Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

doktor granat 23.01.2023 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1596252)
Zatem jeżeli obecny pomysł jest zły, to Twoim zdaniem jaki jest dobry?
Na początek trzeba by było określić, który cel jest ważniejszy. Jak najszybszy powrót do Ekstraklasy, czy długoterminowa budowa, ale ryzyko zostanie w 1 lidze.
Co jeżeli uratować może nas tylko powrót? To podejmowane decyzje są złe? Widzisz w obecnej sytuacji lepszy kierunek niż ten, który jest robiony teraz?

Oprócz nowych piłkarzy przydałby się także, a może przede wszystkim trener. no ale trener pewnie chciałby mieć coś do powiedzenia przy transferach, a nie tylko odpowiedzialność za wynik. Skomplikowane to wszystko.

Piknik1906 23.01.2023 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596251)
https://www.youtube.com/watch?v=uh7g...hannel=Meczyki

Na samym końcu, 1 godz, 9 min i 50 sekunda wywiadu, gadają o Wiśle.

Dziękuję.

To niebywałe jest. Brzęczek wprost przyznaje, że to cały czas chodziło o to, żeby wskoczył do Wisły i już w lecie 2021 było takie podejście. Teraz akcje z Hyballą na wiosnę, dziwna polityka kadrowa wokół drużyny Guli w zimie, sugestie między wierszami z ostatnich briefingów Królewskiego i Jażdżyńskiego, nabierają nowego nieprzyjemnego zabarwienia. Mocno to przygnębiające.

Jaroo1 23.01.2023 22:40

Tylko, że Królewski i Jażdżyński nigdy się od tego wszystkiego oficjalnie nie odcięli, ba, oni też mówią jak to w Wiśle jest wykonywana wielka praca, jaki fachowiec jest z Jurka i Dawida i ze każda ważna decyzja miała aprobatę całego zarządu.

Dlatego oceniam ich, że są tak samo patologiczną częścią tego układu. Jeśli ktoś nie umie ocenić tak prostych spraw jak to, że Brzęczek jest zwykłym partaczem to na jakiej podstawie ma tu i teraz podejmować dobre decyzje?
Jeśli ktoś broni tego, że te 1/15 to w sumie nie było takie złe, to nie było takie oczywiste, że jest źle i np. za Hyballi już powinniśmy spaść itp itd.

Nikt tu nie ma ani rozumu, ani jaj, żeby wyjść, powiedzieć, że odjebali wszyscy cyrk ale najbardziej jest winien Kuba i ten cały pomysł na Wisłę rodzinną i truskolasową, że to wtedy zaczęło się jebać na potęgę, że Dawid jako prezes podjął złe decyzje, że Brzęczek to jest wstyd i dno dna w Wiśle Kraków.

I to się będzie za nami ciągnęło latami. Jeśli ktoś nie rozliczy się z przeszłością to w przyszłości te same błędy popełni. Kto wie, może jakiś wujaszek Królewskiego już zaciera rączki na ciepłą posadę :P

Piknik1906 23.01.2023 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596259)
Tylko, że Królewski i Jażdżyński nigdy się od tego wszystkiego oficjalnie nie odcięli, ba, oni też mówią jak to w Wiśle jest wykonywana wielka praca, jaki fachowiec jest z Jurka i Dawida i ze każda ważna decyzja miała aprobatę całego zarządu.

Tak mówi jeden z nich. I rzeczywiście tego „wszyscy zgodnie decydowaliśmy” jest w jego wykonaniu sporo, ale nawet tutaj wyczuwam pewne dystansowanie się od szczegółowych decyzji. Może nie wprost, ale stwierdzeń „teraz już będzie inaczej” jest sporo.

Drugi już niespecjalnie bierze to na siebie. Raczej mówi, że teraz nie czas na roztrząsanie przeszłości i wręcz między wierszami sugeruje to co chciałbyś usłyszeć (tylko trzeba się wsłuchać w akcenty).

Przy czym ten drugi już nie ma na nic wpływu więc to tylko takie historyczne rozważania bez znaczenia dla przyszłości klubu. Ja jednak lubię wiedzieć „jak było” dlatego liczę, że kiedyś zaowalowana „obietnica” drugiego, że „przyjdzie czas aby o tym porozmawiać” kiedyś zostanie zrealizowana.

ciacho 24.01.2023 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596259)
....
Nikt tu nie ma ani rozumu, ani jaj, żeby wyjść, powiedzieć, że odjebali wszyscy cyrk ale najbardziej jest winien Kuba i ten cały pomysł na Wisłę rodzinną i truskolasową, że to wtedy zaczęło się jebać na potęgę, że Dawid jako prezes podjął złe decyzje, że Brzęczek to jest wstyd i dno dna w Wiśle Kraków.

I to się będzie za nami ciągnęło latami. Jeśli ktoś nie rozliczy się z przeszłością to w przyszłości te same błędy popełni. Kto wie, może jakiś wujaszek Królewskiego już zaciera rączki na ciepłą posadę :P

Jak sobie to wyobrażasz? Że wyjdzie większościowy udziałowiec na konfę i zacznie jebać na innych mniejszościowych udziałowców i innych współpracowników?

Sorry, ale chyba jedyne czym w życiu zarządzałeś to budżetem na cukierki.

Arkadiusz.Czerepach 24.01.2023 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piknik1906 (Post 1596258)
Dziękuję.

To niebywałe jest. Brzęczek wprost przyznaje, że to cały czas chodziło o to, żeby wskoczył do Wisły i już w lecie 2021 było takie podejście. Teraz akcje z Hyballą na wiosnę, dziwna polityka kadrowa wokół drużyny Guli w zimie, sugestie między wierszami z ostatnich briefingów Królewskiego i Jażdżyńskiego, nabierają nowego nieprzyjemnego zabarwienia. Mocno to przygnębiające.

bezczelność JB nie zna granic , on nie mówi że spadek Wisły to porażka , tylko ROZCZAROWANIE , kilkakrotnie użył tego słowa , nosz ja pie*dole , tak pomimo niego to sie nie wiadomo czemu odbyło tak panie brzeczek ?

dobrze ciacho pisze że Krolewski jako osoba publiczna i wciąż uwikłana w relacje biznesowe z tymi mendami z truskolasów , nie może sobie pozwolić na mówienie wprost , ale my możemy

Kuba B. = (nomen omen) Kuba Meresiński

Jaroo1 25.01.2023 07:11

Cytat:

Jak sobie to wyobrażasz? Że wyjdzie większościowy udziałowiec na konfę i zacznie jebać na innych mniejszościowych udziałowców i innych współpracowników?

Sorry, ale chyba jedyne czym w życiu zarządzałeś to budżetem na cukierki.
Na pewno tak sobie nie wyobrażam, że udają, że spadek to porażka, problem ale nigdy nie wskazali kogoś winnego. Na pewno nie tak, że będą robić z Dawida zbawiciela (sponsorzy chcą żeby nadal był prezesem - no ....a tekst roku), na pewno nie tak, ze z Brzęczka i jego wyniku 1-1 robią zbawiciela, który wykonał w klubie kawał dobrej pracy, bo to jebany partacz, który na spółkę z rodziną kompletnie wygasił i zniszczył potencjał jaki był w klubie. Brzęczkowi się udał tylko spadek, odpadnięcie z PP i zostawienie Wisły w środku tabeli I ligi. Wszystko inne co zrobił ten pasożyt w Wiśle się nie udało, transfery do dupy, rozwój zawodników zerowy itd.

A mam wrażenie, że Jarek i spółka na prawdę myślą, że Brzęczek coś w Wiśle robił i zrobił.

Tak, po spadku, po takich jajach, normalnie sobie wyobrażam, że ktoś wychodzi przed szereg i nawala pięścią w stół. Trochę rąbka tajemnicy zostało ujawnione np, że Jaro i Tomek byli odsunięcie od Wisły ale co z tego? Skoro nie mówią konkretnie dlaczego tak było, kto chciał żeby tak było, czyja to wina, czyją winą jest środek tabeli I ligi i fatalne transfery? Brakuje jaj żeby powiedzieć konkretnie, że Kuba rozwalił klub?

Jeśli brakuje jaj i nikt nie mówi prawdy, udaje, że jest ok i nie zmienia sytuacji to cały czas w tym gównie będziemy siedzieć po uszy.

Zobaczycie co teraz wyjdą za jaja po tej rewolucji hiszpańskiej. Bo ściągamy na potęgę kolejnych graczy, nikt nie odchodzi, prawie wszyscy ci nowi t jest niewiadoma, na zasadzie, że może wypali (wiadomo, że nikt ogarnięty do I ligi polskiej nie przyjdzie), zaraz się okażę, że za pół roku jest środek czy dół I ligi, a Jaro będzie musiał dołożyć nie 5 a 15 milionów. No ale tak się uczymy na błędach, była kadra 30 osobowa to zobaczymy czy lepsza będzie 40 osobowa.

ciacho 25.01.2023 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596287)
...
Zobaczycie co teraz wyjdą za jaja po tej rewolucji hiszpańskiej. Bo ściągamy na potęgę kolejnych graczy, nikt nie odchodzi, prawie wszyscy ci nowi t jest niewiadoma, na zasadzie, że może wypali (wiadomo, że nikt ogarnięty do I ligi polskiej nie przyjdzie), zaraz się okażę, że za pół roku jest środek czy dół I ligi, a Jaro będzie musiał dołożyć nie 5 a 15 milionów. No ale tak się uczymy na błędach, była kadra 30 osobowa to zobaczymy czy lepsza będzie 40 osobowa.

Ale wszystkie nowe kontrakty Hiszpanów sa na pół roku. Sprawdzą się i awansujemy to pewnie zostaną. Nie sprawdzą się i awansujemy to odejdą, nie sprawdzą się i nie awansujemy to też odejdą. Sprawdzą się i nie awansujemy... nie, takiej zależności chyba być nie może;)

Ale fakt, że liczebnoć tej kadry to jakiś ewenemwnt. Tylko co z tym zrobić skoro dobrowolnie nikt nie chce odejść, a naszych asów nikt nie chce.

doktor granat 25.01.2023 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1596292)
Ale wszystkie nowe kontrakty Hiszpanów sa na pół roku. Sprawdzą się i awansujemy to pewnie zostaną. Nie sprawdzą się i awansujemy to odejdą, nie sprawdzą się i nie awansujemy to też odejdą. Sprawdzą się i nie awansujemy... nie, takiej zależności chyba być nie może;)

Ale fakt, że liczebnoć tej kadry to jakiś ewenemwnt. Tylko co z tym zrobić skoro dobrowolnie nikt nie chce odejść, a naszych asów nikt nie chce.

Tachi jest na półtora roku.

Jaroo1 25.01.2023 19:59

Cytat:

Ale fakt, że liczebnoć tej kadry to jakiś ewenemwnt. Tylko co z tym zrobić skoro dobrowolnie nikt nie chce odejść, a naszych asów nikt nie chce.
Taka obraliśmy politykę, ze sprowadzamy gówno, które przepłacamy, później to gówno nie chce odejść bo nigdzie nie będzie miało tak dobrze, albo nikt ich nie chce wziąć bo są za ciency. I tu m.in. piję do tego, że nie rozliczyliśmy się z przeszłością i powielamy te same błędy, schemat jest ciągle ten sam, za duża kadra i nowy pomysł, który da zbawienie (obecnie padło na pomysł z Hiszpanami) w miedzyczasie cały czas przepalamy forsę na kontrakty.

I tu z kolei piję do np Dawida i Brzęczka, co po sobie zostawili? Rzpasaną kadrę, która się nawet na I ligę nie nadaje, napompowane długi, spadek itd Nikt o tym nie mówi jasno, jest udawanie, że Brzęczek to fachowiec.

A jak jest udawanie, że Brzęczek to fachowiec to teraz jest udawanie, że Sobol to fachowiec. Sobol już swoją szanse na start dostał i co pokazał? To co Wuja. My się wolimy łudzić, ze jak teraz jest przerwa zimowa to teraz już to zatrybi bo Sobol ma więcej czasu i kadra super wzmocniona.

80% stawiam, że gówno z tego wyjdzie. 20% na awans daje tylko dlatego, że to cienka I liga i przecież w końcu coś się musi nam udać, jak się strzela z zamkniętymi oczami to za którymś razem się trafi w tarcze i tak.
Nie widzę dłuższego pomysłu na ten klub, widzę kombinacje, zakłamanie i powtarzanie wciaż tych samych schematów. A to w dłuższej mierze nas zatopi. Moim zdaniem to się nadal dusimy w tym wszystkim.

doktor granat 25.01.2023 20:49

Trio takich fachmanów jak Sobol, Zając i Kiko na pewno da radę:)

Arkadiusz.Czerepach 26.01.2023 08:46

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17196457

dynek.pl 27.01.2023 10:42

Wielki talent robi karierę na zachodzie -> https://transfery.info/aktualnosci/a...umienie/179411

nero 27.01.2023 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1596316)
Wielki talent robi karierę na zachodzie -> https://transfery.info/aktualnosci/a...umienie/179411

Patrząc obiektywnie wcale mu się tak źle nie powodzi.
Na pewno tułaczka po tych klubach europejskich da mu dużo więcej niż, gdyby dalej siedział u nas.
Do tego coś tam gra, coś tam strzela, jak na 20 lat nie jest źle.
Pewnie do poziomu Lewandowskiego nigdy się nawet nie zbliży.

azor 27.01.2023 11:05

W świetle wszystkiego co się wyjaśniło/wyszło na jaw od czasu jego odejścia - dalej wszyscy twardo będą nazywać Buksę szczurem?

doktor granat 27.01.2023 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1596317)
Patrząc obiektywnie wcale mu się tak źle nie powodzi.
Na pewno tułaczka po tych klubach europejskich da mu dużo więcej niż, gdyby dalej siedział u nas.
Do tego coś tam gra, coś tam strzela, jak na 20 lat nie jest źle.
Pewnie do poziomu Lewandowskiego nigdy się nawet nie zbliży.

Moja ocena Jego potencjału jest taka, że jeśli wejdzie na poziom brata (MLS, transfer do dobrej drużyny we Francji i gra w reprezentacji) to już będzie dobrze.
A tracenie czasu na trenowanie u fachmanów takich jacy byli w Wiśle... no widzimy jaki progres od iluś lat zrobili tu wszyscy nasi młodzi zawodnicy.

speedfashion 27.01.2023 22:02

Tymczasem nasz byly trener, znany z braku szacunku do legend, z powodzenien wykreca suty w Holandii:

https://i.ibb.co/TL9M0KF/Screenshot-20230127-215648.png

Jaroo1 27.01.2023 22:39

6:1 wygramy i Hyballe w dupie mamy.

Patryko 30.01.2023 09:45

Ciekawe ile tam wytrzyma :) A może zapisał się na terapię i jest zaopiekowany farmakologicznie? :)

FraMat 30.01.2023 11:12

Jeśli nie ma tam "pieprzonych gwiazd" i "zapuszczonych" ale za to biegnących do prasy przy byle czym piłkarzy, to pewnie wytrzyma dość długo.

krysztal 30.01.2023 11:19

3 miesiące to będzie jak 27 lat Fergusona w MU

Elendil 30.01.2023 17:50

klepnie jakąś żonę piłkarza w tyłek i na tym się skończy.

speedfashion 04.02.2023 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1596363)
Ciekawe ile tam wytrzyma :) A może zapisał się na terapię i jest zaopiekowany farmakologicznie? :)

W ten weekend przegrali, więc atmosfera może się lada moment zagęścić.

azor 22.02.2023 07:08

Obi w Rakowie. Ciekawe posunięcie, zobaczymy jak poradzi sobie bez toksyków dookoła.

https://weszlo.com/2023/02/21/piotr-...w-czestochowa/

Grisza1 22.02.2023 07:46

Nie wiem, czy pamiętacie, kiedyś, za czasów Cupiała, był taki rzecznik prasowy Jerzy Jurczyński. Człowiek jest dziś strażakiem, grotołazem, ratuje osoby starsze, niepełnosprawne na wschodzie Ukrainy. Szacuneczek! https://www.facebook.com/OnetWiadomo...80138768669182

Jaroo1 22.02.2023 09:01

Obidzińśki, kolejny po Hyballi wyśmiewany przez forumowych ekspertów na zasadzie "i zobaczta, ze bezrobotny jest, a nasza Wielka Wisła w I lidze się rozpycha, haha ciota był i się nie nadawał od takiego klubu".

Tymczasem Hyballa robotę ma, kit, że w średniaku II ligi holenderskiej, myślę, ze to jednak większy prestiż niż robota w Polsce, nawet w średnim klubie z ekstraklasy, Obidziński zostaje prezesem obecnie topowego klubu w Polsce, a Kuba schowany pod dywan od kilku miesięcy i wydaje się że bezradny z rozwaloną psychą.

Tak to życie okropnie zweryfikowało Kubę i jego wyznawców, którzy wszystko wiedzieli lepiej, ze wszystkich robili idiotów tylko z Kuby i kółeczko wzajemnej adoracji jedynych prawilnych i cokolwiek wiedzących, chcących dobrze.

Kuba w dupie, Dawid w dupie, Wuja w dupie, reszta tych niby przegrańców i wrogów jakoś sobie radzi...

Karherop 22.02.2023 09:56

To dzisiaj chyba dość szczegolny dzień, bo Kuba został dzisiaj zgłoszony do rozgrywek 1 ligi. Jakby nie patrzeć wychodzi z dziury

Z tym Hyballa bym się tak nie spieszyl z tym że ma obecnie robotę bo ostatnio NAC dostał srogie lanie i pewnie zaczną się pierwsze kwasy.

A Obi? życie nie jest czarno-białe, tak jak w przypadku JB tak i PO. Niech mu się wiedzie. Obstawiam jednak że i jego formuła w Rakowie się prędzej czy później wyczerpie (może 2,3 lata). Dużo zależy jak długo będzie u nich Papszun.

AgresywnyChomik 22.02.2023 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1597114)
Nie wiem, czy pamiętacie, kiedyś, za czasów Cupiała, był taki rzecznik prasowy Jerzy Jurczyński. Człowiek jest dziś strażakiem, grotołazem, ratuje osoby starsze, niepełnosprawne na wschodzie Ukrainy. Szacuneczek! https://www.facebook.com/OnetWiadomo...80138768669182

Dementuje.

wściekłe pięści węża 22.02.2023 16:37

Cytat:

Piotr Obidziński został ogłoszony w środę nowym prezesem Rakowa Częstochowa.
Piotr Obidziński w przeszłości był prezesem Wisły Kraków. Od 17 lat jego kariera związana jest z międzynarodowym konsultingu Accenture.

Zatrudnienie w Rakowie Obidzińskiego skomentował właściciel klubu Michał Świerczewski za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

"Walczymy o cele, o jakich jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć. To szansa, ale jednocześnie potencjalne zagrożenia, których jesteśmy świadomi. Na pewno zdajemy sobie sprawę z naszych słabości. Przed nami bardzo wymagający okres, dlatego chcemy się do niego jak najlepiej przygotować, stąd dołączenie na stałe Piotra Obidzińskiego do zarządu. Wierzę, że jego bogate doświadczenie pomoże nam w realizacji kolejnych wyzwań" - podkreśił Świerczewski.

Od 1 marca zarząd Rakowa Częstochowa będzie dwuosobowy. Wiceprezesem klubu w dalszym ciągu pozostał Dawid Krzętowski.
No to zobaczymy za jakiś rok co pan Obidziński potrafi i gdzie wtedy będzie Raków.

MateuszABG 24.02.2023 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1597131)
No to zobaczymy za jakiś rok co pan Obidziński potrafi i gdzie wtedy będzie Raków.

Żebyśmy się tylko nie zdziwili...

wolfy 26.02.2023 22:59

Nasz były pilkarz - Wachowiak - wszedł na ostatnie trzy minuty meczu z Ruchem. Debiut świętował w swoim stylu, zawalając bramkę.
https://www.wislaportal.pl/News.html..._Stali_Rzeszow

Patryko 26.02.2023 23:14

Jemu ktoś po prostu wyrządził duża krzywdę wmawiając, że może zarabiać na życie kopiąc piłkę.

wolfy 26.02.2023 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1597321)
Jemu ktoś po prostu wyrządził duża krzywdę wmawiając, że może zarabiać na życie kopiąc piłkę.

Przecież zarabia. Krzywdę to ktoś zrobił nam wmawiając że warto zainwestować w niego pół małej bańki.

Karherop 26.02.2023 23:28

Dzisiaj jest gdzieś jest. Ileż to piłkarzy zbierało frycowe przez pierwsze lata kariery?

Będzie grał już w 4 klubie w 1 lidze. Jesli wszystkich wyłącznie nabiera na swój talent to w zasadzie trzeba mu pogratulować.

Patryko 26.02.2023 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1597322)
Przecież zarabia. Krzywdę to ktoś zrobił nam wmawiając że warto zainwestować w niego pół małej bańki.

Pytanie jak długo, bo przy takiej grze za chwilę wyląduje w trzeciej lidze, gdzie czeka go średnia krajowa, a kariera piłkarza jest bardzo krótka.

wolfy 27.02.2023 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1597325)
Pytanie jak długo, bo przy takiej grze za chwilę wyląduje w trzeciej lidze, gdzie czeka go średnia krajowa, a kariera piłkarza jest bardzo krótka.

Wiadomo, że jak będzie nadal takie jaja odwalał to pierwsza liga będzie niedługo pięknym wspomnieniem.
Dla aktualnej (pierwszoligowej) Wisły jest absolutnie bezużyteczny, a czy zwolennicy jego talentu mają rację licząc na to że się rozwinie? Nie wiem, ja tu nie widzę talentu. Brak dryblingu, strzału i dośrodkowania, maks ligowy dżemik jak dobrze pójdzie według mnie...

X-Ray 27.02.2023 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1597321)
Jemu ktoś po prostu wyrządził duża krzywdę wmawiając, że może zarabiać na życie kopiąc piłkę.

Przede wszystkim krzywdę mu wszyscy robią ustawiając go na obronie. Jeśli gdzieś może być zawodnikiem na 1 ligę to skrzydło, może wahadło.

Arkadiusz.Czerepach 27.02.2023 11:56

drybling i szybkość akurat ma

zgodze sie że najgorsza krzywda to dawanie go na obrone , bo w destrukcji jest tragiczny , robia z niego wiatrak

X-Ray 27.02.2023 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1597340)
drybling i szybkość akurat ma

Dla ciekawości. Wachowiak: 60 dryblingów (28 miejsce w lidze), średnio 4.73 na mecz (20), 63.33% skuteczności (11).

wolfy 27.02.2023 13:48

@Karherop - jest długa lista piłkarzy w Ekstraklasie którzy grają w niej nie wiadomo po co. Przechodzą z klubu do klubu, nigdzie nie siedzą dłużej niż rok-półtora, liczb nie robią a mimo to zawsze znajdzie się desperat który ich zatrudni. Wielu jedzie na łatce "talentu" sprzed wielu lat...

Dla mnie to nie jest żaden talent, ale czas pokaże. Ma długą listę rzeczy do poprawienia i wcale nie tak dużo czasu.
To że był dla nas aktualnie kompletnie bezużyteczny na każdej pozycji (co pokazują liczby i gra) jest oczywiste. Potrzebowaliśmy prawdziwych skrzydłowych a nie kolesia który dośrodkowuje w aut. Dobrze że cokolwiek za niego odzyskali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl