![]() |
Cytat:
Wracając jednak do tematu, to serwis ligabedzieciekawsza.pl przypomniał postać innego byłego piłkarza Wisły- Konrada Handzlika. Ja o dzieciaku w zasadzie zapomniałem. Cytat:
|
nasz wychowanek? Oskar Wąsikowski z tego co wieść gminna niesie przeszedł z piłki na naukę.
|
Jasiu Paulista - STÓWECZKA !!!
|
Mam taką teorię, że Wdowczyk od dawna ugadywał się z Arką, która od dawna gra straszną pytę. Nie chciał debiutować w meczu z Wisłą i to na naszym stadionie, więc ostatni raz poprowadził drużynę Niciński. Po pogromie 1:5 złotousty Darek może od poniedziałku rozpocząć przygotowania z Arką. Trzyma się to qpy, ale pewnie tak nie będzie ;-)
|
Nie trzyma się kupy bo może dopiero pierwszego stycznia podpisać kontrakt w e-klapie.
|
Franek Smuda bedzie w Łecznej czynił cuda :D
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...trenera/7kpcd6 |
Przynajmniej liga będzie śmieszna jak Franiu zacznie udzielać wywiadów. Niech wraca, nudno trochę bez jego złotych myśli :)
|
Dobra wiadomość - liczę że spadnie z nimi na zbity pysk do 1 ligi.
|
Cytat:
|
Na wczorajszych fotkach meczowych pojawił się Cleber. Gdzie on teraz mieszka?
|
Clebera w sobotę kumpel spotkał w Novotelu, który za czasów Cupiała był miejscem gdzie piłkarze mieli zbiórkę dzień przed meczem na Reymonta.
|
Broniszewski został trenerem Pogoni Siedlce umowa została podpisana na 1,5 roku z opcją przedłużenia.Powodzenia
|
wywiad z Michałem Czekajem
http://weszlo.com/2016/12/09/musiale...juz-nie-wroce/ |
Swego czasu modne było "jechanie" po Michale Czekaju. Ja Go kojarzę jako skromnego i sympatycznego chłopaka. Zamieniłem z nim kiedyś kilka słów, jak był na sektorze rodzinnym. Dodatkowo, często można było Go zobaczyć na meczach futsalu jak żadną inną "gwiazdę" z ówczesnego składu. Szkoda, że to wszystko tak się potoczyło. Po bardzo udanym debiucie z Koroną, został okrzyknięty objawieniem. Wtedy już pisałem - spokojnie, jeszcze musi sporo się uczyć. I nie to, żebym się teraz mądrzył i przechwalał ;)...Tak było...No i potem te czerwone kartki, gdzie mieszali Go z błotem kibice, którzy wcześniej chwalili pod niebiosa...Przykre...Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło. Może gdyby był wprowadzany do składu bardziej płynnie, stopniowo...
|
Nikt nie twierdzi, że nie jest sympatyczny. Warunki fizyczne na stopera miał, ale brakowało mu zawsze głowy do gry na tej pozycji. Miał ogromne problemy z ustawianiem się i przewidywaniem jak się akcja potoczy, przez to był wiecznie tempo za przeciwnikiem, czego skutki widzieli wszyscy.
|
Jak dla mnie klub mimo wszystko powinien po latach wyciągnąć rękę do tego człowieka. Zwrócic pieniądze za operację i rehabilitację, powiedzieć wprost że już nie zagra ale jeśli kiedykolwiek wróci do formy to widzimy go tu z powrotem, jeśli nie tak to w roli trenera. Coś trzeba by było zrobić, to Wislak, wychowanek...
|
Cytat:
|
Cytat:
Nasza opieka medyczna przez lata była skandaliczna - to akurat żadna tajemnica. Inna sprawa to czy Michał do uprawiania sportu zawodowo - gdzie są olbrzymie przeciążenia zdolne uszkodzić nawet osoby predestynowane genetycznie do tego typu wysiłku - się nadaje. Na zachodzie robi się juniorom badania pod tym kątem, u nas (w Polsce) zawsze był czysty Darwinizm - zostawali najzdrowsi i najsilniejsi, reszta odchodziła z poważnymi kontuzjami. |
wolfy dokładnie
w każdym razie biorąc pod uwagę obecną sytuację tzn. absoultny brak pieniędzy na transfery gotówkowe a także bezgotówkowe gdzie zawodnik chciałby dostawać konkretny pieniądz , można by go pewnie za grosze przytulić bo jak widac z wywiadu altrnatywą dla Michała jest praca w fitness platinium za 1,5k miesięcznie (jak kolega z pozycji obok M. Kowalski) |
Nie wiem czy uważnie przeczytaliście ten wywiad. Michał wyraźnie powiedział że nie miał treningów z trenerem od przygotowania fizycznego. Wzmacniając odpowiednie partie mięśni można było uniknąć kontuzji. To jest przyczyna a nie to co pisze wolfy o jakiejś selekcji - to jest ostateczność.
|
Jacuś co ty ku...a wyprawiasz za przeproszeniem:
https://pbs.twimg.com/media/CzbP8zTXgAA7D4d.jpg:large chyba coś się nie udało mu.... |
To jest stary wpis, Bednarza od lipca nie ma w Ruchu, tylko jest w Ekstraklasie. Możliwe, że i on przyłożył łapkę do zatajania tego gówna. Żal piłkarzy i kibiców, którzy zostali wydymani, ale też miasta które sypało kasą na ratunek tonącego okrętu... Chyba lepiej było zaorać kilka lat temu ale wtedy działacze nie mogliby kręcić lodów na pilkarzach z kontraktami po 2k, sami zarabiając kilkadziesiąt tys. miesięcznie.
|
Ruchu wam szkoda? Poważnie? Przecież ten pro-niemiecki klub powinien już od dobrych paru lat być poza E-Klasą, ale zawsze PZPN szedł im na rękę, bo "Chorzów taki zasłużony dla piłki." Nie dość, że warunkowa licencja za same finanse ciągnie się od dwóch lat, to w dodatku do dzisiaj nie wiem jakim cudem nie wypie*dolono ich za infrastrukturę godną II Ligi.
|
Nie lepiej żeby ekstraklasie grały Gorniki Łęczna i Termaliki, wiadomo że szkoda kawałek historii polskiej piłki.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie akceptuję zapędów części chorzowskich kibiców, nie można jednak oceniać tego klubu tylko przez ich pryzmat. Zamiast gadać o pro-niemieckim Ruchu poczytałbyś trochę o historii Niebieskich, o stosunkach jakie panowały między naszymi klubami (i nie piszę tu o kibicach), poczytałbyś o przyjaźni ich legendy Cieślika z naszym legendarnym "Messu" Graczem (tak się złożyło, że pożegnalny mecz ten wielki piłkarz zagrał właśnie z Wisłą). Choćby dlatego Ruchu mi cholernie szkoda. Ps. Ciesz się, że Cupiał w 97 zapewnił nam złote czasy, bo teraz z dużym prawdopodobieństwem mielibyśmy stadion bardzo do tego na Cichej podobny. |
Cytat:
Ich nieszczęściem jest Stadion Slaski. Gdyby nie wielka kasa, którą tam wpompowana, to z pewnością juz dawno by stal nowy na Cichej. Prawdopodobnie Ruch i tak będzie rozgrywał mecze na Slaskim, oczywiście jak uda sie uratować ekstraklasę. I sto razy wole taki Ruch w ekstraklasie niz jakies wiochy i bencorki. Tak Ruch jest zasłużony dla Polskiej Pilki i trzeba takim firmom za wszelka cene pomagać. Przez te wiochy, to tylko na kazdym stadionie straty sa na biletach. A Ruch jaki by nie byl to i tak przyciąga wiecej ludzi, niz taka Termalica. Te malutkie klubiki może i poziomem eklapie dorównują, udaje im sie walczyc...i co z tego jest? Tylko straty w dalszej perspektywie. I tak za 2-3-5 lat spadną lub zbankrutują...a to ze zajmą 7 miejsce, a np taki Ruch 13 to z pożytkiem jakim dla ligi? A kogo tak naprawdę obchodzą lokaty poza miejscami pucharowymi? |
Dariook,
rozumiem, że według tej logiki "zasłużony Ruch" tak generalnie powinno się przywrócić patałachów zarządzania i krętaczy z Łodzi, Bydgoszczy, Katowic itp itd, a wywalić w cholerę ludzi, którzy mają chociaż minimalne pojęcie o gospodarowaniu pieniędzmi z Niecieczy czy Bielska Białej? Bardzo jestem ciekaw, czy gdyby Tobie pracodawca zalegał, już nawet nie mówię o blisko 50 kołach, a 5, to też byś stwierdził, że dla dobra firmy - lepiej odpuścić. Tylko nie pieprz, że piłkarz to inny zawód itp itd, bo to kompletne bzdury. |
A teraz stop bo niedługo otworzę lodówkę i będzie dyskusja o Ruchu. O Jacku można zapraszam o Ruchu nie tu tylko w temacie Nasze zgody
|
Najśmieszniejsze jest to, że osoby, które zrobiły ten burdel w Ruchu są teraz w ekstraklasie :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl