Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Pulpet 17.10.2022 15:25

Tak przy okazji. Arcytalent Buksa Aleksander rozegrał całe 0 minut na 1080 możliwych do tej pory.

_ukoL 18.10.2022 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1593385)
Tak przy okazji. Arcytalent Buksa Aleksander rozegrał całe 0 minut na 1080 możliwych do tej pory.

To kiedy kontrakt w Lechii?

Grisza1 25.10.2022 22:09

Niemiła historia, która przytrafiła się Martinsowi Ekwueme. https://przegladsportowy.onet.pl/pil...kartke/svntykc

Pulpet 26.10.2022 15:55

Tymczasem niejaki Serafin Szota, podstawowy stoper rewelacyjnego beniaminka ekstraklasy, mówi że Brzęczek nawet z nim nie rozmawiał.
Pewnie. Po co.

Arkadiusz.Czerepach 26.10.2022 21:38

było było było

Grisza1 29.10.2022 12:47

https://www.meczyki.pl/newsy/dramaty...TDMQ14AAf8vC8o Michał Mak z masakryczną kontuzją w meczu Wieczysta - Avia

Arkadiusz.Czerepach 29.10.2022 13:34

aż sie autor za głowe złapał

Arkadiusz.Czerepach 31.10.2022 22:23

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-o,nId,6382069

Grisza1 04.11.2022 10:23

http://www.90minut.pl/news/322/news3...ypniewski.html nie żyje Igor Sypniewski. Żył 47 lat.

R33 04.11.2022 13:31

Maciej Skorża prawdopodobnie zostanie trenerem w lidze japońskiej.

https://twitter.com/to_amajewski/sta...01930569256960

Arkadiusz.Czerepach 09.11.2022 15:32

o i odnalazl sie Kamil Wojtkowski , kolejny gracz , któremu piłka przestała przeszkadzać odkąd klub zmienił

Elendil 09.11.2022 15:50

Po czym to wnosisz? Że gra w 2 lidzie i nic przeciwko nam i tak nie pokazał?

Arkadiusz.Czerepach 09.11.2022 17:33

tak nic nie pokazal jak i caly motor , ale jednak nas pykneli spokojnie

Elendil 09.11.2022 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1594379)
tak nic nie pokazal jak i caly motor , ale jednak nas pykneli spokojnie

napisałeś, jakby co najmniej do Rakowa się przeniósł. Gra sobie w II lidze i tyle, u nas grał w ekstraklasie.

krysztal 09.11.2022 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1594353)
o i odnalazl sie Kamil Wojtkowski , kolejny gracz , któremu piłka przestała przeszkadzać odkąd klub zmienił

Ciekawe kiedy piłka przestanie przeszkadzać "napastnikowi jakiego w Wiśle nie było od dekady"???

Arkadiusz.Czerepach 09.11.2022 20:04

i do tego Gonzalo Feio , aż troche mi sie zatęskniło za tym pięknym romatycznym czasem wczesnego Kiko

AS82 09.11.2022 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1594398)
i do tego Gonzalo Feio , aż troche mi sie zatęskniło za tym pięknym romatycznym czasem wczesnego Kiko

.... ten Motor dzis gral ,a i tak wystarczyło na nasze gwiazdy

bódyń 12.11.2022 14:49

Adam Kokoszka prezesem klubu siatkarskiego
https://sport.tvp.pl/64224031/adam-k...lem-utrzymanie

Grisza1 14.11.2022 11:05

https://twitter.com/AdamW1906/status...51806716461057 Adrian Gula viceliderem ligi słowackiej ze średnią 2.05 na mecz :)

Elendil 14.11.2022 12:08

A Paweł Brożek był wielokrotnym królem strzelców w polskiej lidze. Czego to dowodzi? Że są ludzie, którzy dobrze się odnajdują w pewnych realiach, a w innych już nie. Gula może robić na Słowacji wyniki takie jak Skorża w Polsce, ale poza nią sobie nie radzi.

Arkadiusz.Czerepach 14.11.2022 15:46

Elendil , piszesz źle

to dowodzi że każdą dobrą rzecz tutaj zamieni sie w gówno

wolfy 14.11.2022 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1594680)
A Paweł Brożek był wielokrotnym królem strzelców w polskiej lidze. Czego to dowodzi? Że są ludzie, którzy dobrze się odnajdują w pewnych realiach, a w innych już nie. Gula może robić na Słowacji wyniki takie jak Skorża w Polsce, ale poza nią sobie nie radzi.

A ja myślę że jednak dostał u nas gówniany skład i kazali mu ogrywać pseudotalenty które teraz brutalnie weryfikuje pierwsza liga. Biorąc pod uwagę że to trener stawiający na grę ofensywną - to się nie mogło udać.

Jagul 14.11.2022 18:19

Granie szrotem krakowskiej piłki - cóż mogło pójść nie tak?

Karherop 22.11.2022 09:28

Papszun chce do Rakowa ściągnąć Jean Carlosa Silve.

Jak widać warto było go u siebie ogrywać, a potem odpalić przy pierwszej lepszej okazji. Thx Hyballa.

Jagul 22.11.2022 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1594960)
Papszun chce do Rakowa ściągnąć Jean Carlosa Silve.

Jak widać warto było go u siebie ogrywać, a potem odpalić przy pierwszej lepszej okazji. Thx Hyballa.

Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.

Karherop 22.11.2022 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1594961)
Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.

U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.

Jagul 22.11.2022 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1594965)
U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.

Pierwszy sezon Skowronka 20 możliwych meczów - 2 występy - zawrotne 42 min.
Później Skowronek próbując ratować posadę zrobił z niego napastnika i faktycznie gość grał do jego zwolnienia.

To już w sumie bardziej na niego Stolarczyk stawiał.

Patryko 29.11.2022 20:58

Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

nero 29.11.2022 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1595244)
Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

Bardzo zabawne, a jak Sobol nabawi się kontuzji łokcia na tenisie to kto mu go wyleczy?!

azor 30.11.2022 06:46

A to nie Urban jest specjalista od łokci?

Manhunt. 30.11.2022 07:22

Urban Urban

nero 30.11.2022 08:38

Wybaczcie pomyłkę. Zatem możemy być spokojni o łokcie :)

Karherop 30.11.2022 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1595244)
Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

Sam odchodzi. Zapewne zakotwiczy u Fornalika

Grisza1 18.12.2022 11:14

https://www.facebook.com/photo?fbid=...47291265305844 Nie żyje Krzysztof Mrówka, dziennikarz przez wiele lat piszący o Wiśle, w Wiśle zakochany, Wiśle oddany. Był spikerem na meczach Wisły Kraków m.in. podczas pamiętnego 0:6 z Legią https://youtu.be/_c_mNXHbUC4?t=50 . Był absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1981 roku. Dziennikarz, który pracował m.in. w dzienniku sportowym "Tempo", "Gazecie Wyborczej", TV Wizja, Canal+, "Gazecie Krakowskiej", "Gazecie Giełdy i Inwestorów Parkiet".

Arkadiusz.Czerepach 25.12.2022 21:14

https://sport.tvp.pl/65221029/quebon...arzem-w-sadzie

Revolver 27.12.2022 15:45

Smutna wiadomość - nie żyje Andrzej Iwan.

KOALIK 27.12.2022 16:51

Prawdziwa Legenda Wisły. Spoczywaj w Pokoju!

WiateritoTSW 27.12.2022 16:54

A niedawno mówiono, że mu się poprawia :/

Arkadiusz.Czerepach 27.12.2022 20:15

smutna wiadomosc

Książę Palownik 27.12.2022 23:51

Nieodżałowany Ajwen… Strasznie to smutne, kawał dobrego człowieka to był, choroba go zeżarła od środka. Wisła zawsze będzie pamiętać!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl