi. |
ludzie stoją w przejściach bo nie idą na swoje miejsce (albo jest już zajęte albo kupili na samym dole) stojąc zasłaniają widok chcącym siedzieć i tam efektem domina wstają inne rzędy...Temat dla Klubu
na razie mamy z dziećmi muszą niestety liczyć na szczęście, że trafią na fragment sektora, gdzie będzie można usiąść i widzieć murawę...sprawa myślę ugruntuje się dopiero po oddaniu trybuny zachodniej my jesteśmy jeszcze w europie wschodniej (odnoszę się tutaj do Basałaja), gdzie zasada jest taka: ja jestem kozak se stoję i niech mi piknik podskoczy |
Cytat:
|
Myślę że klub powinen zabrać głos w tej sprawie wcześniej i to dosłownie a nie tak jak ten niby apel Basałaja, lub w czasie meczu, jak już jest po sprawie. Trzeba powiedzieć wprost,przy zakupie biletów- na nastepnym meczu sektor E siedzi, G i F stoi, no i niech ktoś tego pilnuje, problem z głowy.
|
Cytat:
Cytat:
|
Tym bardziej, że jasne jest gdzie się siedzi, a gdzie stoi. Chcesz stać to idź do młyna. Jedyna nadzieja, że jak będzie 33 tys stadion to te problemy znikną w momencie kiedy będą sektory dla bogatych pikników, dla rodzin etc. Każdy kibic jest ważny, ten siedzący piknik, być może wrzuci do puszki 50 dych na oprawę, albo kupi co roku koszulkę za 230. Nie ma kibicow gorszych i lepszych, będziemy mieć tak duży stadion i mamy tylu kibicow, że będzie i wystarczająco dużo dopingujacych fanatyków i cała masa pikników, którzy zasilą budżet klubu. .
|
Cytat:
Ciekawy jestem ile z tych piknikow rzeczywiscie wrzuca te 50pln na oprawe oni maja to w dupie. Jestem pewien ze 80% skladek jakie wpadaja do puszek wrzucaja osoby ktore angazuja sie w doping i zalezy im na pieknych oprawach albo osoby ktore w mlodosci to robily(wychowani na X). Jest masa osob starszych na stadionie ktora dopinguje masa dziewczyn ktore zdzieraja gardla na stadionie. Dla mnie najgorszy typ kibica to osoba ktora nie potrafi zabrac z soba na stadion syna czy corki a sam siedzi na foteliku i interesuja go tylko 4 najwazniejsze mecze w sezonie.I to jest fakt niezaprzeczalny. Sa osoby ktore sa na prawie kazdym wyjezdzie ktore organizuja akcje charytatywne z ramienia SKWK. Wiec trudno przy takich porownaniach nie mowic o kibicach lepszych czy gorszych. Na szczescie na naszym stadionie prawie na kazdym sektorze sie stalo, mam nadzieje ze jedynie zachodnia po oddaniu bedzie sektorem ktory bedzie siedzial a reszta stadionu bedzie stac i pieknie spiewac Wislackie piesni. A jak komus to nie pasuje to zawsze ma wygodny fotelik w domu przed telewizorkiem... Parafrazujac Twoja wypowiedz, chcesz siedziec zostan w domu. |
gooro33. Na następnym meczu będzie o kilka tys. osób mniej.W tym przynajmniej ten 1 tys. którzy przyszli usiąść na krzesełku na które kupili bilet. Teraz dostosują się do twoich zaleceń i zasiądą ale w domu. Gwarantuje to Tobie i innym fanatykom. Frekwencję poprawią jedynie zgody jeśli przyjadą w większej ilości.
|
Cytat:
Klub tak duzo na tym nie straci. Przyjdzie wiecej mlodych, ktorzy pozniej pofatyguja sie rowniez na Bytom, Arke czy PP w przeciwienstwie do tych ktorzy wg Ciebie juz na stadionie sie nie pojawia bo nie mogli spokojnie siedziec... |
Popieram krakusa 76. Niech więcej osób wyznaje taką filozofię jak gooro33 to będziemy mieć po 10 tysięcy widzów na meczu. Koło mnie w piątek miejsce miało trzech panów kolo 50 - 60 lat. I wierzcie, że mieli szaliki, dopingowali, śpiewali, ale najnormalniej w świecie w pewnym mmomencie chcieli usiąść, bo nogi nie takie same co u 20 latka, ale nie dało się, bo zamiast boiska widzieli czyjeś plecy.
Obniżka biletów? 12 tysięcy razy 10 zł to 120 tysięcy. Faktycznie, to jedyne 120 tysięcy mniej. Cóż to jest gooro33? Dwie zapiekanki:D |
Cytat:
Cytat:
|
Stąd że trybuna VIP ma inne stopnice, które tak długo wylewali na pietrze trybuny zachodniej gdzię będą inne fotele. Tyle razy było mówione o tym w kontekście wzoru na zachodniej. Jeśli nie to ja nie wiem co tam będzie?
|
Cytat:
|
Cytat:
A ja się nie mam za kozaka - po prostu lubię oglądać mecz na stojąco. Mam nadzieje że po oddaniu wszystkich trybun "dziadki" pójdą sobie na stare AB i będzie spokój. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Nie wiem, możne jestem jakiś dziwny ale nie potrafię pogodzić emocji z siedzeniem na dupie. Mam dziwne wrażenie, że nie tylko ja tak mam. Jak sobie chcę posiedzieć i pooglądać coś/kogoś idę do teatru ( dość często mi się to zdarza- pewnie w odróżnieniu od większości). Nie jestem jakimś ortodoksem ale widok pedałków strzelających sobie fotki z szalikiem na trybunach w połączeniu z kompletnym brakiem zaangażowania w doping mnie mierzi.Taki ultras wirtualny - dzień poźniej pewnie wkleja sobie taki to badziewne zdjęcie do profilu na naszej klasie czy innym g.... Pewnie mają też na tle fontanny w centrum handlowym. PS. STAŁA koło mnie kobieta lat ok 50, klaskała , wrzeszczała i dobrze się bawiła dopingiem. Nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie ale ta sympatyczna pani wyglądała mi na zwykła kobietę z klasy średniej - raczej bez przeszłości kibicowskiej. Jak widać nie każdy "pełnoletni" czuje potrzebę siedzenia. |
Póki co można bytak zrobić że sektory a 50 zł są wyłącznie siedzące i będzie spokój. Zazwyczaj siedzą ci co mają na tyle kasy aby nabyć bilet na te sektory. A jesli ktoś chce sobie siedzieć na innnym sektorze to niech bierze miejsca w pierwszych rzędach
|
co do sławetnych 17.5 metrów - gdyby było bliżej byloby super zajebiscie a teraz jest "tylko" zajebiscie. Tak to przynajmniej wyglądąło z perspektywy G, nie wiem jak to widzą ci co tam siedzą/stoją, ale biorąc pod uwage że meczyk widzą z lini bocznej czyli raczej teoretycznie najlepszy widok, to chyba nie ma powodów do narzekąń.
W rzeczywistosci trybuny wydają sie mniejsze, a moze inaczej, w TV ten stadion wygląda jakby miał z 50 tys |
Cytat:
A co do mojej rzekomej niekonsekwencji - byłem naprawdę na kilku poważnych stadionach i nigdy nie spotkałem się ze złym widokiem z górnego poziomu trybun. Tego po prostu nie da się schrzanić. |
Cytat:
Może to nie temat na to, ale detale tego typu jak poniższe są według mnie też bardzo istotne i fajnie, że klub o czymś takim pomyślał: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...twarcie/40174/ http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...twarcie/40185/ Mam przy tej okazji kilka pytań do osób zorientowanych: 1. Jak wygląda sytuacja z klatkami schodowymi pod trybuną C (od strony Reymonta)? Tam już coś jest robione czy będziemy znów czekać na przetarg i czekać rok na zakończenie prac? 2. Czy kioski gastronomiczne wyglądały tak samo jak podczas meczu Reprezentacji z Australią czy też może było ich więcej i był większy wybór towaru? 3. Czy w toaletach pojawiły się takie rzeczy jak mydło w płynie, papier toaletowy i nadmuchy do suszenia rąk lub papierowe ręczniki? 4. Czy po piątkowym meczu były jakieś szkody? 5. Czy poprawiono oznaczenia rzędów? Przed meczem z Australią wiele osób miało problemy ze znalezieniem swoich miejsc. 6. Jak wygląda sytuacja z parkingami? Czy są jakieś plany żeby pod stadionem utworzyć jakieś nowe parkingi? 7. Czy są jakieś widoki na to, że elewacja stadionu będzie składała się z podobnych płyt: http://budowastadionu.pl/foto/201008...4_stadion9.jpg lub innego materiału, który będzie wyglądał w miarę estetycznie? Zapewne część odpowiedzi już w tym temacie padła, więc z góry przepraszam, ale za odświeżenie powyższych kwestii będę bardzo wdzięczny. :) Pozdrawiam. |
Teraz ja dorzucę swoje 3 grosze. Z zewnątrz bardziej mi się podoba stadion Cracovii niż nasz betonowy kloc, ale da się to poprawić, trzeba tylko coś zrobić z tym brutalnym betonem. Byłem na G więc nic nowego nie powiem o widoku i estetyce tego sektora/trybuny bo większość z Was tam już była, zresztą sam też nie byłem tam po raz pierwszy. Wewnątrz razi niezamaskowana wentylacja, naprawdę brzydko to wygląda, zwłaszcza, że tyle kasy kosztowała ta trybuna. Mogli też trochę posprzątać klatki schodowe, zwłaszcza w miejscach gdzie się już wchodzi na trybunę, warstwa kurzu centymetrowa.
Nagłośnienie kapitalne, akustyka również. Cóż mogę jeszcze napisać? Jak jest hasło wszyscy na czerwono to wszyscy, zwłaszcza na G, gdzie jak wiadomo jest młyn. Tak trudno kupić czerwoną zwykłą nawet koszulkę za te 30 zł i założyć na bluzę czy coś? |
Cytat:
Przykładem Legia, tyle było wojny z kibicami tyle lamentu o ceny, ale efekt osiągnęli i mają przyciągniętą na stadion klasę średnią. I o to chodzi aby stadion w 80% był zapełniony właśnie przez takich kibiców. Taki kibic: - kupi karnet więc klubowi będzie zwisać i powiewać czy on ma 100% frekwencji czy też nie; - przyjdzie dwie godziny przed meczem i zostawi swoje pieniążki w klubowej restauracji - na stadionie zachowuje się w sposób kulturalny i przewidywalny i szanuje stadion - wyda masę pieniędzy na klubowe pamiątki - jest atrakcyjniejszy dla potencjalnych sponsorów Więc prędzej klub podniesie ceny biletów o 10pln aby ograniczyć ilość oszołomów, którzy: - są na meczu gdy mama da na bilet, jak nie da to się kręcą pod stadionem - zamiast w restauracji to kasę zostawiają w okolicznych sklepikach z tanim piwem - przychodzą 30 min przed meczem i robią zadymy "bo kolejki" - w chamski sposób odzywają się do innych kibiców zniechęcając ich do przychodzenia na stadion - rzygają na klatkach schodowych, szczają do umywalek, urywają klamki i piszą po ścianach - nie są żadnym magnesem dla sponsorów Dlatego też zanim odeślesz kogoś na fotel przed tv, w chamski sposób odezwiesz się do innego mniej fanatycznego kibica, będziesz stał na krzesełku, z pogardą będziesz wypowiadał się o piknikach to zastanów się czy czasem nie działasz na szkodę klubu, który podobno kochasz. Dlatego niech jest wydzielony ten jeden sektor dla młyna a na reszcie stadionu ma być kulturka i porządek. Po to są krzesełka aby na nich siedzieć, po to mają numery aby zajmować swoje miejsca. A za wszelkie odstępstwa na innych sektorach powinny być kary a kibice stojący w przejściach czy na fotelikach powinni być usuwani. I tyle. |
Kilka uwag ode mnie, miałem bilet na E25.
- pojawiłem się na stadionie masakrycznie późno,jakoś 19.30-19.40 ale na pierwszy gwizdek zdążyłem. Super usprawniony system wejścia? Nie. Inwencja własna panów z ochrony którzy otworzyli kolejne podwoje i kasowali bilety je przedzierając. Dzięki wielkie za to inaczej o 21 chyba bym postawił stopę na trybunie. - macanko na schodach - śmiech, żal, maskara. No comments. - wnętrze trybuny - spooooooro wolnej przestrzeni do wykorzystania. Póki co jest przeraźliwie pusto. Moja sugestia. Na ściany choćby jakieś zdjęcia, plakaty. Jak nie ma gastronomii w pełnym tego słowa znaczeniu to może chociaż automaty z napojami i przekąskami. Cola, 7days itd. - co do kibelków- ludzie szanujcie swoją własność. I w stronę włodarzy. Postawcie koło umywalek kosze na śmieci. Na drzwiach kabin przydałyby się haczyki na odzież wierzchnią. Przyjdzie jesień, temperatura spadnie a nie ma nawet jak się rozodziać. - widok stadionu i murawy z E25 - fantastico. Nagłośnienie - bomba. Z poziomu piętra trybuny 17m wogóle nie czuć. I na koniec hit. Wpadamy z kumplem może o 19.58 na trybunę. Nie udaje nam się rozszyfrować gdzie są nasze krzesełka - nie widzimy oznaczeń + ludzie stojący na schodach. Wypatruję dwa wolne miejsca, sadzam zadek. W przerwie meczu zaczynam się orientować gdzie siedzę i bingo - to nasze miejscówki :-p. Respect :lol: Kultura jest. |
kiedy bedzie otwarty stary sektor D ?????????????
|
Cytat:
|
Ile można powtarzać? Nie wiadomo.
Na razie przy budowie wnętrza trybuny nie dzieje się nic, nie ma nawet przetargu na to. Polimexowi tych prac też nie zlecono, inaczej by już działali. Spodziewałbym się otwarcia go nie wcześniej niż w czerwcu i to też pod warunkiem, że w ogóle zaczną jego budowę. Inaczej może nie być dostępny przez długie lata. |
jestem troche nie w temacie co nie tak z starym sketorem D
|
pustka w środku ...
|
Cytat:
Wiesz, mnie np. stać na bilet za 50 zł, ba stać mnie na bilet za 100 zł i więcej, lat też już mam więcej niż bym chciał mieć ale nie o to tu chyba chodzi żeby się licytować. Ok, na Legii kupili karnety ale szybciutko się od tej Legii odwrócą jak im się coś nie spodoba ( wyniki? ). Ci za 20 zł pewnie za to będą chodzić nawet na 2 ligę. Każdy kibic jest ważny - z różnych powodów ale jednak tak samo. Trzeba znaleźć miejsce dla wszystkich na tym stadionie - dla takich którzy chcą stać i dla takich którzy chcą siedzieć. Jak będzie cały stadion oddany obawiam się że miejsca będzie aż nad to. Póki co musimy wszyscy żyć w symbiozie i tyle. Cieszmy się wspólnie tym co mamy. Stadion z zewnątrz jest jaki jest ale w środku robi wrażenie. Co do widoczności na dolnej części nowej trybuny - ja siedziałem na E15 rząd 15 i osobiście jestem zadowolony. Górna część jest jeszcze lepsza. O to chyba chodzi. Dobrze widać, ekstra akustyka a my zamiast się cieszyć tym że nie musimy tułać się po wioskach licytujemy się tym kto jak ma kibicować. Wolałbym żebyśmy wspólnie zastanawiali się jakimi środkami zmusić miasto do poprawy tego co jeszcze należy poprawić na naszym stadionie bo jest tego chyba ciągle niemało. Oddadzą cały stadion, młyn wróci do siebie, ci co chcą siedzieć pewnie wylądują na starej AB, tacy jak ja którzy nie chcą siedzieć, chcą dopingować czynnie ale nie idą do młyna pewnie zostaną na C i wszyscy będą zadowoleni. |
Cytat:
|
Kraków: nowe stadiony, podziemia Rynku, kładka przez Wisłę - Majchrowski walczy o głosy wyborcze
"...Potwierdza to socjolog prof. Zbignie Nęcki. - Ludzie mają myślenie krótkoterminowe, a pamięć jeszcze krótszą. Lud zapomni, czemu inwestycje się ciągnęły, czemu nie zostały oddane w terminie i ile na nie wydano - mówi naukowiec. Sztandarową inwestycją prezydenta miał być stadion Wisły Kraków. I był, dopóki mieliśmy szansę na Euro 2012. Ta prysła jak bańka mydlana. Równocześnie zaczęły się problemy. Błędy w projekcie, opóźnienia, a co gorsza regularnie trzeba było do Wisełki dokładać. Stadion miał być w lipcu, będzie w listopadzie. Powstaje pytanie na ile prawdą jest, że "Wisła rządzi w Krakowie", na ile w wyborach będą liczyć się głosy kibiców? I czy na pewno zagłosują oni na "nie"dla Majchrowskiego. Stadion w końcu zostanie oddany, a w środku nie wygląda najgorzej. Fakt, że szary beton z zewnątrz straszy dzieci w Parku Jordana, ale one przecież nie głosują. Wydaje się, że prezydent, aby poprawić swoje notowania powinien sknocić stadion Cracovii, a nie Wisły. Na pierwszym mieści się przecież 15 tys. wyborców, a na drugim ponad dwa razy więcej. Tymczasem budowa obiektu przy ulicy Kałuży poszła bezbłędnie. "Nigdy nie zejdziemy na psy" wymknęło się prezydentowi na noworocznym treningu "Pasów". Prorocze słowa? " http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=663 |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Wydaje mi się że kolejna osobo która tu wejdzie i zapyta o stan prac na byłym D powinna dostać jakieś ostrzeżenie bo to już są jaja... |
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Pare slow
widocznosc bardzo dobra, wchodzilem na E21 i zadnych problemow nie było, przy okazji sprawdzialem widocznosc z roznych miejsc i mozna powiedziec ze idac do naroznikow z srodka nie ma znaczenia dla widocznosci na mecz, co jest plusem. Widok na wawel bezcenny, choc rzucalo w oczy niedokonczone to i owo, czy plot na samej gorze. A i jescze jedno... telebim jest :D hehe oto dowód... ]:-> (patrz zalacznik http://www30.patrz.pl/u/f/10/70/75/1070758.jpg swoja droga, fajnie by bylo, gdyby tam faktycznie byl telebim |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl