![]() |
Cytat:
|
Cytat:
To niebywałe jest. Brzęczek wprost przyznaje, że to cały czas chodziło o to, żeby wskoczył do Wisły i już w lecie 2021 było takie podejście. Teraz akcje z Hyballą na wiosnę, dziwna polityka kadrowa wokół drużyny Guli w zimie, sugestie między wierszami z ostatnich briefingów Królewskiego i Jażdżyńskiego, nabierają nowego nieprzyjemnego zabarwienia. Mocno to przygnębiające. |
Tylko, że Królewski i Jażdżyński nigdy się od tego wszystkiego oficjalnie nie odcięli, ba, oni też mówią jak to w Wiśle jest wykonywana wielka praca, jaki fachowiec jest z Jurka i Dawida i ze każda ważna decyzja miała aprobatę całego zarządu.
Dlatego oceniam ich, że są tak samo patologiczną częścią tego układu. Jeśli ktoś nie umie ocenić tak prostych spraw jak to, że Brzęczek jest zwykłym partaczem to na jakiej podstawie ma tu i teraz podejmować dobre decyzje? Jeśli ktoś broni tego, że te 1/15 to w sumie nie było takie złe, to nie było takie oczywiste, że jest źle i np. za Hyballi już powinniśmy spaść itp itd. Nikt tu nie ma ani rozumu, ani jaj, żeby wyjść, powiedzieć, że odjebali wszyscy cyrk ale najbardziej jest winien Kuba i ten cały pomysł na Wisłę rodzinną i truskolasową, że to wtedy zaczęło się jebać na potęgę, że Dawid jako prezes podjął złe decyzje, że Brzęczek to jest wstyd i dno dna w Wiśle Kraków. I to się będzie za nami ciągnęło latami. Jeśli ktoś nie rozliczy się z przeszłością to w przyszłości te same błędy popełni. Kto wie, może jakiś wujaszek Królewskiego już zaciera rączki na ciepłą posadę :P |
Cytat:
Drugi już niespecjalnie bierze to na siebie. Raczej mówi, że teraz nie czas na roztrząsanie przeszłości i wręcz między wierszami sugeruje to co chciałbyś usłyszeć (tylko trzeba się wsłuchać w akcenty). Przy czym ten drugi już nie ma na nic wpływu więc to tylko takie historyczne rozważania bez znaczenia dla przyszłości klubu. Ja jednak lubię wiedzieć „jak było” dlatego liczę, że kiedyś zaowalowana „obietnica” drugiego, że „przyjdzie czas aby o tym porozmawiać” kiedyś zostanie zrealizowana. |
Cytat:
Sorry, ale chyba jedyne czym w życiu zarządzałeś to budżetem na cukierki. |
Cytat:
dobrze ciacho pisze że Krolewski jako osoba publiczna i wciąż uwikłana w relacje biznesowe z tymi mendami z truskolasów , nie może sobie pozwolić na mówienie wprost , ale my możemy Kuba B. = (nomen omen) Kuba Meresiński |
Cytat:
A mam wrażenie, że Jarek i spółka na prawdę myślą, że Brzęczek coś w Wiśle robił i zrobił. Tak, po spadku, po takich jajach, normalnie sobie wyobrażam, że ktoś wychodzi przed szereg i nawala pięścią w stół. Trochę rąbka tajemnicy zostało ujawnione np, że Jaro i Tomek byli odsunięcie od Wisły ale co z tego? Skoro nie mówią konkretnie dlaczego tak było, kto chciał żeby tak było, czyja to wina, czyją winą jest środek tabeli I ligi i fatalne transfery? Brakuje jaj żeby powiedzieć konkretnie, że Kuba rozwalił klub? Jeśli brakuje jaj i nikt nie mówi prawdy, udaje, że jest ok i nie zmienia sytuacji to cały czas w tym gównie będziemy siedzieć po uszy. Zobaczycie co teraz wyjdą za jaja po tej rewolucji hiszpańskiej. Bo ściągamy na potęgę kolejnych graczy, nikt nie odchodzi, prawie wszyscy ci nowi t jest niewiadoma, na zasadzie, że może wypali (wiadomo, że nikt ogarnięty do I ligi polskiej nie przyjdzie), zaraz się okażę, że za pół roku jest środek czy dół I ligi, a Jaro będzie musiał dołożyć nie 5 a 15 milionów. No ale tak się uczymy na błędach, była kadra 30 osobowa to zobaczymy czy lepsza będzie 40 osobowa. |
Cytat:
Ale fakt, że liczebnoć tej kadry to jakiś ewenemwnt. Tylko co z tym zrobić skoro dobrowolnie nikt nie chce odejść, a naszych asów nikt nie chce. |
Cytat:
|
Cytat:
I tu z kolei piję do np Dawida i Brzęczka, co po sobie zostawili? Rzpasaną kadrę, która się nawet na I ligę nie nadaje, napompowane długi, spadek itd Nikt o tym nie mówi jasno, jest udawanie, że Brzęczek to fachowiec. A jak jest udawanie, że Brzęczek to fachowiec to teraz jest udawanie, że Sobol to fachowiec. Sobol już swoją szanse na start dostał i co pokazał? To co Wuja. My się wolimy łudzić, ze jak teraz jest przerwa zimowa to teraz już to zatrybi bo Sobol ma więcej czasu i kadra super wzmocniona. 80% stawiam, że gówno z tego wyjdzie. 20% na awans daje tylko dlatego, że to cienka I liga i przecież w końcu coś się musi nam udać, jak się strzela z zamkniętymi oczami to za którymś razem się trafi w tarcze i tak. Nie widzę dłuższego pomysłu na ten klub, widzę kombinacje, zakłamanie i powtarzanie wciaż tych samych schematów. A to w dłuższej mierze nas zatopi. Moim zdaniem to się nadal dusimy w tym wszystkim. |
Trio takich fachmanów jak Sobol, Zając i Kiko na pewno da radę:)
|
|
Wielki talent robi karierę na zachodzie -> https://transfery.info/aktualnosci/a...umienie/179411
|
Cytat:
Na pewno tułaczka po tych klubach europejskich da mu dużo więcej niż, gdyby dalej siedział u nas. Do tego coś tam gra, coś tam strzela, jak na 20 lat nie jest źle. Pewnie do poziomu Lewandowskiego nigdy się nawet nie zbliży. |
W świetle wszystkiego co się wyjaśniło/wyszło na jaw od czasu jego odejścia - dalej wszyscy twardo będą nazywać Buksę szczurem?
|
Cytat:
A tracenie czasu na trenowanie u fachmanów takich jacy byli w Wiśle... no widzimy jaki progres od iluś lat zrobili tu wszyscy nasi młodzi zawodnicy. |
Tymczasem nasz byly trener, znany z braku szacunku do legend, z powodzenien wykreca suty w Holandii:
https://i.ibb.co/TL9M0KF/Screenshot-20230127-215648.png |
6:1 wygramy i Hyballe w dupie mamy.
|
Ciekawe ile tam wytrzyma :) A może zapisał się na terapię i jest zaopiekowany farmakologicznie? :)
|
Jeśli nie ma tam "pieprzonych gwiazd" i "zapuszczonych" ale za to biegnących do prasy przy byle czym piłkarzy, to pewnie wytrzyma dość długo.
|
3 miesiące to będzie jak 27 lat Fergusona w MU
|
klepnie jakąś żonę piłkarza w tyłek i na tym się skończy.
|
Cytat:
|
Obi w Rakowie. Ciekawe posunięcie, zobaczymy jak poradzi sobie bez toksyków dookoła.
https://weszlo.com/2023/02/21/piotr-...w-czestochowa/ |
Nie wiem, czy pamiętacie, kiedyś, za czasów Cupiała, był taki rzecznik prasowy Jerzy Jurczyński. Człowiek jest dziś strażakiem, grotołazem, ratuje osoby starsze, niepełnosprawne na wschodzie Ukrainy. Szacuneczek! https://www.facebook.com/OnetWiadomo...80138768669182
|
Obidzińśki, kolejny po Hyballi wyśmiewany przez forumowych ekspertów na zasadzie "i zobaczta, ze bezrobotny jest, a nasza Wielka Wisła w I lidze się rozpycha, haha ciota był i się nie nadawał od takiego klubu".
Tymczasem Hyballa robotę ma, kit, że w średniaku II ligi holenderskiej, myślę, ze to jednak większy prestiż niż robota w Polsce, nawet w średnim klubie z ekstraklasy, Obidziński zostaje prezesem obecnie topowego klubu w Polsce, a Kuba schowany pod dywan od kilku miesięcy i wydaje się że bezradny z rozwaloną psychą. Tak to życie okropnie zweryfikowało Kubę i jego wyznawców, którzy wszystko wiedzieli lepiej, ze wszystkich robili idiotów tylko z Kuby i kółeczko wzajemnej adoracji jedynych prawilnych i cokolwiek wiedzących, chcących dobrze. Kuba w dupie, Dawid w dupie, Wuja w dupie, reszta tych niby przegrańców i wrogów jakoś sobie radzi... |
To dzisiaj chyba dość szczegolny dzień, bo Kuba został dzisiaj zgłoszony do rozgrywek 1 ligi. Jakby nie patrzeć wychodzi z dziury
Z tym Hyballa bym się tak nie spieszyl z tym że ma obecnie robotę bo ostatnio NAC dostał srogie lanie i pewnie zaczną się pierwsze kwasy. A Obi? życie nie jest czarno-białe, tak jak w przypadku JB tak i PO. Niech mu się wiedzie. Obstawiam jednak że i jego formuła w Rakowie się prędzej czy później wyczerpie (może 2,3 lata). Dużo zależy jak długo będzie u nich Papszun. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasz były pilkarz - Wachowiak - wszedł na ostatnie trzy minuty meczu z Ruchem. Debiut świętował w swoim stylu, zawalając bramkę.
https://www.wislaportal.pl/News.html..._Stali_Rzeszow |
Jemu ktoś po prostu wyrządził duża krzywdę wmawiając, że może zarabiać na życie kopiąc piłkę.
|
Cytat:
|
Dzisiaj jest gdzieś jest. Ileż to piłkarzy zbierało frycowe przez pierwsze lata kariery?
Będzie grał już w 4 klubie w 1 lidze. Jesli wszystkich wyłącznie nabiera na swój talent to w zasadzie trzeba mu pogratulować. |
Cytat:
|
Cytat:
Dla aktualnej (pierwszoligowej) Wisły jest absolutnie bezużyteczny, a czy zwolennicy jego talentu mają rację licząc na to że się rozwinie? Nie wiem, ja tu nie widzę talentu. Brak dryblingu, strzału i dośrodkowania, maks ligowy dżemik jak dobrze pójdzie według mnie... |
Cytat:
|
drybling i szybkość akurat ma
zgodze sie że najgorsza krzywda to dawanie go na obrone , bo w destrukcji jest tragiczny , robia z niego wiatrak |
Cytat:
|
@Karherop - jest długa lista piłkarzy w Ekstraklasie którzy grają w niej nie wiadomo po co. Przechodzą z klubu do klubu, nigdzie nie siedzą dłużej niż rok-półtora, liczb nie robią a mimo to zawsze znajdzie się desperat który ich zatrudni. Wielu jedzie na łatce "talentu" sprzed wielu lat...
Dla mnie to nie jest żaden talent, ale czas pokaże. Ma długą listę rzeczy do poprawienia i wcale nie tak dużo czasu. To że był dla nas aktualnie kompletnie bezużyteczny na każdej pozycji (co pokazują liczby i gra) jest oczywiste. Potrzebowaliśmy prawdziwych skrzydłowych a nie kolesia który dośrodkowuje w aut. Dobrze że cokolwiek za niego odzyskali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl