Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PiotrG 15.09.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 980425)
Ponizej producenci podają 7 dni na schnięcie na 1 cm grubości do 4 cm grubości posadzki włacznie.Powyżej tej grubości drugie tyle.
http://www.posadzkiplock-teka.pl/ind...&id=4&Itemid=4
http://www.netweber.pl/weber/pomoc/n...-posadzki.html

Na kilku innych stronach których nie chce mi się tu wklejać - podają także 2 lub 3 tygodnie w zalezności od grubości i typu wylewki wiec myślę że Piotr tu nie masz racji i można podłogi ukladac wczesniej .
Nie zmioenia to faktu że wschodnią szklili ponad miesiąc, krzesełka układali także ponad miesiąc więc powinni w przyszłym tygodniu zacząć te prace . A na to się nie zanosi. Ponadto nie ma central i agregatów na dachu a z tego co widze stężenia sa już tam wszystkie zamontowane i ciekawi mnie jak wsadzą tam te urządzenia

Czyli muszę uaktualnić dane. Dzięki.
Chociaż biorąc pod uwagę, że posadzki na stadionie mają kilkanaście cm grubości, to i tak to trochę potrwa.

crazykaro 15.09.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 980440)
Czyli muszę uaktualnić dane. Dzięki.
Chociaż biorąc pod uwagę, że posadzki na stadionie mają kilkanaście cm grubości, to i tak to trochę potrwa.

Kilkanaście cm ale ze styropianem, który pewnia ma 8-10 cm

PiotrG 15.09.2010 17:31

Nawet jeśli betonu jest 6cm, to będzie musiał schnąć 8tyg, według tego co podał Arapaho.
Zresztą, co tutaj teraz teoretyzować, na razie posadzki to nie problem, bo ich nie ma.

Markus 15.09.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 980451)
Zresztą, co tutaj teraz teoretyzować, na razie posadzki to nie problem, bo ich nie ma.

Zgadzam się, w tym momencie największym problemem absolutnie nie są posadzki, nie jest nim nawet ślimacząca się budowa zachodniej, tylko "martwa" dla inwestora sprawa dostosowania trybuny północnej. Tu nie ma żadnych konkretów, podpisanych umów, przetargów, nic.

Zachodnią kiedyś w końcu skończą. Północnej mogą już nigdy w ogóle nie ruszyć.

loomp 15.09.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 980416)
Jestem jak najbardziej za sprzedażą przez internet ale nie żadne nabijanie na kk.
Bilety kiedyś każdy inny każdy swego rodzaju cudem projektowym, już teraz są nudne, każdy taki sam, nie wyobrażam sobie żeby nie można było po meczu mieć jakiejś pamiątki(jaką jest bilet).

Zaraz mnie wszyscy zaatakują ale przecież to nic złego jak by były punkty sprzedaży w całym Krakowie tylko że bilety by były drukowane.

Też tęsknię za czasami kiedy każdy bilet był wyjątkowy, a do karnetu zamiast naklejki na KK dostawało się plakat...

zawszewiernyts 15.09.2010 23:10

Najlepiej by było aby SKWK spróbowało zadziałać w sprawie dobudowania starego D. Przecież to tylko w Polsce jest możliwe aby tak oddać trybunę i zostawić..

JrQ- 15.09.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 980641)
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,83...mlodziezy.html


Przecież to takie ....a proste.... :(

Jaką pakę będą miały szwaby za 2-4 lata...Strach pomyśleć.

Co do stadionu, mam pewne pytanko - w zasadzie to nie wiele mówi się o sprawach związanych z zewnętrzną częścią obiektu (może przeoczyłem?) - mianowicie, nie chodzi mi tylko o wygląd obiektu, ale o przestrzeń wokół niego, czy inwestycja zakłada jakąś ingerencję w tereny w najbliższej odległości stadionu, dziś zobaczyłem np te fotki:
http://obrazy.2012.org.pl/images/sto...w/krakow5d.jpg
http://obrazy.2012.org.pl/images/sto...w/krakow6d.jpg
i jak patrzę na to co jest teraz, to nie wydaje mi się, że będzie to kiedyś tak wyglądać.

Bartii 16.09.2010 09:31

Cytat:

(...) Operatora stadionu przy Bułgarskiej poznamy na przełomie bieżącego i przyszłego roku. W grę wchodzą:Sportfive (będzie współzarządcą stadionu Wisły w Krakowie), HSG Zander (operator stadionu we Frankfurcie; przegrał bój o stadion w Gdańsku) oraz AEG Europe (chcą zarządzać Stadionem Narodowym w Warszawie i stadionem olimpijskim w Londynie). (...)
wiecej na http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html

Czy to prawda ze juz mamy częściowo operatora stadionu Wisły?

A w ogole to módlmy zeby nie bylo takich problemów na Wisle jakich ma Lech

marcin19876 16.09.2010 09:56

szczerze mówiac nie slyszalem informacji jakoby to firma SportFive miała byc operatorem Naszego stadionu.a czy ktos ma informacje dotyczace rozpoczecia montowania krzeselek na trybunie zachodniej?bo jak dobrze pamietamy to powiedziano nam na ostatniej konferencji prasowej ze od polowy wrzesnia zacznie sie ich montaz.

Sinoos 16.09.2010 10:18

A mnie tak naszła dzisiaj jedna rzecz; ciekawe, czy poprawili oświetlenie murawy. Z tego co pamiętam, to miało być takie, które daje efekt bezcieniowy. Na meczu reprezentacji ( co już zresztą było podejmowane w tym temacie) cienie były, i to nierównomiernie. Kiedyś czytałem jakiś artykuł, w którym mowa była, że takie oświetlenie jest niezbędne do poprawnego wyświetlania obrazu w HD ( czy jakoś tak). Jestem w stanie w to uwierzyć, bo wystarczy chociażby spojrzeć na mecze z Ekstraklasy a na mecze z Premiership - tam obraz w HD jest lepszy niż na naszym HD.

aNouc 16.09.2010 10:23

jakiś czas temu,
Cytat:

Sportfive chce stadionu Wisły

- Na stadionie Wisły w Krakowie można zarobić. Jesteśmy o tym przekonani i dlatego chcemy zostać operatorem tego obiektu - mówi Andrzej Placzyński, szef polskiego oddziału Sportfive. Dodaje również: - Wisła to klub mający wielu kibiców. Jeżeli będzie dobrze grała i osiągała wyniki, a tak jest w ostatnich latach, to możemy być spokojni o to, że stadion na ponad 30 tysięcy widzów będzie wypełniony na każdym meczu.

Placzyński liczy na to, że negocjacje w sprawie stadionu Wisły zakończą się do maja. Obiekt na 33 tys. widzów ma być gotowy wczesną jesienią. Od lipca będzie jednak już można na nim rozgrywać mecze przy otwartych trzech trybunach. Ostatnia, zachodnia trybuna ma być budowana do października. Ponad 20 tys. widzów będzie jednak mogło zobaczyć sierpniowe spotkanie reprezentacji Polski z Włochami.

Koszt budowy stadionu wyniesie ok. 500 mln zł. Właścicielem obiektu jest miasto, które go wydzierżawi. Za dzierżawę powierzchni sportowych trzeba zapłacić 1 proc. wartości stadionu, za komercyjnych 3 proc. Częścią sportową ma zarządzać Wisła. Są dwie opcje umowy. Jedna zakłada, że stadion dzierżawi Wisła i poddzierżawia Sportfive część komercyjną, a druga opcja zakłada odwrotne rozwiązanie, w którym Sportfive poddzierżawia Wiśle część sportową. Ostatnio w sprawę znalezienia operatora stadionu mocno zaangażował się prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. - Rozmawialiśmy także z właścicielem Wisły Bogusławem Cupiałem - przyznaje Placzyński.

Podkreśla, że Sportfive w roli operatora zadbałby o wszystko, co może przynieść zysk ze stadionu. - Dochód przede wszystkim byłby wypracowany dzięki wpływom z reklam oraz pieniądzom, jakie kibice będą zostawiać w dniu meczu. Nowoczesny stadion może sprawić, że kibice będą przyjeżdżać na mecz dwie, trzy godziny wcześniej, siądą w restauracji albo pójdą do sklepu z pamiątkami. Tak jest w Niemczech czy Anglii - opowiada Placzyński. - Stadion z lożami vipowskimi jest także miejscem, gdzie oglądanie meczów łączy się z rozmowami biznesowymi. Tak jak w innych krajach, tak w Krakowie chodzenie na mecze może się stać modne. Na Wiśle dobrze będzie się pokazać w eleganckim garniturze, czy sukni.

Andrzej Placzyński dodaje, że będąc operatorem firma Sportfive zadbałaby także o przyciągnięcie podmiotów prowadzących działalność komercyjną w powierzchniach pod trybunami, które mają funkcjonować przez cały tydzień. W tym przypadku atutem jest to, że stadion znajduje się blisko centrum miasta. Gdyby firma Sportfive została operatorem obiektu, to zadbałaby również o organizację koncertów. Placzyński dodaje: - Przykładem wykorzystania stadionu do innych imprez jest walka bokserska Witalija Kliczki z Albertem Sosnowskim, która ma się odbyć na stadionie w Gelsenkirchen.

- Naszym atutem jest to, że mamy duże doświadczenie - zaznacza Placzyński. Działalność firmy Sportfive, której biura znajdują się m.in. we Francji, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, obejmuje dwie podstawowe dziedziny - obrót prawami telewizyjnymi i marketingowymi w sporcie. W sumie pod skrzydłami Sportfive jest 250 klubów z dziesięciu lig i 30 federacji narodowych. Sportfive jest wyłącznym partnerem 10 klubów niemieckiej Bundesligi (m.in. Hamburgera SV, Borussii Dortmund, Herthy Berlin). We Francji z firmą współpracuje 9 klubów, a we Włoszech m.in. Juventus Turyn i Sampdoria Genua. W Polsce Sportfive ma być operatorem stadionu Lechii Gdańsk. 10-letnia umowa z klubem zakłada płacenie Lechii rocznie 8 mln zł.

Wiele osób nie dowierza jednak w to, że Polsce na stadionach da się zrobić taki biznes jak na Zachodzie, gdzie są mocniejsze ligi. Placzyński nie ma wątpliwości: - Jedni uważają, że nie opłaca się budować dużych stadionów w naszym kraju, a my obiektami na 15 tysięcy widzów nie jesteśmy zainteresowani. Zarobić można na dużych stadionach, dużych klubów. Oprócz Wisły taki potencjał ma Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Lech Poznań, Legia Warszawa, Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze.
To nie byłby głupi pomysł ze Sportfive, znają się na rzeczy, potrafią wypromować produkt i co za tym idzie marketing pójdzie do góry. Oczywiście wszystko na dogodnych warunkach, zresztą, nie śmiałbym nawet uczyć Valckxa czy Basałaja, wiedzą co robią

A żeby był skończony stadion jak najszybciej potrzebna jest przede wszystkim wysoka frekwencja już w meczu z Koroną, czyli komplet. W przeciwnym razie miasto wyjdzie z założenia że śpieszyć się nie muszą skoro to co jest w zupełności wystarcza

PiotrG 16.09.2010 10:31

Dopóki nie skończą stadionu, to operatora nie będzie, nikt nie weźmie niedokończonego stadionu.

lucekj 16.09.2010 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 980406)
^^
kładliście po prostu płytki na gotowej już betonowej posadzce (albo stropie)? Czy najpierw ten surowy beton wylewaliście? Z zasady najpierw na strop daje się izolacje, później zbrojenie, zalewa. Dopiero na to idzie wykończeniówka, czyli drewno, płytki czy cokolwiek tam innego. Surowy strop ma to do siebie, że jest bezwładny cieplnie i nierówny. Pod posadzki daje się izolacje, a sam ich beton idealnie gładzi.
Praktyka nie tylko z domów, ale też ze wszelkich inwestycji - trybuna wschodnia, biurowce, SN, stadion Legii itd.
Na parterach (gdzie nie ma stropu, a posadzka jest wylewana na grunt) najpierw daje się chudy beton, na niego idą izolacje i dopiero posadzki. Hipermarkety często tak mają, bo one są zazwyczaj jednokondygnacyjne, więc mogliście od razu dać je na gotowy surowy beton, który sam w sobie był posadzką.
Na trybunie zachodniej nie ma takiej opcji bo wszystkie kondygnacje mają stropy, do tego z prefabrykatów, przez co są strasznie nierówne i nie mają izolacji termicznej. Nie ma innego kierunku, trzeba dać styropian, zbrojenie, zalać, odczekać aż zwiąże i odpowiednio wyschnie, po czym można brać się za płytki.

Potwierdzam, za przykład wystarczy podać instalację parkietu np. dębowego na piętrze byle jakiego domu.

przykład z życia wzięty.

Na parterze wszystko pięknie i cudownie się ułożyło. Na piętrze po paru dniach parkiet "wybulwiło" podłoga wyglądała jak fale na morzu.

Dlaczego? Zbyt krótki czas schnięcia wylewki na 1 piętrze, woda całkowicie nie zeszła, drewno zassało ją, zwiększyło objętość i całe 70m2 do ZRYWKI!!

Baran, który kładł parkiet na górze prawdopodobnie źle zbadał WILGOTNOŚĆ i całość była zrywana, drzewo na opał i drugi raz ta sama robota (koszta razy dwa), a na dole nic się nie stało. Czas schnięcia wylewki na górze wspomagany piecykami około 2 miesięcy. (tyle samo co dół)

Dziwię się, że FraMat pracuje w podobnej branży i wypisuje takie głupoty (chyba,że jest świeżakiem)

pozdrawiam

Arapaho 16.09.2010 11:06

Wszystko wyjdzie w praktyce. Mogę sie tu z wszystkimi założyć ze na Legię stana na głowie żeby zrobic przeszklenia, krzesełka, drogi dojscia, klatki schodowe ,kołowrotki - tak żeby TUŻ PRZED WYBORAMI- stadion był pełny. Pewnie część części wewnętrznej zachodniej stadionu będzie zamknięta i jakoś to przeszmuglują jeśli chodzi o odbiory i pozwolenia.Moze bedziemy wschodzic po drabinach :) żart Nie wiem jak to niby zrobią ale nie wierzę że tydzień przed głosowaniem Majchrowski pozwoli sobie na taką wtopę- Kracik i Duda by go zjedli

FraMat 16.09.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 980774)
Potwierdzam, za przykład wystarczy podać instalację parkietu np. dębowego na piętrze byle jakiego domu.

przykład z życia wzięty.

Na parterze wszystko pięknie i cudownie się ułożyło. Na piętrze po paru dniach parkiet "wybulwiło" podłoga wyglądała jak fale na morzu.

Dlaczego? Zbyt krótki czas schnięcia wylewki na 1 piętrze, woda całkowicie nie zeszła, drewno zassało ją, zwiększyło objętość i całe 70m2 do ZRYWKI!!

Baran, który kładł parkiet na górze prawdopodobnie źle zbadał WILGOTNOŚĆ i całość była zrywana, drzewo na opał i drugi raz ta sama robota (koszta razy dwa), a na dole nic się nie stało. Czas schnięcia wylewki na górze wspomagany piecykami około 2 miesięcy. (tyle samo co dół)

Dziwię się, że FraMat pracuje w podobnej branży i wypisuje takie głupoty (chyba,że jest świeżakiem)

pozdrawiam

Piszesz o parkiecie, który wchłania wilgoć. To, co innego
PiotrG juz odpowiedział, że w hipermarketach, kładzie się płytki na surowym betonie, wylewanym na grunt.
Problem dotyczy stropów, chociaż i tak można go szybko rozwiązać.
PiotrG pisze, że
Cytat:

kondygnacje mają stropy, do tego z prefabrykatów, przez co są strasznie nierówne i nie mają izolacji termicznej. Nie ma innego kierunku, trzeba dać styropian, zbrojenie, zalać, odczekać aż zwiąże i odpowiednio wyschnie, po czym można brać się za płytki
Normalnie, w przemysłówce to robi się mniej więcej takj: wyrównuje się prefabrykaty stropów przy pomocy odpowiedniej zaprawy (albo klejów do przemysłowego ukladania płytek), szczeliny uszczelnia masami epoksydowymi.
W celu ochrony podłoża przed działaniem wilgoci, na tak przygotowane podłoze daje sie izolacje, (wystarczy folia ) lub specjalne izolacje rozprowadzane jak farba. Na to idzie wylewka (nie musi być już wcale gruba) i po kilku dniach (jesli wchodzą w grę duże powierzchnie) można kłasć płytki.

Nie jestem świeżakiem.
Wiesz kiedy powstał Geant na Komorowskiego?
A to nie była nasza pierwsza budowa na hipermarketach w Polsce

PiotrG 16.09.2010 11:28

^^
można to zrobić po prostu na wiele metod, zależnie od sytuacji.
Najlepszym i najtańszym jest zrobić posadzki odpowiednio wcześnie. Gdyby zależało im na terminie, to na R22 już zaraz po zrobieniu konstrukcji stropu zaczęliby stawiać szkielety pomieszczeń, tylko na tyle aby wystawały ponad planowane posadzki. Zaraz po tym zrobiliby posadzki i mogliby dalej stawiać pomieszczenia, robić instalacje pod sufitem itd, a beton miałby czas na wyschnięcie. Efekt byłby taki, że mielibyśmy teraz już gotowe wyschnięte posadzki. Zresztą gdyby im zależało, to pewnie mielibyśmy już końcówkę wykończeniówki, montowane byłyby instalacje IT, trwałyby prace przy płytkach czy parkietach, a co mamy wszyscy widzą.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 980786)
Wszystko wyjdzie w praktyce. Mogę sie tu z wszystkimi założyć ze na Legię stana na głowie żeby zrobic przeszklenia, krzesełka, drogi dojscia, klatki schodowe ,kołowrotki - tak żeby TUŻ PRZED WYBORAMI- stadion był pełny. Pewnie część części wewnętrznej zachodniej stadionu będzie zamknięta i jakoś to przeszmuglują jeśli chodzi o odbiory i pozwolenia.Moze bedziemy wschodzic po drabinach :) żart Nie wiem jak to niby zrobią ale nie wierzę że tydzień przed głosowaniem Majchrowski pozwoli sobie na taką wtopę- Kracik i Duda by go zjedli

To go zjedzą. Trzeba cudu, aby zdążyć przed wyborami. Cudu nie będzie, zwłaszcza, że Polimex nadal sobie odpoczywa.

lucekj 16.09.2010 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 980792)

Nie jestem świeżakiem.
Wiesz kiedy powstał Geant na Komorowskiego?
A to nie była nasza pierwsza budowa na hipermarketach w Polsce

dawno z 10-15 lat temu, wiadomo, że z drzewem inaczej, ale chyba czas schnięcia góry dłużej trwa niż dołu i o to chyba chodzi.

yarow 16.09.2010 11:50

Z dzisiejszego sport.pl czyli koncernu Agora a dotyczy stadiony Amici i zawirowń wokół haraczu za używanie obiektu:

http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html

W tekście przewija się też przez moment kwestia Stadionu Wisły oraz nazwa prawdopodobnego współzarządcy. Przypadek Amici może być jakimś analogicznym potencjalnym obrazem tego, co dzieje się też w relacjach Wisła - Miasto.

PiotrG 16.09.2010 12:04

Z taką różnicą, że tam jest kompletny stadion, u nas wielu rzeczy brakuje, a kiedy zakończy się budowa i całość zostanie oddana do użytku nie wiadomo.

Wicked 16.09.2010 12:26

Tak z innej beczki, ma ktoś aktualne zdjęcia z remontowanej hali Wisły?? Jak tam sprawa wygląda?

aNouc 16.09.2010 13:16

Ostatnie z 10 września
http://i52.tinypic.com/2u8y00i.jpg (tam ma być jakaś składana trybuna)
http://i54.tinypic.com/243q63b.jpg
http://i56.tinypic.com/2ntfgb4.jpg
http://i56.tinypic.com/15ouknd.jpg
http://i55.tinypic.com/2a6ova9.jpg
http://i52.tinypic.com/2m44pya.jpg
(foto SKWK)

na przyszłość polecam SKWK, ewentualnie www.wislakosz.pl, a jak już jesteśmy przy temacie hali to: http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2431

Donki 16.09.2010 20:14

Panowie czy te lapacze piłek ( czy jak to się zwie ) zostaną już takie ? no bez jaj :/

rafalek 16.09.2010 20:26

No zostaną, zostaną. Nie po to montowali, żeby potem ściągać. Mogli jednak tą siatkę dać jakąś szarą, albo może w barwach Wisły, a nie taką perfidnie zieloną...

Kameleon 16.09.2010 20:36

http://www.małopolska.tv/portal/2010...a-dzien-przed/

JrQ- 16.09.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 981213)
No zostaną, zostaną. Nie po to montowali, żeby potem ściągać. Mogli jednak tą siatkę dać jakąś szarą, albo może w barwach Wisły, a nie taką perfidnie zieloną...

Pod kolor murawy, nie przesadzajcie już.

Arapaho 16.09.2010 22:38

co do rzekomego dachu nad okraglakiem z dużej chmury mały deszcz.wygląda na to że robią tylko betonowy daszek na może pół metra- jest to niektórych wizkach a dokładnie widać na filmiku dzisiejszym

Jakubus 16.09.2010 22:43

Tak z innej beczki, ciekawe rozwiązanie zostało zastosowane na trybunie za bramką na Borussi Dortmund, że krzesełka są wyjmowane dzięki czemu mieści się większa ilośc kibicow w młynie, jakby coś takiego zrobić na naszej trybunie północnej? Ciekawe czy to jest mozliwe z technicznego punktu widzenia, czy trybuna zamiast 5tysięcy, wytrzymałaby napór 10tys?

dj_ibutti 16.09.2010 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 981284)
Pod kolor murawy, nie przesadzajcie już.

W tym sęk, że dobrze zrobili. Jak się patrzy z zewnątrz na siatkę (na tle trybuny), to wydaję się to absurdalne, że jest zielona. Zupełnie odwrotnie jest jak się patrzy z trybuny na boisko. Zielona siatka się zlewa z trawą i przestaje się ją zauważać. Z czarną by tak fajnie nie było.

Oxydrene 16.09.2010 23:08

Po pierwsze tak jak mówisz, nie wiadomo czy przy projektowaniu wzięto pod uwagę tak duże obciążenie dodatkowo coś takiego w ogóle nie ruszy ze względu na przepisy dotyczące stadionów na których rozgrywane są mecze najwyższej klasy rozgrywkowej... We Włoszech i Niemczech da sie zdemontować krzesełka ale u nas nie..

krakus76 17.09.2010 06:39

A na Cracovii miasto zapomniało wykupić jedną działkę na placu przed samym stadionem. Wygląda to komicznie. Czyli u nich też są ciekawe kwiatki :)

http://bi.gazeta.pl/im/7/8387/z83877...-do-zakonu.jpg

Wicked 17.09.2010 07:00

Jeśli się nie mylę to jest teren należący do zakonu, który ten skrawek ziemi wycenił na 1 mln polskich złotówek.....

marcin19876 17.09.2010 07:49

czy zaczeto ukladałac juz krzeselka na zachdniej?ma ktos jakies informacje?pytam bo na ostatniej konferencji mówiono ze zaczna ukladac od polowy wrzesnia:-)

rav 17.09.2010 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartii (Post 980750)
wiecej na http://www.sport.pl/pilka/1,70993,83...lgarskiej.html

Czy to prawda ze juz mamy częściowo operatora stadionu Wisły?

Nieprawda. SportFive był (jest?) zainteresowany byciem operatorem stadionu Wisły. I tyle.
Artykuł pisał dziennikarz z POZnan*a, nie siedzi on w temacie stadionu Wisły.

cassius31krakow 17.09.2010 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 981422)
Nieprawda. SportFive był (jest?) zainteresowany byciem operatorem stadionu Wisły. I tyle.
Artykuł pisał dziennikarz z POZnan*a, nie siedzi on w temacie stadionu Wisły.


Dostajesz jakąś kasę za promowanie GayCity?

KoPer 17.09.2010 09:36

Widzę, że używanie sarkazmu na forum jest ryzykowne bo od razu Cię o coś posądzą :D

Arapaho 17.09.2010 10:54

A jaki ma związek to co pisze rav z odpowiedzią cassius? widocznie ja nie kumaty jestem
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem

Hudy 17.09.2010 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 981508)
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem

Rzeczywiście coś jest na schodkach rozłożonego w kolorze pomarańczowym ale zapewne jest to coś związanego z oprawą na mecz niż z dewastacją stadionu:))

Wicked 17.09.2010 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 981508)
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem

Może ultrasi coś szykują na dzisiejszy mecz, przekonamy się o 20:D

aNouc 17.09.2010 11:33

Oprawa, teraz można sobie tylko wyobrazić ile to jest roboty przy niej, oby tylko nie padało. I niech Ci, którzy przez cały mecz zamierzają siedzieć cicho niech chociaż na czas oprawy wstaną, podniosą kartonik, czy tam flagę, to potrwa minutę, nie umrzecie od tego,a efekt wizualny będzie dużo lepszy, wystarczy że parę osób zle uniesie kartonik czy coś innego i oprawa dużo traci na wartości, to jest praca wielu osób od rana do wieczora i uszanujmy, uszanujmy to, a efekt na pewno będzie bardzo dobry

igortsw 17.09.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 981414)
czy zaczeto ukladałac juz krzeselka na zachdniej?ma ktos jakies informacje?pytam bo na ostatniej konferencji mówiono ze zaczna ukladac od polowy wrzesnia:-)

Podbijam pytanie, czy wie ktoś kiedy jest najbardziej realny termin rozpoczęcia układania krzesełek?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl