Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wściekłe pięści węża 23.11.2016 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1457711)
U nas by pewno w CV mógł co najwyżej wpisać - rozwiązanie kontraktu z winy pracodawcy.

Śmiejcie się dalej, oni grają w LM, a my zbieramy pieniądze na przeżycie. Drugi raz w ciągu roku.
I łapiemy 6 w Szczecinie.

Idź się rozpłacz i najlepiej weź innych kolegów przerażonych "zbieraniem pieniędzy na przeżycie". Jest sposób, na dopływ środków i jednocześnie aktywizację środowiska kibiców Wisły, to trzeba go wykorzystać. Przy okazji masz możliwość zakupu unikatowej koszulki, albo atrakcji, która zostaje w pamięci na zawsze. Przestań w związku z tym jojczeć.

Wracając jednak do tematu, to serwis ligabedzieciekawsza.pl przypomniał postać innego byłego piłkarza Wisły- Konrada Handzlika. Ja o dzieciaku w zasadzie zapomniałem.

Cytat:

Konrad Handzlik – mimo młodego wieku, o piłkarzu słyszała już jednak spora część Polski. Do drużyny mistrza Polski Handzlik przeszedł z Wisły Kraków, co nie spotkało się z pozytywną reakcją środowisk kibicowskich „Białej Gwiazdy”. Pochodzący z Wadowic zawodnik, jest obecnie klubowym kolegą Tina Matica. Podczas gdy Chorwat sukcesywnie zalicza kolejne epizody w meczach drużyny Zagłębia, Handzlik regularnie zajmuje miejsce… na trybunach. Debiutujący w Ekstraklasie 6 listopada 2015 roku piłkarz, ma obecnie problem by znaleźć się w kadrze meczowej drużyny występującej na niższym poziomie rozgrywkowym. Na boisku zameldował się tylko w pierwszej kolejce, zaliczając 23 minuty w meczu przeciwko Chojniczance Chojnice zakończonym remisem 2:2.

szprotson 23.11.2016 17:10

nasz wychowanek? Oskar Wąsikowski z tego co wieść gminna niesie przeszedł z piłki na naukę.

szprotson 28.11.2016 11:39

Jasiu Paulista - STÓWECZKA !!!

Pulpet 28.11.2016 16:40

Mam taką teorię, że Wdowczyk od dawna ugadywał się z Arką, która od dawna gra straszną pytę. Nie chciał debiutować w meczu z Wisłą i to na naszym stadionie, więc ostatni raz poprowadził drużynę Niciński. Po pogromie 1:5 złotousty Darek może od poniedziałku rozpocząć przygotowania z Arką. Trzyma się to qpy, ale pewnie tak nie będzie ;-)

morganfield 28.11.2016 16:42

Nie trzyma się kupy bo może dopiero pierwszego stycznia podpisać kontrakt w e-klapie.

mitmichael 01.12.2016 21:25

Franek Smuda bedzie w Łecznej czynił cuda :D
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...trenera/7kpcd6

Herbi1303 02.12.2016 10:35

Przynajmniej liga będzie śmieszna jak Franiu zacznie udzielać wywiadów. Niech wraca, nudno trochę bez jego złotych myśli :)

arti 02.12.2016 19:22

Dobra wiadomość - liczę że spadnie z nimi na zbity pysk do 1 ligi.

Patryko 02.12.2016 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1458425)
Dobra wiadomość - liczę że spadnie z nimi na zbity pysk do 1 ligi.

Co ciekawe, podobnie jak w Ratyzbonie nie będzie to jego wina!

buczo1985 04.12.2016 10:32

Na wczorajszych fotkach meczowych pojawił się Cleber. Gdzie on teraz mieszka?

funkykoval 05.12.2016 11:37

Clebera w sobotę kumpel spotkał w Novotelu, który za czasów Cupiała był miejscem gdzie piłkarze mieli zbiórkę dzień przed meczem na Reymonta.

brylant17 07.12.2016 16:36

Broniszewski został trenerem Pogoni Siedlce umowa została podpisana na 1,5 roku z opcją przedłużenia.Powodzenia

arti 09.12.2016 17:26

wywiad z Michałem Czekajem
http://weszlo.com/2016/12/09/musiale...juz-nie-wroce/

Barti 09.12.2016 17:57

Swego czasu modne było "jechanie" po Michale Czekaju. Ja Go kojarzę jako skromnego i sympatycznego chłopaka. Zamieniłem z nim kiedyś kilka słów, jak był na sektorze rodzinnym. Dodatkowo, często można było Go zobaczyć na meczach futsalu jak żadną inną "gwiazdę" z ówczesnego składu. Szkoda, że to wszystko tak się potoczyło. Po bardzo udanym debiucie z Koroną, został okrzyknięty objawieniem. Wtedy już pisałem - spokojnie, jeszcze musi sporo się uczyć. I nie to, żebym się teraz mądrzył i przechwalał ;)...Tak było...No i potem te czerwone kartki, gdzie mieszali Go z błotem kibice, którzy wcześniej chwalili pod niebiosa...Przykre...Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło. Może gdyby był wprowadzany do składu bardziej płynnie, stopniowo...

cash_X 09.12.2016 18:43

Nikt nie twierdzi, że nie jest sympatyczny. Warunki fizyczne na stopera miał, ale brakowało mu zawsze głowy do gry na tej pozycji. Miał ogromne problemy z ustawianiem się i przewidywaniem jak się akcja potoczy, przez to był wiecznie tempo za przeciwnikiem, czego skutki widzieli wszyscy.

Ejdzbiol 09.12.2016 19:25

Jak dla mnie klub mimo wszystko powinien po latach wyciągnąć rękę do tego człowieka. Zwrócic pieniądze za operację i rehabilitację, powiedzieć wprost że już nie zagra ale jeśli kiedykolwiek wróci do formy to widzimy go tu z powrotem, jeśli nie tak to w roli trenera. Coś trzeba by było zrobić, to Wislak, wychowanek...

Barti 09.12.2016 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cash_X (Post 1459076)
Nikt nie twierdzi, że nie jest sympatyczny. Warunki fizyczne na stopera miał, ale brakowało mu zawsze głowy do gry na tej pozycji. Miał ogromne problemy z ustawianiem się i przewidywaniem jak się akcja potoczy, przez to był wiecznie tempo za przeciwnikiem, czego skutki widzieli wszyscy.

Tylko te problemy które opisałeś, wynikały z braku doświadczenia, a to na pozycji stopera przychodzi z wiekiem. Stare wygi woziły młodego zawodnika. Sam zresztą przyznał, że płacił frycowe. I to było widać jak na dłoni. Potrzeba było czasu żeby odpalił, bo warunki jak zauważyłeś miał. Niestety przyplątały się kontuzje. Do tego niechęć kibiców, którzy najpierw skandowali "ściągnij rodaków, postaw na młodych Polaków" a potem jechali po nim równo. A wystarczyło stopniowo wrzucać Go na głęboką wodę.

wolfy 10.12.2016 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1459096)
A wystarczyło stopniowo wrzucać Go na głęboką wodę.

Nie, po prostu trzeba było zrobić porządek z kolanem. Na blokadzie nikt dobrze grał nie będzie.

Nasza opieka medyczna przez lata była skandaliczna - to akurat żadna tajemnica. Inna sprawa to czy Michał do uprawiania sportu zawodowo - gdzie są olbrzymie przeciążenia zdolne uszkodzić nawet osoby predestynowane genetycznie do tego typu wysiłku - się nadaje. Na zachodzie robi się juniorom badania pod tym kątem, u nas (w Polsce) zawsze był czysty Darwinizm - zostawali najzdrowsi i najsilniejsi, reszta odchodziła z poważnymi kontuzjami.

Arkadiusz.Czerepach 10.12.2016 15:53

wolfy dokładnie

w każdym razie biorąc pod uwagę obecną sytuację tzn. absoultny brak pieniędzy na transfery gotówkowe a także bezgotówkowe gdzie zawodnik chciałby dostawać konkretny pieniądz , można by go pewnie za grosze przytulić bo jak widac z wywiadu altrnatywą dla Michała jest praca w fitness platinium za 1,5k miesięcznie (jak kolega z pozycji obok M. Kowalski)

Barti 10.12.2016 16:10

Nie wiem czy uważnie przeczytaliście ten wywiad. Michał wyraźnie powiedział że nie miał treningów z trenerem od przygotowania fizycznego. Wzmacniając odpowiednie partie mięśni można było uniknąć kontuzji. To jest przyczyna a nie to co pisze wolfy o jakiejś selekcji - to jest ostateczność.

brylant17 12.12.2016 09:15

Jacuś co ty ku...a wyprawiasz za przeproszeniem:

https://pbs.twimg.com/media/CzbP8zTXgAA7D4d.jpg:large


chyba coś się nie udało mu....

!!IRIVER!! 12.12.2016 09:32

To jest stary wpis, Bednarza od lipca nie ma w Ruchu, tylko jest w Ekstraklasie. Możliwe, że i on przyłożył łapkę do zatajania tego gówna. Żal piłkarzy i kibiców, którzy zostali wydymani, ale też miasta które sypało kasą na ratunek tonącego okrętu... Chyba lepiej było zaorać kilka lat temu ale wtedy działacze nie mogliby kręcić lodów na pilkarzach z kontraktami po 2k, sami zarabiając kilkadziesiąt tys. miesięcznie.

Revolver 12.12.2016 20:36

Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.

Gin 12.12.2016 21:23

Nie lepiej żeby ekstraklasie grały Gorniki Łęczna i Termaliki, wiadomo że szkoda kawałek historii polskiej piłki.

radek2323 12.12.2016 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1459346)
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.

Tak k...a szkoda!

serek.c2 12.12.2016 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1459346)
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.

Za błędy trzeba płacić...

Nie akceptuję zapędów części chorzowskich kibiców, nie można jednak oceniać tego klubu tylko przez ich pryzmat. Zamiast gadać o pro-niemieckim Ruchu poczytałbyś trochę o historii Niebieskich, o stosunkach jakie panowały między naszymi klubami (i nie piszę tu o kibicach), poczytałbyś o przyjaźni ich legendy Cieślika z naszym legendarnym "Messu" Graczem (tak się złożyło, że pożegnalny mecz ten wielki piłkarz zagrał właśnie z Wisłą). Choćby dlatego Ruchu mi cholernie szkoda.

Ps. Ciesz się, że Cupiał w 97 zapewnił nam złote czasy, bo teraz z dużym prawdopodobieństwem mielibyśmy stadion bardzo do tego na Cichej podobny.

Dariook 13.12.2016 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1459346)
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.

A jaka tw tym wina Ruchu, ze maja infrastrukturę rodem z poprzedniej epoki. To teraz pokaz mi choc jeden klub, ktory, zaplacil z wlasnej kasy za ta nasze piekne stadiony !
Ich nieszczęściem jest Stadion Slaski. Gdyby nie wielka kasa, którą tam wpompowana, to z pewnością juz dawno by stal nowy na Cichej. Prawdopodobnie Ruch i tak będzie rozgrywał mecze na Slaskim, oczywiście jak uda sie uratować ekstraklasę.

I sto razy wole taki Ruch w ekstraklasie niz jakies wiochy i bencorki. Tak Ruch jest zasłużony dla Polskiej Pilki i trzeba takim firmom za wszelka cene pomagać. Przez te wiochy, to tylko na kazdym stadionie straty sa na biletach. A Ruch jaki by nie byl to i tak przyciąga wiecej ludzi, niz taka Termalica.

Te malutkie klubiki może i poziomem eklapie dorównują, udaje im sie walczyc...i co z tego jest?
Tylko straty w dalszej perspektywie.
I tak za 2-3-5 lat spadną lub zbankrutują...a to ze zajmą 7 miejsce, a np taki Ruch 13 to z pożytkiem jakim dla ligi? A kogo tak naprawdę obchodzą lokaty poza miejscami pucharowymi?

azor 13.12.2016 09:31

Dariook,

rozumiem, że według tej logiki "zasłużony Ruch" tak generalnie powinno się przywrócić patałachów zarządzania i krętaczy z Łodzi, Bydgoszczy, Katowic itp itd, a wywalić w cholerę ludzi, którzy mają chociaż minimalne pojęcie o gospodarowaniu pieniędzmi z Niecieczy czy Bielska Białej?

Bardzo jestem ciekaw, czy gdyby Tobie pracodawca zalegał, już nawet nie mówię o blisko 50 kołach, a 5, to też byś stwierdził, że dla dobra firmy - lepiej odpuścić. Tylko nie pieprz, że piłkarz to inny zawód itp itd, bo to kompletne bzdury.

KOMINEK 13.12.2016 09:33

A teraz stop bo niedługo otworzę lodówkę i będzie dyskusja o Ruchu. O Jacku można zapraszam o Ruchu nie tu tylko w temacie Nasze zgody

Manhunt. 13.12.2016 10:09

Najśmieszniejsze jest to, że osoby, które zrobiły ten burdel w Ruchu są teraz w ekstraklasie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl