Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

JrQ- 17.09.2010 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 981552)
Podbijam pytanie, czy wie ktoś kiedy jest najbardziej realny termin rozpoczęcia układania krzesełek?

Nie zaczęto, co do terminu, to sami wiecie jak jest, nie wiadomo.

sebanop 17.09.2010 12:37

http://www.krakow.pl/aktualnosci/231...rezydenta.html można sobie będzie poużywać.... Do zobaczenia




E15 16 182

Sinoos 17.09.2010 12:45

patrząc na trzecią kamerkę widać wyraźnie, że rozkładają elektroniczne bandy reklamowe. Chyba jednak ktoś zadbał o tę kwestię :)

PiotrG 17.09.2010 12:46

Ja już uczestniczyłem w 3 takich chatach - nigdy nie przepuszczono niewygodnego pytania.

sebanop 17.09.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sinoos (Post 981599)
patrząc na trzecią kamerkę widać wyraźnie, że rozkładają elektroniczne bandy reklamowe. Chyba jednak ktoś zadbał o tę kwestię :)






jesteś pewny że to są elektroniczne?? trochę późno się za to biorą....

Sinoos 17.09.2010 12:57

wyglądają tak samo jak te, co był na reprezentacji podczas meczu. Poza tym, gdyby to były zwykłe bandy, to chyba jakieś reklamy by były na nich przyklejone :)

Jak sobie tak przypominam, to przed meczem reprezentacji te bandy też układali w dniu meczu. Na treningi były rozłożone zwykłe bandy oranża.

Donki 17.09.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebanop (Post 981609)
jesteś pewny że to są elektroniczne?? trochę późno się za to biorą....

Ja jestem pewien, że są elektroniczne :-)

PiotrG 17.09.2010 13:02

Zapewne Wisła wypożyczyła. Dobrze, że się pojawią, na takie zwykłe trochę głupio patrzeć teraz.

Arapaho 17.09.2010 14:49

A tak swoją drogą czy nikt w klubie czy wśród SKWK nie może podać informacji co i kiedy ruszy z D, czemu nic tam nie robią?Ja juz nie wymagam jak na stronach legii informacji z budowy codziennie ale czy to taki problem dla klubu żeby sie dowiedzieć co jest grane? to samo jakieś kilku zdaniowe wzmianki podczas fotorelacji które zwykle wprowadzają zamieszanie (vide daszki na pawilonem itp).Niby jest od 2 miesięcy nowy dyr ds.marketingu i nie mógł jednego człowieka przeznaczyć do komunikacji kibice-polimex,zikit.?

PiotrG 17.09.2010 15:14

Cytat:

Niby jest od 2 miesięcy nowy dyr ds.marketingu i nie mógł jednego człowieka przeznaczyć do komunikacji kibice-polimex,zikit.?
To zależy wyłącznie od dobrej woli ZIKITu. Wisła sama nie może kogoś takiego wyznaczyć, bo tylko inwestor wie co, jak i kiedy (a raczej nie wie)
Stosunki Wisły z inwestorem najlepsze nie są, skoro nic nie piszą o terminach czy jakichkolwiek brakujących rzeczach.

Markus 17.09.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 981692)
A tak swoją drogą czy nikt w klubie czy wśród SKWK nie może podać informacji co i kiedy ruszy z D, czemu nic tam nie robią?

Sam sobie odpowiedziałeś - po co mają informować, skoro nikt nic z północną nie robi, nic się nie zmienia, a temat jest de facto martwy po odwołaniu ostatniego przetargu?

Enrico2000 17.09.2010 22:03

Wejście na E22 to koszmar. Na reprze byłem na E11, wchodziłem godzinę przed meczem ok. Ale dzis co się wyprawiało przed E22 to żenada. Ludzie oburzeni, w końcu otworzyli dodatkowe drzwi i Ci co stali osttani nagle wbili się do nich, bez kołowrotków bez niczego. Dużo pracy przed nami żeby to wszystko wyglądało jak na zachodzie, niestety...... i skąd tyle ludzi na schodach, a na D prześwity....

KosaPS 17.09.2010 22:08

Najlepsze kołowrotki na tym stadionie to ochroniarze przerywający bilet zajebista przepustowość około 300osób w 5 minut(lepszych nie ma na całym świecie,brawo dla magistratu)

lordes 17.09.2010 22:08

Ja byłem na E21 i wchodziłem całe 5 minut około godziny 19:20 podobnie z wyjściem nie było żadnego problemu natomiast co do stadionu to wrażenia bardzo pozytywne:)

KosaPS 17.09.2010 22:11

O tej porze może nie ale już o 19:45 lekki sie zaczoł...

crazykaro 17.09.2010 22:20

Bo ludzie mysleli ze jak przyjdą 15 min przed meczem to wszyscy wejdą na raz. O 1930 nawet połowa trybuny nie była zajęta gdy cała D już była stłoczona. Żenada to jest postępowanie ludzi którzy myślą że jak przyjdą na chwilę przed meczem to wejdą bez problemow

Adasss 17.09.2010 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lordes (Post 981945)
Ja byłem na E21 i wchodziłem całe 5 minut około godziny 19:20 podobnie z wyjściem nie było żadnego problemu natomiast co do stadionu to wrażenia bardzo pozytywne:)

To napisz nam jak się to robi. Ja byłem 19:20 pod E23 i wchodziłem prawie 40 minut, do E24 kolejka była równie długa. A słyszałem od mijanych gości bliższych początku kolejki skargi na to, że stoją już po pół godziny czy dłużej.
Generalnie oprócz tego że tak duży sektor jak E23 dzieli wejście jeszcze z innym (na dokładkę otwarta była tylko połowa kołowrotu) to można określić tylko jako efekt pracy pijanego architekta. Każdy z dolnych sektorów, sporo mniejszych od tych górnych, ma osobne wejście z pełnym podwójnym kołowrotem. W efekcie przez cały czas oczekiwania do bramki na E13 nie widziałem kolejki dłuższej niż kilkuosobowa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 981963)
Bo ludzie mysleli ze jak przyjdą 15 min przed meczem to wszyscy wejdą na raz. O 1930 nawet połowa trybuny nie była zajęta gdy cała D już była stłoczona. Żenada to jest postępowanie ludzi którzy myślą że jak przyjdą na chwilę przed meczem to wejdą bez problemow

Byłeś pod E, widziałeś jak się tam wchodziło? Jak nie, to nie pisz bzdur.

Donson 17.09.2010 22:30

Ale sie zaraz na mnie w....icie. Ale co tam.
Uważam że stadion powinien być cały otwarty a na trybunę zachodnią należało wpuścić ludzi. Dlaczego?
Bowiem ludzie nie potrzebują krzesełek, stoją mecz cały.
Po co więc mają być krzesełka, lepiej bez nich i taniej i więcej ludzi wejdzie.

A tak całkiem poważnie, przez kilkanaście lat chodzenia, zaczynam mieć ochotę siąść na meczu. Mam nadzieję, że jak się wszystko otworzy to spokojnie kupię takie miejsce.
Cena nie gra roli.

mgła 17.09.2010 22:30

Ja wchodziłam lekko ponad godzine przed meczem na E25 i rewelacja szybko bez kłopotów,
Stadion robi wrazenie, nie widać odległości tych sławetnych 17 metrów, na pewno kłuje w oczu brak telebimów,

crazykaro 17.09.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 981978)
Byłeś pod E, widziałeś jak się tam wchodziło? Jak nie, to nie pisz bzdur.

Pewnie że nie byłem bo od 20 min na trybunach już siedzialem:P Dziwne jest to że teraz problem był a na reprezentacji go nei było

Daja`n 17.09.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 981978)
To napisz nam jak się to robi. Ja byłem 19:20 pod E23 i wchodziłem prawie 40 minut, do E24 kolejka była równie długa. A słyszałem od mijanych gości bliższych początku kolejki skargi na to, że stoją już po pół godziny czy dłużej.
Generalnie oprócz tego że tak duży sektor jak E23 dzieli wejście jeszcze z innym (na dokładkę otwarta była tylko połowa kołowrotu) to można określić tylko jako efekt pracy pijanego architekta. Każdy z dolnych sektorów, sporo mniejszych od tych górnych, ma osobne wejście z pełnym podwójnym kołowrotem. W efekcie przez cały czas oczekiwania do bramki na E13 nie widziałem kolejki dłuższej niż kilkuosobowa.

Chlopaku nie pisz takich bredni że stałeś 40 minut od 19.20 żeby wejść bo ja byłem kilkanaście minut po 19.00 pod E26 i stałem może 5 minut!Więc piszesz jakieś pierdoły.

miras108 17.09.2010 22:49

Ja wchodziłęm na D12, 15 minut przed meczem, i nie było żadnej kolejki, wszedłem od razu, tyle że ten sektor jest mały, i troche miejsc było wolnych

Adasss 17.09.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 982013)
Chlopaku nie pisz takich bredni że stałeś 40 minut od 19.20 żeby wejść bo ja byłem kilkanaście minut po 19.00 pod E26 i stałem może 5 minut!Więc piszesz jakieś pierdoły.

Czyli nie stałeś pod E23 i lepiej wiesz ode mnie ile się tam czekało?

Daja`n 17.09.2010 22:56

Szkoda słów zawsze znajdą się jakieś płaczące osoby że kolejka była że pepsi bez przykrywki i rurki i beton jakiś taki szary.Oj w głowach już się po przewracało.A przypomnijcie sobie płaczki jak pod gołym niebem się siedziało i starego precla z worka jadło!!!

Grisza1 17.09.2010 23:11

E 21 - ustawiłem się w kolejce o 19.20, o 19.30 byłem na swoim miejscu na trybunie.

Adasss 17.09.2010 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 982024)
Szkoda słów zawsze znajdą się jakieś płaczące osoby że kolejka była że pepsi bez przykrywki i rurki i beton jakiś taki szary.Oj w głowach już się po przewracało.A przypomnijcie sobie płaczki jak pod gołym niebem się siedziało i starego precla z worka jadło!!!

Nie przeginaj, dzisiaj ktoś coś zawalił organizacyjnie po stronie klubu i mamy udawać, że nic się nie stało? Gdyby nie refleks Antkowiaka, który 15 minut przed meczem kazał otworzyć drzwi i wpuszczać obok kołowrotu byłoby tam niewesoło. Gdybyś wylądował w tej kolejce sam byś pewnie narzekał, a tak możesz sobie pokrzyczeć na forum na innych.

Jest ewidentna wtopa z kretyńskim rozplanowaniem wejść w stosunku do tego ile osób ma nimi przejść, do tego dochodzą niespodzianki typu zamknięcia jednego z kołowrotów z pary i mamy siedzieć cicho? Bo co?
Mamy stadion wybudowany de facto za nasze i to duże pieniądze, płacimy (sporo) za bilet i mamy siedzieć cicho jak widzimy, że ktoś coś zawalił? Z takim podejściem to my w tym kraju do niczego nie dojdziemy, a taki Majchrowski będzie dalej mógł robić co chce.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 982040)
E 21 - ustawiłem się w kolejce o 19.20, o 19.30 byłem na swoim miejscu na trybunie.

E21 to sektor skrajny, to samo piszą ci co wchodzili na E26. Ja podszedłem pod wejście do swojego sektora i widziałem ze swojego miejsca jeszcze tylko kolejkę do drugiego ze środkowych wejść, która była równie zajebiście długa. Może dodatkowo sporo osób ustawiało się w kolejce nie do tego wejścia co powinno?

crazykaro 17.09.2010 23:21

To pisz od razu że się kołowrót zaciął i nie lamentuj, że za mało kołowrotów. Albo chcesz mieć spokój aby ludzie z innych sektorów się nie ryli na sam środek trybuny i 2 kołowroty albo połączone sektory cały rząd kołowrotów. Ile ma taki sektor? 700 osób? Przy dwóch kołowrotach spokojnie można wejść na stadion poniżej jednej godziny

yarow 17.09.2010 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 982024)
[...] A przypomnijcie sobie płaczki jak pod gołym niebem się siedziało i starego precla z worka jadło!!!

A propos ... pamiętacie może sprzedawcę precli niejakiego "Precla"?
Żyje (gdzieś) jeszcze, sprzedaje?

derr 17.09.2010 23:46

były sygnały zeby byc wczesniej ale jak wszyscy wala za 15 to co sie dziwic

WislaFan123 17.09.2010 23:51

Wyluzowac wszyscy. Bo i jedni i drudzy maja racje.

Faktycznie byl problem z wejsciem na GÓRE, przechodze kolo bramek a tu tyleeee ludzi, wielkie kolejki (ok 19.30-40) a tu podchodze nawet do nie swojej (mialem na E14) E11,E12 - nawet jednej osoby nie bylo w kolejce... troche nie rozumiem co sie dzialo z wpuszczaniem na gorne sektory, bo na dolne wogole nie bylo kolejki, napewno sa wieksze, ale cos oprocz tego musi byc..

Adasss 18.09.2010 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 982052)
To pisz od razu że się kołowrót zaciął

Przeczytaj jeszcze raz mojego pierwszego posta. Masz pretensje o to, że nie napisałem tego wielkimi literami? Bo to jest tam napisane!

Cytat:

i nie lamentuj, że za mało kołowrotów. Albo chcesz mieć spokój aby ludzie z innych sektorów się nie ryli na sam środek trybuny i 2 kołowroty albo połączone sektory cały rząd kołowrotów. Ile ma taki sektor? 700 osób? Przy dwóch kołowrotach spokojnie można wejść na stadion poniżej jednej godziny
Ta trybuna ma prawie 9 tyś osób, po tym co zobaczyłem oceniam, że górne sektory do dolnych mają się mniej więcej jak 2:1. Do górnej części prowadzą 4 podwójne kołowroty, co teoretycznie daje ok 1500 osób na 1 podwójny kołowrót przy założeniu, że ci ze środkowych sektorów obu skrzydeł trybuny grzecznie podzielą się po połowie. Sądząc jednak po relacjach wchodzących skrajnymi wejściami to to się tak ładnie nie rozłożyło. Więc podwójny kołowrót jest przewidziany nie na 700 a jakieś 1500, a w rzeczywistości szacuję, że prawdopodobnie nawet jakieś 1700 osób mogło zechcieć skorzystać z tego wejścia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez derr (Post 982078)
były sygnały zeby byc wczesniej ale jak wszyscy wala za 15 to co sie dziwic

Następny ... liczyłeś jaka część osób przyszła za 15, że tak swobodnie rzucasz tym "wszyscy"? Nie wiesz, nie byłeś, nie widziałeś, a wiesz "lepiej" i pierd...isz :pobity:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 982083)
Wyluzowac wszyscy. Bo i jedni i drudzy maja racje.

Faktycznie byl problem z wejsciem na GÓRE, przechodze kolo bramek a tu tyleeee ludzi, wielkie kolejki (ok 19.30-40) a tu podchodze nawet do nie swojej (mialem na E14) E11,E12 - nawet jednej osoby nie bylo w kolejce... troche nie rozumiem co sie dzialo z wpuszczaniem na gorne sektory, bo na dolne wogole nie bylo kolejki, napewno sa wieksze, ale cos oprocz tego musi byc..

Dzięki, bo patrząc po wpisach niektórych "wiedzących lepiej", to wkrótce ktoś by mi zaczął grzecznie tłumaczyć, żebym się zbadał, czy nie miewam halucynacji.

Proud 18.09.2010 00:12

ja wchodziłem na E24 godzinę przed meczem. I gdyby nie zamknięte drzwi na samym już wejsciu na trybunę trwało by to może z 2min. Ale musiałem przez E23 wbijać.

Enrico2000 18.09.2010 00:43

Ale pieprzenie. O 19,25 stanelismy w takiej kolejce na E22 ze szczena opada. I napewno nie zrobila sie ona "nagle" akurat wtedy jak podeszlismy ze znajomymi. Jesli na nowy stadion mam przychodzic poltorej godziny przed meczem zeby nie czekac na wejscie 40 min to pogratulowal.

kohprzem'68 18.09.2010 06:38

Krótko mówiąc kicha na wejściu , na E 25 godzinę przed początkiem meczu gruba kolejka zawijaniec weszliśmy przez E 14 bo wpuszczali nas z ręki i strefę vipowską dzięki Wilczkowi . Cos jest nie do końca przemyślane z przepustowością bramek jak czytam podobna sytuacja była na innych wejściach na na górne sektory to pewnie nie przypadek .

arth_ur 18.09.2010 10:37

Rozmawiałem z kolegą który pracuje w firmie ze sprzętem sportowym, i zostały u niego zamówione ławki rezerwowych. Fotele w nich mają być kubełkowe. Koszt ok. 80 tysięcy. Na pytanie dlaczego takie brzydkie siatki założyli za bramkami, powiedział że to był wybór ludzi z "góry".

JrQ- 18.09.2010 10:53

Cytat:

Na pytanie dlaczego takie brzydkie siatki założyli za bramkami, powiedział że to był wybór ludzi z "góry".
Dobre są...
Zielone, pod kolor murawy, lepiej się ogląda niż przez białe, czarne.

gooro33 18.09.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 982135)
Krótko mówiąc kicha na wejściu , na E 25 godzinę przed początkiem meczu gruba kolejka zawijaniec weszliśmy przez E 14 bo wpuszczali nas z ręki i strefę vipowską dzięki Wilczkowi . Cos jest nie do końca przemyślane z przepustowością bramek jak czytam podobna sytuacja była na innych wejściach na na górne sektory to pewnie nie przypadek .

My wchodzilismy na E25 o godzinie 18.40 i nie bylo do bramek zadnej kolejki. Ale to bylo prawie 1,5h przed meczem.

Dzisiaj rano ogladalem sobie w TV powtorke meczu. To ze trybuny sa malo doswietlone to w TV wyglada dramatycznie. Nie wiem jaki problem tkwi w podwieszeniu kilku lamp pod kratownicami....

Donson 18.09.2010 11:03

Od samego początku jak się tylko dowiedzieliśmy że stadion będzie miał poand 30 tys ludzi to wiadome było że będą kłopoty z logistyką.
Nauczony doświadczeniem kilkunastu lat, wyjechałem z domu o 18:00 i o 18:20 szukałem miejsca aby stanąć samochodem. Wiadome że teraz (i później jak otworzą resztę) będzie z tym duży kłopot.
Szczerze mówiąc nie wiem co Wisła zamierza (lub miasto) w tym względzie, ale strasznie dużo ludzi przyjechało spoza Krakowa - oni MPK nie przyjadą.
Autem staneliśmy na Cichym kąciku bo jakiś fagas z policją stał przed wejściem na stadion i wpuszczał samochody nie wiadomo kogo - a od strony G można zrobić teraz nie mały parking - tak czy owak ludzie tradycyjnie po.......ili znaki poziome i pas do skrętu w lewo na al. 3 maja i obstawili ją do końca.

Idziemy na stadion, a że debiut w nowej aranżacji to...zastosowałem zaczepne (a jakże) pytanie do jednego z ochroniarzy, którędy na E26. Odpowiedź: tędy się nie da (stoimy za sektorem G). Inteligencja nakazuje skręcić w prawo co czynimy i dochodzimy do wejscia. OK 18:40 dwie osoby na bramkach. Zasiadamy i podziwiamy beton na przeciwko.

Myślę sobie fajny widok, Sektory na balkonach to kawał sprawy. Utyskiwanie na temat zbyt daleko odsuniętej murawy zupełnie zeszło na dalszy plan bo:
- profil trybuny pozwala widziec całe boisko (szczególnie z balkonu), jakby murawa była bliżej to nie byłoby widać linii.
- nigdy nie wypowiadałem się na temat tej odległości, czytalem tylko narzekania.

Godzina 19:30 - siedzę i myśle - nie będzie kompletu, mało coś ludzi.
Jak czytałem wyżej powodów jest kilka:
- brak parkingów - ludzie muszą krążyć w poszukiwaniu miejsca, jak znajdą je w huj daleko to muszą dojść,
- zbyt późne wychodzenie z domu - według schematu duży stadion, będą miejsca (zapomnieli o parkingu),
- kretynizm z kołowrtoami - jak to prawda do wygląda mi na złośliwość ochroniarzy - jak zwykle w takich okolicznościach.Jak się mecz ma zacząć za pół godziny, wiemy że mamy huja a nie zaplecze z dojazdem to otwieram wszystkie kołowrotki a nie zamykam ich połowe. W ten sposób, rozładowuję frustrację ludzi, kolejkę i poprawiam wszystkim nastrój zepsuty szukaniem miejsca na parking.
- Oznaczenia - na samym obiekcie ok, ale wokół niego muszą jeszcze powstać.

20:00
Mecz się zaczyna - jak pisałem wyżej, uważam że siodełka są bez sensu. Nikt z nich nie korzysta, tylko podczas przerwy. Może będziecie rzucać mi się do gardła ale uważam, że na E powinniśmy siedzieć (chociaż spróbować).
Niestety profil trybuny, dobry do oglądania, powoduje efekt domina, stanie I rząd to automatycznie cała trybuna musi stać. Poza tym komfort dobry.

Godzina 22:00
Koniec meczu, ewakuacja ze stadionu ok. prośba tylko do ludzi żeby nie stali na schodach jest fura miejsca można stać w rzędach. Reszta chce wyjść.
Wyjazd autem - podobnie jak wjazd, chociaż asysta niebieskich jest jeszcze dogrywana, eliminacja korków dobrze im szła podczas mniejszego stadionu, tu muszą jeszcze dopracować.

Ale bez tych parkingów (można nawet błonia zagospodarować raz na dwa tygodnie), będzie ciężko.

crazykaro 18.09.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 982164)
Dzisiaj rano ogladalem sobie w TV powtorke meczu. To ze trybuny sa malo doswietlone to w TV wyglada dramatycznie. Nie wiem jaki problem tkwi w podwieszeniu kilku lamp pod kratownicami....

A kogo to interesuje jak to się prezentuje w TV. Na trybunach jest odpowiednio jasno, a to że wygląda to na ciemności to wina kamer które nie mają tak dobrej adaptacji na światło jak oko, co można zaobserwować podczas meczów w dzień jak kamera przechodzi z części nasłonecznionej w zacieniowaną. Też wówczaas wygląda to jak egipskie ciemności

Arapaho 18.09.2010 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 981788)
Sam sobie odpowiedziałeś - po co mają informować, skoro nikt nic z północną nie robi, nic się nie zmienia, a temat jest de facto martwy po odwołaniu ostatniego przetargu?

nie rozumiemy się. nie chcę żeby klub powiedział "oczywistą oczywistość" jak mawia klasyk. Ale rozumiem (albo inaczej) chciałbym rozumieć że ktoś z klubu ma kontakt z ZIKIT,Polimexem czy J.M i ma jakieś informację czemu nic się nie dzieje i ew.kiedy zacznie się dziać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl